Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (3 μέλη και 16 επισκέπτες)

Vascoda25

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
396
Κριτικές
1
Like
996
Πόντοι
81
Πολυ πρωινη βολτα απο τους οικους λιγο μετα τις 8, τρια ειχαν φως,1ο τριδυμα,2ο στο μονο απεναντι στα βενους 1,2 και 3ο το belarus διπλα στο erotica.Mπηκα στο belarus,ξεπροβαλε η ΤΑΝΙΑ,ομορφουλα γαλακτερη,οχι καλλονη,με τα πιασιματα της καλουτσικα στηθη λιγο πεσμενα ,περιπου 1,65,μου εκανε προσφορα ακα πιπα 30 και μου ειπε δεν φευγεις εισαι ο πρωτος.Δεν αρνηθηκα και ακολουθησε γλεντι 15 περιπου λεπτων.Ειχα καιρο να διασκεδασω τοσο ωραια με 30αρι.Πολλα πρακαταρκτικα επαιξαν και γλωσσοφιλα,καταθεση με αυτην καβαλα πολυ δυνατη.Θελει λεει να κανει πελατες,προσωπικα θα την ξαναδω γιατι με βολευει το πολυ πρωι,μου θυμιζει την Μαρινα την πολωνεζα στην προμηθεως αρχες του 2000.Γαμησια αξεχαστα,7.30 - 8 ξεκινουσε.Μου εδωσε μεγαλη χαρα και ικανοποιηση το πρωινο σεξ με την νεα αυτη κοπελα,πραγματικο ελιξηριο εναντια στη ρουτινα και στην καθημερινοτητα .Εν κατακλειδι ,σαν το πρωινο δεν εχει!!Τις αλλες 2 θα τις δω αλλη μερα.
Ωραίος ο παλαίμαχος
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
Πολυ πρωινη βολτα απο τους οικους λιγο μετα τις 8, τρια ειχαν φως,1ο τριδυμα,2ο στο μονο απεναντι στα βενους 1,2 και 3ο το belarus διπλα στο erotica.Mπηκα στο belarus,ξεπροβαλε η ΤΑΝΙΑ,ομορφουλα γαλακτερη,οχι καλλονη,με τα πιασιματα της καλουτσικα στηθη λιγο πεσμενα ,περιπου 1,65,μου εκανε προσφορα ακα πιπα 30 και μου ειπε δεν φευγεις εισαι ο πρωτος.Δεν αρνηθηκα και ακολουθησε γλεντι 15 περιπου λεπτων.Ειχα καιρο να διασκεδασω τοσο ωραια με 30αρι.Πολλα πρακαταρκτικα επαιξαν και γλωσσοφιλα,καταθεση με αυτην καβαλα πολυ δυνατη.Θελει λεει να κανει πελατες,προσωπικα θα την ξαναδω γιατι με βολευει το πολυ πρωι,μου θυμιζει την Μαρινα την πολωνεζα στην προμηθεως αρχες του 2000.Γαμησια αξεχαστα,7.30 - 8 ξεκινουσε.Μου εδωσε μεγαλη χαρα και ικανοποιηση το πρωινο σεξ με την νεα αυτη κοπελα,πραγματικο ελιξηριο εναντια στη ρουτινα και στην καθημερινοτητα .Εν κατακλειδι ,σαν το πρωινο δεν εχει!!Τις αλλες 2 θα τις δω αλλη μερα.
Για πόσο χρονών κοπέλα μιλάμε αυτή στο μπελαριους,
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Πολυ πρωινη βολτα απο τους οικους λιγο μετα τις 8, τρια ειχαν φως,1ο τριδυμα,2ο στο μονο απεναντι στα βενους 1,2 και 3ο το belarus διπλα στο erotica.Mπηκα στο belarus,ξεπροβαλε η ΤΑΝΙΑ,ομορφουλα γαλακτερη,οχι καλλονη,με τα πιασιματα της καλουτσικα στηθη λιγο πεσμενα ,περιπου 1,65,μου εκανε προσφορα ακα πιπα 30 και μου ειπε δεν φευγεις εισαι ο πρωτος.Δεν αρνηθηκα και ακολουθησε γλεντι 15 περιπου λεπτων.Ειχα καιρο να διασκεδασω τοσο ωραια με 30αρι.Πολλα πρακαταρκτικα επαιξαν και γλωσσοφιλα,καταθεση με αυτην καβαλα πολυ δυνατη.Θελει λεει να κανει πελατες,προσωπικα θα την ξαναδω γιατι με βολευει το πολυ πρωι,μου θυμιζει την Μαρινα την πολωνεζα στην προμηθεως αρχες του 2000.Γαμησια αξεχαστα,7.30 - 8 ξεκινουσε.Μου εδωσε μεγαλη χαρα και ικανοποιηση το πρωινο σεξ με την νεα αυτη κοπελα,πραγματικο ελιξηριο εναντια στη ρουτινα και στην καθημερινοτητα .Εν κατακλειδι ,σαν το πρωινο δεν εχει!!Τις αλλες 2 θα τις δω αλλη μερα.
Είναι η ντεμέκ Ισπανίδα που πρωτοεμφανιστηκε το 2012 , δεν την λες και νέα! :cool2:
 
Τελευταία τροποποίηση:

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
229
Κριτικές
10
Like
489
Πόντοι
311
Είναι η ντεμέκ Ισπανίδα που πρωτοεμφανιστηκε το 2012 , δεν την λες και νέα! :cool2:
Πέρασα βραδινή βόλτα σε αυτο το στούντιο πριν κάποιες εβδομάδες. Βγήκε μια κοπέλα που δεν μου άρεσε. Λέω στην τσατσα είχα περάσει πριν ένα μήνα και είχατε μέσα τρεις κοπέλες. Ξανθές Ανατολικου μπλοκ φαινόντουσαν πολύ άπειρες. Και μου λέει εδώ ποτε δεν είχαμε τρεις κοπελεσ και τέτοια. Δεν βγάζεις άκρη γενικά
 

Solar

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
552
Πόντοι
20
Λοιπόν πρωινή επίσκεψη στην Αναστασία ξανθιά μύριζε ωραία νταρντανα μικρό στήθος το οποίο δε με χάλασε μπουτάρες κωλος γεμάτος κ ματαρες.Μπηκε αγριεμενη με τράβηξε από τα πόδια να κατέβω πιο κάτω έβαλε το στήθος στο προσωπου μου να την γλύψω,με έδωσε φιλιά(δε το ζηταω ποτέ αλλά με τη συγκεκριμένη με βγήκε και δε τη σταμάτησα),γενικά πολύ παθιαρα στο στοματικό κατέβαινε τέρμα ενώ με κοιτουσε με τις ματαρες τις και είχε πολύ ωραία κίνηση σώματος.Εχει πολύ ωραίο κωλο για φίλημα ανέβηκε από πάνω μετά τη γύρισα στα τέσσερα για να τελειώσω.Εμεινα παρά πολύ ευχαριστημένος σίγουρα θα ξαναπήγαινα.Πηρα το 60 με γυμνό στοματικό
 
Τελευταία τροποποίηση:

Solar

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
552
Πόντοι
20
2η επίσκεψη σε στούντιο σήμερα πρωί στην Λάρα,πήγα από περιέργεια γτ πολλοί γράφετε για τη συγκεκριμένη και όντως πέρασα πάρα πολυ ωραία.Το κορίτσι εμφανισιακά είναι μπουμπούκι δείχνει μικρότερη από 28 π με είπε πολύ ωραίο σώμα συμμετρικό αδύνατο αλλά όχι σκιάχτρο σαν άλλες,στήθος κωλος αναλογικά με το σκαρί της 10/10 επίσης ωραίο πρόσωπο χαμογελαστη και καθαρη.Πιπα με πάθος ωραία κίνηση σώματος έπαιζε κ με τα μάτια στο καθρέφτη απέναντι από το κρεβάτι,ανέβηκε από πάνω μετά γύρισε σε ανάποδη καουμποισα κ τελείωμα στα τέσσερα.Προγραμμα 60 με γυμνό στοματικό,σίγουρα θα ξαναπήγαινα μιλούσε πολύ καλά ελληνικά κ η πιο ευχάριστη κοπέλα που συνάντησα στην περιοχή μέχρι στιγμής.
 

Solar

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
552
Πόντοι
20
Είχα πάει στην Ολίβια(η μόνη μαύρη που δοκίμασα), Κούλη σε σχέση με όλες τις υπόλοιπες η πιο σοβαρή σαν παρουσιαστικό πίπα τίμια όχι στο επίπεδο βέβαια που ήταν άλλες λευκες που ανέφερα πιο πάνω,την έβαλα στα τέσσερα γτ είχε κωλαρα κ σφιχτό κορμι οπότε δε ξέρω αν την άφηνα από πάνω τι απόδοση θα είχε.
 

BestFuckForYou

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2022
Μηνύματα
140
Like
215
Πόντοι
21
Πέρασα βραδινή βόλτα σε αυτο το στούντιο πριν κάποιες εβδομάδες. Βγήκε μια κοπέλα που δεν μου άρεσε. Λέω στην τσατσα είχα περάσει πριν ένα μήνα και είχατε μέσα τρεις κοπέλες. Ξανθές Ανατολικου μπλοκ φαινόντουσαν πολύ άπειρες. Και μου λέει εδώ ποτε δεν είχαμε τρεις κοπελεσ και τέτοια. Δεν βγάζεις άκρη γενικά
Σε ποιο στούντιο;
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.632
Πόντοι
3.796
Πέρασα βραδινή βόλτα σε αυτο το στούντιο πριν κάποιες εβδομάδες. Βγήκε μια κοπέλα που δεν μου άρεσε. Λέω στην τσατσα είχα περάσει πριν ένα μήνα και είχατε μέσα τρεις κοπέλες. Ξανθές Ανατολικου μπλοκ φαινόντουσαν πολύ άπειρες. Και μου λέει εδώ ποτε δεν είχαμε τρεις κοπελεσ και τέτοια. Δεν βγάζεις άκρη γενικά
3 κοπέλες είχε μόνο το venus 1 ,ίσως μπερδεψες τα στούντιο ,για άπειρες βέβαια σίγουρα δεν φαινόντουσαν
 
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
640
Πόντοι
81
Καλησπερα παιδια ξερει κανεις τι παιζει με καρινα εχω κανει 2-3 βολτες μερικα βραδια μετα της 9 και ηταν κλειστα
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
πέρασα πριν 2-3 μέρες με την Κατερίνα την Κρητικιά στο Venus εκει που δουλεύει η Ρίτα.
ενώ την είχα πάρει και παρτούζα με άλλη μια στο venus 1 και δεν είχα ξετρελαθεί στο τετ-α-τετ ήταν πολύ καλύτερη.
Ζεστή μέσα, φιλάκια χαδάκια, μου άρεσε η πιπα της, και αντέχει σφυροκόπημα με ωραίο το τελείωμα στο στόμα.

Δεν θα πω ότι θα ήταν κάτι αξέχαστο, αλλά τίμιο για τα χρήματα.

Εχθές πέρασα να ΄δω τις 2 καινούργιες agata και arina. Ειλικρινά ξενέρωσα πάρα πολύ. Για άλλη μια φορά καμία σχέση θα έλεγα αυτό που βλέπεις με τις φώτο. Δεν πέρασα, δεν ξέρω πως είναι μέσα αλλά απ τη φάτσα μου φάνηκαν ξενέρωτες.

Τελος πέρασα απο το GODIVA όπου ήταν ένα ωραίο πιπινάκι, καβλιάρικο θα έλεγα. Δεν πέρασα αλλά σίγουρα θα πέσει μια δοκιμή.
 

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
229
Κριτικές
10
Like
489
Πόντοι
311
3 κοπέλες είχε μόνο το venus 1 ,ίσως μπερδεψες τα στούντιο ,για άπειρες βέβαια σίγουρα δεν φαινόντουσαν
1. Για το Μπελαρους δίπλα στο βίλα εροτικα λέω. Το μικρό σπιτάκι
2. Και που ξερεις σίγουρα αφού δεν τις ειδες.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.632
Πόντοι
3.796
1. Για το Μπελαρους δίπλα στο βίλα εροτικα λέω. Το μικρό σπιτάκι
2. Και που ξερεις σίγουρα αφού δεν τις ειδες.
Δεν είδα σε άλλο εκτός το Βένους τρεις κοπέλες σου είπα .
Ότι δεν είναι άπειρες εννοούσα τις κοπέλες του Βένους .
Μάθετε να διαβάζετε ελληνικά επιτέλους ,μου αριθμείς και την εξυπνάδα
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Είναι η ντεμέκ Ισπανίδα που πρωτοεμφανιστηκε το 2012 , δεν την

πέρασα πριν 2-3 μέρες με την Κατερίνα την Κρητικιά στο Venus εκει που δουλεύει η Ρίτα.
ενώ την είχα πάρει και παρτούζα με άλλη μια στο venus 1 και δεν είχα ξετρελαθεί στο τετ-α-τετ ήταν πολύ καλύτερη.
Ζεστή μέσα, φιλάκια χαδάκια, μου άρεσε η πιπα της, και αντέχει σφυροκόπημα με ωραίο το τελείωμα στο στόμα.

Δεν θα πω ότι θα ήταν κάτι αξέχαστο, αλλά τίμιο για τα χρήματα.

Εχθές πέρασα να ΄δω τις 2 καινούργιες agata και arina. Ειλικρινά ξενέρωσα πάρα πολύ. Για άλλη μια φορά καμία σχέση θα έλεγα αυτό που βλέπεις με τις φώτο. Δεν πέρασα, δεν ξέρω πως είναι μέσα αλλά απ τη φάτσα μου φάνηκαν ξενέρωτες.

Τελος πέρασα απο το GODIVA όπου ήταν ένα ωραίο πιπινάκι, καβλιάρικο θα έλεγα. Δεν πέρασα αλλά σίγουρα θα πέσει μια δοκιμή.
Aν θελεις πες μας ποσα εδωσες στην κρητικια για το τελειωμα στο στομα.
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
472
Κριτικές
9
Like
440
Πόντοι
21

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom