Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

Egnat

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2024
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
52
Πόντοι
0
Εξετάζονται κάθε 12 μέρες για αφροδίσια νοσήματα
Τι περναει κανας γιατρος απο τα στουντιο και τις εξεταζει;
Σε δημόσια νοσοκομεία από οσο ξέρω.Αυτα για τα νόμιμα sex studios και απλά μπουρδέλα όσον αφορά για κοπέλες που κάνουν πιάτσα ( π.χ Γιαννιτσών) ή για Μεταξουργείο καλύτερα μην το ψάχνεις...
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.608
Πόντοι
3.346
επίσης ότι γράφει στο φάιντγκιρλς.κομ ισχύει
Ναι ολα ισχυουν :confused:..απλα τυχαινει καμια φορα αλλη κοπελα να εχουν φωτο και αλλη να δουλευει..αλλες φορες να εχουν κοπελες που λειπουν και αλλες φορες να εχουν κοπελες που δεν δουλεψαν ποτε!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.608
Πόντοι
3.346
Εξετάζονται κάθε 12 μέρες για αφροδίσια νοσήματα
Ετσι λεει ο νομος.
Σε δημόσια νοσοκομεία από οσο ξέρω.Αυτα για τα νόμιμα sex studios και απλά μπουρδέλα όσον αφορά για κοπέλες που κάνουν πιάτσα ( π.χ Γιαννιτσών) ή για Μεταξουργείο καλύτερα μην το ψάχνεις...
Ποσες πανε ομως για εξετασεις.. αν δεν το θελει η ιδια πιστεψε με δεν το ψαχνει κανενας αν πηγε η οχι, ειτε ειναι νομιμο ειτε παρανομο.
Ειδικα αυτα που κανουν μερικες στο δωματιο κανονικα επρεπε να πανε καθε μερα σε γιατρο.
 

Egnat

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2024
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
52
Πόντοι
0
Ετσι λεει ο νομος.

Ποσες πανε ομως για εξετασεις.. αν δεν το θελει η ιδια πιστεψε με δεν το ψαχνει κανενας αν πηγε η οχι, ειτε ειναι νομιμο ειτε παρανομο.
Ειδικα αυτα που κανουν μερικες στο δωματιο κανονικα επρεπε να πανε καθε μερα σε γιατρο.
Τι να σου πω ρε φίλε τώρα άμα είναι καμία τόσο χαζή που δεν την ενδιαφέρει η υγεία της προτιστως δεν μπορώ να ξέρω εγώ αυτά που σε είπα μου τα έχει πει τσατσά πάντως επίσης και οι ίδιες οι κοπέλες στη πλειοψηφία θα ενδιαφέρονται ελπίζω για την. Υγεία τους ...τελως πάντων εγώ πρωσοπικα Καποτα σε ότι και αν κάνω να έχω το κεφάλι μου ήσυχο!!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.608
Πόντοι
3.346
Τι να σου πω ρε φίλε τώρα άμα είναι καμία τόσο χαζή που δεν την ενδιαφέρει η υγεία της προτιστως δεν μπορώ να ξέρω εγώ αυτά που σε είπα μου τα έχει πει τσατσά πάντως επίσης και οι ίδιες οι κοπέλες στη πλειοψηφία θα ενδιαφέρονται ελπίζω για την. Υγεία τους ...τελως πάντων εγώ πρωσοπικα Καποτα σε ότι και αν κάνω να έχω το κεφάλι μου ήσυχο!!
Τους ενδιαφερει πιστευω η υγεια τους, αλλα βγαζουν και παραπανω λεφτα!
Οσο για τσατσαδες δεν θα ξεχασω μια στο βαρδαρη.. που τοτε κι εγω εκανα καποια προγραμματα και μου ειπε μην παιρνεις τετοιο προγραμα (γυμνο) παρε απλο η κοπελα δεν κανει εξετασεις.
 

Egnat

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2024
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
52
Πόντοι
0
Τους ενδιαφερει πιστευω η υγεια τους, αλλα βγαζουν και παραπανω λεφτα!
Οσο για τσατσαδες δεν θα ξεχασω μια στο βαρδαρη.. που τοτε κι εγω εκανα καποια προγραμματα και μου ειπε μην παιρνεις τετοιο προγραμα (γυμνο) παρε απλο η κοπελα δεν κανει εξετασεις.
Βαρδαρη αναφέρεσαι αρα πιστεύω αυτό το περιστατικό έγινε πριν το 12 ελπίζω να έχουν αλλάξει αυτά σήμεραΤελως πάντων εσύ αδερφέ πήγαινες τακτικά στα studio?
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.608
Πόντοι
3.346
Βαρδαρη αναφέρεσαι αρα πιστεύω αυτό το περιστατικό έγινε πριν το 12 ελπίζω να έχουν αλλάξει αυτά σήμεραΤελως πάντων εσύ αδερφέ πήγαινες τακτικά στα studio?
Ναι καπου εκει δεν θυμαμαι ακριβως..αλλα πιο προσφατα ειχα κολλησει σε στουντιο σμν και τελικα αποφασισα να κοψω τα προγραμματα. Μην εμπιστευεσαι καμια κοπελα καμια τσα2 και φυσικα κανενα ιδιοκτητη, μονο τα λεφτα τους ενδιαφερουν ολους αυτους.
 

Egnat

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2024
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
52
Πόντοι
0
Ναι καπου εκει δεν θυμαμαι ακριβως..αλλα πιο προσφατα ειχα κολλησει σε στουντιο σμν και τελικα αποφασισα να κοψω τα προγραμματα. Μην εμπιστευεσαι καμια κοπελα καμια τσα2 και φυσικα κανενα ιδιοκτητη, μονο τα λεφτα τους ενδιαφερουν ολους αυτους.
Ελπίζω να μην ήταν κάτι σοβαρό αν θες μπορείς να μας πεις σε πιο κόλλησες
 

Egnat

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2024
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
52
Πόντοι
0
Τσακαλια μακρια απο Αμαρυλις. Ημουν Θεσσαλονικη και πηγα (που να μην πηγαινα). Πηγε ακλαφτο το 50ευρω. Η κοπελα δεν κανει για την δουλεια. Πραγματικα ομως.
Σε πιο είναι η συγκεκριμένη?
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
302
Κριτικές
2
Like
360
Πόντοι
21
Τους ενδιαφερει πιστευω η υγεια τους, αλλα βγαζουν και παραπανω λεφτα!
Οσο για τσατσαδες δεν θα ξεχασω μια στο βαρδαρη.. που τοτε κι εγω εκανα καποια προγραμματα και μου ειπε μην παιρνεις τετοιο προγραμα (γυμνο) παρε απλο η κοπελα δεν κανει εξετασεις.
Δεν υπάρχει περίπτωση ούτε μια στο δισεκατομμύριο τσατσά να πει στον πελάτη η κοπέλα μου δεν κάνει εξετάσεις. Ούτε μια στο δισεκατομμύριο!!!!
 

anonimos4

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
103
Like
82
Πόντοι
1
Παιδιά γνώμες για το ένα αλβανακι 21 χρόνων στο έφοσπιτο(studio efi)
 

Egnat

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2024
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
52
Πόντοι
0
Χθες βράδυ επίσκεψη στο red night και συνεύρεση με την εντυπωσιακή Μαρίζα! Έιχα ξαναπεράσει πριν κάνα 2μηνο μαζί της και άλλη μία φορά παλιότερα από τις καλύτερες που υπάρχουν από πλευρά εμφάνισης (ψηλή , Ντάρντανα,βυζάρες,κωλαρα).ξεκινήσαμε με ισπανικό μετά πίπα (με Καποτά) και τελειώσαμε με αυτή από πάνω ωραία εμπειρία και πολύ καθαρή η κοπέλα την συστινω ανεπιφύλακτα!
 

Alygistos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2023
Μηνύματα
173
Like
412
Πόντοι
21
Εγώ ρε μάγκες θέλω να πάρω την τσα2 την μελαχρινή την Θεια που είναι στην Καρινα….Τελευταια φορά που πήρα την Καρινα ήθελα να της το φέρω να πάρω αυτήν αλλά τελικά μπηκα με Καρινα γιατί είχε πολύ κόσμο…Με φτιάχνει η Θεια αλλά πως να της το φέρω…
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
221
Like
365
Πόντοι
21
σε στούντιο της Αθηνας που ειχα παει πριν μερικά χρόνια η κοπελα μου ειπε οτι κανει εξετασεις καθε 15 μερες η ίδια αλλα και ολες οι κοπελες που δουλευουν σε σπιτακια,γιατι και εγω φοβομουν τοτε αλλα τωρα όλα καλα δε φοβαμαι,κατα τη γνωμη μου ολες πανε εκτος αν ειναι καμια "βουτηγμενη" στα ναρκωτικά,στα νομιμα στουντιο δεν παιζει να βρεις κοπελα που να μην εχει αδεια και χωρις βιβλιαριο υγειας,φοβουνται μέχρι και οι ιδιοκτητες για ελεγχο,θεσσαλονικη δεν παιζει σε σπιτακι να βρεις κοπελα που δεν περναει απο εξετασεις,ειδικά στα επώνυμα στουντιος.
 

Ουρσουλα

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
99
Like
143
Πόντοι
0
σε στούντιο της Αθηνας που ειχα παει πριν μερικά χρόνια η κοπελα μου ειπε οτι κανει εξετασεις καθε 15 μερες η ίδια αλλα και ολες οι κοπελες που δουλευουν σε σπιτακια,γιατι και εγω φοβομουν τοτε αλλα τωρα όλα καλα δε φοβαμαι,κατα τη γνωμη μου ολες πανε εκτος αν ειναι καμια "βουτηγμενη" στα ναρκωτικά,στα νομιμα στουντιο δεν παιζει να βρεις κοπελα που να μην εχει αδεια και χωρις βιβλιαριο υγειας,φοβουνται μέχρι και οι ιδιοκτητες για ελεγχο,θεσσαλονικη δεν παιζει σε σπιτακι να βρεις κοπελα που δεν περναει απο εξετασεις,ειδικά στα επώνυμα στουντιος.
χαχαχα καμία σχέση με την πραγματικότητα της εξετάσεις να της ξεχάσεις και τα χαρτιά φυσικα.και πλέον με της λατινες κανένας έλεγχος παράνομα δουλεύουν ούτε αμκα έχουν για εξετάσεις ούτε τίποτα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom