Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (1 μέλη και 27 επισκέπτες)
Εγγρ.
7 Σεπ 2024
Μηνύματα
376
Like
372
Πόντοι
21
Ας το παρουμε αποφαση, τα μπουρδελα στην Θεσσαλονικη πανε προς κλεισιμο μαλλον...γενικα η περιοχη αλλαζει, χτιζονται διαφορα καινουργια πραγματα και μαλλον θα τους διωξουν και απο εκει
 

Alygistos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2023
Μηνύματα
175
Like
414
Πόντοι
21
Ας το παρουμε αποφαση, τα μπουρδελα στην Θεσσαλονικη πανε προς κλεισιμο μαλλον...γενικα η περιοχη αλλαζει, χτιζονται διαφορα καινουργια πραγματα και μαλλον θα τους διωξουν και απο εκει
Έχεις πληροφορία ή λες εσυ?Γιατι με φαίνεται ακραίο το σενάριο σου…Οκ πιθανώς να αναβαθμιστεί εκεί η περιοχή μέχρι το ONE ανοίγουν μαγαζιά χτίζουν κτλ αλλά χλωμό το βλέπω να φεύγουν…Αν φύγουν και από εκεί μετά πάνε για Χαλάστρα
 
  • Like
Αντιδράσεις: laskos
Εγγρ.
7 Σεπ 2024
Μηνύματα
376
Like
372
Πόντοι
21
Έχεις πληροφορία ή λες εσυ?Γιατι με φαίνεται ακραίο το σενάριο σου…Οκ πιθανώς να αναβαθμιστεί εκεί η περιοχή μέχρι το ONE ανοίγουν μαγαζιά χτίζουν κτλ αλλά χλωμό το βλέπω να φεύγουν…Αν φύγουν και από εκεί μετά πάνε για Χαλάστρα
Το λεω επειδη όλο Λατινες ερχονται, που δεν πιανονται για πουτανες αυτές, ειναι αχρηστες τελειως. Τα ηχηρα ονοματα ήδη αραιωσαν και σκεφτονται να το αφησουν. Οποτε τι να συμπερανω;
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
501
Κριτικές
23
Like
935
Πόντοι
316
Μολις γυρισα απο μπουρδελοτσαρκα.
Τα πραματα ειναι τραγικα στα σπιτακια.
Αν δεις μια πολυ ομορφη κοπελα σαν μια ξανθια ψηλη με γαλανα ματια (μουναρα) αλλα τοσο ψυχρη που λες μπααααα αποκλειεται μεσα να ειναι καλη , μιλαω για μια που ειναι νικ ουρανου στο τερμα κατω ολες οι υπολοιπες κατα 80% απο λατινικη αμερικη. Αλλες με ψευτικα βυζια, κωλος ιδιος ολες λες και της εχουν περασει απο κωλο εργαστηριο και τα φτιαχνουν.
Η ελενα/ραισα στο ποστο της κανονικα αλλα αυτη τη φορα δεν μπηκα γιατι με το που γυρισε ειδα ποσο φαρδυνε ο κωλος της και δεν μπηκα.
Η λιλιανα στο ποστο της και αυτη αλλα για εναν περιεργο λογο η τσατσα ολο μας ελεγε οτι ειναι στο δωματιο (μαλλον ψεμματα).
Πηγα ειδα ναστυα στο μπελλα ντονα, ευδιαθετη αλλα για τα γουστα μου νταρντανα. Τις ειδα σχεδον ολες δεν μ γεμισε καμια το ματι ΑΛΛΑ πηγαινα για συγκεκριμενη κοπελα μετα απο συστασεις.
Καρινα με το βαθυ λαρυγγι. Η κοπελα ειναι αστερι στην πιπα και επισης εχει φατσαρα και σχετικα καλο κορμι. ΑΝ και ψηλη που εμενα μ αρεσουν οι κοντες, ευδιαθετη και χαμογελαστη. Περασα πολυ καλα με 50ε ελευθερο στοματικο.
Στο τελευταίο Νικ ουρανου είχε τελευταία μια κοντό χοντρή θεία είσαι σίγουρος
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
501
Κριτικές
23
Like
935
Πόντοι
316
Κατέβηκα απόψε για να περασω στο poison με την Μαυρούλα που την έχω σταμπάρει (εάν έχει περάσει κανεις ας πει γνώμη) ή στο Αλβανακι Στο εφοσπιτο. Είδα όμως ανοιχτό το διπλανό στο εφοσπιτο και είπα να δω τι παίζει. Βγαίνει στο σαλόνι ένα 20χρονο ρουμανακι που μιλάει άψογα ελληνικά. Έχει κιλάκια εξτρα και το πρόσωπο της κλασικό ρουμανικό αλλά έχει και μια γλυκαδα. Για κάποιο λόγο μου έκανε κλικ και περασα με 30 απλό χωρίς να το σκεφτώ. Στα του αγώνα, έκανε ότι ελεγα, την άλλαζα στάσεις, την έβαλα να στηθεί στα 4 να βλέπω το μουνακι της το οποίο ήταν καθαρό, ροζ και περιποιημένο. Γενικά δεκτική χωρίς να δυνασχετει κάπου αλλά κατά τα αλλά τυπική χωρίς να προσπαθεί να σε κάνει να βγάλεις γούστα.
Πια μαυρουλα λες?
 

Egnat

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2024
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
72
Πόντοι
0
Έχει πάει κανείς με μια Αφροδίτη από Ουκρανία νομίζω πρόσφατα?
 

Mick7

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
99
Πόντοι
0
Η Αθηνά που ήταν πριν λίγες μέρες στα τρίδυμα συνεχίζει κανονικά ή σταμάτησε;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015
Στο τελευταίο Νικ ουρανου είχε τελευταία μια κοντό χοντρή θεία είσαι σίγουρος
εκανα λαθος στην διευθυνση. αυτη π λεω ειναι απεναντι απο το medusa δεν τα παω καλα με τις οδους. διπλα απο τις νταλικες για οσους ξερουν.
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
720
Like
1.754
Πόντοι
206
εκανα λαθος στην διευθυνση. αυτη π λεω ειναι απεναντι απο το medusa δεν τα παω καλα με τις οδους. διπλα απο τις νταλικες για οσους ξερουν.
Κοίτα μη σε χάσουμε και πρέπει να βγάζουμε Άμπε λαλε
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Στο τελευταίο Νικ ουρανου είχε τελευταία μια κοντό χοντρή θεία είσαι σίγουρος
οχι δεν είναι αυτή ξέρω ποια εννοείς έχει καμιά 7 χρόνια πριν αυτό που λέω εγώ νομίζω ήταν είτε στο Sex & the City που είναι γωνιακό κατεβαίνοντας την Φρίξου στο δεξί χέρι τέρμα γωνία ή δίπλα σε αυτό
 

Bill987

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2021
Μηνύματα
69
Like
52
Πόντοι
0
Έχει πάει κανείς με μια Αφροδίτη από Ουκρανία νομίζω πρόσφατα?
Αν λες την Αφροδιτη απο playboy ειχα περασει πριν κανα 2-3 μηνες...καλη επιλογη απο τις λιγες τιμιες πλεον...εχει λιγα πιασιματα αλλα δεν την λες χοντρη σε καμια περιπτωση και δεν κλαις τα λεφτα σου τουλαχιστον
 

Egnat

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2024
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
72
Πόντοι
0
Αν λες την Αφροδιτη απο playboy ειχα περασει πριν κανα 2-3 μηνες...καλη επιλογη απο τις λιγες τιμιες πλεον...εχει λιγα πιασιματα αλλα δεν την λες χοντρη σε καμια περιπτωση και δεν κλαις τα λεφτα σου τουλαχιστον
Αυτήν εννοώ ναι την είδα την Δευτέρα μου άρεσε αρκετά εμφανισιακά είχα κανει ήδη την κατάθεση μου όμως οπότε δεν γινόταν να πάω! Ίσως στο μέλλον ,σε ευχαριστώ για την απάντηση σου φίλε!
 

Mulaomerovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
239
Κριτικές
2
Like
270
Πόντοι
21
Η Ντενίζ η πιτσιρίκα σε ποιο είναι;;
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
964
Κριτικές
14
Like
1.993
Πόντοι
496
Ξέρει κανείς αν δουλεύει η καρίνα σήμερα; Έχω όρεξη για deep through
 

Egnat

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2024
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
72
Πόντοι
0
Έχει πάει κανείς με Εύα στο paradise να μας πει γνώμη παιδιά ?
 

georgekp34

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
960
Κριτικές
3
Like
2.353
Πόντοι
726
Η Αλίκη βγήκε από το πρόγραμμα είδα. Ξέρει κανεις γιατί?

Η Χρύσα που είναι στη θέση της καλή? Λένε για καλό κλαρίνο η συγκεκριμένη και δίνει ροδέλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom