Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (7 μέλη και 24 επισκέπτες)

Egnat

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2024
Μηνύματα
84
Κριτικές
1
Like
82
Πόντοι
0
Γεια σας στην παρεα
Η διμετρη Ιζαμπέλα τομορωην μοντέλο από Τσεχία θα είναι σήμερα στη Γιαννιτσών για πιάτσα ;;προχτές μια ώρα 30 ευρώ κόστισε με θεσπέσια περιποίηση ....μμσημερα έλεγα θα φέρει κ φίλη της από Πράγα
Η συγκεκριμένη εργάζεται και στα studio?
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
794
Like
1.918
Πόντοι
206
Skinny η Μπιάνκα?
Νομίζω την είχα δει και είχε τις....χειρολαβές της

Κάνει και αναλ αυτή?
Αρχές καλοκαιριού ήταν μια Μπιάνκα σκινυ κόκκινο καστανό μαλλί. Ακολουθούσε σε άγριο παιχνίδι με γλειψίματα και αν θυμάμαι καλά έδινε και το τρυφερό γκροβεράκι της.
 

georgekp34

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
997
Κριτικές
3
Like
2.418
Πόντοι
726
Αρχές καλοκαιριού ήταν μια Μπιάνκα σκινυ κόκκινο καστανό μαλλί. Ακολουθούσε σε άγριο παιχνίδι με γλειψίματα και αν θυμάμαι καλά έδινε και το τρυφερό γκροβεράκι της.
Ο φίλος λέει η ξανθιά που είναι τώρα που δεν νομίζω να ναι skinny.

Αυτή που λες δεν την θυμαμαι
 

PL(2)

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2020
Μηνύματα
136
Like
158
Πόντοι
1
Στην πρωινη βαρδια ΔΕΝ αξιζει καμια..μια Λαρα ειχαμε και την deniz αλλα χαθηκαν και οι 2.....αν γνωριζει κανεις πως να βρω την Τσαρινα ας μου στηλει πμ....
 

xarxon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
8
Κριτικές
12
Like
247
Πόντοι
290
H Xριστινα η πασίγνωστη Ρουμάνα από τις παλιές καλές μέρες;;;
Υπάρχουν ακόμα επιζησασες από εκείνη την παλιά καλή φουρνιά;;;
Υποθέτω ότι είναι αυτή, δεν την πήρα καθώς ήμουν σε φάση για άλλο σουλούπι. Κοντούλα με αρκετά κιλά, μεγάλα βυζιά, πολύ καυλιάρα, εκτιμώ ότι θα λέει στο δωμάτιο.
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
794
Like
1.918
Πόντοι
206
Στην πρωινη βαρδια ΔΕΝ αξιζει καμια..μια Λαρα ειχαμε και την deniz αλλα χαθηκαν και οι 2.....αν γνωριζει κανεις πως να βρω την Τσαρινα ας μου στηλει πμ....
2-3 από εδώ μέσα την πηδάνε ακόμα αν θέλουν να σε βοηθήσουν. Και μια ψυχούλα κάνει ντουετάκι αλλά μόνο αν είσαι γνώριμος της Τσαρίνας.
Επειδή έχει γίνει λόγος για τσόντες της γνωρίζει κανένας κανένα λινκ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom