Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (5 μέλη και 34 επισκέπτες)

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.616
Πόντοι
3.346
Δεν υπάρχει περίπτωση ούτε μια στο δισεκατομμύριο τσατσά να πει στον πελάτη η κοπέλα μου δεν κάνει εξετάσεις. Ούτε μια στο δισεκατομμύριο!!!!
Πολυ σιγουρος εισαι.. δεν το λενε ολες, ετυχε τοτε να μου το πει μια.
Ο λογος αγνωστος, μπορει να ηθελε να φυγει απο το ρδελο γιατι την χρωστουσαν λεφτα, μπορει να ηταν οντως καλη γυναικα, μπορει να με ειχε συμπαθησει (τοτε ημουν μικρος) πολλα μπορει, απιθανο γιατι σου φαινεται;;;
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
205
Κριτικές
9
Like
730
Πόντοι
361
Όχι, μπερδευεσαι. Χυνει 30 φορες το 8ωρο :confused:
Το ότι όντως βγάζει υγρά γιατί έτσι είναι το σύστημα της το έχεις σκεφτεί??εγώ την έχω πάρει όταν πρώτο ξεκίνησε που δεν είχε καθόλου στήθος και ντρέποταν στην αρχή,και τότε αυτό έκανε και μάλιστα μετά από κάθε πελάτη η τσατσά έμπαινε μέσα και άλλαζε σεντόνια..
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.616
Πόντοι
3.346
Εμενα παντως την μια φορα που την πηρα δεν με κατουρησε.. ισως γιατι ειχα παει προς το κλεισιμο και ειχε στερεψει :tooth:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ποιο είναι το στούντιο efi ρε παιδιά?
φριξου τερμα πανω.. στα αριστερα το γωνιακο.
 
Εγγρ.
7 Σεπ 2024
Μηνύματα
336
Like
339
Πόντοι
21
Το ότι όντως βγάζει υγρά γιατί έτσι είναι το σύστημα της το έχεις σκεφτεί??εγώ την έχω πάρει όταν πρώτο ξεκίνησε που δεν είχε καθόλου στήθος και ντρέποταν στην αρχή,και τότε αυτό έκανε και μάλιστα μετά από κάθε πελάτη η τσατσά έμπαινε μέσα και άλλαζε σεντόνια..
Αν θελεις ετσι να πιστευεις για να περνιεσαι μεσα σου για πηδηχταρας οκ.... παω πασο.... ρε μην τρωτε τον παπα...
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
302
Κριτικές
2
Like
360
Πόντοι
21
Πολυ σιγουρος εισαι.. δεν το λενε ολες, ετυχε τοτε να μου το πει μια.
Ο λογος αγνωστος, μπορει να ηθελε να φυγει απο το ρδελο γιατι την χρωστουσαν λεφτα, μπορει να ηταν οντως καλη γυναικα, μπορει να με ειχε συμπαθησει (τοτε ημουν μικρος) πολλα μπορει, απιθανο γιατι σου φαινεται;;;
Ούτε μια στο δισεκατομμύριο!!! Δεν υπάρχει τετοια περιπτωση τσατσά να πει η κοπέλα δεν κάνει εξετάσεις. Να στο πω καθαρά, αν θέλεις, ψευδεσαι. Φυσικά μην περιμένεις να συνεχίσω σ αυτό το ψέμα του παραλόγου. Συνέχισε μόνος σου.
 

kavlaras123

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2019
Μηνύματα
42
Κριτικές
2
Like
503
Πόντοι
20
Καλησπέρα, υπάρχει καποια σελιδα ή καποιο νημα που να λεει το προγραμμα των
studio και τι κοπέλες εχει? Που τα βλέπετε?
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
579
Κριτικές
21
Like
2.871
Πόντοι
1.436
Καλησπέρα, υπάρχει καποια σελιδα ή καποιο νημα που να λεει το προγραμμα των
studio και τι κοπέλες εχει? Που τα βλέπετε?
 

PL(2)

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2020
Μηνύματα
134
Like
158
Πόντοι
1
Η deniz που ειχε ερθει πριν κανα μηνα δουλευει τωρα??
 

Egnat

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2024
Μηνύματα
55
Κριτικές
1
Like
52
Πόντοι
0

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Τσακαλια μακρια απο Αμαρυλις. Ημουν Θεσσαλονικη και πηγα (που να μην πηγαινα). Πηγε ακλαφτο το 50ευρω. Η κοπελα δεν κανει για την δουλεια. Πραγματικα ομως.
Έχω πάει και εγώ με Αμαρυλλίς και δεν είναι που έκλαψα τα λεφτά μου νομίζω είχα δώσει 60€, αλλά έφυγα σχεδόν αγάμητος με νεύρα αφού κόντεψα να την αρχίσω τα μπινελίκια! Κρίμα γιατί είναι αντικειμενικά μουνάρα!
 
Εγγρ.
7 Σεπ 2024
Μηνύματα
336
Like
339
Πόντοι
21
Έχω πάει και εγώ με Αμαρυλλίς και δεν είναι που έκλαψα τα λεφτά μου νομίζω είχα δώσει 60€, αλλά έφυγα σχεδόν αγάμητος με νεύρα αφού κόντεψα να την αρχίσω τα μπινελίκια! Κρίμα γιατί είναι αντικειμενικά μουνάρα!
Ε αμα εφυγες σχεδον αγαμητος τι να το κανεις να ειναι μουναρα; (που δεν ειναι....). Καπως ετσι κι εγω την πατησα. Αχυστος εφυγα. Πολυ αποστειρωμενη. Πραγματικα δεν κανει. Ας μην μας ταλαιπωρουν με τετοιες. Να φερουν καποια της προκοπης.
 
Εγγρ.
7 Σεπ 2024
Μηνύματα
336
Like
339
Πόντοι
21
Έχω πάει και εγώ με Αμαρυλλίς και δεν είναι που έκλαψα τα λεφτά μου νομίζω είχα δώσει 60€, αλλά έφυγα σχεδόν αγάμητος με νεύρα αφού κόντεψα να την αρχίσω τα μπινελίκια! Κρίμα γιατί είναι αντικειμενικά μουνάρα!
Αθηνα με 30 ευρω εχεις κατι μουναρες ρωσιδες και να δινουμε σε αυτην την σαυρουλα 50 και 60 και να φευγουμε χωρις να γινει δουλεια; Ελεος!
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Μολις γυρισα απο μπουρδελοτσαρκα.
Τα πραματα ειναι τραγικα στα σπιτακια.
Αν δεις μια πολυ ομορφη κοπελα σαν μια ξανθια ψηλη με γαλανα ματια (μουναρα) αλλα τοσο ψυχρη που λες μπααααα αποκλειεται μεσα να ειναι καλη , μιλαω για μια που ειναι νικ ουρανου στο τερμα κατω ολες οι υπολοιπες κατα 80% απο λατινικη αμερικη. Αλλες με ψευτικα βυζια, κωλος ιδιος ολες λες και της εχουν περασει απο κωλο εργαστηριο και τα φτιαχνουν.
Η ελενα/ραισα στο ποστο της κανονικα αλλα αυτη τη φορα δεν μπηκα γιατι με το που γυρισε ειδα ποσο φαρδυνε ο κωλος της και δεν μπηκα.
Η λιλιανα στο ποστο της και αυτη αλλα για εναν περιεργο λογο η τσατσα ολο μας ελεγε οτι ειναι στο δωματιο (μαλλον ψεμματα).
Πηγα ειδα ναστυα στο μπελλα ντονα, ευδιαθετη αλλα για τα γουστα μου νταρντανα. Τις ειδα σχεδον ολες δεν μ γεμισε καμια το ματι ΑΛΛΑ πηγαινα για συγκεκριμενη κοπελα μετα απο συστασεις.
Καρινα με το βαθυ λαρυγγι. Η κοπελα ειναι αστερι στην πιπα και επισης εχει φατσαρα και σχετικα καλο κορμι. ΑΝ και ψηλη που εμενα μ αρεσουν οι κοντες, ευδιαθετη και χαμογελαστη. Περασα πολυ καλα με 50ε ελευθερο στοματικο.
Να πω κάτι ρε παιδιά αν και δεν είναι πολύ σχετικό με το thread: Με το χάλι αυτό που κυκλοφορεί αντικειμενικά στα μπουρδέλα της πόλης δεν είναι διαστροφή να επιμένουμε να ερχόμαστε και να πληρώνουμε κάκιστες υπηρεσίες από κάκιστες σε εμφάνιση αλλά και συμπεριφορά κορίτσια; Ξέρετε ότι έξω κυκλοφορεί πολύ μουνί όλων των ηλικιών και είναι όλες ΑΓΑΜΗΤΕΣ γιατί κανένας πλέον δεν ασχολείται και το επίπεδο αυτών πολύ ανώτερο από όλα αυτά τα βρωμοπ..... που δήθεν πουλάν υπηρεσίες σεξ!
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Εγγρ.
7 Σεπ 2024
Μηνύματα
336
Like
339
Πόντοι
21
Να πω κάτι ρε παιδιά αν και δεν είναι πολύ σχετικό με το thread: Με το χάλι αυτό που κυκλοφορεί αντικειμενικά στα μπουρδέλα της πόλης δεν είναι διαστροφή να επιμένουμε να ερχόμαστε και να πληρώνουμε κάκιστες υπηρεσίες από κάκιστες σε εμφάνιση αλλά και συμπεριφορά κορίτσια; Ξέρετε ότι έξω κυκλοφορεί πολύ μουνί όλων των ηλικιών και είναι όλες ΑΓΑΜΗΤΕΣ γιατί κανένας πλέον δεν ασχολείται και το επίπεδο αυτών πολύ ανώτερο από όλα αυτά τα βρωμοπ..... που δήθεν πουλάν υπηρεσίες σεξ!
Ενα δικιο το εχεις. Αλλα περισσοτερο αυτο ισχυει για Θεσσαλονικη. Στην επαρχια υπαρχουν πολυ μουναρες στα μπουρδελα. Το ίδιο και στην Αθηνα. Επίσης, το ότι κυκλοφορουν μουναρες αλλά αγαμητες δεν σημαινει ότι θα ειναι και διαθεσιμες για να τις φλερταρουμε. Ας μην ασχοληθουμε με το θεμα των ελλεηνιδων παλι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom