Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

spirtoulis123

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2022
Μηνύματα
73
Like
158
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους τους συναδέλφους . Επίσκεψη χθες στο inside αφού είχα πιει το ποτό μου και τι με έπιασε και πέρασα με Λύδια . ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ έχω δοκιμάσει στη ζωή μου . Πρόγραμμα των 60€ και από την πρώτη στιγμή μου αρχίζει τα μη το ένα , μη το άλλο , όχι έτσι , όχι αλλιώς . Δεν ξέρω αν καποιος φίλος έχει αντίστοιχη εμπειρία αλλά πραγματικά έκλαψα τα λεφτά μου
Συμφωνώ.
Και σε εμένα μην πιάνεις, μην φυλάς,από πανό μου καθόταν όπως νάνε δεν με βόλεψε καθόλου,στα 4 Μ έλεγε σιγά γιατί είμαι στενή
 

Tsouvi

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
110
Like
310
Πόντοι
21

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Δυστυχώς ισχύει...
Μα ναι! Τα είχα γράψει και ποιο παλιά! Για να είσαι σίγουρος πρέπει να είσαι όλη μέρα μαζί της! Ακόμα και στο σπίτι της! Αυτό το σπορ έχει τα ρίσκα του, και ο καθένας πέρνει μέτρα ασφαλείας για τον εαυτό του!
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
736
Πόντοι
81
Απόψε σχεδιασμός για γερό σφυροκόπημα την Έμμα.για να δούμε θα είναι κατάστημα όπως λέει το πρόγραμμα?αλλιώς ελινα
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
736
Πόντοι
81
https://*****.gr/listing/tatiana/

Παίδες έχει πάει κανένας?ωραίο πετιτι βυζομουνακι φαινεται
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Η Χριστίνα η Ρουμάνα με τα γατίσια μπλε μάτια το πολύ όμορφο πρόσωπο και τα πεσμένα βυζιά που τα περασμένα χρόνια ήταν μεγάλο πουλεν της Ανδρέου Γεωργιου δουλεύει σε κάποιο? Ή έχει σταματήσει?
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
673
Πόντοι
301
Καλησπέρα ξέρουμε μήπως γύρισε η ριτα;έχουμε καμία πληροφορία ;
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.632
Πόντοι
3.796
Καλησπέρα ξέρουμε μήπως γύρισε η ριτα;έχουμε καμία πληροφορία ;
Ρε φίλε ,απαντήθηκε πριν δύο σελίδες ,ότι παίζει να γυρίσει τέλος του μήνα ,θα φανεί .
Φτάνει κάθε δέκα λεπτά να ρωτάτε το ίδιο .
Αφηστε λίγο να συνέλθει η γλώσσα της ! Γυαλοχαρτο την κάνατε. .
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Είναι η ντεμέκ Ισπανίδα που πρωτοεμφανιστηκε το 2012 , δεν την λες και νέα! :cool2:
Ω ρε μαγκα... Ήταν πολύ ωραίο μουνι τότε, αν μιλάμε για αυτήν... Μουναρα ήταν και ενίοτε είχε καλές υπηρεσίες.... Την ξέχασα κιόλας.... Έχω την αίσθηση, πως στην αρχή ήταν καλή και μετά την είχε δει κάπως και δεν έκανε τίποτα.... Πρέπει να δούλευε φριξου τέρμα πάνω αριστερά απέναντι από το σεξ εντ δε σιτυ.... Κοκκινομάλλα ήταν......
Αν δεν μιλάμε για αυτήν άκυρο.........

Η Έλενα η "Ρουμάνα" για κάποιον φίλο που ρώτησε είναι εκτός.....
Στη θέση της είναι μια που παίζει να είναι και αδερφή της ίσως ξαδέρφη της...Η Λορυ που έγραψε και ο Αλ Πατσίνο.... Μέτρια πράγματα μέσα... Εκείνη είναι μάλλον από την Αλβανία, οπότε μπορεί και να μην είναι ξαδέρφη

Θα κάνει καιρό να γύρισει..... Η Έλενα...
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.824
Πόντοι
456
Ω ρε μαγκα... Ήταν πολύ ωραίο μουνι τότε, αν μιλάμε για αυτήν... Μουναρα ήταν και ενίοτε είχε καλές υπηρεσίες.... Την ξέχασα κιόλας.... Έχω την αίσθηση, πως στην αρχή ήταν καλή και μετά την είχε δει κάπως και δεν έκανε τίποτα.... Πρέπει να δούλευε φριξου τέρμα πάνω αριστερά απέναντι από το σεξ εντ δε σιτυ.... Κοκκινομάλλα ήταν......
Αν δεν μιλάμε για αυτήν άκυρο.........

Η Έλενα η "Ρουμάνα" για κάποιον φίλο που ρώτησε είναι εκτός.....
Στη θέση της είναι μια που παίζει να είναι και αδερφή της ίσως ξαδέρφη της...Η Λορυ που έγραψε και ο Αλ Πατσίνο.... Μέτρια πράγματα μέσα... Εκείνη είναι μάλλον από την Αλβανία, οπότε μπορεί και να μην είναι ξαδέρφη

Θα κάνει καιρό να γύρισει..... Η Έλενα...
Και να γυρίσει μετρια κ κρύα τα πράγματα. Μετα την καραντινα άλλη γκομενα. Ασε που στην καραντινα το έπαιξε κ κολ γκιρλ κ ανέβαζε προφίλ στα τιντερ κ μπαντού κ την είδε μουναρα.
 

Kula1988

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα αλανια,καλα γαμισια σε ολους σας. Σορρυ που σας χαλαω το νημα αλλα
ξερει καποιος συναδελφος αν υπαρχει στουντιο που μπορεις να παρεις ταυτοχρονα 2 κοριτσια; ευχαριστω εκ των προτερων για οποια πληροφορια.
 

Tsouvi

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
110
Like
310
Πόντοι
21
Κρίμα γιατί σαν γκομενάκι Μ αρέσει κ μ καυλώνει πολύ αλλά μέσα δυστυχώς...
Σαν εμφάνιση είναι όλα τα λεφτά . Δεν υπάρχει . Αλλά μου θυμίζει κάτι ξινές γκομεναρες που είχαμε στο πανεπιστήμιο ( οποιος ρωτήσει πριν ποσα χρονια του εύχομαι η επόμενη γκομενα να του βγει σαν την Λύδια :buck2::buck2::buck2::buck2:) που τις έβλεπες και σου έπεφτε στο σαγόνι και όταν πήγαινες για την μάχη σου έβγαιναν πεκινουά
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Και να γυρίσει μετρια κ κρύα τα πράγματα. Μετα την καραντινα άλλη γκομενα. Ασε που στην καραντινα το έπαιξε κ κολ γκιρλ κ ανέβαζε προφίλ στα τιντερ κ μπαντού κ την είδε μουναρα.
Αντικείμενα όμως είναι πολύ όμορφη γυναίκα.....
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Η Έλενα η "Ρουμάνα" για κάποιον φίλο που ρώτησε είναι εκτός.....
Στη θέση της είναι μια που παίζει να είναι και αδερφή της ίσως ξαδέρφη της...Η Λορυ που έγραψε και ο Αλ Πατσίνο.... Μέτρια πράγματα μέσα... Εκείνη είναι μάλλον από την Αλβανία, οπότε μπορεί και να μην είναι ξαδέρφη
Μπα σίγουρα υπάρχει συγγένεια... τις έχω ξετρυπώσει στο fb όπου εκτός ότι είναι ίδιες, ανταλλάσσουν και καρδούλες μεταξύ τους
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
959
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom