Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (1 μέλη και 30 επισκέπτες)

BestFuckForYou

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2022
Μηνύματα
140
Like
215
Πόντοι
21
1) Γιατι εκεινη την ωρα μπορει να μπηκαν 1η φορα σε ενα στουντιο στην λεγομενη τσαρκα που κανουν οποτε θελουν να δουν και στα υπολοιπα σπιτακια τι αλλες κοπελες εχει.
2) Μπορει να ακουσαν την τιμη για τα προγραμματα απο την τσατσα και να μην θελουν να δωσουν τοσα.
3) Γιατι μεσα στο δωματιο μπορει να ειναι κομοδινο.
Κατάλαβα ευχαριστώ για την απάντηση!
 

BestFuckForYou

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2022
Μηνύματα
140
Like
215
Πόντοι
21
Αν θες μια άποψη, γιατί δεν έχουν όλοι τα ίδια γούστα, και γουστάρουν αλλά κορμιά, άλλοι πάλι κάνουν τσάρκα να δουν ποια τους ανάβει περισσότερο, κλπ
Όντως είναι θέμα γούστου η απλά μπορεί να μην καυλώνουν με όλες το ίδιο
 

BestFuckForYou

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2022
Μηνύματα
140
Like
215
Πόντοι
21
Και μια άλλη ερώτηση αλάνια. Αυτή την Νίνα στο παρανταις την έχει δοκιμάσει κανείς; Πέρασα και την είδα, καυλιάρα φάνηκε αλλά δεν ξέρω μέσα τι κάνει
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
Γεια σας παιδιά. Παρατήρησα κάτι στα στούντιο και θέλω να ρωτήσω την γνώμη σας. Αν μια κοπέλα είναι σχετικά όμορφη, με ωραίο σώμα κλπ, γιατί κάποιοι περνάνε την βλέπουν και φεύγουν; Το έχω παρατηρήσει με αρκετές κοπέλες να γίνεται αυτό αλλά δεν καταλαβαίνω τον λόγο
Να προσθέσω και ότι πολλοί κρίνουμε και από την διάθεση της κοπέλας, αν βγει στο σαλόνι και φαίνεται λες και την έβαλες με το ζορι να σηκωθεί απτο καναπέ της , ε σορρυ όσο μουναρα κ να είναι δεν θα μπεις
 

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
229
Κριτικές
10
Like
489
Πόντοι
311
1) Γιατι εκεινη την ωρα μπορει να μπηκαν 1η φορα σε ενα στουντιο στην λεγομενη τσαρκα που κανουν οποτε θελουν να δουν και στα υπολοιπα σπιτακια τι αλλες κοπελες εχει.
2) Μπορει να ακουσαν την τιμη για τα προγραμματα απο την τσατσα και να μην θελουν να δωσουν τοσα.
3) Γιατι μεσα στο δωματιο μπορει να ειναι κομοδινο.
4) γιατί είδαν πάκις Σομαλούς Αφγανούς να βγαίνουν από το δωμάτιο
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.141
Κριτικές
166
Like
26.979
Πόντοι
34.538
Αν θες μια άποψη, γιατί δεν έχουν όλοι τα ίδια γούστα, και γουστάρουν αλλά κορμιά, άλλοι πάλι κάνουν τσάρκα να δουν ποια τους ανάβει περισσότερο, κλπ
Μπορει να ειναι μπατιρηδες και βλεπουν για να εχουν δουλεια στο σπιτι.
 

BestFuckForYou

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2022
Μηνύματα
140
Like
215
Πόντοι
21
Ναι κατάλαβα ρωτάω γιατί το έχω δει πολλές φορές και κυρίως γιατί πέρασα την Κυριακή από ένα στούντιο να δω τι παίζει και είχε και άλλους στο σαλόνι και όταν βγήκε η κοπέλα είπε το εξής "όποιος θέλει μπαίνει, όποιος δεν θέλει να πάρει το πουλο" και φυσικά έφυγαν οι άλλοι κάνοντας παράπονα στην τσατσά, αλλά έφυγα και εγώ οπότε δεν ξέρω τι έγινε μετά. Μάλλον είχε νευριάσει επειδή κανείς δεν έμπαινε μαζί της, ποιος ξέρει
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
205
Κριτικές
9
Like
730
Πόντοι
361
Ναι κατάλαβα ρωτάω γιατί το έχω δει πολλές φορές και κυρίως γιατί πέρασα την Κυριακή από ένα στούντιο να δω τι παίζει και είχε και άλλους στο σαλόνι και όταν βγήκε η κοπέλα είπε το εξής "όποιος θέλει μπαίνει, όποιος δεν θέλει να πάρει το πουλο" και φυσικά έφυγαν οι άλλοι κάνοντας παράπονα στην τσατσά, αλλά έφυγα και εγώ οπότε δεν ξέρω τι έγινε μετά. Μάλλον είχε νευριάσει επειδή κανείς δεν έμπαινε μαζί της, ποιος ξέρει
Σε ποιο στούντιο έγινε αυτό με ποια.κοπελα
 

NT79

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2023
Μηνύματα
9
Like
6
Πόντοι
0
Η πόλη μας δυστυχώς είναι έτη φωτός πίσω στο συγκεκριμένο τομέα...
 

BestFuckForYou

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2022
Μηνύματα
140
Like
215
Πόντοι
21
Σε ποιο στούντιο έγινε αυτό με ποια.κοπελα
Στο παρανταις 1, νομίζω μια καινούργια κοπέλα δεν την είχα ξαναδει. Αν και ξέρω ότι αυτό το στούντιο έχει καλές κοπέλες και η τσατσά είναι πολύ ευγενική
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.632
Πόντοι
3.796
Ναι κατάλαβα ρωτάω γιατί το έχω δει πολλές φορές και κυρίως γιατί πέρασα την Κυριακή από ένα στούντιο να δω τι παίζει και είχε και άλλους στο σαλόνι και όταν βγήκε η κοπέλα είπε το εξής "όποιος θέλει μπαίνει, όποιος δεν θέλει να πάρει το πουλο" και φυσικά έφυγαν οι άλλοι κάνοντας παράπονα στην τσατσά, αλλά έφυγα και εγώ οπότε δεν ξέρω τι έγινε μετά. Μάλλον είχε νευριάσει επειδή κανείς δεν έμπαινε μαζί της, ποιος ξέρει
Έχει τύχει εκατοντάδες φορές ,ειδικά άμα είναι πιτσιρίκια και πάνε μόνο για μάτι .
Μπαίνεις μέσα και βλέπεις 20 άτομα στο σαλόνι και μόλις βγαίνει η κοπέλα μένεις εσύ και κανένας μπάρμπας ...οι μεγάλες παρέες γενικά δεν γαμανε πάνε μόνο για τον χαβαλε .
Κουράζουν όμως και εμάς γιατί όταν πας σε μια πόρτα και στην κάμερα βλέπουν από πίσω σου και ένα τσούρμο δεν ανοίγουν .
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.215
Πόντοι
3.346
Λοιπόν σας έχω νέα, πήγα σήμερα να δω την καινούρια άφιξη από το άλλο site την Agata από Ουκρανία. Έφτασα στο villa prive 13.10 μου άνοιξε η ευγενέστατη υπηρεσία και μου είπε ότι δεν ήρθε ακόμη η κοπέλα αλλά αν θέλεις να περιμένεις λίγο γιατί από λεπτό σε λεπτό θα έρθει και όντως μετά από 4 με 5 λεπτά κατέφθασε η κοπέλα. Την είδα πρώτα ντυμένη με την είσοδο της μέσα στο στούντιο για να πιάσει δουλειά, φορούσε ένα κολλητό κολάν μαύρο και τόνιζε τα καλίγραμμα πόδια της. Πήγε μέσα στο καμαρίνι και μετά από λίγο βγήκε με τα εσώρουχα της. Η κοπέλα έχει πολύ ωραίο καλίγραμμο σώμα και αυτά περί πλαδαρότητας που διάβασα από κάποιο μέλος δεν ισχύουν. Το σώμα της είναι κανονικό χωρίς περιττά κιλά αλλά ούτε και εντελώς κοκαλιάρα κανονικό σώμα. Έχει λίγο κυτταρίτιδα στα μπουτάκια της μέχρι εκεί, το πρόσωπο της είναι αρκετά φτιαγμένο με μπότοξ στα χείλια της και πλαστικές στα ζυγωματικά και το πηγούνι έκανε καλή δουλειά πάντως ο πλαστικός χειρούργος γιατί της τόνισε τα χαρακτηριστικά του προσώπου της που είναι ωραίο για αυτούς που αρέσκονται σε πλαστικές γκόμενες (ξανθιά καυλόφατσα όπως η pamela Anderson στα νιάτα της χωρίς τα ταττού). Δεν λέω ότι μοιάζει με την Anderson μην παρεξηγηθώ αλλά το στιλ της πλαστικούρας θυμίζει την Πάμελα και την Αλεξάνδρα Παναγιώταρου. Τα προγράμματα ξεκινούν από 40 το απλό, 50 γλύψιμο, 60 ακα πίπα, 70 το 69 με ακα πίπα και πάει λέγοντας. Ζήτησα από την ευγενέστατη κυρία της υπηρεσίας να φωνάξει για δεύτερη φορά την κοπέλα να βγει ξανά για να την ρωτήσω και δεν μου το αρνήθηκε, αν μπορώ να έχω μαζί της σε μεγάλο πρόγραμμα που θα πάρω girlfriend exprience και μου απάντησε η Agata sorry I don't make GFΕ, becouse I don't kiss in lips. Φυσικά και δεν μπήκα στα ενδότερα γιατί προτιμώ όταν μπαίνω σε κάποια κοπέλα να περιλαμβάνει το πρόγραμμα της το GFE. Γενικά η ομιλία της και η φωνούλα της βγάζουν μια γλυκίτητα και όπως την έκοψα είναι πρόσχαρη και κεφάτη κοπέλα. Αλλά όπως προείπα δεν πέρασα στα ενδότερα γιατί δεν θα έπαιρνα αυτό που ήθελα. Αυτά τα ολίγα, για οτιδήποτε διευκρινήσεις σε pm ή εδώ στο νήμα.
 
Εγγρ.
8 Οκτ 2021
Μηνύματα
371
Κριτικές
3
Like
779
Πόντοι
361
Λοιπόν σας έχω νέα, πήγα σήμερα να δω την καινούρια άφιξη από το άλλο site την Agata από Ουκρανία. Έφτασα στο villa prive 13.10 μου άνοιξε η ευγενέστατη υπηρεσία και μου είπε ότι δεν ήρθε ακόμη η κοπέλα αλλά αν θέλεις να περιμένεις λίγο γιατί από λεπτό σε λεπτό θα έρθει και όντως μετά από 4 με 5 λεπτά κατέφθασε η κοπέλα. Την είδα πρώτα ντυμένη με την είσοδο της μέσα στο στούντιο για να πιάσει δουλειά, φορούσε ένα κολλητό κολάν μαύρο και τόνιζε τα καλίγραμμα πόδια της. Πήγε μέσα στο καμαρίνι και μετά από λίγο βγήκε με τα εσώρουχα της. Η κοπέλα έχει πολύ ωραίο καλίγραμμο σώμα και αυτά περί πλαδαρότητας που διάβασα από κάποιο μέλος δεν ισχύουν. Το σώμα της είναι κανονικό χωρίς περιττά κιλά αλλά ούτε και εντελώς κοκαλιάρα κανονικό σώμα. Έχει λίγο κυτταρίτιδα στα μπουτάκια της μέχρι εκεί, το πρόσωπο της είναι αρκετά φτιαγμένο με μπότοξ στα χείλια της και πλαστικές στα ζυγωματικά και το πηγούνι έκανε καλή δουλειά πάντως ο πλαστικός χειρούργος γιατί της τόνισε τα χαρακτηριστικά του προσώπου της που είναι ωραίο για αυτούς που αρέσκονται σε πλαστικές γκόμενες (ξανθιά καυλόφατσα όπως η pamela Anderson στα νιάτα της χωρίς τα ταττού). Δεν λέω ότι μοιάζει με την Anderson μην παρεξηγηθώ αλλά το στιλ της πλαστικούρας θυμίζει την Πάμελα και την Αλεξάνδρα Παναγιώταρου. Τα προγράμματα ξεκινούν από 40 το απλό, 50 γλύψιμο, 60 ακα πίπα, 70 το 69 με ακα πίπα και πάει λέγοντας. Ζήτησα από την ευγενέστατη κυρία της υπηρεσίας να φωνάξει για δεύτερη φορά την κοπέλα να βγει ξανά για να την ρωτήσω και δεν μου το αρνήθηκε, αν μπορώ να έχω μαζί της σε μεγάλο πρόγραμμα που θα πάρω girlfriend exprience και μου απάντησε η Agata sorry I don't make GFΕ, becouse I don't kiss in lips. Φυσικά και δεν μπήκα στα ενδότερα γιατί προτιμώ όταν μπαίνω σε κάποια κοπέλα να περιλαμβάνει το πρόγραμμα της το GFE. Γενικά η ομιλία της και η φωνούλα της βγάζουν μια γλυκίτητα και όπως την έκοψα είναι πρόσχαρη και κεφάτη κοπέλα. Αλλά όπως προείπα δεν πέρασα στα ενδότερα γιατί δεν θα έπαιρνα αυτό που ήθελα. Αυτά τα ολίγα, για οτιδήποτε διευκρινήσεις σε pm ή εδώ στο νήμα.
Ωραίος, ευχαριστούμε!! :-)
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.215
Πόντοι
3.346
τελικά πέρασα με την Σουζάνα την γνωστή στους περισσότερους μύστες την ψιλή milf που δούλευε παλαιότερα στο venus και τώρα στο Las Vegas. Για ακόμη μια φορά έφυγα πλήρως ικανοποιημένος σε όλα. Κάθε φορά και καλύτερη από την προηγούμενη.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.215
Πόντοι
3.346
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Πολυ πρωινη βολτα απο τους οικους λιγο μετα τις 8, τρια ειχαν φως,1ο τριδυμα,2ο στο μονο απεναντι στα βενους 1,2 και 3ο το belarus διπλα στο erotica.Mπηκα στο belarus,ξεπροβαλε η ΤΑΝΙΑ,ομορφουλα γαλακτερη,οχι καλλονη,με τα πιασιματα της καλουτσικα στηθη λιγο πεσμενα ,περιπου 1,65,μου εκανε προσφορα ακα πιπα 30 και μου ειπε δεν φευγεις εισαι ο πρωτος.Δεν αρνηθηκα και ακολουθησε γλεντι 15 περιπου λεπτων.Ειχα καιρο να διασκεδασω τοσο ωραια με 30αρι.Πολλα πρακαταρκτικα επαιξαν και γλωσσοφιλα,καταθεση με αυτην καβαλα πολυ δυνατη.Θελει λεει να κανει πελατες,προσωπικα θα την ξαναδω γιατι με βολευει το πολυ πρωι,μου θυμιζει την Μαρινα την πολωνεζα στην προμηθεως αρχες του 2000.Γαμησια αξεχαστα,7.30 - 8 ξεκινουσε.Μου εδωσε μεγαλη χαρα και ικανοποιηση το πρωινο σεξ με την νεα αυτη κοπελα,πραγματικο ελιξηριο εναντια στη ρουτινα και στην καθημερινοτητα .Εν κατακλειδι ,σαν το πρωινο δεν εχει!!Τις αλλες 2 θα τις δω αλλη μερα.
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
443
Κριτικές
7
Like
1.061
Πόντοι
361
Παιδια αν έχει κανείς νεο τηλέφωνο από το venus ας κάνει ένα ψυχικό να το στείλει γιατί το παλιό είναι ανενεργό πλέον
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom