Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (5 μέλη και 52 επισκέπτες)

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
τελικα η καταθεση εγινε στην νατασα στην προμηθεως,παρατριχα η αντριαννα η κομοδινοπουλου η οποια εχει νεο λουκ,μαλλυ, μεχρι τους ομους,κ ειναι σκετη καυλα,κακως βεβαια που δεν της τον εδωσα γιατι το νατασακι ηταν ακομα πιο κομοδινο.
ατεχνη πιπα,πρωτοβουλια μηδεν,βυζι ανυπαρκτο,ελληνικα καλουτσικα για συννενοηση,στησιμο στο πηδημα κακο γιατι πονουσε οπως ελεγε
δεν θα της τον ξαναεδινα κ παλι καλα που εδωσα μονο 25ε

Τα 25 που έδωσες είναι value, είναι ωραίο μουνάκι πάντως και κάποια στιγμή θα πετάξω τα 25 για να την δοοκιμάσω, εξάλλου έφαγα και κανα διό πατάτες τελευταία οπότε στην χειρότερη δεν έχω να χαλάσω και κάνα σερί. Η κομοδινοπούλου πάντως είναι σκέτη καύλα, την είδα τελευταία αλλά δεν πέρασα, κάποια στιγμή όπμως θα της τον δώσω. Μην δώσεις όμως ούτε σε αυτήν πάνω από 25, με τα μάτια μου είδα συναθλητή που μετά από παζάρι έδωσε 25 και πέρασε. :sunglasses:
 

xsst26

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
119
Like
4
Πόντοι
1
στο βαρδαρη εκτος απο βερονικα ποιεσ αλλεσ αξιζουν???για βραδυ μιλαω....
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Τα 25 που έδωσες είναι value, είναι ωραίο μουνάκι πάντως και κάποια στιγμή θα πετάξω τα 25 για να την δοοκιμάσω, εξάλλου έφαγα και κανα διό πατάτες τελευταία οπότε στην χειρότερη δεν έχω να χαλάσω και κάνα σερί. Η κομοδινοπούλου πάντως είναι σκέτη καύλα, την είδα τελευταία αλλά δεν πέρασα, κάποια στιγμή όπμως θα της τον δώσω. Μην δώσεις όμως ούτε σε αυτήν πάνω από 25, με τα μάτια μου είδα συναθλητή που μετά από παζάρι έδωσε 25 και πέρασε. :sunglasses:
με καυλωσε απιστευτα πολυ η κομοδινοπουλου
προσωπικα δεν την εχω πληρωσει ποτε σε τιμη που ζηταει η τσατσα
οταν ηταν στην εκκλησια κ στην αρχη επαιρνε 40ε εγω την παζαρευα στα 30ε κ εμπαινα,κανα 2 φορες δηλαδη μπηκα,τωρα με το 30αρι δεν παιζει να μην της κανω παζαρια
ειναι κ η ξανθια χαζη τσατσα απο το φριξου,η πυροβολημενη,η οποια οσες φορες κ να με δει με ρωταει παντα τα ιδια αν εχω ξαναρθει,αν εχω δει την κοπελα κτλ κτλ
χθες προσπαθουσε να με πεισει οταν περιμενα στο σαλονι να την οτι δεν ειναι η ξανθια με την σιλικονη,ελεγε σε μενα για την τουμπανιεθ....
φαντασου....
κ της ελεγα το ξερω,κ αυτη ξανθια με σιλικονη ειναι
προσπαθουσε να μου την κανει με φυσικο στηθος κ με κοροιδευε κιολας γιατι της ελεγα οτι ειναι σιλικονη
για χαζους μας περναει η χαζη?
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Μια Νατάσσα κοκκινομάλλα Ρωσίδα busty που δούλευε στο Μαντζάρου 10 τη θυμάστε? Έχουμε κανα νέο από αυτή ή σταμάτησε?
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
Χθεσινοβραδυνή κατάθεση στο πιπίνι της Ανδρ Γεωργίου 16, τη Μπλάνκα με πολύ θετικές εντυπώσεις... :rockon:
Καλό κορμί και φάτσα, ατέλειωτο χαμόγελο, και σοβαρή διάθεση να ακολουθήσει οδηγίες μια και είναι τελείως άβγαλτο. :pipa2:
Για λεπτομέριες παραπέμπω στην κριτική μου που θα γράψω οσονούπω...
Συστήνεται ανεπιφύλακτα στον Hagem και με επιφύλαξη στους υπόλοιπους :2funny: :2funny: :2funny:
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
το μιρελλακι το λουκουμακι οπως την λεει κ η τσατσα

πριν λιγες μερες δοκιμασα μιρελλακι αν και ειχα να την παρω κανα 1-2χρονια. 25ευρω. Σαν πανθηρακι διαθεση τρελη. Δαγκωματα,φιλια δεν αφηνει να την ακουμπησεις κατω ουτε χερι ουτε το εργαλειο. Μικρο βυζακι αλλα πηγαδι δεν ενιωθα θεο σε αντιθεση με αλλες.

η μαιρουλα δουλευει ακομα στο μπλε? Μην κατεβαινω απο το ρετζικι τζαμπα...
 

Επισκέπτης
Χθεσινοβραδυνή κατάθεση στο πιπίνι της Ανδρ Γεωργίου 16, τη Μπλάνκα με πολύ θετικές εντυπώσεις... :rockon:
Καλό κορμί και φάτσα, ατέλειωτο χαμόγελο, και σοβαρή διάθεση να ακολουθήσει οδηγίες μια και είναι τελείως άβγαλτο. :pipa2:
Για λεπτομέριες παραπέμπω στην κριτική μου που θα γράψω οσονούπω...
Συστήνεται ανεπιφύλακτα στον Hagem και με επιφύλαξη στους υπόλοιπους :2funny: :2funny: :2funny:

Είναι η ίδια Μπλάνκα απο το πράσινο? ή ο πράσινος μπλάνκα από το street fighter?

SSF2T_Blanka.gif
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
Είναι η ίδια Μπλάνκα απο το πράσινο? ή ο πράσινος μπλάνκα από το street fighter?
Η τσατσά την είπε Μπιάνκα αλλά η ίδια συστήθηκε ώς Μπλάνκα....
Μου φάνηκε πολύ πρωτόβγαλτο, δεν νομίζω να έχει ξαναδουλέψει..
Δεν ξέρει τίποτα... αλλά έχει τρελή διάθεση να μάθει... :rockon: :rockon: :rockon:
Το κατάλαβες Κύριε Καθηγητά ? :grin:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Η τσατσά την είπε Μπιάνκα αλλά η ίδια συστήθηκε ώς Μπλάνκα....
Μου φάνηκε πολύ πρωτόβγαλτο, δεν νομίζω να έχει ξαναδουλέψει..
Δεν ξέρει τίποτα... αλλά έχει τρελή διάθεση να μάθει... :rockon: :rockon: :rockon:
Το κατάλαβες Κύριε Καθηγητά ? :grin:
1. Ο δολοφονος, γυριζει παντα στον τοπο του εγκλήματος...
2. Τι να πω, ισως δεν ειναι η ιδια...μ αυτην στο πρασινο παντως, οπως μπηκα, ετσι και βγηκα ενα λεπτο μετά, οπου για δευτερη μολις φορα στην καριερα μου αισθάνθηκα οτι το trafficking υπαρχει :(
Ισως κανω λαθος, ισως ειναι αλλη...ισως ειμαι πολυυυ μαλακας...η εξωτερικη περιγραφη ομως, ταιριάζει γαντι...
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
1. Ο δολοφονος, γυριζει παντα στον τοπο του εγκλήματος...
2. Τι να πω, ισως δεν ειναι η ιδια...μ αυτην στο πρασινο παντως, οπως μπηκα, ετσι και βγηκα ενα λεπτο μετά, οπου για δευτερη μολις φορα στην καριερα μου αισθάνθηκα οτι το trafficking υπαρχει :(
Ισως κανω λαθος, ισως ειναι αλλη...ισως ειμαι πολυυυ μαλακας...η εξωτερικη περιγραφη ομως, ταιριάζει γαντι...

Με έπιασες τρισμέγιστε !!! :rockon: :rockon: :rockon:
Η αλήθεια είναι ότι είχα ξεκινήσει για να δοκιμάσω την τύχη μου με την Λίλλη στο La Femme... Αλλά πέρασα πρώτα από το 16 για να πάρω μια βαθειά ανάσα... να γεμίσω τα πνευμόνια μου Νατασσίλα !!! :)
Καί κόλησα... :2funny:

Για το πράσινο δεν έχω ιδέα... Πάντως εμένα μου φάνηκε πάρα πολύ χαλαρή για να είναι προιόν traffiking !!!
Ελπίζω να μη συμβαίνει κάτι τέτοιο γιατί θα αισθανθώ τελείως μαλάκας :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

Επισκέπτης
Αν είναι κάπως μπαμπάτσικη είναι αυτή από το πράσινο..

Υ.Γ. Μη με κολάζεις Μίδα!!!  :grin: :grin: :grin:
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
Αν είναι κάπως μπαμπάτσικη είναι αυτή από το πράσινο..

Υ.Γ. Μη με κολάζεις Μίδα!!!  :grin: :grin: :grin:
Δεν είναι καθόλου μπαμπάτσικη....
Από τη μέση κι επάνω θα έλεγα αδύνατη με εξαίρεση τα φουντωτά βυζάκια της... :tits:
Από τη μέση και κάτω, κανονική πρός το αδύνατο με εξαίρεση το +1 νούμερο στη περιφέρεια... :kissass:
Αν είσαι διαβητικός.... απέφυγέ την :2funny: :2funny:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Μικρή απογευματινή βόλτα στα στενά του βαρδάρη που συνοδεύτηκε με πετυχημένη κατάθεση.

- Προμηθέως  5 , Ιρίνα από Ουγγαρία, είναι κάνα 20 ήμερο εδώ, μελαχρινή με καλούτσικο σωματάκι , ολίγον γεματούλα, κάποια στιγμή ίσως….
- Προμηθέως 11 , δεν πέρασα.
- Προμηθέως 14 , ένα καινούργιο κορίτσι τελείως σκίνυ, ούτε όνομα δεν ρώτησα, και η μαντάμ κατάλαβε ότι δεν με άρεσε και δεν επέμεινε, ίσως σε κάποιους να αρέσει όχι όμως σε μένα, την έκανα με ελαφρά.
- Προμηθέως 19 , η Μαιρούλα, με αλλαγμένο λουκ , είχα να την δω μήνες, στα 30 το απλό μου είπε η τσατσά, αν μούλεγε 25 θα περνούσα, αλλά δεν ήθελα να κάνω παζάρι.
- Προμηθέως 25 , δεν πέρασα.
- Σαπφώς 20 , η Τίνα η Ουκρανή, με τις πολύ πετυχημένες καταθέσεις που έχω σε αυτήν τελευταία. Δεν έχει καιρό όμως που της τον έδωσα , οπότε αποχώρησα.
- Σαπφώς 5 , μια βουλγάρα, όνομα δεν κράτησα, δεν την έχω δοκιμάσει, γνωστή πάντως.
- Σαπφώς 7 , η Κάρμεν, μάλλον η milf, ήταν στο δωμάτιο και δεν περίμενα.
- Σαπφώς 8 , και εδώ μια γεματούλα μελαχρινή με μεγάλα βυζιά που με το ζόρι όμως στεκόταν μέσα στο σουτιέν. Δεν μου έκανε κλικ.
- Ταντάλου & Σαπφώς , η Βαλέρια από το Ταντάλου 14, δροσερή και αεράτη, την έχω τιμήσει προσφάτως με άριστες εντυπώσεις, υπάρχει και κριτική στο 14. Η τσατσά μακράν η πιο αγενής της πόλης.
- Ταντάλου 14 , η Νάσια, που έγινε η πολύ πετυχημένη κατάθεση, συγχαρητήρια στην μαντάμ που είναι άριστη διαπραγματεύτρια και με πέρασε στο δωμάτιο με 25 αφού πλέον είχε εξαντλήσει όλα της τα περιθώρια να με πείσει να περάσω με 30 και όταν όμως ήταν βέβαιη ότι θα περνούσα στα σίγουρα αν μου το κατέβαζε. Value.
- Ταντάλου 8Α , δεν πέρασα
- Ταντάλου 9 , κλειστό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom