Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (4 μέλη και 16 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.215
Πόντοι
3.346
Εχθές πέρασα να ΄δω τις 2 καινούργιες agata και arina. Ειλικρινά ξενέρωσα πάρα πολύ. Για άλλη μια φορά καμία σχέση θα έλεγα αυτό που βλέπεις με τις φώτο. Δεν πέρασα, δεν ξέρω πως είναι μέσα αλλά απ τη φάτσα μου φάνηκαν ξενέρωτες.

μου έδωσες μια πάσα να προσθέσω κάποια ακόμη πράγματα για την Agata, πολύ ρετρουσάρισμα οι φωτογραφίες της στο άλλο site. Στα στούντιο της αλυσίδας που δουλεύει δεν φοράει και μακιγιάζ και χάνει αρκετά από κοντά σε σχέση με αυτό που βλέπουμε στις φωτογραφίες της. Αλλά δεν παύει έστω και έτσι να είναι μια πολύ όμορφη κοπέλα γι' αυτούς που τους αρέσουν οι πλαστικές γκόμενες. Από υπηρεσίες πάντως δύο τρεις που έγραψαν πολύ χλιαρά και διεκπαιρεωτικά πράγματα ανέβηκε επίσης και κριτική στον κατάλογο από όσο είδα που επιβεβαιώνει τα λεγόμενα των συναγωνιστών.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.215
Πόντοι
3.346
Είχα πάει στην Ολίβια(η μόνη μαύρη που δοκίμασα), Κούλη σε σχέση με όλες τις υπόλοιπες η πιο σοβαρή σαν παρουσιαστικό πίπα τίμια όχι στο επίπεδο βέβαια που ήταν άλλες λευκες που ανέφερα πιο πάνω,την έβαλα στα τέσσερα γτ είχε κωλαρα κ σφιχτό κορμι οπότε δε ξέρω αν την άφηνα από πάνω τι απόδοση θα είχε.

ωραίος thanks
 
  • Like
Αντιδράσεις: Solar

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
229
Κριτικές
10
Like
489
Πόντοι
311
Δεν είδα σε άλλο εκτός το Βένους τρεις κοπέλες σου είπα .
Ότι δεν είναι άπειρες εννοούσα τις κοπέλες του Βένους .
Μάθετε να διαβάζετε ελληνικά επιτέλους ,μου αριθμείς και την εξυπνάδα
Στην αριθμώ την εξυπνάδα για να βγάζει άκρη. Γιατί το δικο σου όπως κατάλαβες μπερδεύει.
 
Εγγρ.
1 Μαΐ 2022
Μηνύματα
110
Like
169
Πόντοι
1
Γεια σας παιδιά. Παρατήρησα κάτι στα στούντιο και θέλω να ρωτήσω την γνώμη σας. Αν μια κοπέλα είναι σχετικά όμορφη, με ωραίο σώμα κλπ, γιατί κάποιοι περνάνε την βλέπουν και φεύγουν; Το έχω παρατηρήσει με αρκετές κοπέλες να γίνεται αυτό αλλά δεν καταλαβαίνω τον λόγο
Ένας λόγος που το κάνω συχνά είναι γιατί εκείνη την μέρα μπορεί να θέλω μια νεαρή και να βγει μια σαραντάρα. Όμορφη μεν αλλά όχι αυτό που ψάχνω. Η το αντίθετο εγώ συχνά ψάχνω την μεγαλύτερη και την πιο έμπειρη. Μπορεί να είναι κάποιος βυζολάγνος και η κοπέλα να τα έχει μικρά/κανονικά μεσαία. Και μιας και πηγαίνω σπάνια θέλω να δω τουλάχιστον δύο-τρείς.

Φροντίζω όμως να πηγαίνω μόνος όχι παρέα 6 άτομα δηλαδή. Έχει τύχει όμως να μου την πει τσατσά με τις γνωστές ατάκες ενώ δεν ισχύει και δεν το παίρνω προσωπικά ούτε μου χαλάει την τσάρκα. Όυτε όμως και θα αφήσω λεφτά σε ένα μαγαζί που με έβρισαν.
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
443
Κριτικές
7
Like
1.061
Πόντοι
361
Καμία κοπέλα που να δέχεται να της γαμησω το στόμα όπως θα γαμουσα το μουνάκι της (facefuck) ξέρουμε?
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.215
Πόντοι
3.346
Καμία κοπέλα που να δέχεται να της γαμησω το στόμα όπως θα γαμουσα το μουνάκι της (facefuck) ξέρουμε?

πήγαινε στην Ρωσίδα Αγάπη στις βίλες για mouthfuck και πες δεν θέλω σεξ αλλά μόνο στοματικό τελειωτικό, επίσης σε πρόγραμμα μιας ώρας που την πήρα με δυο εκτονώσεις τις προάλλες η πρώτη εκτόνωση έγινε με mouthfuck και η καύλα που έβγαλα από το χύσιμο ήταν απίστευτη καλύτερα και από σεξ
 
Τελευταία τροποποίηση:

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
πήγαινε στην Ρωσίδα Αγάπη στις βίλες για mouthfuck και πες δεν θέλω σεξ αλλά μόνο στοματικό τελειωτικό, επίσης σε πρόγραμμα μιας ώρας που την πήρα με δυο εκτονώσεις τις προάλλες η πρώτη εκτόνωση έγινε με mouthfuck και η καύλα που έβγαλα από το χύσιμο ήταν απίστευτη καλύτερα και από σεξ
με ή χωρίς λάστιχο το mouthfuck?
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.632
Πόντοι
3.796
πήγαινε στην Ρωσίδα Αγάπη στις βίλες για mouthfuck και πες δεν θέλω σεξ αλλά μόνο στοματικό τελειωτικό, επίσης σε πρόγραμμα μιας ώρας που την πήρα με δυο εκτονώσεις τις προάλλες η πρώτη εκτόνωση έγινε με mouthfuck και η καύλα που έβγαλα από το χύσιμο ήταν απίστευτη καλύτερα και από σεξ
Και δεν της φαίνεται.
Την πέτυχα αρκετές φορές τελευταία αλλά όλο κάτι με τραβάει να μην περάσω ..δεν ξέρω ίσως η τιμή σε συνδιασμό με αυτό που βλέπω στο σαλόνι μπορεί..
Ενώ τα μιλφακια τα κυνηγάω αυτή την πετυχαίνω συνέχεια και δεν μπορώ να περάσω
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.215
Πόντοι
3.346
Και δεν της φαίνεται.
Την πέτυχα αρκετές φορές τελευταία αλλά όλο κάτι με τραβάει να μην περάσω ..δεν ξέρω ίσως η τιμή σε συνδιασμό με αυτό που βλέπω στο σαλόνι μπορεί..
Ενώ τα μιλφακια τα κυνηγάω αυτή την πετυχαίνω συνέχεια και δεν μπορώ να περάσω

εμένα πάντως μου αρέσει λόγο των ρωσικών χαρακτηριστικών του προσώπου και της απίστευτης μοντελίσιας κορμάρας που έχει ασχέτως αν είναι πολύ μεγάλη σε ηλικία και έχει σπάσει αρκετά το πρόσωπο της, γούστα είναι αυτά θα πεις.
το τελειωτικό στοματικό που κάνει πάντως είναι top, μπορεί να στο επιβεβαιώσει και ο @al pacino που ήταν το πουλέν του για πολλά χρόνια όπως και δικό μου πουλέν τις παλιές καλές εποχές
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.632
Πόντοι
3.796
εμένα πάντως μου αρέσει λόγο των ρωσικών χαρακτηριστικών του προσώπου και της απίστευτης μοντελίσιας κορμάρας που έχει ασχέτως αν είναι πολύ μεγάλη σε ηλικία, γούστα είναι αυτά θα πεις.
το τελειωτικό στοματικό που κάνει πάντως είναι top, μπορεί να στο επιβεβαιώσει και ο @al pacino που ήταν το πουλέν του για πολλά χρόνια όπως και δικό μου πουλέν τις παλιές καλές εποχές
Την είδα και τώρα και παλιά φίλε ,απλά τώρα μου μοιάζει πολύ πιο σπασμένη αυτό με απωθεί περισσότερο
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.215
Πόντοι
3.346
Την είδα και τώρα και παλιά φίλε ,απλά τώρα μου μοιάζει πολύ πιο σπασμένη αυτό με απωθεί περισσότερο

είναι πολύ μεγάλη σε ηλικία γύρω στα 55 πρέπει να είναι, γενικά οι ξανθιές σπάζουν πιο γρήγορα από τις μαυρομάλλες
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.632
Πόντοι
3.796
είναι πολύ μεγάλη σε ηλικία γύρω στα 55 πρέπει να είναι, γενικά οι ξανθιές σπάζουν πιο γρήγορα από τις μαυρομάλλες
Ότι και να είναι ρωσακι είναι ...βάζεις δέκα χρόνια κάτω από τις άλλες :cheesy:στα 55 το βλέπεις 45 ...
Σκαρί πάντως γνήσιο ..μου θύμισε Βερόνικα Βαρδάρη,άσχετα που εκείνη είναι Ουκρανή και εκείνη κάπως έτσι θα είναι πλέον τώρα
 
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
640
Πόντοι
81
Εκανα μια βολτα το μεσημερι μηπως και ειναι η καρινα αλλα τιποτα…. Λεω θα παω να δω λαρα δεν ειχε κοσμο βγαινει εξω ενταξει για μενα ημειναι η μακραν πιο ομορφη αλλα ρε γαμωτο το 50αρι καθετε καπως οποτε και αποχωρησα. Σκεφτομαι απο βδομαδα να κανω μια καταθεση στην ναταλη στις φωτο απο το αλλο σαιτ μαρεσε τουλαχιστον
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
53
Like
4.245
Πόντοι
6.817
Ριτα γυρισε; την ειδε κανεις;
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
443
Κριτικές
7
Like
1.061
Πόντοι
361
πήγαινε στην Ρωσίδα Αγάπη στις βίλες για mouthfuck και πες δεν θέλω σεξ αλλά μόνο στοματικό τελειωτικό, επίσης σε πρόγραμμα μιας ώρας που την πήρα με δυο εκτονώσεις τις προάλλες η πρώτη εκτόνωση έγινε με mouthfuck και η καύλα που έβγαλα από το χύσιμο ήταν απίστευτη καλύτερα και από σεξ
Ευχαριστώ αδερφέ
 

Tsouvi

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
110
Like
310
Πόντοι
21
Καλημέρα σε όλους τους συναδέλφους . Επίσκεψη χθες στο inside αφού είχα πιει το ποτό μου και τι με έπιασε και πέρασα με Λύδια . ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ έχω δοκιμάσει στη ζωή μου . Πρόγραμμα των 60€ και από την πρώτη στιγμή μου αρχίζει τα μη το ένα , μη το άλλο , όχι έτσι , όχι αλλιώς . Δεν ξέρω αν καποιος φίλος έχει αντίστοιχη εμπειρία αλλά πραγματικά έκλαψα τα λεφτά μου
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
Καλημέρα σε όλους τους συναδέλφους . Επίσκεψη χθες στο inside αφού είχα πιει το ποτό μου και τι με έπιασε και πέρασα με Λύδια . ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ έχω δοκιμάσει στη ζωή μου . Πρόγραμμα των 60€ και από την πρώτη στιγμή μου αρχίζει τα μη το ένα , μη το άλλο , όχι έτσι , όχι αλλιώς . Δεν ξέρω αν καποιος φίλος έχει αντίστοιχη εμπειρία αλλά πραγματικά έκλαψα τα λεφτά μου
Τα εχουμε ξαναπει. Δεν αφηνει να της γλυφεις τα βυζια η γενικα να παιζεις μαζι τους και το σεξ μαζι της ειναι κομοδινε. Η ατιμη ομως εχει απιστευτα βυζια. απο τα ωραιοτερα βυζια που εχω δει στην ζωη μου. πολυ κριμα ομως που ειναι ετσι η κοπελα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom