Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (4 μέλη και 37 επισκέπτες)

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Αξεχαστα τα γαμησια με την Ελενα Ραισα στο βενους ,μαγικο μουνακι ,σωματαρα και το στηθος ομορφο ηταν,ισως επιασαν τοπο οι συμβουλες μιας και γραφονται επαινετικα σχολια.Ισως την ξαναδω και να πραξω αναλογως.Ειχε σηκωσει ψηλα τον αμανε τοτε το 2020-21 κατα τη γνωμη μου και ειχα σταματησει να τη βλεπω.Αρχιζει με 30 η παραπανω?κανει γυμνο με 40?Οποιος γνωριζει και θελει ας ενημερωσει.
 

veteranos2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2020
Μηνύματα
52
Like
114
Πόντοι
0
Αξεχαστα τα γαμησια με την Ελενα Ραισα στο βενους ,μαγικο μουνακι ,σωματαρα και το στηθος ομορφο ηταν,ισως επιασαν τοπο οι συμβουλες μιας και γραφονται επαινετικα σχολια.Ισως την ξαναδω και να πραξω αναλογως.Ειχε σηκωσει ψηλα τον αμανε τοτε το 2020-21 κατα τη γνωμη μου και ειχα σταματησει να τη βλεπω.Αρχιζει με 30 η παραπανω?κανει γυμνο με 40?Οποιος γνωριζει και θελει ας ενημερωσει.
30 Απλό 40 Γυμνό 50 το 69 . Πρωκτικό δεν κάνει. Νικηφόρου Ουρανού 26 βράδυ . Το σπιτάκι της Ειρήνης. Το όνομα της τώρα είναι Έλενα .
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
Όντως ήταν και συνεχίζει να ειναι πολύ τίμια και πεντακάθαρη! Και επιβεβαιώνω ότι έχει σφίξει σε σχέση με πριν, δούλεψε και βίζιτα ένα φεγγάρι σύμφωνα με τας γραφας εδώ μέσα!
χαχαχαχαχα ακριβως και το αποκορυφωμα ειναι οτι αμα της το ελεγες σου το επαιζε ιστορια οτι κανεις λαθος και δεν ειμουν εγω και με μπερδευεις με αλλη. ενω σε αλλους πιο συχνους πελατες τους ελεγε σε παρακαλω μην το πεις πουθενα και ειναι μυστικο και τετοια.... οτι να ναι.
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
30 Απλό 40 Γυμνό 50 το 69 . Πρωκτικό δεν κάνει. Νικηφόρου Ουρανού 26 βράδυ . Το σπιτάκι της Ειρήνης. Το όνομα της τώρα είναι Έλενα .
Σε ευχαριστω πολυ veterane2 ,πολυ καλες τιμες ,θα προσπαθησω να την επαναπροσεγγισω,γιατι μου αρεσε ιδιαιτερα.
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
χαχαχαχαχα ακριβως και το αποκορυφωμα ειναι οτι αμα της το ελεγες σου το επαιζε ιστορια οτι κανεις λαθος και δεν ειμουν εγω και με μπερδευεις με αλλη. ενω σε αλλους πιο συχνους πελατες τους ελεγε σε παρακαλω μην το πεις πουθενα και ειναι μυστικο και τετοια.... οτι να ναι.
Δεν ασχολήθηκα ποτέ και δεν ξέρω! Μόνο στα στούντιο την πηδούσα, και δεν την εκανα ποτέ κουβέντα
 

gio19

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
195
Κριτικές
5
Like
211
Πόντοι
1
Χθεσινη βολτα αρκετη νεκρα!μπηκα στο 26 γεματο και η Ελενα οντως καλη.περασα venus για Ριτα-ελειπε και βγηκε μια μελαχρινη Αννα με στηθος μεχρι το πατωμα.μετα πηγα black angels ηταν η Αλεξανδρα,τουμπανο απο εμφανηση.Θελω να την δοκιμασω καποια στιγμη αλλα ολο γεματα δωματια εχει.αξιζει;;3στην αναμονη.paradise κλειστα.πηγαινα καρφι για Βικτωρια αλλα ολα κλειστα.μονο το μεσαιο με μια Νινα.μετα περασα και απο badgirls να δω την Εμιλυ αλλα ηταν στο δωματιο οποτε πηγα σπιτι.
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
χαχαχαχαχα ακριβως και το αποκορυφωμα ειναι οτι αμα της το ελεγες σου το επαιζε ιστορια οτι κανεις λαθος και δεν ειμουν εγω και με μπερδευεις με αλλη. ενω σε αλλους πιο συχνους πελατες τους ελεγε σε παρακαλω μην το πεις πουθενα και ειναι μυστικο και τετοια.... οτι να ναι.
Γιατί
χαχαχαχαχα ακριβως και το αποκορυφωμα ειναι οτι αμα της το ελεγες σου το επαιζε ιστορια οτι κανεις λαθος και δεν ειμουν εγω και με μπερδευεις με αλλη. ενω σε αλλους πιο συχνους πελατες τους ελεγε σε παρακαλω μην το πεις πουθενα και ειναι μυστικο και τετοια.... οτι να ναι.
Με παραξενεύει πάντως αυτή η μυστικότητα! Λες και δε θα ξαναπάμε άμα μάθουμε ότι ήταν βιζιτου!
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Χθεσινη βολτα αρκετη νεκρα!μπηκα στο 26 γεματο και η Ελενα οντως καλη.περασα venus για Ριτα-ελειπε και βγηκε μια μελαχρινη Αννα με στηθος μεχρι το πατωμα.μετα πηγα black angels ηταν η Αλεξανδρα,τουμπανο απο εμφανηση.Θελω να την δοκιμασω καποια στιγμη αλλα ολο γεματα δωματια εχει.αξιζει;;3στην αναμονη.paradise κλειστα.πηγαινα καρφι για Βικτωρια αλλα ολα κλειστα.μονο το μεσαιο με μια Νινα.μετα περασα και απο badgirls να δω την Εμιλυ αλλα ηταν στο δωματιο οποτε πηγα σπιτι.
Όντως είχε αρκετή αναμονή για Αλεξάνδρα! Έχω περίμενα και την πήρα γιατί την έχω ξαναπάρει! Είναι ωραίο τυράκι χωρίς μα και μου μέσα! Και αν την βάλεις στα 4 είσαι καταδικασμένος να χύσεις πριν την ώρα σου!
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
388
Κριτικές
4
Like
951
Πόντοι
361
Τελικά μπήκα στη Ραΐσα.Ομολογώ ότι για τα λεφτά που παίρνει είναι value for money.Νομιζω πιο όμορφη από ποτέ.. πεντακάθαρη στην κυριολεξία με βυζιά τούμπανο και ρώγα το ίδιο.Επισης κωλάρα θεσπέσια.Πίπα πολύ πολύ δυνατή και καβάλημα επαγγελματικό.Το σώμα της πιο σφιχτό από ποτέ,νομίζω θα χτυπήθηκε λίγο στα γυμναστήρια γιατί την θυμάμαι χαλαρή λίγο.
Σε ποιό είναι η ραισα φιλε μου?
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
892
Κριτικές
10
Like
5.736
Πόντοι
1.336

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Αξεχαστα τα γαμησια με την Ελενα Ραισα στο βενους ,μαγικο μουνακι ,σωματαρα και το στηθος ομορφο ηταν,ισως επιασαν τοπο οι συμβουλες μιας και γραφονται επαινετικα σχολια.Ισως την ξαναδω και να πραξω αναλογως.Ειχε σηκωσει ψηλα τον αμανε τοτε το 2020-21 κατα τη γνωμη μου και ειχα σταματησει να τη βλεπω.Αρχιζει με 30 η παραπανω?κανει γυμνο με 40?Οποιος γνωριζει και θελει ας ενημερωσει.
Αρχίζει με 30 και στα 40 γυμνο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλησπέρα
Επειδή είμαι καινούργιος που ακριβώς βρίσκεται αυτό;;
Τέρμα νικιφορου ουρανου
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Γιατί

Με παραξενεύει πάντως αυτή η μυστικότητα! Λες και δε θα ξαναπάμε άμα μάθουμε ότι ήταν βιζιτου!
Εμένα με παραξενευει που κάθονται και τα συζητάνε με τις κοπέλες .
Λες και μας νοιάζει τι έκανε στη ζωή της η ποιος την γαμαει και την γαμουσε ..
Δεν ρωτάω ποτέ τα προσωπικά στις κοπέλες ,όπως δεν θέλω να με ρωτάνε και αυτές πολλά .
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Αυτές είναι τιμές ρε μπουστη
Αν ορισμένοι προσπαθούν να μας πείσουν για κάτι άσχημα μπάζα με κυτταρίτιδα ότι είναι λογικό να ζητάνε 70ε για 69 επειδή δουλεύουν σε δήθεν καλύτερα στούντιο τότε πράγματι τα 50ε για Έλενα και Καρίνα που αντικειμενικά είναι οι πιο μουναρες της βραδυνης βάρδιας είναι τζάμπα...

Την περίπτωση της κυτταρίτιδας την αναφέρω γιατί πρόσφατα που πήγα να ξαναδώ μια πολυπαινεμένη την οποία δε θυμόμουν καλά και είπα μπας και μπω,τρόμαξα... εκτός από άσχημο πρόσωπο μιλάμε για πολύ κυτταρίτιδα εμφανέστατη από το σαλόνι ακόμα και στα όρια του να την πεις χοντρή την κοπέλα...νταξει γούστα είναι αυτά, δεν αμφιβάλλω ότι μπορεί να είναι καλή μέσα αλλά όχι σε τέτοιες τιμές
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Αν ορισμένοι προσπαθούν να μας πείσουν για κάτι άσχημα μπάζα με κυτταρίτιδα ότι είναι λογικό να ζητάνε 70ε για 69 επειδή δουλεύουν σε δήθεν καλύτερα στούντιο τότε πράγματι τα 50ε για Έλενα και Καρίνα που αντικειμενικά είναι οι πιο μουναρες της βραδυνης βάρδιας είναι τζάμπα...

Την περίπτωση της κυτταρίτιδας την αναφέρω γιατί πρόσφατα που πήγα να ξαναδώ μια πολυπαινεμένη την οποία δε θυμόμουν καλά και είπα μπας και μπω,τρόμαξα... εκτός από άσχημο πρόσωπο μιλάμε για πολύ κυτταρίτιδα εμφανέστατη από το σαλόνι ακόμα και στα όρια του να την πεις χοντρή την κοπέλα...νταξει γούστα είναι αυτά, δεν αμφιβάλλω ότι μπορεί να είναι καλή μέσα αλλά όχι σε τέτοιες τιμές
Ακριβώς έτσι ,αυτά τα δήθεν καλύτερα στούντιο διαφημίζονται στοχευμένα εδώ και παραπλανούν τον κόσμο.
Έχει κοπέλες όπως ανέφερες πολύ καλύτερες και σε λογικές τιμές .
 

gio19

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
195
Κριτικές
5
Like
211
Πόντοι
1
Σημερινη βολτα με αρκετα σπιτια κλειστα και στα υπολοιπα τα ιδια και τα ιδια.Πετυχα Ελενα οπου εγινε και καταθεση.Ημουν ο 1ος που μπηκα και επαθα πλακα απο την εμφανιση.Βγηκε με κοκκινα εσωρουχα victoria secret και αμεσως πληρωσα το παραβολο για ακα και μπηκα.Κερδιζει η εμφανιση παντως και το στοματικο!!τα αλλα ολα μηχανικα!!θα ανεβει κριτικη!Αλεξανδρα στο bad girls παλι σε προγραμμα η τσατσα ειπε μετα 30λεπτα!!!καποια στιγμη θα την παρω που θα παει…Ολα τα paradise κλειστα,μαλλον θα πηραν αδεια μετα τις γιορτες και οι βιλες δεν ανοιγαν σε κανεναν.
 

SEXTYPHOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
105
Κριτικές
20
Like
456
Πόντοι
291
Σημερινη βολτα με αρκετα σπιτια κλειστα και στα υπολοιπα τα ιδια και τα ιδια.Πετυχα Ελενα οπου εγινε και καταθεση.Ημουν ο 1ος που μπηκα και επαθα πλακα απο την εμφανιση.Βγηκε με κοκκινα εσωρουχα victoria secret και αμεσως πληρωσα το παραβολο για ακα και μπηκα.Κερδιζει η εμφανιση παντως και το στοματικο!!τα αλλα ολα μηχανικα!!θα ανεβει κριτικη!Αλεξανδρα στο bad girls παλι σε προγραμμα η τσατσα ειπε μετα 30λεπτα!!!καποια στιγμη θα την παρω που θα παει…Ολα τα paradise κλειστα,μαλλον θα πηραν αδεια μετα τις γιορτες και οι βιλες δεν ανοιγαν σε κανεναν.
Μεγάλη νέκρα, απ τις γιορτές έχει αλλάξει πολύ η γειτονιά του έρωτα, περιμενουμε να ανοιξουν όλα σιγά σιγά
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Ο λόγος που δεν θέλουν κάποιες κοπελες να μαθευτεί ότι κάναν κ κολ γκιρλ ειδικά στην περίοδο της καραντινας είναι γτ οι νταβαδες δεν θελαν να χάνουν λεφτά από τα μεροκάματο που κάναν κρυφά οι κοπέλες. Υπήρχε κοπέλα που " σταμάτησε" να δουλεύει γτ το μαθαν. Δεν ειχε κ την καλύτερη καταλαξη η ιστορία...... Δεν εννοώ κάτι μακάβριο πάντως.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Έκανα και εγώ μια γρήγορη τσάρκα, Έλενα και καρίνα, προγράμματα μιας ώρας. Πολλά κλειστά. Μια Μαρία πιτσιρίκα στο πρώτο αριστερά στην Μινώταυρου μου αρέσε, αλλά μπαίνοεβγαιναν πακια και χαλαστηκα. Έκατσα στο αμάξι και έβλεπα στο συγκεκριμένο, χαμός. Έτσι έφυγα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom