Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 63 άτομα (2 μέλη και 61 επισκέπτες)

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Ήθελα να δω την λιδια στο poison και αυτή πρόγραμμα. Sex and city δεν άνοιξαν. Απέναντι στης Έφης μια μέτρια,. Υποτονικά. Έφυγα
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Έκανα και εγώ μια γρήγορη τσάρκα, Έλενα και καρίνα, προγράμματα μιας ώρας. Πολλά κλειστά. Μια Μαρία πιτσιρίκα στο πρώτο αριστερά στην Μινώταυρου μου αρέσε, αλλά μπαίνοεβγαιναν πακια και χαλαστηκα. Έκατσα στο αμάξι και έβλεπα στο συγκεκριμένο, χαμός. Έτσι έφυγα.
Είχα γράψει εγώ σε Ισλαμαμπάντ και Καράτσι, δεν μπαίνω, και είχα γράψει ότι όπου ξαναδώ θα γράψω και επίσης ας διαλέξουν
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.824
Πόντοι
456
Διαβάζω συνέχεια για μια καινούργια στην Νικ Ουρανου στο πρώτο από τα τρία που είναι το ένα δίπλα στο άλλο δλδ στο 24.. Εκεί είναι η γνωστή κομοδίνο-ρουμανα Καρλά-Καρολίνα κ τώρα Μαρία αποτι καταλαβα
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
Εμένα με παραξενευει που κάθονται και τα συζητάνε με τις κοπέλες .
Λες και μας νοιάζει τι έκανε στη ζωή της η ποιος την γαμαει και την γαμουσε ..
Δεν ρωτάω ποτέ τα προσωπικά στις κοπέλες ,όπως δεν θέλω να με ρωτάνε και αυτές πολλά .
Οταν δουλευε σαν εσκορτ την επισκεφτηκα και την ειπα στα ισα "Εσενα απο καπου σε ξερω, δουλευες στο ταδε στουντιο? και μου ειπε οχι" και δεν επεμενα κιολας γιατι στα @@ μου κιολας. Και μετα εμαθα απο αλλον που ειναι πελατης της που την ρωτησε αν οντως δουλεψε σαν εσκορτ του επιβεβαιωσε οτι δουλευε σαν εσκορτ και τον παρακαλεσε να μην πει τιποτα σε κανεναν. Ετσι για να ξερεις το τι εγινε ακριβως. Οποτε για αλλη μια φορα εντελως ατοπο το "ρωταμε προσωπικα στις κοπελες".

Σχετικα με κατι αλλο που εγραψες οτι παραπλανουν καποιοι κοσμο εχω να πω το εξης.
Ο καθενας ματια εχει και βλεπει και θα αποφασισει τι θα κανει με την τσεπη του.
Σαφως και αν καποια ειναι χοντρη με κυτταριτιδα δεν προκειται να μπει κανεις εκτος αν ειναι μερακλης σαν τον φιλο μου τον Φε Τσε Φεους που οτι κινειται το εκτελει! Εχει παει με κοπελα που γυρισε ο τσατσος τον ειπε "Σοβαρα τωρα, θα μπεις?" :2funny: :2funny: :2funny:
 

Παοκ1993

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2018
Μηνύματα
211
Κριτικές
1
Like
102
Πόντοι
1
30 Απλό 40 Γυμνό 50 το 69 . Πρωκτικό δεν κάνει. Νικηφόρου Ουρανού 26 βράδυ . Το σπιτάκι της Ειρήνης. Το όνομα της τώρα είναι Έλενα .το γυμνό που γράφεις τη ακριβώς είναι δεν το 3χω ξανά ακούσει
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.630
Πόντοι
3.796
Οταν δουλευε σαν εσκορτ την επισκεφτηκα και την ειπα στα ισα "Εσενα απο καπου σε ξερω, δουλευες στο ταδε στουντιο? και μου ειπε οχι" και δεν επεμενα κιολας γιατι στα @@ μου κιολας. Και μετα εμαθα απο αλλον που ειναι πελατης της που την ρωτησε αν οντως δουλεψε σαν εσκορτ του επιβεβαιωσε οτι δουλευε σαν εσκορτ και τον παρακαλεσε να μην πει τιποτα σε κανεναν. Ετσι για να ξερεις το τι εγινε ακριβως. Οποτε για αλλη μια φορα εντελως ατοπο το "ρωταμε προσωπικα στις κοπελες".

Σχετικα με κατι αλλο που εγραψες οτι παραπλανουν καποιοι κοσμο εχω να πω το εξης.
Ο καθενας ματια εχει και βλεπει και θα αποφασισει τι θα κανει με την τσεπη του.
Σαφως και αν καποια ειναι χοντρη με κυτταριτιδα δεν προκειται να μπει κανεις εκτος αν ειναι μερακλης σαν τον φιλο μου τον Φε Τσε Φεους που οτι κινειται το εκτελει! Εχει παει με κοπελα που γυρισε ο τσατσος τον ειπε "Σοβαρα τωρα, θα μπεις?" :2funny: :2funny: :2funny:
Το συμπέρασμα που βγάζω εγώ ,γιατί δεν παραδέχεται ότι δούλευε σε στούντιο ,είναι γιατί απλά στο στούντιο την γαμουσες με 30-40 και σαν εσκορτ θα δώσεις 100-150 .
Ξέρουν ότι και εσύ και εγώ σαν πελάτες θα σκεφτούμε σιγά μην πληρώσω αυτήν τόσα λεφτά που την γαμουσα με 30-40 οπότε αυτός είναι και ο λόγος που δεν το παραδέχεται.
Δεν είναι θέμα υποτημισης του μπουρδέλου ,αντιθέτως έχει πουτανες που στα στούντιο κονομανε περισσότερα.
Ο άλλος λόγος μπορεί να είναι ότι έκανε αρπαχτη κρυφά από την επιχείρηση οπότε δεν θα θέλει να το μάθουν οι ιδιοκτήτες γιατί χαλάει την πιάτσα και τραβάει πελάτες εκτός μπουρδέλου .
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Ο λόγος που δεν θέλουν κάποιες κοπελες να μαθευτεί ότι κάναν κ κολ γκιρλ ειδικά στην περίοδο της καραντινας είναι γτ οι νταβαδες δεν θελαν να χάνουν λεφτά από τα μεροκάματο που κάναν κρυφά οι κοπέλες. Υπήρχε κοπέλα που " σταμάτησε" να δουλεύει γτ το μαθαν. Δεν ειχε κ την καλύτερη καταλαξη η ιστορία...... Δεν εννοώ κάτι μακάβριο πάντως.
Αυτό σκεφτικά και γώ! Εφόσον δούλευαν στην ζούλα τότε με τον κοβιτ, αν η κοπέλα δούλευε και μόνη της κάποιοι την περνάνε ως βίζιτα όποτε το μαγαζί έχανε!
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Το συμπέρασμα που βγάζω εγώ ,γιατί δεν παραδέχεται ότι δούλευε σε στούντιο ,είναι γιατί απλά στο στούντιο την γαμουσες με 30-40 και σαν εσκορτ θα δώσεις 100-150 .
Ξέρουν ότι και εσύ και εγώ σαν πελάτες θα σκεφτούμε σιγά μην πληρώσω αυτήν τόσα λεφτά που την γαμουσα με 30-40 οπότε αυτός είναι και ο λόγος που δεν το παραδέχεται.
Δεν είναι θέμα υποτημισης του μπουρδέλου ,αντιθέτως έχει πουτανες που στα στούντιο κονομανε περισσότερα.
Ο άλλος λόγος μπορεί να είναι ότι έκανε αρπαχτη κρυφά από την επιχείρηση οπότε δεν θα θέλει να το μάθουν οι ιδιοκτήτες γιατί χαλάει την πιάτσα και τραβάει πελάτες εκτός μπουρδέλου .
Το δεύτερο πιστεύω! Γιατί την ξέρανε ότι δουλεύει στα στούντιο, αλλά δούλευε μια χαρά γιατί ήταν κοβιτ και πολλοί δεν θέλαμε να πάνε στο στούντιο! Κάποιοι δεν ξέρανε κιόλας και ψάχνανε μόνο βίζιτες!
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.824
Πόντοι
456
Αυτό σκεφτικά και γώ! Εφόσον δούλευαν στην ζούλα τότε με τον κοβιτ, αν η κοπέλα δούλευε και μόνη της κάποιοι την περνάνε ως βίζιτα όποτε το μαγαζί έχανε!
Ειναι στάνταρ αυτό που έγραψα απλά δεν θα αναφέρω όνομα. Ήταν από τις τοπ επιλογές πολλών στα δελα
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Ειναι στάνταρ αυτό που έγραψα απλά δεν θα αναφέρω όνομα. Ήταν από τις τοπ επιλογές πολλών στα δελα
Καλά κανείς! Πολύ μαλακια πάντως, αν κάποια θέλει να βγάλει έξτρα φράγκα γιατί να μην το κάνει!
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.824
Πόντοι
456
Καλά κανείς! Πολύ μαλακια πάντως, αν κάποια θέλει να βγάλει έξτρα φράγκα γιατί να μην το κάνει!
Κοίτα όταν κάποια κοπέλα βγάζει καλό τζίρο για μαγαζί δεν υπάρχει περίπτωση να δουλέψει άνετα ανεξάρτητη και να αφήσει καποιους στην απ'εξω. Και αυτό οδηγεί σε κακές επιπτώσεις σε βαθμό μεγαλο, κ ειδικά σε ένα διάστημα όπου το ρευστό δεν ερχόταν, αρα αν δεν πάρουν αυτό που τους ανήκει δεν θα επιτρέψουν κ την κοπέλα να παρει. Θα κάνουν τα πάντα για να το πετύχουν αυτο
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
53
Like
4.245
Πόντοι
6.817
ξερουμε ποτε γυρναει η Ριτα;
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Κοίτα όταν κάποια κοπέλα βγάζει καλό τζίρο για μαγαζί δεν υπάρχει περίπτωση να δουλέψει άνετα ανεξάρτητη και να αφήσει καποιους στην απ'εξω. Και αυτό οδηγεί σε κακές επιπτώσεις σε βαθμό μεγαλο, κ ειδικά σε ένα διάστημα όπου το ρευστό δεν ερχόταν, αρα αν δεν πάρουν αυτό που τους ανήκει δεν θα επιτρέψουν κ την κοπέλα να παρει. Θα κάνουν τα πάντα για να το πετύχουν αυτο
Τον λόγο τον ξέρω! Δεν αναρωτιέμαι αυτό! Αλλά όπως και να χει είναι δικαίωμα της! Δεν ξανά δούλεψε στο βενους λόγο αυτού, και κει που είναι μια χαρά δουλεύει όμως! Δηλαδή αυτήν η τακτική πιστεύω βγήκε ις βάρος του μαγαζιού γιατί έχασε ένα ωραίο γκομενακι που θα του έφερνε χρήμα έτσι κι αλλιώς!
 

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
229
Κριτικές
10
Like
489
Πόντοι
311
Έλενα Ραΐσα τελευταία φορά την πήρα στου ερημίτη. Όπου είχε πτωτική τάση σε υπηρεσίες. Την είδα και με την νέα εμφάνιση όπου νομίζω το πλαστικό βυζι δεν της πάει. Δεν ήταν χάλια αλλά μην ακούμε και διθυράμβους για τις υπηρεσίες της . Όπως την έχω κόψει είναι πολύ με τα φεγγάρια της και τα λεφτά που σκας
 
  • Like
Αντιδράσεις: gio19

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
Όντως ήταν και συνεχίζει να ειναι πολύ τίμια και πεντακάθαρη! Και επιβεβαιώνω ότι έχει σφίξει σε σχέση με πριν, δούλεψε και βίζιτα ένα φεγγάρι σύμφωνα με τας γραφας εδώ μέσα!
Καταπληκτική η ραισα, μόνο 2-2 τους έπαιρνε τους πακιστανους το 21-22 στο σπιτάκι κολλητά δίπλα απτό φούρνο :priest:
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.824
Πόντοι
456
Vis 69...θα συμφωνήσω κ με κάποιον άλλον που είπε για υπηρεσιες κάτω του μετριου. Βασικα 8 στους 10 που δοκίμασαν δεν έχουν κ την καλύτετερη γνώμη. Γενικα κάτι κομοδίνα πολύ προμοτιον έχουν κ κάποιες άλλες το ακριβώς αντίθετο ειδικά κάποιες που εινα πολύ καιρό στην πόλη
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
Κάνεις γνώμη για χουανιτα στο poison
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Καταπληκτική η ραισα, μόνο 2-2 τους έπαιρνε τους πακιστανους το 21-22 στο σπιτάκι κολλητά δίπλα απτό φούρνο :priest:
Ναι έχεις δίκιο! Αυτές που γαμας εσυ γαμιουντε μόνο με Έλληνες νέους και φρεσκοπλυμένους, μην σου πω ότι τις ξεπαρθενιαζεις κιόλας! Σε αυτή την δουλειά μιλάει το χρήμα, και με Πακιστανούς θα πάει και με Αλβανούς και με γυφτους!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom