Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (7 μέλη και 45 επισκέπτες)

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
καθικι ειναι λιγο υπερβολικες οι περιγραφες σου αυτο λεει ο φιλος.δεν ειπε κατι κακο..αν τις διαβασεις σαν τριτος θα το καταλαβεις. επισης οσο για το αν εχεις λογο να το κανεις θα σου πω πως πολλες φορες εμφανιζονταν καποιοι οπου παραπλανουσαν κ γραφαν αφυσικα πραγματα.δε νομιζω να ειχαν οφελος.
κ μενα μου φαινονται πολυ ιδανικα ολα αυτα που εγραψες....τοσο τυχη...οι περισσοτεροι τρωνε την μια παταα μετα την αλλη...τεσπα...καλα γαμησια εν τελει....
 

καθίκι

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2012
Μηνύματα
93
Like
14
Πόντοι
0
Ξερω μπορεί να μπαίνουν και νταβατζίδες θες να πεις...Ε όχι και τύχη όμως σιγά μην έπιασα και το λοτο … Τύχη μπορεί να βάπτιζα μόνο λίγο την δεύτερη και την τρίτη κριτική ίσως αλλά μπορεί να τα έχει κάνει αυτά και σε άλλους και να μην είναι τυχαία….
Ήταν τρεις ξεχωριστές περιπτώσεις… εντελώς ξεχωριστές όμως…. Τύχη δεν θα το έλεγα γιατί μου έχουν τύχει και καλύτερες και χειρότερες….. καλές περιπτώσεις για να σπάει η μονοτονία. …. Έχει τύχει να πάω σε πουτάνα και να είμαι κακοδιάθετος να είναι και αυτή και να έχει νεύρα, ενώ ήταν και γαμώ  τα μουνιά και να φυγώ χωρίς να τελιώσω και χωρίς να γαμήσω και αυτή είχε και καλές κριτικές (τι ήταν παπατζίδες? Δεν νομίζω) , τζάμπα λεφτά και μετά από ένα μήνα πήγα και την πέτυχα την ίδια αλλού και δεν την θυμόμουν και δεν με θυμότανε και αυτή και περάσαμε τέλεια και την θυμήθηκα μετά όταν τελειώσαμε γιατί μου έλεγε που δούλευε πριν…….Αυτά συνέβησαν παίδες σόρρυ που δεν έφαγα φόλα….αλλά έχω φάει και φόλες ....
 

notorius

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
120
Κριτικές
18
Like
165
Πόντοι
11
Παίδες κατάθεσα χθές στην Κάντυ με το μακρί μαλλί περούκα. Καλό σώμα, όχι κάτι ιδιαίτερο στο σέξ όσο την έχουν ανεβάσει, απλά καλή θα έλεγα. Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι πως σε κάποια φάση άνοιξα τα κωλομάγουλά της και η πίσω τρύπα της ήταν ανοικτή σαν ποτήρι! Κάποιος τυχερός θα την ξεκώλιασε νωρίτερα :P
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
H Tζουλια ειναι με το γκομενο στη Μυκονο.Κυκλοφορουν φωτο της. :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Για ποια Τζούλια μιλατε ρε παιδια? Αυτη στο 52 καποιος εγραψε οτι την πηρε χτες.
Οσο για τις φωτο...δωστε πραμα στο λαο! :)
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.212
Κριτικές
166
Like
27.112
Πόντοι
34.538
Για ποια Τζούλια μιλατε ρε παιδια? Αυτη στο 52 καποιος εγραψε οτι την πηρε χτες.
Οσο για τις φωτο...δωστε πραμα στο λαο! :)
Ρε εχεται τρελαθει τελειως.Χαβα κανω. Για την Αλεξανδρατου λεω. :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

geo_2007

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
214
Κριτικές
5
Like
106
Πόντοι
1
Ενδιαφερεται κανενας συναγωνιστης για τσαρκα σημερα?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
αδερφε καθικι εγω μαζι σου.....ωραιες οι περιγραφες και γλαφυρες..... :rockon:
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Συνέχισε έτσι φίλτατε καθίκι  :rockon: :rockon: :rockon:
Δεν γράφεται μια αναφορά,"Γιατί δεν γράφεις ρε?"
Γράφεις 2-3 λέξεις, "Τι,αυτό ήταν όλο?"
Γράφεις πλήρη αναφορά με λεπτομέρειες και ΑΨΟΓΗ ορθογραφία,"Σιγά ρε μεγάλε,άρλεκιν γράφεις?"
Πάντοτε θα βρίσκεται κάποιος να ενοχληθεί... :jerking:
Αν έχεις περάσει και καλά........την  :fuck1: ...........!!!
 

markarian2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2010
Μηνύματα
51
Κριτικές
28
Like
268
Πόντοι
290
θα γράψω 2-3 λογια για μερικες αποτυχημένες "συνάντησης" που ειχα την περασμενη εβδομαδα μήπως και σωθεί κανενας.
Περασμενη παρασκευη βραδυ σαπφους 20 δεν θυμάμαι ονομα καινουργια κοπελα υψος νορμαλ όμως πολυ κοκαλιάρα και πολυ ...πως να το πω κάπως στενο σωμα και ενα πρόσωπο κάπως οβάλ πρώτη φορα εβλεπα τετοια φατσα. Λεω αντε ασ δω πως ειναι και τα κοκαλιάρικα, μπαινω με το 30 γλυφομουνι(η τσατσα δεν το δέχτηκε αλλα εγω το εκανα στο δωματιο γιατι η κοπελα ουτε με την τσατσα δεν ηξερε να συνεννοηθεί). Ερχεται σε λιγο της μιλαω αλλα αυτη δεν  ξερει ουτε ελληνικα ουτε αγγλικα γαμησετα. Στο γαμηση ηταν μια αποτυχια σκέτη δεν μπορουσα να βρω ρυθμο όπως και να γαμουσα ολο πονουσε και οταν ανεβαζα και λιγο ταχυτητα πιο δυνατες ηταν οι φωνες, οχι ηδονής αλλα πονου. Ναι ρε κοπελα μου αφου εισαι μια σταλια και δεν το αντέχεις το σεξ τοτε γιατι κάνεις αυτη την δουλεια?? Τωρα στο γλυφομουνι.... δεν το προσπάθησα πολυ γιατι δεν ειχε πλήθη και ειχε μια ξινή γευση αλλο πραγμα αφου μετα απο δυο ωρες που μπηκα στο σπιτι επρεπε να πλύνω τα δοντια για να φυγή η γευση απο το μουνι της, σκετη αηδία. Οσο για τα μουνοχειλα μην τα σηζητας ηταν  τεραστια και παχουλα επρεπε να κανω ανασκαφη για να βρω στοχο.

Αποτυχία Vol 2: Νατασα απο προμηθεως 11 πολυ χαμηλών τόνων ηρθε εβγαλε τα ρουχα της ξάπλωσε και εμεινε ετσι ακίνητη μεχρι το τελος, καμια κίνηση, καμια πρωτοβουλία ουτε αυτο ουτε εκεινο ουτε τιποτα...ααα ενα δυο φιλια στο λεμο. Και εδω κατι τεραστια μουνοχειλα αλλο πραγμα, τεραστια οσο δεν παει και στο γλύψιμο δεν θελει να χύση γιατι μόλις φτανει στην αποκορύφωση σηκώνετε για να μην μπορεις να γλυψεις αλλο. Βαρεθηκα να την γαμαω, μια μαλακια με τσοντα πιο απολαυστική θα ηταν και δεν θα κόστιζε 40Ε

Αποτυχία Vol 3:Τανια στο "σπιτι" της Εφης το ίδιο με το παραπάνω αλλα με αρκετα ωραιο μουνακι αλλα απο συμμετοχή τιποτα μονο κατι χαμογελά.....

Αποτυχία Vol 4:Ταρα στο Α.γεωργιου 50 ωραια καπος ρετρο εμφανιση παζαρη για γλυφομουνι στα 30 δεν δέχτηκε οποτε 40 δεν έδωσα γιατι δεν ειχα αλλο χρημα. Τιποτα το καλο μονο το σωμα της ηταν ωραίο με καλουτσικο στηθος απλο γαμηση τιποτα το εξαιρετικο. Μπορεις να πεις οτι η συνεύρεση ηταν μετρια προς  χαλια αλλα το ονομαζω αποτυχία γιατι στο 10λεπτο ηθελε να τελειωσω για να φυγη οποτε δεν ειχα αλλα περιθώρια απο το να τελειωσω στα γρηγορα. Συχαίνομαι το γαμιση με χρονομετρο
Εχω αλλη μια αποτυχημένη συναντηση αλλα αυτη θα την γραψω κανονικα. Οποτε εν κατακλειδη εχω ξεπεραση καθε ρεκορ αποτυχημένων συνευρέσεων την  καριερας μου ως μπουρδελιαρης.  :headbang:  :helpplea:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
θα γράψω 2-3 λογια για μερικες αποτυχημένες "συνάντησης" που ειχα την περασμενη εβδομαδα μήπως και σωθεί κανενας.
Περασμενη παρασκευη βραδυ σαπφους 20 δεν θυμάμαι ονομα καινουργια κοπελα υψος νορμαλ όμως πολυ κοκαλιάρα και πολυ ...πως να το πω κάπως στενο σωμα και ενα πρόσωπο κάπως οβάλ πρώτη φορα εβλεπα τετοια φατσα. Λεω αντε ασ δω πως ειναι και τα κοκαλιάρικα, μπαινω με το 30 γλυφομουνι(η τσατσα δεν το δέχτηκε αλλα εγω το εκανα στο δωματιο γιατι η κοπελα ουτε με την τσατσα δεν ηξερε να συνεννοηθεί). Ερχεται σε λιγο της μιλαω αλλα αυτη δεν  ξερει ουτε ελληνικα ουτε αγγλικα γαμησετα. Στο γαμηση ηταν μια αποτυχια σκέτη δεν μπορουσα να βρω ρυθμο όπως και να γαμουσα ολο πονουσε και οταν ανεβαζα και λιγο ταχυτητα πιο δυνατες ηταν οι φωνες, οχι ηδονής αλλα πονου. Ναι ρε κοπελα μου αφου εισαι μια σταλια και δεν το αντέχεις το σεξ τοτε γιατι κάνεις αυτη την δουλεια?? Τωρα στο γλυφομουνι.... δεν το προσπάθησα πολυ γιατι δεν ειχε πλήθη και ειχε μια ξινή γευση αλλο πραγμα αφου μετα απο δυο ωρες που μπηκα στο σπιτι επρεπε να πλύνω τα δοντια για να φυγή η γευση απο το μουνι της, σκετη αηδία. Οσο για τα μουνοχειλα μην τα σηζητας ηταν  τεραστια και παχουλα επρεπε να κανω ανασκαφη για να βρω στοχο.
Απ την περιγραφη, μαλλον προκειται για την Αμαντα. Εχω γραψει κριτικη στο "αδερφο" μαγαζι, 26 Οκτωβρίου 52. Χαλια...
 

markarian2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2010
Μηνύματα
51
Κριτικές
28
Like
268
Πόντοι
290
μια ερωτηση μπορει καποιος να μου δώσει το λινκ για τα τηλ απο τα καταστηματα γιατι δεν το βρίσκω?? :helpplea:
Και καλα ρε παιδια τι κανατε την Μπλανκα απο το Α.γεωργιου 16 και μεσα σε δυο μερες εφεραν αλλην? :s&m_1: :s&m_1:?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Περνωντας πριν απο λιγο απ΄την Φριξου, αισθανθηκα οτι γιναμε λιγο Ολλανδια!  :grin:
Η Μιραμπελλα, με τη στολη εργασιας, ορθια στην εξωπορτα να τσιμπολογαει ενα κουλουρι!
Αντε κοριτσια, κι οι υπολοιπες. Ετσι κι αλλιως κανεις αλλος δεν περναει απο κει!

Κατα τ΄αλλα, χωρις βολτα, καταθεση στην Αλεξ που επανεμφανιστηκε. Καλα ηταν, καλυτερα απ΄την πρωτη φορα.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Περνωντας πριν απο λιγο απ΄την Φριξου, αισθανθηκα οτι γιναμε λιγο Ολλανδια!  :grin:
Η Μιραμπελλα, με τη στολη εργασιας, ορθια στην εξωπορτα να τσιμπολογαει ενα κουλουρι!
Αντε κοριτσια, κι οι υπολοιπες. Ετσι κι αλλιως κανεις αλλος δεν περναει απο κει!

Κατα τ΄αλλα, χωρις βολτα, καταθεση στην Αλεξ που επανεμφανιστηκε. Καλα ηταν, καλυτερα απ΄την πρωτη φορα.
μπας και ηταν κανα συνθηματικο;εβαλε και κουλουρι στο μενου; :grin: :grin: :grin:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
μπας και ηταν κανα συνθηματικο;εβαλε και κουλουρι στο μενου; :grin: :grin: :grin:
:2funny: :2funny: :2funny:
Δεν το εξελαβα ετσι διοτι...ειχα σπασει ενα δοντι καποτε μ΄ενα κουλουρι, κι απο τοτε δεν ειμαι fun  :grin:
 

new york boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
8
Like
95
Πόντοι
1
Καλησπέαρα συναγωνιστες.
Και εγω ειχα μια αποτυχια χθες και τη γραφω για να σας προφυλαξω. Βραδυ, στο ανορθογραφο που εχει ονομαστει Blue dreams στην Σαπφους.
Ονομα Κοπελας Τζουλια. μικρη μαυριδερη αλλα αρκετα ομορφη. παιρνω το 69 με 50ευρω.

Χαλια πιπα, καμια συμμετοχη στο σεξ, πολυ βαρεμενη, οταν της ειπα οτι δεν συμμετεχει καθολου, μου ειπε αν θες. και τελειωνε ....γενικα πολυ αγενης.....Πολυ την εχουν δει καποιες σαν την παρτη της. Κανενας σεβασμος στον πελατη.

Πρεπει να τιμωρηθει
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.212
Κριτικές
166
Like
27.112
Πόντοι
34.538
Καλησπέαρα συναγωνιστες.
Και εγω ειχα μια αποτυχια χθες και τη γραφω για να σας προφυλαξω. Βραδυ, στο ανορθογραφο που εχει ονομαστει Blue dreams στην Σαπφους.
Ονομα Κοπελας Τζουλια. μικρη μαυριδερη αλλα αρκετα ομορφη. παιρνω το 69 με 50ευρω.

Χαλια πιπα, καμια συμμετοχη στο σεξ, πολυ βαρεμενη, οταν της ειπα οτι δεν συμμετεχει καθολου, μου ειπε αν θες. και τελειωνε ....γενικα πολυ αγενης.....Πολυ την εχουν δει καποιες σαν την παρτη της. Κανενας σεβασμος στον πελατη.

Πρεπει να τιμωρηθει
Να τη μαστιγωσουμε.Με βοιδοπουτσα. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
Ρε Hagem, τα συγχαρήκια ρε μπαγάσα... :rockon:
Πού τα ξετρυπώνεις τα πιπίνια?
Αλλά όχι μόνο αυτό...
Ξεχνάς και που τα πήδηξες την προηγούμενη το βράδυ... :fuck1:
Να το... κοιτάξεις αυτό ρε μεγάλε :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom