Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 873K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Λοιπον μετα απο επαναληψη επισκεψης στο συγκεκριμενο μαγαζι στην Στελλα απο Μολδαβια τα αποτελεσματα ειναι τραγικα δηλαδη , για οποιους ξερουν το σπιτι , την πρωτη φορα που πηγα με πηγε η τσατσα στο μεγαλο δωματιο με Α/C  μεγαλο κρεββατι και τα συναφη στην πραξη μεχρι 69 που το ζητησε μονη τις , τωρα αφου εδεσε τον γαιδαρο τις οπως νομιζη , με την εμφανιση μου μου λεει πληρωσε και ελα εδω η τσατσα ουτε κουνησε απο την καρεκλα τις , με περνη στο μικρο δωματιο κλεινη την πορτα και ανοιγη ενα ανεμιστηρακι {οπου ο θεος να το  κανει ανεμιστηρα } μου λεει ειδες σου εβαλα και κρυο αερα ληφθη υποψη οτι το δωματιο διεθεται Α/C  τωρα τα του κρεββατιου με το που ερχεται μου γυρναη τον κωλο τις και μου τον φερνει στο προσωπο μου και μου λεει γουσταρω να μου γλυψεις το μουνακι μου η απαντησει θελω την κωλαρα σου γυριζει και αρχιζω ,μετα απο λιγο που της ειχα ανοιξη την κωλοτρυπιδα παω στο μουνακι τις και προσπαθω να τις χωσω δακτυλα στον κωλο εκει αρχιζει και μεγαλη γκρινια λεγοντας μου εχεις καρφωσει τα νυχια σου και με πονεσες , δεν με αφινε να την ακουμπησω πουθενα , την ωρα που τις εκανα  γλυφοκωλη μου εκνε μασαζ στους ομους , για να την ηρεμησω τις λεω γυρνα να σου κανω μασαζ η να μου κανεις εσυ , η απαντησει οχι ελα τελειωναι ειμαι κουρασμενη δεν μπορω ,ελα να σε γλυψω , σε εκεινο το σημειο αρχισε ενας διαλογος ανευ προηγουμενου , με τα πολλα σηκοθηκα ντυθηκα και εφυγα , εκεινη την στιγμη το συνηδητοποισαι και ελεγαι ελα πλακα εκανα . αλλα το πουλακι ειχε πεταξει.
 

makiskarras1973

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
εκει στο γωνιακο δουλευει τελικα? ή στο Νο1 στη Σουδα..?

δεν εχω ιδεα που δουλευει ουτε με νοιαζει..εγω απο τη Κορωναιου τη μαζεψα που ειχαμε ραντεβου...Στου Μανια που πουλαει τα ηδη σπιτιου απενατι..
 

makiskarras1973

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον μετα απο επαναληψη επισκεψης στο συγκεκριμενο μαγαζι στην Στελλα απο Μολδαβια τα αποτελεσματα ειναι τραγικα δηλαδη , για οποιους ξερουν το σπιτι , την πρωτη φορα που πηγα με πηγε η τσατσα στο μεγαλο δωματιο με Α/C  μεγαλο κρεββατι και τα συναφη στην πραξη μεχρι 69 που το ζητησε μονη τις , τωρα αφου εδεσε τον γαιδαρο τις οπως νομιζη , με την εμφανιση μου μου λεει πληρωσε και ελα εδω η τσατσα ουτε κουνησε απο την καρεκλα τις , με περνη στο μικρο δωματιο κλεινη την πορτα και ανοιγη ενα ανεμιστηρακι {οπου ο θεος να το  κανει ανεμιστηρα } μου λεει ειδες σου εβαλα και κρυο αερα ληφθη υποψη οτι το δωματιο διεθεται Α/C  τωρα τα του κρεββατιου με το που ερχεται μου γυρναη τον κωλο τις και μου τον φερνει στο προσωπο μου και μου λεει γουσταρω να μου γλυψεις το μουνακι μου η απαντησει θελω την κωλαρα σου γυριζει και αρχιζω ,μετα απο λιγο που της ειχα ανοιξη την κωλοτρυπιδα παω στο μουνακι τις και προσπαθω να τις χωσω δακτυλα στον κωλο εκει αρχιζει και μεγαλη γκρινια λεγοντας μου εχεις καρφωσει τα νυχια σου και με πονεσες , δεν με αφινε να την ακουμπησω πουθενα , την ωρα που τις εκανα  γλυφοκωλη μου εκνε μασαζ στους ομους , για να την ηρεμησω τις λεω γυρνα να σου κανω μασαζ η να μου κανεις εσυ , η απαντησει οχι ελα τελειωναι ειμαι κουρασμενη δεν μπορω ,ελα να σε γλυψω , σε εκεινο το σημειο αρχισε ενας διαλογος ανευ προηγουμενου , με τα πολλα σηκοθηκα ντυθηκα και εφυγα , εκεινη την στιγμη το συνηδητοποισαι και ελεγαι ελα πλακα εκανα . αλλα το πουλακι ειχε πεταξει.

με μερικες φαπες ισως επαιρνε μπρος.....
 

makiskarras1973

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0

stafu

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2011
Μηνύματα
20
Like
1
Πόντοι
0
Θα είμαι για 3-4 μέρες Χανιά για επαγγελματικούς λόγους!υπάρχει καμία καλή πρόταση?
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Λοιπον προσπαθησα να ελθω σε εποικοινωνια με την συγκεκριμενη στο τηλεφωνο απαντησε απο εκει και μετα η απαντησει τις ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ , δεν γουσταρω , και κατι τετοιες μαλακιες ,ειπε αυτα μετα απο ιερα εξετασι που με περασε οποτε καταλαβαινεται

δεν εχει συνθηματα...ρωταει και καλα "που βρηκες το τηλεφωνο" και μαλακιες τετοιες....ρε μπεμπα θες ή δε θες να τσακωσεις ενα χαρτζιλικι?  και απαντησε "θελω"..μου εκλεισε ραντεβου στις 6 το απογευμα στη Κορωναιου διπλα στο κωλομπαρο της Ρωαξανης το γωνιακό...πηγα με τα αμαξι τη φορτωσα..τη πηγα σπιτι..της τον εριξα..και τη ξαναγυρισα οπου εκει που τη μαζεψα.....
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
163
Πόντοι
1
παιζει τιποτα καλο αυτο το καιρο στη μινοως.....???? τα φωτα σας... :helpplea:
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.172
Κριτικές
7
Like
169
Πόντοι
16

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
στο παρακατω link βρεθηκε αυτη η αγγελισ ξερει καποιος κατι


Μωρά μου γειά σας.Είμαι η διάσημη πορνοστάρ QUEEN BARBIE ελληνίδα καλλόνη,γοητευτική,αισθησιακή,πρόθυμη για όλα . Είμαι στα ΧΑΝΙΑ από τις 8 έως τις 11 Ιουλίου στην όδο πάροδος Μίνωος 10 από τις 9 το πρωί έως τις 5 απόγεμα σε ένα ευχάριστο περιβάλλον....
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
στο παρακατω link βρεθηκε αυτη η αγγελισ ξερει καποιος κατι


Μωρά μου γειά σας.Είμαι η διάσημη πορνοστάρ QUEEN BARBIE ελληνίδα καλλόνη,γοητευτική,αισθησιακή,πρόθυμη για όλα . Είμαι στα ΧΑΝΙΑ από τις 8 έως τις 11 Ιουλίου στην όδο πάροδος Μίνωος 10 από τις 9 το πρωί έως τις 5 απόγεμα σε ένα ευχάριστο περιβάλλον....

......"διάσημη πορνοστάρ"...........  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

makiskarras1973

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
ναι..γυρισε μια τσοντα και αυτη και εγινε διασημη..χαχχααχαα!!! Δεν χανουμε βεβαια και τιποτα να δοκιμασουμε...φυσικα πανω απο 30 € ουτε κατα διανοια!!!
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Ξεκινήσανε οι καλοκαιρινές "συναυλίες" στη Μίνωος???? :P
 

kkoostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
192
Κριτικές
1
Like
44
Πόντοι
1
στο παρακατω link βρεθηκε αυτη η αγγελισ ξερει καποιος κατι


Μωρά μου γειά σας.Είμαι η διάσημη πορνοστάρ QUEEN BARBIE ελληνίδα καλλόνη,γοητευτική,αισθησιακή,πρόθυμη για όλα . Είμαι στα ΧΑΝΙΑ από τις 8 έως τις 11 Ιουλίου στην όδο πάροδος Μίνωος 10 από τις 9 το πρωί έως τις 5 απόγεμα σε ένα ευχάριστο περιβάλλον....
Το καλό θα ήταν να την παίρναμε εκτός γιατί αλλιώς ξεπέτα ολέ θα είναι
 

rimondi

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
613
Κριτικές
79
Like
1.575
Πόντοι
2.480
Να ρωτήσω , μία Ρωσσίδα  ονόματι Τάνια σε ποιό νουμερο σπιτάκι δουλεύει? Στο 15?
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
163
Πόντοι
1
ξερει κανεις τιποτα για αυτο???? μουφα μου φεναιτε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom