Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (1 μέλη και 45 επισκέπτες)

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Ναι ολα ισχυουν :confused:..απλα τυχαινει καμια φορα αλλη κοπελα να εχουν φωτο και αλλη να δουλευει..αλλες φορες να εχουν κοπελες που λειπουν και αλλες φορες να εχουν κοπελες που δεν δουλεψαν ποτε!
Καλά, στα προγράμματά τους άστα να πάνε και ότι νάναι
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
671
Like
1.608
Πόντοι
206
Εγώ ρε μάγκες θέλω να πάρω την τσα2 την μελαχρινή την Θεια που είναι στην Καρινα….Τελευταια φορά που πήρα την Καρινα ήθελα να της το φέρω να πάρω αυτήν αλλά τελικά μπηκα με Καρινα γιατί είχε πολύ κόσμο…Με φτιάχνει η Θεια αλλά πως να της το φέρω…
Εδώ που τα λέμε είναι πολύ καλύτερη εμφανισιακά από πολλές μικρές ή μεγάλες
 

Egnat

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2024
Μηνύματα
55
Κριτικές
1
Like
52
Πόντοι
0
σε στούντιο της Αθηνας που ειχα παει πριν μερικά χρόνια η κοπελα μου ειπε οτι κανει εξετασεις καθε 15 μερες η ίδια αλλα και ολες οι κοπελες που δουλευουν σε σπιτακια,γιατι και εγω φοβομουν τοτε αλλα τωρα όλα καλα δε φοβαμαι,κατα τη γνωμη μου ολες πανε εκτος αν ειναι καμια "βουτηγμενη" στα ναρκωτικά,στα νομιμα στουντιο δεν παιζει να βρεις κοπελα που να μην εχει αδεια και χωρις βιβλιαριο υγειας,φοβουνται μέχρι και οι ιδιοκτητες για ελεγχο,θεσσαλονικη δεν παιζει σε σπιτακι να βρεις κοπελα που δεν περναει απο εξετασεις,ειδικά στα επώνυμα στουντιος.
Εγώ το βλέπω και από την άλλη πλευρά πέρα από την νομοθεσία ρε παιδιά οι κοπέλες νομίζετε δεν ξέρουν το τι μπορούν να κολλήσουν από τον οποιοδήποτε? Προφανώς και έλεγχονται εδώ έλεγχονται μέχρι και οι τσατσάδες κάθε 6 μηνες
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
671
Like
1.608
Πόντοι
206
Εγώ το βλέπω και από την άλλη πλευρά πέρα από την νομοθεσία ρε παιδιά οι κοπέλες νομίζετε δεν ξέρουν το τι μπορούν να κολλήσουν από τον οποιοδήποτε? Προφανώς και έλεγχονται εδώ έλεγχονται μέχρι και οι τσατσάδες κάθε 6 μηνες
Εγώ από νόμους ξέρω οτι πηδούσαμε μέχρι και μέσα στην καραντίνα που υποτίθεται ήταν κλειστά.
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
579
Κριτικές
21
Like
2.871
Πόντοι
1.436
Εγώ το βλέπω και από την άλλη πλευρά πέρα από την νομοθεσία ρε παιδιά οι κοπέλες νομίζετε δεν ξέρουν το τι μπορούν να κολλήσουν από τον οποιοδήποτε? Προφανώς και έλεγχονται εδώ έλεγχονται μέχρι και οι τσατσάδες κάθε 6 μηνες
Να το ξαναγράψω; Καμιά δεν κάνει εξετάσεις! Ειδικά οι λατίνες, τις οποίες τις φέρνουν με τουριστική βίζα για 3 μήνες, δεν έχουν καν ΑΜΚΑ, ποιες εξετάσεις να κάνουν; Εδώ υπάρχουν παράνομοι οίκοι που λειτουργούν χωρίς άδεια. Κανείς δεν τους ελέγχει.
 

Egnat

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2024
Μηνύματα
55
Κριτικές
1
Like
52
Πόντοι
0
Να το ξαναγράψω; Καμιά δεν κάνει εξετάσεις! Ειδικά οι λατίνες, τις οποίες τις φέρνουν με τουριστική βίζα για 3 μήνες, δεν έχουν καν ΑΜΚΑ, ποιες εξετάσεις να κάνουν; Εδώ υπάρχουν παράνομοι οίκοι που λειτουργούν χωρίς άδεια. Κανείς δεν τους ελέγχει.
Αυτές ξέρουν τι να σου πω ρε φίλε ας κάνουν ότι θέλουν
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.430
Κριτικές
96
Like
12.044
Πόντοι
25.015
Μολις γυρισα απο μπουρδελοτσαρκα.
Τα πραματα ειναι τραγικα στα σπιτακια.
Αν δεις μια πολυ ομορφη κοπελα σαν μια ξανθια ψηλη με γαλανα ματια (μουναρα) αλλα τοσο ψυχρη που λες μπααααα αποκλειεται μεσα να ειναι καλη , μιλαω για μια που ειναι νικ ουρανου στο τερμα κατω ολες οι υπολοιπες κατα 80% απο λατινικη αμερικη. Αλλες με ψευτικα βυζια, κωλος ιδιος ολες λες και της εχουν περασει απο κωλο εργαστηριο και τα φτιαχνουν.
Η ελενα/ραισα στο ποστο της κανονικα αλλα αυτη τη φορα δεν μπηκα γιατι με το που γυρισε ειδα ποσο φαρδυνε ο κωλος της και δεν μπηκα.
Η λιλιανα στο ποστο της και αυτη αλλα για εναν περιεργο λογο η τσατσα ολο μας ελεγε οτι ειναι στο δωματιο (μαλλον ψεμματα).
Πηγα ειδα ναστυα στο μπελλα ντονα, ευδιαθετη αλλα για τα γουστα μου νταρντανα. Τις ειδα σχεδον ολες δεν μ γεμισε καμια το ματι ΑΛΛΑ πηγαινα για συγκεκριμενη κοπελα μετα απο συστασεις.
Καρινα με το βαθυ λαρυγγι. Η κοπελα ειναι αστερι στην πιπα και επισης εχει φατσαρα και σχετικα καλο κορμι. ΑΝ και ψηλη που εμενα μ αρεσουν οι κοντες, ευδιαθετη και χαμογελαστη. Περασα πολυ καλα με 50ε ελευθερο στοματικο.
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
579
Κριτικές
21
Like
2.871
Πόντοι
1.436
Μολις γυρισα απο μπουρδελοτσαρκα.
Τα πραματα ειναι τραγικα στα σπιτακια.
Αν δεις μια πολυ ομορφη κοπελα σαν μια ξανθια ψηλη με γαλανα ματια (μουναρα) αλλα τοσο ψυχρη που λες μπααααα αποκλειεται μεσα να ειναι καλη , μιλαω για μια που ειναι νικ ουρανου στο τερμα κατω ολες οι υπολοιπες κατα 80% απο λατινικη αμερικη. Αλλες με ψευτικα βυζια, κωλος ιδιος ολες λες και της εχουν περασει απο κωλο εργαστηριο και τα φτιαχνουν.
Η ελενα/ραισα στο ποστο της κανονικα αλλα αυτη τη φορα δεν μπηκα γιατι με το που γυρισε ειδα ποσο φαρδυνε ο κωλος της και δεν μπηκα.
Η λιλιανα στο ποστο της και αυτη αλλα για εναν περιεργο λογο η τσατσα ολο μας ελεγε οτι ειναι στο δωματιο (μαλλον ψεμματα).
Πηγα ειδα ναστυα στο μπελλα ντονα, ευδιαθετη αλλα για τα γουστα μου νταρντανα. Τις ειδα σχεδον ολες δεν μ γεμισε καμια το ματι ΑΛΛΑ πηγαινα για συγκεκριμενη κοπελα μετα απο συστασεις.
Καρινα με το βαθυ λαρυγγι. Η κοπελα ειναι αστερι στην πιπα και επισης εχει φατσαρα και σχετικα καλο κορμι. ΑΝ και ψηλη που εμενα μ αρεσουν οι κοντες, ευδιαθετη και χαμογελαστη. Περασα πολυ καλα με 50ε ελευθερο στοματικο.
Μήπως πέρασες από το Villa Erotica να δεις την Marcela?
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
671
Like
1.608
Πόντοι
206
Η πρωινή βάρδια έχει πεθάνει.

Κατεβαίνω μήπως και προλάβω την Λάρα και στις 15:30 τρώω πόρτα γιατί έχει κατεβάσει ρολά . Λέω δε γαμιέται θα πάω δίπλα στην σκουιρτού και η πόρτα είναι διπλοαμπαρωμένη και με κλειστό φωτάκι. Λέω δε γαμιεται πάω να δω τη Φρίντα που δεν την ήξερα και την είχα στην πορνοατζεντα για δοκιμή. Φορούσε ένα μαύρο λάτεξ μπέιμπι ντολ που ξεγελάει. Όταν ήρθε στο δωμάτιο είδα μια γυναίκα που δεν είναι στα γούστα μου γιατί έχει αρκετά κιλά που στην παρουσίαση τα έκρυψε καλά. Επικεντρώθηκα στην πολλή καλή πίπα της και δοκίμασα λίγο και τα τεράστια βυζιά της μέχρι να έρθει το τέλος. Δεν θα προτιμηθεί ξανά ακόμα και είναι η μοναδική στην πρωινή βάρδια. Θα προτιμήσω να πάω σε φραπεδάδικο στο κέντρο.
Ξέρει κανείς αν η Ναταλία έριξε αυλαία;
 
Εγγρ.
7 Σεπ 2024
Μηνύματα
336
Like
339
Πόντοι
21
Η πρωινή βάρδια έχει πεθάνει.

Κατεβαίνω μήπως και προλάβω την Λάρα και στις 15:30 τρώω πόρτα γιατί έχει κατεβάσει ρολά . Λέω δε γαμιέται θα πάω δίπλα στην σκουιρτού και η πόρτα είναι διπλοαμπαρωμένη και με κλειστό φωτάκι. Λέω δε γαμιεται πάω να δω τη Φρίντα που δεν την ήξερα και την είχα στην πορνοατζεντα για δοκιμή. Φορούσε ένα μαύρο λάτεξ μπέιμπι ντολ που ξεγελάει. Όταν ήρθε στο δωμάτιο είδα μια γυναίκα που δεν είναι στα γούστα μου γιατί έχει αρκετά κιλά που στην παρουσίαση τα έκρυψε καλά. Επικεντρώθηκα στην πολλή καλή πίπα της και δοκίμασα λίγο και τα τεράστια βυζιά της μέχρι να έρθει το τέλος. Δεν θα προτιμηθεί ξανά ακόμα και είναι η μοναδική στην πρωινή βάρδια. Θα προτιμήσω να πάω σε φραπεδάδικο στο κέντρο.
Ξέρει κανείς αν η Ναταλία έριξε αυλαία;
Στην σκουιρτού λεει... :buck2:
Τους κατουραει ολους η τυπισσα και τους δουλευει οτι χυνει για παρτη τους :buck2:
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
χαχαχα καμία σχέση με την πραγματικότητα της εξετάσεις να της ξεχάσεις και τα χαρτιά φυσικα.και πλέον με της λατινες κανένας έλεγχος παράνομα δουλεύουν ούτε αμκα έχουν για εξετάσεις ούτε τίποτα.
Καλησπέρα Εμμανουέλα.. αυτή την εποχή σε ποιο στούντιο δουλεύεις?
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
671
Like
1.608
Πόντοι
206

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
671
Like
1.608
Πόντοι
206
Αυτή την καινούρια την Τατιάνα από το άλλο σάιτ την έχει δοκιμάσει κανείς; Έχει κανείς άποψη;
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Χθες βράδυ επίσκεψη στο red night και συνεύρεση με την εντυπωσιακή Μαρίζα! Έιχα ξαναπεράσει πριν κάνα 2μηνο μαζί της και άλλη μία φορά παλιότερα από τις καλύτερες που υπάρχουν από πλευρά εμφάνισης (ψηλή , Ντάρντανα,βυζάρες,κωλαρα).ξεκινήσαμε με ισπανικό μετά πίπα (με Καποτά) και τελειώσαμε με αυτή από πάνω ωραία εμπειρία και πολύ καθαρή η κοπέλα την συστινω ανεπιφύλακτα!
Από τις καλύτερες που υπάρχουν;
Αυτή που δεν ξέρει να κάνει πίπα;
Αυτή που τα βυζιά της κοιτάνε το ένα ανατολή και το άλλο δύση;
Αυτή που τα μούτρα της είναι σαν τραβελι;
40€ για τη γυφτορουμανα;
Τι άλλο θα ακούσουμε εδώ μέσα...
 

Egnat

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2024
Μηνύματα
55
Κριτικές
1
Like
52
Πόντοι
0
Από τις καλύτερες που υπάρχουν;
Αυτή που δεν ξέρει να κάνει πίπα;
Αυτή που τα βυζιά της κοιτάνε το ένα ανατολή και το άλλο δύση;
Αυτή που τα μούτρα της είναι σαν τραβελι;
40€ για τη γυφτορουμανα;
Τι άλλο θα ακούσουμε εδώ μέσα...
Όχι και σαν τραβελι ρε φίλε ολόκληρη γυναικάρα! Εντάξει για το δικό μου γούστο από τις καλύτερες όσον αφορά το τι κάνει στο κρεβάτι δεν κάνει πολλά πράγματα η αλήθεια είναι αλλά ικανοποιεί τα δικά μου θέλω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom