Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (1 μέλη και 27 επισκέπτες)

Lympe

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
66
Like
195
Πόντοι
0
Πέρασμα με Έμιλυ στο βίλα εροτικα. Και αυτή λατίνα σχεδόν μηδέν αγγλικά.

Αντικειμενικά είναι πατσαβούρα σαν εμφάνιση αλλά μέσα ήταν πολύ τίμια και ίσως ξαναπάω.

Δυνατή πίπα και πολύ όρεξη στο γαμησι. Αλλά ξαναλέω στο σαλόνι όταν τη δείτε παίζει να φύγετε τρέχοντας.

Επίσης ήταν και μια Μέγκαν εκεί με κάτι τατού στα χέρια δε μαρεσε καθόλου. Μελαχρινή και λίγο σπασμένη φατσα
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Σταθερα 50-60 ατομα διαβαζουν το thread...που πηδησατε ρε νοματαιοι? Θα κανετε λογαριασμο να μας πειτε εντυπωσεις?
Μοναχος σου χορευε και οσο θελεις πηδα λεει ενα πολυ σοφο γνωμικο ,απλα ο καθενας για τον εαυτουλη του ,βεβαιως υπαρχουν και εξαιρεσεις.Τεραστιο θεμα η πληροφορηση,ενημερωση για το πηδημα,ακομη και με προσωνυμια κανεις δεν εμπιστευεται κανενα.
 

nick1924

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2023
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ποιος θα μου πει που θα βρω την Εμμανουελα που την μιλφαρα ρε αδερφιαααα;;;;
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.632
Πόντοι
3.796
Μοναχος σου χορευε και οσο θελεις πηδα λεει ενα πολυ σοφο γνωμικο ,απλα ο καθενας για τον εαυτουλη του ,βεβαιως υπαρχουν και εξαιρεσεις.Τεραστιο θεμα η πληροφορηση,ενημερωση για το πηδημα,ακομη και με προσωνυμια κανεις δεν εμπιστευεται κανενα.
Υπάρχει λόγος που δεν υπάρχει εμπιστοσύνη.
Γενικά από όλη την φάση δεν ξέρω το κέρδος να ανεβάσεις μια κοπέλα που δεν το αξίζει .
Μόνο ζημιά στον εαυτό μας .
Επίσης μεγάλο ποσοστό των κλειδαρότρυπων είναι αυτοί που φταίνε και για τις αυξήσεις τιμών .
 
Εγγρ.
8 Οκτ 2021
Μηνύματα
371
Κριτικές
3
Like
779
Πόντοι
361
Φάτσα πολύ πιο κάτω από αυτό που βλέπεις, σώμα πολύ χαλαρό καμία σχέση με αυτό που φαίνεται ότι είναι σφιχτή, μόνο κωλο θα λεγα ότι αξίζει, εννοώ σαν θέα, από κει και πέρα μόνο που κοπανάει το μισό μπουκάλι λιπαντικό και δν καταλαβαίνεις αν γαμας μουνι η αέρα, δν ξέρω αν παίζει καν ρόλο η εξωτερική εμφάνιση. Αλλά ναι αυτά. Οριακά δν θα πω ότι δν έκλαψα τα λεφτά μου, να πω ότι πέρασα με τον 60.
Έλεγα να πάω μέσα στη βδομάδα αλλά μετά από την κριτική σου δεν ξέρω. Στα του αγώνα πως ήταν; Στήνονταν καλά, πίπα καλή, όρεξη είχε; Βυζί στη θέση του; Έστω για μια φορά λέει;
Μένω μακριά για να πάω να τσεκάρω από κοντά, ας ήμουν Θεσσαλονίκη όλο βόλτες θα ήμουν :P
 
  • Like
Αντιδράσεις: Solar

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
Αχ πηγα στην αγαπη μου την Λαρα το πρωι και μου εφτιαξε η μερα. Ευτυχως δεν μου εκανε παραπονα η γλυκια μου που ειχα να παω τοσες μερες.

troll dancing GIF
 

Doran_G

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
156
Κριτικές
9
Like
576
Πόντοι
281
Έλεγα να πάω μέσα στη βδομάδα αλλά μετά από την κριτική σου δεν ξέρω. Στα του αγώνα πως ήταν; Στήνονταν καλά, πίπα καλή, όρεξη είχε; Βυζί στη θέση του; Έστω για μια φορά λέει;
Μένω μακριά για να πάω να τσεκάρω από κοντά, ας ήμουν Θεσσαλονίκη όλο βόλτες θα ήμουν :Pεε

Έλεγα να πάω μέσα στη βδομάδα αλλά μετά από την κριτική σου δεν ξέρω. Στα του αγώνα πως ήταν; Στήνονταν καλά, πίπα καλή, όρεξη είχε; Βυζί στη θέση του; Έστω για μια φορά λέει;
Μένω μακριά για να πάω να τσεκάρω από κοντά, ας ήμουν Θεσσαλονίκη όλο βόλτες θα ήμουν :P

Έλεγα να πάω μέσα στη βδομάδα αλλά μετά από την κριτική σου δεν ξέρω. Στα του αγώνα πως ήταν; Στήνονταν καλά, πίπα καλή, όρεξη είχε; Βυζί στη θέση του; Έστω για μια φορά λέει;
Μένω μακριά για να πάω να τσεκάρω από κοντά, ας ήμουν Θεσσαλονίκη όλο βόλτες θα ήμουν :P
αδερφε μονο και μονο που ερχεσαι απο μακρια και βαζεις και καυσιμο ,ουτε για πλακα,τωρα ενας που μενει εντος πολεως και εχει βαρεθει καθε μερα να τρωει το ιδιο φαι εκει ναι μια δοκιμη ισως και να αξιζει.στησιματα σε νορμαλ επιπεδα ,μπουκι ψιλο αερα και απο διαθεση τις γνωστες φεικ κραυγουλες πριν καν ακομα μπω,τυπου αντε παμε επομενος. για τα παιδια της επαρχιας ,για μενα, αρνητικο 100%
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Αχ πηγα στην αγαπη μου την Λαρα το πρωι και μου εφτιαξε η μερα. Ευτυχως δεν μου εκανε παραπονα η γλυκια μου που ειχα να παω τοσες μερες.

troll dancing GIF
Τόσες άσχημομουρες 40+ έχει η Θεσσαλονίκη με τρελές υπηρεσίες στο 40αρι και εσύ πήγες στο πιπίνι τη λαρα που δεν κάνει τίποτα; τς τς τς...
 

Solar

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
552
Πόντοι
20
Αρα μεχρι στιγμης απο σχολια κ κριτικες agata megan emily xouanita μαπα το καρπουζι ,δλδ οσες φρεσκες κοπελες ηρθαν ειναι κατω του μετριου σε εμφανιση κ αποδοση.

Μια Γαληνη που εχει καλες κριτικες ειναι σταθερη σε καποιο στουντιο?
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
8 Οκτ 2021
Μηνύματα
371
Κριτικές
3
Like
779
Πόντοι
361
αδερφε μονο και μονο που ερχεσαι απο μακρια και βαζεις και καυσιμο ,ουτε για πλακα,τωρα ενας που μενει εντος πολεως και εχει βαρεθει καθε μερα να τρωει το ιδιο φαι εκει ναι μια δοκιμη ισως και να αξιζει.στησιματα σε νορμαλ επιπεδα ,μπουκι ψιλο αερα και απο διαθεση τις γνωστες φεικ κραυγουλες πριν καν ακομα μπω,τυπου αντε παμε επομενος. για τα παιδια της επαρχιας ,για μενα, αρνητικο 100%
Ok ευχαριστώ. Κρίμα για άλλη μία φορά... :(
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766

Xaristhess

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2018
Μηνύματα
11
Κριτικές
2
Like
101
Πόντοι
0
Έλεγα να πάω μέσα στη βδομάδα αλλά μετά από την κριτική σου δεν ξέρω. Στα του αγώνα πως ήταν; Στήνονταν καλά, πίπα καλή, όρεξη είχε; Βυζί στη θέση του; Έστω για μια φορά λέει;
Μένω μακριά για να πάω να τσεκάρω από κοντά, ας ήμουν Θεσσαλονίκη όλο βόλτες θα ήμουν :P
Φίλε εγώ μπήκα στο studio την είδα αλλά δεν έμεινα γιατί είχε ήδη δύο πελάτες σε αναμονή..έκανα μια βόλτα είδα και τις υπόλοιπες..συμφωνώ με όσα είπε ο φίλος για την εμφάνιση όντως δεν είναι όπως στις εικόνες.Σε σύγκριση με τον ανταγωνισμό πάντως στα σπιτάκια είναι από τα καλύτερα εμφανισιακά.θα τη τεσταρω και γω μέσα στην εβδομάδα κ θα ενημερωσω
 

BestFuckForYou

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2022
Μηνύματα
140
Like
215
Πόντοι
21
Γεια σας παιδιά. Παρατήρησα κάτι στα στούντιο και θέλω να ρωτήσω την γνώμη σας. Αν μια κοπέλα είναι σχετικά όμορφη, με ωραίο σώμα κλπ, γιατί κάποιοι περνάνε την βλέπουν και φεύγουν; Το έχω παρατηρήσει με αρκετές κοπέλες να γίνεται αυτό αλλά δεν καταλαβαίνω τον λόγο
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
Γεια σας παιδιά. Παρατήρησα κάτι στα στούντιο και θέλω να ρωτήσω την γνώμη σας. Αν μια κοπέλα είναι σχετικά όμορφη, με ωραίο σώμα κλπ, γιατί κάποιοι περνάνε την βλέπουν και φεύγουν; Το έχω παρατηρήσει με αρκετές κοπέλες να γίνεται αυτό αλλά δεν καταλαβαίνω τον λόγο
1) Γιατι εκεινη την ωρα μπορει να μπηκαν 1η φορα σε ενα στουντιο στην λεγομενη τσαρκα που κανουν οποτε θελουν να δουν και στα υπολοιπα σπιτακια τι αλλες κοπελες εχει.
2) Μπορει να ακουσαν την τιμη για τα προγραμματα απο την τσατσα και να μην θελουν να δωσουν τοσα.
3) Γιατι μεσα στο δωματιο μπορει να ειναι κομοδινο.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Γεια σας παιδιά. Παρατήρησα κάτι στα στούντιο και θέλω να ρωτήσω την γνώμη σας. Αν μια κοπέλα είναι σχετικά όμορφη, με ωραίο σώμα κλπ, γιατί κάποιοι περνάνε την βλέπουν και φεύγουν; Το έχω παρατηρήσει με αρκετές κοπέλες να γίνεται αυτό αλλά δεν καταλαβαίνω τον λόγο
Αν θες μια άποψη, γιατί δεν έχουν όλοι τα ίδια γούστα, και γουστάρουν αλλά κορμιά, άλλοι πάλι κάνουν τσάρκα να δουν ποια τους ανάβει περισσότερο, κλπ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom