Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (3 μέλη και 30 επισκέπτες)

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
307
Κριτικές
2
Like
366
Πόντοι
21
Δεν νομίζω....η Έλενα 45 σίγουρα, η λόρη; Νομίζω λιγότερο από 25.... Εκτός και αν έπεσα τόσο έξω.
Η Έλενα η Ρουμάνα είναι 35 στα 36 και όχι 45. Τουλάχιστον αυτό διαβάζω στο φβ.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.135
Like
4.940
Πόντοι
456
Δεν νομίζω....η Έλενα 45 σίγουρα, η λόρη; Νομίζω λιγότερο από 25.... Εκτός και αν έπεσα τόσο έξω.
Η Λορη είναι ίδια ηλικία πάνω κάτω με την Έλενα, όταν την ειδα πρώτη φορά πριν πάρα πολύ καιρό στην αρχή μπερδεύτηκα αλλά τα τατοο από το πλαϊ του σώματος μέχρι το μπουτι με ξεμπερδεψε
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.256
Κριτικές
44
Like
3.576
Πόντοι
7.195
Και να γυρίσει μετρια κ κρύα τα πράγματα. Μετα την καραντινα άλλη γκομενα. Ασε που στην καραντινα το έπαιξε κ κολ γκιρλ κ ανέβαζε προφίλ στα τιντερ κ μπαντού κ την είδε μουναρα.
Στην καραντίνα φίλε είχε πέσει... Αναδουλεια, πείνα... Πολλές είχαν γίνει "call girls"
, την είχαν δει και μουναρες....
Και φυσικά αλλάξανε μετά.
Πολλές προς το χειρότερο, άλλες προς το καλύτερο.
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
307
Κριτικές
2
Like
366
Πόντοι
21
Για τη Λορυ δε ξέρω. Η Λορεττα πάντως είναι 27 και όχι 22 όπως δηλώνει η τσατσά. Όταν της είπα χτες είχε γενέθλια η κοπέλα και έγινε 27 και γέλασα με έβρισε κιόλας φύγε από δω βλάκα ε βλακα.
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
307
Κριτικές
2
Like
366
Πόντοι
21
Και να γυρίσει μετρια κ κρύα τα πράγματα. Μετα την καραντινα άλλη γκομενα. Ασε που στην καραντινα το έπαιξε κ κολ γκιρλ κ ανέβαζε προφίλ στα τιντερ κ μπαντού κ την είδε μουναρα.
Στην καραντίνα της είχα στείλει μυνημα και μου είπε έλα στην ερημίτη 130 ευρώ η ώρα. Όχι ότι ήθελα να την πάρω απλώς έτσι της έστειλα. Μετά μου έστειλε αυτη. " Ποτέ θελεις;"
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
231
Like
535
Πόντοι
81
Για τη Λορυ δε ξέρω. Η Λορεττα πάντως είναι 27 και όχι 22 όπως δηλώνει η τσατσά. Όταν της είπα χτες είχε γενέθλια η κοπέλα και έγινε 27 και γέλασα με έβρισε κιόλας φύγε από δω βλάκα ε βλακα.
XAXAXXAXAX αυτό με την ηλικία ρε φίλε φτανει δλδ ελεος
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
307
Κριτικές
2
Like
366
Πόντοι
21
XAXAXXAXAX αυτό με την ηλικία ρε φίλε φτανει δλδ ελεος
Αυτό μου τη δίνει και μένα φίλε. Το καλοκαίρι τα ίδια και με τη Μιρελα. Μια άλλη τσατσά ξανθιά αλλά κάπως ηλικιωμένη με το έτσι θέλω να μου την παρουσιάσει σαν 25αρα. Τι μου λες τωρα της λεω; Την ξέρω λέω την κοπελα 20 χρόνια. Ε όχι μου λέει και 20 χρόνια. Αντε λέω 18. Άλλη έκπτωση δεν κάνω. Μουρμούριζε. Με έβρισε και αυτη και έφυγα.
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
188
Κριτικές
9
Like
677
Πόντοι
301
Ρε φίλε ,απαντήθηκε πριν δύο σελίδες ,ότι παίζει να γυρίσει τέλος του μήνα ,θα φανεί .
Φτάνει κάθε δέκα λεπτά να ρωτάτε το ίδιο .
Αφηστε λίγο να συνέλθει η γλώσσα της ! Γυαλοχαρτο την κάνατε. .
Κάποιος έγραψε μετά της 20 του μήνα γιαυτο ρώτησα αν ήρθε ! Επίσης γύρισα παραπάνω σελίδες από δυο διότι μαρεσει να διαβάζω τα σουσου
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
τελικά πέρασε κάποιος συναγωνιστής να δει αυτή την καινούρια Ρωσίδα Τατιάνα?
 

Solar

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
552
Πόντοι
20
Ειδα αλλες δυο νεες κοπελες Αda και Erene ''ισπανιδες" στην αλλη σελιδα,η πρωτη φαινεται καλη απο φωτο νταρντανα.
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
681
Κριτικές
21
Like
3.279
Πόντοι
1.436
Καλησπέρα αλάνια! Όποιος θέλει να περάσει καλά ας δοκιμάσει την καινούργια Ουκρανή Αφροδίτη στο Playboy. Αντικειμενικά πολύ όμορφο πρόσωπο, ματάρες, βυζάρες να μην χωράνε στις χούφτες. Είναι λίγο νταρντάνα αλλά σε καμιά περίπτωση δεν την λες χοντρή. Αρκετά παθιάρα, της αρέσει ο πούτσος, χύνει κιόλας. Την πηδούσα σε γρήγορους ρυθμούς και μου έσφιγγε το χέρι από καύλα! Το κερασάκι στην τούρτα ήταν που μου ρούφαγε τα δάχτυλο του χεριού την ώρα που τον έπαιζα για να χύσω στα βυζιά της.
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
231
Like
535
Πόντοι
81
Καλησπέρα αλάνια! Όποιος θέλει να περάσει καλά ας δοκιμάσει την καινούργια Ουκρανή Αφροδίτη στο Playboy. Αντικειμενικά πολύ όμορφο πρόσωπο, ματάρες, βυζάρες να μην χωράνε στις χούφτες. Είναι λίγο νταρντάνα αλλά σε καμιά περίπτωση δεν την λες χοντρή. Αρκετά παθιάρα, της αρέσει ο πούτσος, χύνει κιόλας. Την πηδούσα σε γρήγορους ρυθμούς και μου έσφιγγε το χέρι από καύλα! Το κερασάκι στην τούρτα ήταν που μου ρούφαγε τα δάχτυλο του χεριού την ώρα που τον έπαιζα για να χύσω στα βυζιά της.
Τι τιμές έπαιζαν αγορίνα? Πιπα καλή?
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.135
Like
4.940
Πόντοι
456
Εκεί στο play boy η λεγόμενη αναφέρθηκε από κάποιον παλιότερα κ ήταν το ακριβώς αντίθετο από αυτά που γράφει ο προμοτορας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom