Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (2 μέλη και 58 επισκέπτες)

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Ούτε μια στο δισεκατομμύριο!!! Δεν υπάρχει τετοια περιπτωση τσατσά να πει η κοπέλα δεν κάνει εξετάσεις. Να στο πω καθαρά, αν θέλεις, ψευδεσαι. Φυσικά μην περιμένεις να συνεχίσω σ αυτό το ψέμα του παραλόγου. Συνέχισε μόνος σου.
ρε παιδιά τι συζητάμε υπάρχει ποτέ περίπτωση κάποιος που πουλάει μια υπηρεσία να αναφερθεί σε ελαττώματα που μπορούν να προκύψουν; Το ίδιο είναι και στα μπουρδέλα, εννοείται ότι θα που και ψέματα για να πουλήσουν...
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Το ότι όντως βγάζει υγρά γιατί έτσι είναι το σύστημα της το έχεις σκεφτεί??εγώ την έχω πάρει όταν πρώτο ξεκίνησε που δεν είχε καθόλου στήθος και ντρέποταν στην αρχή,και τότε αυτό έκανε και μάλιστα μετά από κάθε πελάτη η τσατσά έμπαινε μέσα και άλλαζε σεντόνια..
για ποιά λέτε παιδιά;
 

Egnat

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2024
Μηνύματα
55
Κριτικές
1
Like
52
Πόντοι
0
Λίγες είναι αυτές που αξίζουν πλέον δυστυχώς στα studio της Θεσσαλονίκης
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
302
Κριτικές
2
Like
360
Πόντοι
21
ρε παιδιά τι συζητάμε υπάρχει ποτέ περίπτωση κάποιος που πουλάει μια υπηρεσία να αναφερθεί σε ελαττώματα που μπορούν να προκύψουν; Το ίδιο είναι και στα μπουρδέλα, εννοείται ότι θα που και ψέματα για

ρε παιδιά τι συζητάμε υπάρχει ποτέ περίπτωση κάποιος που πουλάει μια υπηρεσία να αναφερθεί σε ελαττώματα που μπορούν να προκύψουν; Το ίδιο είναι και στα μπουρδέλα, εννοείται ότι θα που και ψέματα για να πουλήσουν...
Εννοείται. Το γνωρίζω πολύ καλά!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.616
Πόντοι
3.346
ρε παιδιά τι συζητάμε υπάρχει ποτέ περίπτωση κάποιος που πουλάει μια υπηρεσία να αναφερθεί σε ελαττώματα που μπορούν να προκύψουν; Το ίδιο είναι και στα μπουρδέλα, εννοείται ότι θα που και ψέματα για να πουλήσουν...
Υπαλληλοι ειναι οι τσατσαδες και συνηθως οχι και πολυ καλα στα μυαλα τους.
Μην συγκρινεις αλλα μαγαζια με μπουρδελα..αυτα ειναι μια κατηγορια μονα τους, υπαρχουν στουντιο τωρα που δουλευουν χωρις τσατσα, υπαρχουν τωρα τσατσαδες που ευγενικα αμα πεις φευγω..αρχιζουν και σε βριζουν, λες αυτες να πουλανε καποια υπηρεσια;; οτι να ναι ειναι να στο πω απλα.

Η συγκεκριμενη περιπτωση που ανεφερα εγινε πριν απο ισως και 12-13 χρονια, καπου στην αρχη της προμηθεους στο βαρδαρη, εκεινη τη μερα εψαχνα για γυμνο.. η τσατσα οντως ηταν μια καλη γυναικα..δουλεψε και στα στουντιο, τωρα νομιζω σταματησε.
Μπορει να ηξερε οτι ειχε κατι η κοπελα και να ηθελε να με προστατεψει.. ημουν μικρος τοτε, πολλα μπορει..δεν ξερω γιατι ακριβως μου το ειπε,απλα θυμαμαι οτι δεν περασα με το απλο που μου προτεινε κι εφυγα πηγα σ αλλο.
 

Hristos2

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2023
Μηνύματα
57
Like
48
Πόντοι
0
Ερημίτη τελευταίο αριστερά μια μιλφ ξανθιά ψηλή τι λέει?
 

TheeDoctor

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2023
Μηνύματα
89
Like
192
Πόντοι
0
Υπαλληλοι ειναι οι τσατσαδες και συνηθως οχι και πολυ καλα στα μυαλα τους.
Μην συγκρινεις αλλα μαγαζια με μπουρδελα..αυτα ειναι μια κατηγορια μονα τους, υπαρχουν στουντιο τωρα που δουλευουν χωρις τσατσα, υπαρχουν τωρα τσατσαδες που ευγενικα αμα πεις φευγω..αρχιζουν και σε βριζουν, λες αυτες να πουλανε καποια υπηρεσια;; οτι να ναι ειναι να στο πω απλα.

Η συγκεκριμενη περιπτωση που ανεφερα εγινε πριν απο ισως και 12-13 χρονια, καπου στην αρχη της προμηθεους στο βαρδαρη, εκεινη τη μερα εψαχνα για γυμνο.. η τσατσα οντως ηταν μια καλη γυναικα..δουλεψε και στα στουντιο, τωρα νομιζω σταματησε.
Μπορει να ηξερε οτι ειχε κατι η κοπελα και να ηθελε να με προστατεψει.. ημουν μικρος τοτε, πολλα μπορει..δεν ξερω γιατι ακριβως μου το ειπε,απλα θυμαμαι οτι δεν περασα με το απλο που μου προτεινε κι εφυγα πηγα σ αλλο.
Πριν από 12-13 χρόνια ήταν υπό διάλυση ο Βαρδάρης
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Υπαλληλοι ειναι οι τσατσαδες και συνηθως οχι και πολυ καλα στα μυαλα τους.
Μην συγκρινεις αλλα μαγαζια με μπουρδελα..αυτα ειναι μια κατηγορια μονα τους, υπαρχουν στουντιο τωρα που δουλευουν χωρις τσατσα, υπαρχουν τωρα τσατσαδες που ευγενικα αμα πεις φευγω..αρχιζουν και σε βριζουν, λες αυτες να πουλανε καποια υπηρεσια;; οτι να ναι ειναι να στο πω απλα.

Η συγκεκριμενη περιπτωση που ανεφερα εγινε πριν απο ισως και 12-13 χρονια, καπου στην αρχη της προμηθεους στο βαρδαρη, εκεινη τη μερα εψαχνα για γυμνο.. η τσατσα οντως ηταν μια καλη γυναικα..δουλεψε και στα στουντιο, τωρα νομιζω σταματησε.
Μπορει να ηξερε οτι ειχε κατι η κοπελα και να ηθελε να με προστατεψει.. ημουν μικρος τοτε, πολλα μπορει..δεν ξερω γιατι ακριβως μου το ειπε,απλα θυμαμαι οτι δεν περασα με το απλο που μου προτεινε κι εφυγα πηγα σ αλλο.
τώρα που ανέφερες για Τσατσάδες λίγο πριν τον COVID είχε μια μουνάρα τσατσά γύρω στα 45 με γαλανά μάτια που έβαζε κάτω τα κορίτσια. Ήταν εκεί στην Φρίξου προς τα κάτω στις γραμμές κάτω από την Νικηφόρου Ουρανού. Την πέτυχε ποτέ κανείς γιατί έχω να πω ότι είχε ένα λάγνο βλέμμα με πολλές υποσχέσεις...
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
671
Like
1.610
Πόντοι
206
Καλά αν ψάχνουμε για τσατσάδες είχα πετύχει μια φορά μια ξανθιά στο παραντάις ήταν κοντά στα 30 και της έκανα ψιλοκαμακι μιλούσε καλά τα ελληνικά αλλά δεν ήταν Ελληνίδα. Ήταν πολύ δυνατό μουνί κλάσεις ανώτερο και από τα κορίτσια που δούλευαν. Αν ξέρει κανείς πληροφορίες θα ήμουν ευγνώμων αν και πρέπει να έκανε έκτακτα την υπηρεσία.
 

Hristos2

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2023
Μηνύματα
57
Like
48
Πόντοι
0
Πέρασα σήμερα δεν είχε κάτι αξιόλογο. Θα περάσω αύριο μεσημέρι στην μπιανκα παίζει να είναι η μόνη ωραία.
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
205
Κριτικές
9
Like
730
Πόντοι
361
Αν θελεις ετσι να πιστευεις για να περνιεσαι μεσα σου για πηδηχταρας οκ.... παω πασο.... ρε μην τρωτε τον παπα...
Ρε μεγάλε χαλάρωσε λίγο και μίλα όμορφα όπως μιλάμε, σου λέω την έχω πάρει πάρα πολλές φορές και ειδικά όταν ξεκίνησε πρώτες μέρες,αν εσύ πιατευει το αντίθετο δικαίωμα σου
 
Εγγρ.
7 Σεπ 2024
Μηνύματα
346
Like
341
Πόντοι
21
Ρε μεγάλε χαλάρωσε λίγο και μίλα όμορφα όπως μιλάμε, σου λέω την έχω πάρει πάρα πολλές φορές και ειδικά όταν ξεκίνησε πρώτες μέρες,αν εσύ πιατευει το αντίθετο δικαίωμα σου
Ηθελα απλα να τονισω οτι δεν πρεπει να ειστε τοσο ευκολοπιστοι.
 

ivanovi

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2023
Μηνύματα
71
Like
242
Πόντοι
20
Κατέβηκα απόψε για να περασω στο poison με την Μαυρούλα που την έχω σταμπάρει (εάν έχει περάσει κανεις ας πει γνώμη) ή στο Αλβανακι Στο εφοσπιτο. Είδα όμως ανοιχτό το διπλανό στο εφοσπιτο και είπα να δω τι παίζει. Βγαίνει στο σαλόνι ένα 20χρονο ρουμανακι που μιλάει άψογα ελληνικά. Έχει κιλάκια εξτρα και το πρόσωπο της κλασικό ρουμανικό αλλά έχει και μια γλυκαδα. Για κάποιο λόγο μου έκανε κλικ και περασα με 30 απλό χωρίς να το σκεφτώ. Στα του αγώνα, έκανε ότι ελεγα, την άλλαζα στάσεις, την έβαλα να στηθεί στα 4 να βλέπω το μουνακι της το οποίο ήταν καθαρό, ροζ και περιποιημένο. Γενικά δεκτική χωρίς να δυνασχετει κάπου αλλά κατά τα αλλά τυπική χωρίς να προσπαθεί να σε κάνει να βγάλεις γούστα.
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Καλά αν ψάχνουμε για τσατσάδες είχα πετύχει μια φορά μια ξανθιά στο παραντάις ήταν κοντά στα 30 και της έκανα ψιλοκαμακι μιλούσε καλά τα ελληνικά αλλά δεν ήταν Ελληνίδα. Ήταν πολύ δυνατό μουνί κλάσεις ανώτερο και από τα κορίτσια που δούλευαν. Αν ξέρει κανείς πληροφορίες θα ήμουν ευγνώμων αν και πρέπει να έκανε έκτακτα την υπηρεσία.
Πάντως δεν θα με χαλούσε να πάω με τσατσά αν είναι μουνάρα... Τουλάχιστον αυτή θα έρθει όχι μόνο τα λεφτά θα γουστάρει και λίγο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom