Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 99 άτομα (2 μέλη και 97 επισκέπτες)

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
φιλε, εαν δεν εχεις τελειωσει το δημοτικο και δεν ξερεις να διαβαζεις δεν σου φταιω!οπως και εαν δεν ξερεις να διαβαζει κριτικες δεν φταιω εγω! σου γραφω για deep throat αν το ζητησεις που σημαινει οτι δεν θελει και πρεπει να την πιεσεις! σου γραφω οτι ειναι αγχωμενη που ειχε πελατεια και περιμενε! φανταζομαι τι ξεπεταγμα θα εγινε αν ειχε πολυ κοσμο που περιμενε!
σου γραφω οτι δεν ειναι vfm σε προγραμματα μεγαλυτερα τω 30 ευρω! εαν δεν ξερεις να διαβαζεις κριτικες και εαν δεν εχεις αρκετη νοημοσυνη να καταλαβεις δεν σου φταιω εγω!σορρυ κιολας!
τι στο διαβολο πρεπει απο το χερακι να σε παρω να σε μαθω να διαβαζεις και να πηδας!
οσο για το ποσο μεγαλη την εχεις εσυ και ποσο εγω ρωτα αν υπαρχει παιχτης που τη τεταρτη του εδωσε η κοπελα τα λεφτα
του πισω γιατι ηταν μεγαλος για αναλ!
την καλησπερα μου και τα λεμε μετα τις 20 που θα γυρισω απο τις διακοπες μου!
Ανδρέου Γεωργίου 21  Αλεξαντρα απο κολομβια! Καλο νεαρο μελαχροινο κοριτσακι ! 2αρι Βυζι, με καλη μοντελισια κορμαρα!
καλα προκαταρκτικα με καποια φιλακια!καλη πιπα με deep throat[size=30pt] αν το ζητησεις[/size]! Γενικα καλη πρσπαθεια και συμμετοχη στο απλο προγραμμα!
οπου [size=30pt]στα 30Ε ηταν vfm[/size]! λιγο [size=30pt]αγχωμενη γιατι ολα τα δωματια ηταν γεμματα[/size]! επαιξε και cim/cif με εξτρα χρεωση!
[size=30pt]απογοητευση δυστυχως στα ακριβα προγραμματα[/size]! :headbang: :headbang: :headbang: οπου ακομα δεν το εχει!
Με διαπραγαματευση πεφτει ενα μικρο ψαλιδι στις τιμες που ζητανε στα ακριβα προγραμματα! ;)
αυτα τα ολιγα που λεει και ο ακατονοματος :grin: φιλος μου!


Ναι αλλα η γκομενα μεσα σε φαση gfe μαζι με ξεπετα(λογο του οχλου εκτος)παντος κατι για deep throat που αναφερθησαν πιο πανω ουτε λογος(η εγω την εχω μεγαλη,η οι αλλοι μικρη)
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
υπονοεις κατι φιλε? εδω ειμαστε για ενημερωση για μωρα! εκτος και αν νομιζετε οτι εδω ειμαστε μονο για χαιρετουρες και για να μιλαμε για τον αρη
και τον παοκ! τεσπα, δεν θα κανω αυτη την κουβεντα μαζι σου την εχω κανει με αλλους και δεν θα μου προσφερει τιποτα η αποψη σου που ειναι σεβαστη!

Λαϊκό προσκύνημα στο Ανδ. Γεωργίου 21 σήμερα από εκεί που δεν πατούσε ψυχή στο μαγάζι, γράφει κάποιος για καινούργια ωραία γκόμενα κ γίνεται ο απόλυτος πανζουρλισμός. Τελικά αυτό το ρημάδι το ίντερνετ έχει τεράστια δύναμη.
Και όσο αναφορά την γκόμενα, μοντελάκι... ;)
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
εγώ δεν έχω μπει ακόμη μέσα ούτε από περιέργεια, θα πάω όταν κατακάτσει ο κουρνιαχτός......
Εσύ δηλ Game, είσαι κάτι σαν ΚΟΡΚΟΔΗΛΟΣ !!!
Περιμένεις με υπομονή να παρουσιαστείτο σωστό θήραμα την κατάλληλη στιγμή... κάνοντας τον κοιμησμένο...
Αλλά όταν παρουσιαστεί το σωστό θήραμα... δαγκώνεις άσχημα... :zfuck:
Πάντως άνευ πλάκας... εμένα μου είναι αδύνατο να πηδήξω ενώ ακούω εξώπορτες και κουδούνια να βαράνε και κόσμο να μπαινοβγαίνει... :headbang: :headbang: :headbang:
Γι αυτό συνήθως διαλέγω μέρες και ώρες με χαμηλή κίνηση... :rockon:

P.S. Παρακαλείται ο Κύριος Hagem, επιβάτης για Νατατάσαβιλ... να ελέγξει το inbox του... Ευχαριστώ !!!
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
Τι να σου πω ρε φίλε….  :headbang: εσείς ότι και να σας λένε δεν καταλαβαίνεται μου φαίνεται… για αυτό και δεν πρέπει να γράφει κανείς στην κριτική του τα δωράκια που τον κάνουν γιατί κάτι άτομα σαν και εσένα (που είναι φελλοί για εμένα) τα παίρνουν ντεφάκτο και νομίζουν ότι οι πουτάνες όλες κάνουν τα ίδια σε όλους…. Δηλαδή εγώ προχτές που πήγα στα goody's και παρήγγειλα και μου είπε η κοπέλα καθίστε μόλις γίνουν θα σας φέρω τον δίσκο τι σημαίνει αυτό ότι όσοι πάνε στα goodys και δεν τους σερβίρουν στο τραπέζι τους παίρνω στον λαιμό μου που τους είπα ότι η κοπέλα μου τα έφερε στο τραπέζι….  :headbang:  Για αυτό σας λέω …. Δεν είστε για πολλά…. [size=14pt]Μην γράφετε εδώ μέσα τα δωράκια και τις εκπτώσεις που σας κάνουν γιατί έχει και φελλούς….. Αυτούς τους έχω τόσο φελλούς που είναι ικανοί να πάνε και να διαμαρτυρηθούν κιόλας….[/size] :headbang:
το ποιος είναι φελλός και ποιος όχι μπορούν πολλοί να το καταλάβουν...δεν το είπα καν για σένα άλλα για το φίλο μου τον γκέιμ και μια κριτική που είχε μικρέ καραγκιόζη...εσύ κάτσε και γράφε μόνος σου και εκθείαζε τον εαυτό σου...εγώ πραγματικά σε έχω γραμμένο στα παπάρια μου...που θα μας την πεις κιόλας νέωπα
 

wioul

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2008
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
H Αντριάννα από Villa Erotica λιποτάκτισε στας Αθήνας... : www.siggrou144.com/schedule]http://www.siggrou144.com/schedule[/url]

Ανέβασα σετ από κριτικές, ελπίζω να το καρεδιάσω σύντομα ολοκληρώνοτας το έργο μου "οι 4 εποχές"

:'( οχι ρε συ....και την περιμενα πως και πως....
παιζει αραγε να γυρισει???
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.118
Κριτικές
27
Like
1.458
Πόντοι
1.720
Επισκεψη πριν απο λιγη ωρα σε Εμμανουελα Κυπρια, η κριτικη εχει γραφτει και αναμενει εγκριση. Κορυφαια φαση :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Τιτλος κριτικης "Ιn the shadow of the blues" εμπνευσμενη απο την αφισα του cd "Lovehunter" των Whitesnake κρεμασμενη στον τοιχο του δωματιου. :rockon: απλα ξεχασα να το διευκρινισω στην κριτικη :idiot:

Πρωτος πελατης και πριν μπει η Εμμανουελα να παιζει στη διαπασων ενα cd με ρωσικα τραγουδια, λογικα το ειχε ξεχασει η Ναντια που ηταν πιο πριν εκει :2funny: :2funny:

Και ενα μπραβο στο εν λογω καταστημα οπου εχω κανει επικες επισκεψεις σε Ναντια, Αννα μιλφ, Αλεξανδρα(αυτη που τωρα παιρνει 200 την ωρα σαν σιτι τουρ :s&m_2:) καθως και σημερα στην Εμμανουελα.

 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
χθες έκανα την αγγαρεία μου - δοκιμή στη λίλη παρόλο που κ εγώ φοβόμουν

λοιπόν...είναι καλύτερη από το κράξιμο που άκουγα...πχ πολύ καλύτερη από την κομοδινοπούλου

ΑΛΛΑ αυτά για ντεμέκ κωλοδάχτυλο κτλ...άλλο είναι το βάζω κολοδάχτυλο ( κι εγώ κι αυτή μόνη της ) κι άλλο το χαιδεύω την κωλοτρυπίδα

δυστυχώς ΙΣΧΥΕΙ το δεύτερο γι'αυτό παιχταράδες μην είστε υπερρβολικοί και παίρνετε κι άλλους στο λαιμό σας!

Μην φοβάσαι gagarin και ισχύει για όλους, δεν σημαίνει επειδή κάποιος ή κάποιοι δεν πέρασαν καλά θα συμβεί το ίδιο και σε σένα. Ειδικά με την συγκεκριμένη το πρόβλημα που αντιμετώπισα εγώ ήταν ο χρόνος, καθόσον στο 10λεπτο με παράτησε, αν δηλαδή την είχα καθαρίσει στα 8 λεπτά, θα έλεγα ότι πέρασα καλά.

Και όσο για το κωλοδάχτυλο σε μένα τουλάχιστον έκατσε και το έφαγε βαθύ και για αρκετό χρόνο, δεν είμαι υπερβολικός φίλε gagarin,  έτσι το έζησα εγώ, και δεν σημαίνει ότι είναι υποχρεωτικό να το ζήσετε και οι υπόλοιποι, ειδικά με κάποια κοπέλα που είναι τελείως απρόβλεπτη.

Για αυτό σε κάθε κριτική που διαβάζεται για να είναι χρήσιμη θα πρέπει να μην εστιάζετε σε κάποιες λεπτομέρειες αλλά στην ουσία. Και για να φέρω παράδειγμα, αν κάποιος  διαβάζοντας την κριτική μου για την Λίλη, που αν εξαιρέσεις ότι με παράτησε στο 10λεπτο δεν έχει κάποιο άλλο πολύ δυσμενές σχόλιο, φρόντισε  να τελειώσει στο 8λεπτο τότε θα πέρασε καλά και σίγουρα θα βοηθήθηκε.
:)
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ξερει κανεις η Τζένιφερ απο σαπφους 7 αν πηγε πουθενα αλλου?
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Εσύ δηλ Game, είσαι κάτι σαν ΚΟΡΚΟΔΗΛΟΣ !!!
Περιμένεις με υπομονή να παρουσιαστείτο σωστό θήραμα την κατάλληλη στιγμή... κάνοντας τον κοιμησμένο...
Αλλά όταν παρουσιαστεί το σωστό θήραμα... δαγκώνεις άσχημα... :zfuck:

Τα πάντα όλα κάνω προκειμένου να καλοπηδήξω, μου αρέσει και αυτό, θέλω όμως και το κασκαντεριλίκι, η επανάληψη στο καπάκι έχει την αξία της, τα στανταράκια είναι καλά, θέλω και τις δύσκολες, θέλω και τις milf και τα πιπίνια και τις βυζαρούδες και τα μοντέλα......τα πάντα όλα !!!!!! :zfuck:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Τα πάντα όλα κάνω προκειμένου να καλοπηδήξω, μου αρέσει και αυτό, θέλω όμως και το κασκαντεριλίκι, η επανάληψη στο καπάκι έχει την αξία της, τα στανταράκια είναι καλά, θέλω και τις δύσκολες, θέλω και τις milf και τα πιπίνια και τις βυζαρούδες και τα μοντέλα......τα πάντα όλα !!!!!! :zfuck:

Κατι τετοιο θελω και γω  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
Μην φοβάσαι gagarin και ισχύει για όλους, δεν σημαίνει επειδή κάποιος ή κάποιοι δεν πέρασαν καλά θα συμβεί το ίδιο και σε σένα.  έτσι το έζησα εγώ, και δεν σημαίνει ότι είναι υποχρεωτικό να το ζήσετε και οι υπόλοιποι
τι μου θυμίζουν, τι μου θυμίζουν αυτά τα λόγια....CHEYENNE!!!
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
Η εμμανουελα η κυπρια καθιερωθηκε στην ερημιτη η κανει βολτες σε ολα?  :think:
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
Η εμμανουελα η κυπρια καθιερωθηκε στην ερημιτη η κανει βολτες σε ολα?  :think:
χθες η ερημιτη ηταν κλειστη...στο τσιρκο μου ειπαν οτι εχει αδεια κ θα γυρισει σεπτεμβρη....βγαλε συμπερασμα τζακ
 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
Μάγκες ! Το σίγουρο είναι οτι οι τάνες δεν προσφέρουν τις ίδιες υπηρεσίες σε όλους και με την ίδια διάθεση. Και μένα κάποιες φορές πήγα να μπω και να κάνω τα ίδια που διάβασα σε μια κριτική και να μην τα δέχεται η κοπέλα. Όπως και οτι κάποιες συγκεκριμένες κοπέλες ακόμα και με 30 ευρώπουλα να μην λένε όχι, να κάθονται ώρα αρκετή και να φεύγουν με φιλιά και χαμόγελα. Η πουτανική δεν είναι ακριβής επιστήμη ... Καλύτερα να διαβάζουμε αρκετές κριτικές για μια κοπέλα για να καθορίζουμε την γενική της συμπεριφορά και το τι δέχεται από εξτραδάκια, όπως πχ κωλοδάχτυλα. Αλλιώς είναι τζόκερ !
 

Επισκέπτης
Μάγκες ! Το σίγουρο είναι οτι οι τάνες δεν προσφέρουν τις ίδιες υπηρεσίες σε όλους και με την ίδια διάθεση. Και μένα κάποιες φορές πήγα να μπω και να κάνω τα ίδια που διάβασα σε μια κριτική και να μην τα δέχεται η κοπέλα. Όπως και οτι κάποιες συγκεκριμένες κοπέλες ακόμα και με 30 ευρώπουλα να μην λένε όχι, να κάθονται ώρα αρκετή και να φεύγουν με φιλιά και χαμόγελα. Η πουτανική δεν είναι ακριβής επιστήμη ... Καλύτερα να διαβάζουμε αρκετές κριτικές για μια κοπέλα για να καθορίζουμε την γενική της συμπεριφορά και το τι δέχεται από εξτραδάκια, όπως πχ κωλοδάχτυλα. Αλλιώς είναι τζόκερ !

:thumbsup:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Καταθεση πριν λιγο στην milf Χριστινα στο Αν. Γεωργιου 4 που επανεμφανιστηκε μετα απο δυο χρονια απουσιας. Οι παλιοτεροι θα την θυμαστε σαν Αλβανιδα Χριστινα. Αν και δεν ειναι του γουστου μου οι milf -καθε αλλο- περιεργως περασα πολυ καλα. Λεπτομερειες στην κριτικη.

Κατα τ΄αλλα:
Κωλεττη μια καινουρια, Γκρετα αν ακουσα καλα, 25+ μακρι σγουρο μελαχρινο μαλι, και παραπανισια κιλα. Αν και εμφανισιακα δεν ελεγε πολλα μου φανηκε συμπαθητικη.
Αν. Γεωργιου 21 η Κολομβιανη που αναφερθηκε πιο πανω, μολις ειχε πιασει δουλεια. Ενδιαφερουσα περιπτωση φανηκε, οχι αρκετα ομως για να περασω. Ας περιμενουμε λιγο...
Φριξου 15 Η Μονικα. Για μενα, το ξαναγραψα νομιζω, με διαφορα η πιο ομορφη! Καποια στιγμη θα ξαναπαω!
 

Jasone

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2012
Μηνύματα
477
Like
24
Πόντοι
1
Καταθεση πριν λιγο στην milf Χριστινα στο Αν. Γεωργιου 4 που επανεμφανιστηκε μετα απο δυο χρονια απουσιας. Οι παλιοτεροι θα την θυμαστε σαν Αλβανιδα Χριστινα. Αν και δεν ειναι του γουστου μου οι milf -καθε αλλο- περιεργως περασα πολυ καλα. Λεπτομερειες στην κριτικη.

Κατα τ΄αλλα:
Κωλεττη μια καινουρια, Γκρετα αν ακουσα καλα, 25+ μακρι σγουρο μελαχρινο μαλι, και παραπανισια κιλα. Αν και εμφανισιακα δεν ελεγε πολλα μου φανηκε συμπαθητικη.
Αν. Γεωργιου 21 η Κολομβιανη που αναφερθηκε πιο πανω, μολις ειχε πιασει δουλεια. Ενδιαφερουσα περιπτωση φανηκε, οχι αρκετα ομως για να περασω. Ας περιμενουμε λιγο...
Φριξου 15 Η Μονικα. Για μενα, το ξαναγραψα νομιζω, με διαφορα η πιο ομορφη! Καποια στιγμη θα ξαναπαω!
Αυτη η Μονικα καινουργια ειναι? πως ειναι εμφανισιακα? καμια κριτικη γι αυτην εχει?
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Καταθεση πριν λιγο στην milf Χριστινα στο Αν. Γεωργιου 4 που επανεμφανιστηκε μετα απο δυο χρονια απουσιας. Οι παλιοτεροι θα την θυμαστε σαν Αλβανιδα Χριστινα. Αν και δεν ειναι του γουστου μου οι milf -καθε αλλο- περιεργως περασα πολυ καλα. Λεπτομερειες στην κριτικη.

Αφου άρχισαν να αρέσουν και σε μένα οι λεπτούλες, δεν θα αρέσουν και σε σένα οι milf :huh:  :grin: .....ο σωστός ο μπουρδελιάρης πρέπει να έχει και εύρος, και όχι μόνος βάθος. :grin: :grin: :grin:

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Αφου άρχισαν να αρέσουν και σε μένα οι λεπτούλες, δεν θα αρέσουν και σε σένα οι milf :huh:  :grin: .....ο σωστός ο μπουρδελιάρης πρέπει να έχει και εύρος, και όχι μόνος βάθος. :grin: :grin: :grin:

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Ούτε εύρος,ούτε βάθος φίλτατε GAMEOVER.
Απλά το target group σου το "πέρασες" 2-3 χέρια και αναγκαστικά περνάς και στις άλλες κατηγορίες π.χ. τις μοντελέ.
Και έπεται συνέχεια  ;) ;) ;)
Keep fuckin' GAMEOVER  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

mhtsos_85

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
103
Like
2
Πόντοι
1
αλανια  ειμαι αναμεσα σε μιρελλα και εμμανουελα κυπρια.ποια προτεινετε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom