Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (4 μέλη και 34 επισκέπτες)

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
Ο Jo145 ήταν ιδιαίτερη περίπτωση εγώ τον συμπαθούσα πολύ χωρίς να τον έχω γνωρίσει. Παρολα αυτά τα λες πολύ καλα. Σημασια έχει μόνο η ενημερωση οι κόντρες μεταξύ των μελών και δηλώσεις του τύπου δεν ξαναγράφω κριτική δεν έχουν κανένα νόημα.
 

Solar

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
552
Πόντοι
20
Λοιπόν πρωινή επίσκεψη στη Τάνια Belarus girls με είπε ότι ειναι μισή από Ουκρανία μισή από Ισπανία μιας κ τα περισσότερα είναι κλειστά,πέρασα πάρα πολύ καλά μπήκα με πρόγραμμα 50 τελειωμα στο στόμα. Η κοπέλα πολύ παθιαρα άρχισε να με φιλάει με γλώσσα δε το περίμενα αλλά ήταν πολύ ωραία,στήθος μεγάλο χαλαρό μιας κ μου είπε ότι υπήρξε έγκυος κωλος μικρός χαλαρουτσικος. Σαν απόδοση ήταν πάρα πολύ καλή ειδικά στο στοματικό γτ το έκανε αισθησιακά που το προτιμώ φιλιά στα αρχιδια κ φουλ γλυψιμο, ξάπλωσε με τράβηξε πάνω της κ με φιλούσε καθόλη τη διάρκεια του σεξ ενώ με τραβούσε από τα πόδια να μπαίνω τέρμα μέσα της.Σα συμμετοχή παρά πολύ καλή μιας κ τελείωσα στην στάση που ανέφερα χωρίς να χρειαστεί να μου κάνει στοματικό,επίσης έχει πολύ πρόστυχο βλέμμα όταν σε κοιτάει. Σίγουρα θα ξαναπήγαινα γτ είναι κ χαμογελαστή+ ευχάριστη στο δωμάτιο,επίσης μιλάει πολύ καλά ελληνικά.
 

Solar

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
552
Πόντοι
20
Επίσης να πω ότι μπήκα στο playboy και red diamond. Στο πρώτο ήταν η Ζανέτ όμορφη κοπέλα νταρντανα που μαρεσουν αλλά είπα κ σε αυτήν και στη τσατσά ότι δε μπαίνω γτ έχω διαβάσει άσχημες κριτικές κ δε θέλω να κάψω 60 ευρω,η τσατσά παρά πολύ καλή έδιξε κατανόηση η Ζανέτ έφυγε νευριασμένη.Στο δεύτερο ήταν η Αλίνα όμορφη κοπέλα αλλά φλατ μπρος κ πίσω οπότε δε ψήθηκα.Ειδα κ τη χουανιτα στο poison αλλά ήταν πολύ κοντή μικροκαμωμένη και δεν ένιωσα άνετα να μπω μαζί της.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
καμια γνωμη για τατιανα που ειναι στο αλλο σιτε?

το ρώτησα και εγώ αλλά απάντηση δεν πήρα, μάλλον θα είναι πυραυλάκατος στο σεξ και δεν θέλουν να το μάθουμε όλοι εμείς οι υπόλοιποι. :tooth:
πέραν του χαβαλέ όταν θα βγω για βόλτα θα περάσω να την δω και να ρωτήσω και τα περί υπηρεσιών :knockinb:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Solar

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Λοιπόν πρωινή επίσκεψη στη Τάνια Belarus girls με είπε ότι ειναι μισή από Ουκρανία μισή από Ισπανία μιας κ τα περισσότερα είναι κλειστά,πέρασα πάρα πολύ καλά μπήκα με πρόγραμμα 50 τελειωμα στο στόμα. Η κοπέλα πολύ παθιαρα άρχισε να με φιλάει με γλώσσα δε το περίμενα αλλά ήταν πολύ ωραία,στήθος μεγάλο χαλαρό μιας κ μου είπε ότι υπήρξε έγκυος κωλος μικρός χαλαρουτσικος. Σαν απόδοση ήταν πάρα πολύ καλή ειδικά στο στοματικό γτ το έκανε αισθησιακά που το προτιμώ φιλιά στα αρχιδια κ φουλ γλυψιμο, ξάπλωσε με τράβηξε πάνω της κ με φιλούσε καθόλη τη διάρκεια του σεξ ενώ με τραβούσε από τα πόδια να μπαίνω τέρμα μέσα της.Σα συμμετοχή παρά πολύ καλή μιας κ τελείωσα στην στάση που ανέφερα χωρίς να χρειαστεί να μου κάνει στοματικό,επίσης έχει πολύ πρόστυχο βλέμμα όταν σε κοιτάει. Σίγουρα θα ξαναπήγαινα γτ είναι κ χαμογελαστή+ ευχάριστη στο δωμάτιο,επίσης μιλάει πολύ καλά ελληνικά.

ωραίος!!! :hi: θα μπει στην λίστα για επίσκεψη
 
  • Like
Αντιδράσεις: Solar

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Επίσης να πω ότι μπήκα στο playboy και red diamond. Στο πρώτο ήταν η Ζανέτ όμορφη κοπέλα νταρντανα που μαρεσουν αλλά είπα κ σε αυτήν και στη τσατσά ότι δε μπαίνω γτ έχω διαβάσει άσχημες κριτικές κ δε θέλω να κάψω 60 ευρω,η τσατσά παρά πολύ καλή έδιξε κατανόηση η Ζανέτ έφυγε νευριασμένη.Στο δεύτερο ήταν η Αλίνα όμορφη κοπέλα αλλά φλατ μπρος κ πίσω οπότε δε ψήθηκα.Ειδα κ τη χουανιτα στο poison αλλά ήταν πολύ κοντή μικροκαμωμένη και δεν ένιωσα άνετα να μπω μαζί της.

στο playboy το κομοδίνο η Ζανέτ δουλεύει απλά η τσατσά της άλλαξε το όνομα και έγινε όλο αυτό το μπέρδεμα και παρεξήγηση από τους συναγωνιστές

 

Solar

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
552
Πόντοι
20
Δεύτερη επίσκεψη για σήμερα Αλεξανδρα στο bad girls πρόγραμμα 60 γυμνό στοματικό,η κοπέλα εχει το πιο λάτιν κορμί από όσες έχω δει κωλαρα γεμάτη κ σφιχτη ωραίο μεγάλο στήθος με μεγαλύτερη ρώγα από τις περισσότερες κοπέλες καλό πρόσωπο ωραίο σπαστό μαλλί μακρύ και γεμάτα πόδια. Γενικά τέτοιες κοπέλες μαρεσει πολύ να τις γαμαω γτ έχω να πιάσω απόπου μαρεσει και γεμίζει η παλάμη μου.Πιπα παρά πολύ καλή έκανε deepthoat χωρίς να νιώθω καμία ενόχληση με εγλυψε και στα αρχιδια αρκετά(δεν βιαζόταν γενικά) την εγλυψα στο στήθος κ κωλο για 2-3 λεπτά με έδωσε κ πεταχτά φιλάκια.Πρωτη στάση ανάποδη καουμποισα με το κωλο τέντα ωραία κίνηση αν δεν είχα πάει στη Τάνια πιο πριν σίγουρα θα τελείωνα μετά την έβαλα από πάνω μήπως και ,αλλά κατέληξα να τη στήσω στα 4 για να τελειώσω κ ήταν η καλύτερη λύση μιας κ μόλις τέντωσε το κορμί κ αρχισα να ζουλαω μπούτια κ κωλο τελείωσα.Πολυ ευγενική η Κύπρια χαλαρή χαμογελαστή οπωσδήποτε θα ξαναπάω.
 

Solar

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
552
Πόντοι
20
το ρώτησα και εγώ αλλά απάντηση δεν πήρα, μάλλον θα είναι πυραυλάκατος στο σεξ και δεν θέλουν να το μάθουμε όλοι εμείς οι υπόλοιποι. :tooth:
πέραν του χαβαλέ όταν θα βγω για βόλτα θα περάσω να την δω και να ρωτήσω και τα περί υπηρεσιών :knockinb:
Κούλη ήθελα να πάω σήμερα γτ είναι στις 5 αλλά μετά τις άλλες δύο δε θα είχα όρεξη κ είπα να το αφήσω για άλλη φορά,σίγουρα είναι στη λίστα αρκετών πάντως.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Κούλη ήθελα να πάω σήμερα γτ είναι στις 5 αλλά μετά τις άλλες δύο δε θα είχα όρεξη κ είπα να το αφήσω για άλλη φορά,σίγουρα είναι στη λίστα αρκετών πάντως.

ρίξε μια πλήρη ενημέρωση όταν θα πας, γιατί εγώ δεν βλέπω να πάω τσάρκα τις επόμενες μέρες μου χάλασε η όρεξη από τον καιρό
 
  • Like
Αντιδράσεις: Solar

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
ρίξε μια πλήρη ενημέρωση όταν θα πας, γιατί εγώ δεν βλέπω να πάω τσάρκα τις επόμενες μέρες μου χάλασε η όρεξη από τον καιρό
Αυτές τις μέρες όμως θα φας καλά λόγω ησυχίας και μειωμένης κίνησης :wink:
Αν αντέχεις βέβαια τους 35 βαθμούς που θα έχει απόψε το μπουρδέλο...
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Αυτές τις μέρες όμως θα φας καλά λόγω ησυχίας και μειωμένης κίνησης :wink:
Αν αντέχεις βέβαια τους 35 βαθμούς που θα έχει απόψε το μπουρδέλο...

σίγουρα :thumbsup: αν μου φύγει η σπαρίλα και η βαρεμάρα που προήλθε λόγο του καιρού ίσως πάω μια βόλτα αύριο ή μεθαύριο
 

BestFuckForYou

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2022
Μηνύματα
139
Like
214
Πόντοι
21
Πέρασα σήμερα από το hot lady να δω την καινούργια Τατιάνα από την Ρωσία. Η κοπέλα στο σαλόνι φαίνεται πολύ εντυπωσιακή, ψηλή, αδύνατη, μελαχρινή καλλονή. Πέρασα τελικά με το χαλαρό πρόγραμμα στα 50 ευρώ και μέσα στο δωμάτιο ήταν αρκετά άνετη δεν είπε πουθενά όχι και μη, ξεκίνησε με λίγα χάδια, μετά έκανε ένα αρκετά καλό στοματικό και μετά σταμάτησε να με ρωτήσει τι στάση θέλω. Την πήρα πρώτα ιεραποστολικά, μετά cowgirl όπου κουνήθηκε πολύ αισθησιακά και τέλος στα τέσσερα βλέποντας το πολύ ωραίο κωλαράκι της όπου ήρθε και το τέλος. Εγώ την συνιστώ κυρίως σε όσους ψάχνουν καλές υπηρεσίες με μοντελακια, τα βυζιά της είναι ωραία 2,5αρια, δεν ξέρω αν είναι δικά της ή σιλικόνες, η κοπέλα πάντως προσπαθεί να σε ικανοποιήσει και είναι φιλότιμη, αξίζει μια επίσκεψη!
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.043
Κριτικές
63
Like
7.812
Πόντοι
4.766
στο playboy το κομοδίνο η Ζανέτ δουλεύει απλά η τσατσά της άλλαξε το όνομα και έγινε όλο αυτό το μπέρδεμα και παρεξήγηση από τους συναγωνιστές

Άρα δίκιο είχε ο φίλος Illuzion και δικαίως τον εκραζε...Ο άλλος πουλούσε παπά μόνο και μόνο επειδή της αλλάξανε το όνομα για να παραπλανήσει ίσως...
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
681
Κριτικές
21
Like
3.279
Πόντοι
1.436
Άρα δίκιο είχε ο φίλος Illuzion και δικαίως τον εκραζε...Ο άλλος πουλούσε παπά μόνο και μόνο επειδή της αλλάξανε το όνομα για να παραπλανήσει ίσως...
Μήπως αυτή η Ζανέτ δουλεύει πρωινή βάρδια και έχει γίνει αυτό το μπέρδεμα; Εγώ πήγα στην βραδινή βάρδια και η τσατσά μου είπε ότι η κοπέλα είναι καινούργια και μου την σύστησε ως Αφροδίτη. Ούτε παπά πουλάω, ούτε προμότορας είμαι, τι συμφέρον θα μπορούσα να έχω; Πέρασα καλά όπως έγραψα πιο πάνω. Μπαίνουμε να ενημερώσουμε και μας κάνετε επίθεση. Όσα έγραψα τα επιβεβαίωσε και ο φίλος @gt13 μια σελίδα πιο πίσω. Τώρα αν δεν πιστεύετε δικό σας πρόβλημα είναι. Και στην τελική οι πουτάνες δεν γίνεται να γουστάρουν όλους τους πελάτες.
 

Solar

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
552
Πόντοι
20
Λοιπον οπως εγραψα "πηγα πρωι" δε νομιζω οτι χρειαζεται να μαλωνετε για λεπτομεριες,καταλαβαινω οτι μερικοι νιωθετε οτι με σχολια οπως αυτο του phenomenon οτι πανε να σας κοροιδεψουν για να δαγκωσουν τα λεφτα σας. Το παλικαρι ειπε οτι πηγε βραδυ οποτε πηγαμε σε διαφορετικες βαρδιες,τωρα οσο για τις προσβολες ο καθενας με τη παιδια που εχει αντιδραει και δε το λεω για να μειωσω κανενα απλα ολοι μεγαλωσαμε σε διαφορετικο περιβαλλον και μιλαμε αναλογα με τη κοινωνικη μορφωση που πηραμε απο το κυκλο μας - οικογενεια.Οποιος θελει μπορει να αγνοει τα δικα μου σχολια οπως και των υπολοιπων και να παει να δει ο ιδιος,οταν αρχισα να ρωταω και εγω για κοπελες δε με εδινε σημασια κανενας οποτε αναγκαστηκα να παω και να δω με τα ματια μου και να πεταξω λεφτα για να παρω εμπειρια. Δεν εκραξα και ουτε στραβωσα επειδη με ειχαν χεσμενο και για να κλεισω ενας λογος που δεν εχω νευρα ειναι γιατι παω στα κοριτσια και με χαλαρωνουν,οσοι δε μπορειτε να χαλαρωσετε ουτε με αυτο και πρεπει να βγαλετε νευρο εδω μεσα για να ηρεμησετε την τεστοστερονη που ξεχειλιζει να βρειτε καμια γκομενα να της σπατε το μουνι σε καθημερινη βαση μηπως και βοηθηθειτε.
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
681
Κριτικές
21
Like
3.279
Πόντοι
1.436
Λοιπον οπως εγραψα "πηγα πρωι" δε νομιζω οτι χρειαζεται να μαλωνετε για λεπτομεριες,καταλαβαινω οτι μερικοι νιωθετε οτι με σχολια οπως αυτο του phenomenon οτι πανε να σας κοροιδεψουν για να δαγκωσουν τα λεφτα σας. Το παλικαρι ειπε οτι πηγε βραδυ οποτε πηγαμε σε διαφορετικες βαρδιες,τωρα οσο για τις προσβολες ο καθενας με τη παιδια που εχει αντιδραει και δε το λεω για να μειωσω κανενα απλα ολοι μεγαλωσαμε σε διαφορετικο περιβαλλον και μιλαμε αναλογα με τη κοινωνικη μορφωση που πηραμε απο το κυκλο μας - οικογενεια.Οποιος θελει μπορει να αγνοει τα δικα μου σχολια οπως και των υπολοιπων και να παει να δει ο ιδιος,οταν αρχισα να ρωταω και εγω για κοπελες δε με εδινε σημασια κανενας οποτε αναγκαστηκα να παω και να δω με τα ματια μου και να πεταξω λεφτα για να παρω εμπειρια. Δεν εκραξα και ουτε στραβωσα επειδη με ειχαν χεσμενο και για να κλεισω ενας λογος που δεν εχω νευρα ειναι γιατι παω στα κοριτσια και με χαλαρωνουν,οσοι δε μπορειτε να χαλαρωσετε ουτε με αυτο και πρεπει να βγαλετε νευρο εδω μεσα για να ηρεμησετε την τεστοστερονη που ξεχειλιζει να βρειτε καμια γκομενα να της σπατε το μουνι σε καθημερινη βαση μηπως και βοηθηθειτε.
Δες τώρα τι έγινε . Η Ζανέτ είναι πρωινή βάρδια στο Playboy όπως είπες και εσύ. Εγώ έγραψα για την Αφροδίτη που δουλεύει στην βραδινή βάρδια μετά τις 20:00 στο ίδιο μαγαζί. Αυτοί φαίνεται μπερδεύτηκαν και νόμιζαν ότι αναφέρθηκα στην Ζανέτ και την προμοτάρω (ούτε την έχω δει ποτέ από κοντά), ενώ έγραψα ξεκάθαρα για την Αφροδίτη που είναι στην βραδινή βάρδια! Το θέμα είναι ότι μερικοί δεν διαβάζουν καλά αυτά που γράφουμε και βγάζουν λάθος συμπεράσματα χαρακτηρίζοντας μας ''προμότορες'' και ότι πουλάμε παπά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Solar

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
681
Κριτικές
21
Like
3.279
Πόντοι
1.436
Άρα δίκιο είχε ο φίλος Illuzion και δικαίως τον εκραζε...Ο άλλος πουλούσε παπά μόνο και μόνο επειδή της αλλάξανε το όνομα για να παραπλανήσει ίσως...
Ρε φίλε ακόμα δεν έχεις συνειδητοποιήσει ότι μιλάμε για διαφορετικές κοπέλες; :2funny::2funny:
 

theo318

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
0
Λοιπόν ανέβασα κρητική για Νατάσα που έχω στάνταρ επισκέψεις στο άλλο σαιτ.
Θα ήθελα έτσι για αλλαγή να δοκιμάσω κάτι καινούργιο.
Επειδή δεν πάω κουτουρού η απλά τσάρκα και μόνο στοχευμένα και κατα βάση μόνο απο τα 2 σάιτ που γνωρίζω και έχω έστω την δυνατότητα να τσεκάρω εμφάνιση για πείτε Αρινα-Αγκάτα αξίζουν(διάβασα αρκετές σελίδες) και αυτή η Έλενα που γράφτηκε πολλές σελίδες πίσω είναι πραγματικά τοσο καλή? Μ ενδιαφέρει εκτός από το να είναι τουλάχιστον άνω του μετρίου στο δωμάτιο να έχει και μια καλή εμφάνιση. Πλαστικούρα δεν μ αρέσει. Ευχαριστώ εκ τον προτέρων
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.136
Like
4.940
Πόντοι
456
Δες τώρα τι έγινε . Η Ζανέτ είναι πρωινή βάρδια στο Playboy όπως είπες και εσύ. Εγώ έγραψα για την Αφροδίτη που δουλεύει στην βραδινή βάρδια μετά τις 20:00 στο ίδιο μαγαζί. Αυτοί φαίνεται μπερδεύτηκαν και νόμιζαν ότι αναφέρθηκα στην Ζανέτ και την προμοτάρω (ούτε την έχω δει ποτέ από κοντά), ενώ έγραψα ξεκάθαρα για την Αφροδίτη που είναι στην βραδινή βάρδια! Το θέμα είναι ότι μερικοί δεν διαβάζουν καλά αυτά που γράφουμε και βγάζουν λάθος συμπεράσματα χαρακτηρίζοντας μας ''προμότορες'' και ότι πουλάμε παπά.
Εγινε λάθος όπως λες κ όπως αναφέρθηκε. Αλλα να μας το παίζεις αλάνθαστος κ σωστός που μας είπες ότι μας είπες, ε όχι! χαλαρωσε λιγο. Μια χαρα ξέρουμε να διαβάζουμε ναναι καλά η παιδεία μας η εμπειρία μας κ η εμπειρία μου σαυτο το χώρο πόσο μάλλον σαν "manager " σε μπαρ με γυναίκες στην Ταυλανδη. Να ξερεις η δουλειά αυτή μου έμαθε πολλά κ για τις πουτανες κ για τους πελάτες που είχα κ πως σκέφτονται. Οπως οι πουτανες χώριζαν σε κατηγορίες κ βαθμολογίες τους πελάτες έτσι κάναμε κ εμείς σαν μάνατζερ για τους ίδιους. Ισως απο υπερβολική σίγουρια κατεληξα να σε πω, και μάλλον λάθος, προμοτορα. Από τις λίγες φορές που έπεσα έξω. Αν κ πολλες φορες δεν πέφτουν κάποια μελοι έξω.
Απλα μαθε να μιλας
 
Τελευταία τροποποίηση:

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.043
Κριτικές
63
Like
7.812
Πόντοι
4.766
Ρε φίλε ακόμα δεν έχεις συνειδητοποιήσει ότι μιλάμε για διαφορετικές κοπέλες; :2funny::2funny:
Την παραθεση έπρεπε να την κάνεις στον @Κούλης Χρυσός .. αυτός είπε ότι της άλλαξε όνομα... Εγώ πάνω σε αυτό απάντησα..Έτσι κι αλλιώς καμία από τις δύο δεν πρόκειται να πάρω... Απλά από βδομάδα θα βγω πάλι για ψάξιμο να ξέρω τι γίνεται...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom