Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 873K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

neosrethimno

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια μηπως ηπαρχει κανενα call girl στα χανια  επειγον?
 

makiskarras1973

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Daniela...Ρουμανα 30αρα..δεν ειναι το σουπερ μουνι....αλλα γαμιεται καλα! 6993527910..πριν τις 20:00 γιατι δουλευει νυχτα στα μπαρακια...
 

makiskarras1973

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
το μπουρδελο νουμερο 5...εχει το καλυτερο μουνι..Ελληνιδα!!!!!ΝΑΝΑ
 

makiskarras1973

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
τριανταρι αρπαζει...αμα δει κανα ψαρα μπορει να του παρει και 100...
 

sardanapal0s

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
προτείνω βίκυ στο μεσαίο που ανεβαίνεις πάνω. καυλόφατσα από Βουλγαρία
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
προσπαθησα να εποικινωνισο μαζι τις στην αρχη μου λεει 50,00 αλλα μετα το αλλαξε το τροπαριο μετα απο δυο μερες εχω περιοδο τωρα , στην συνεχεια αλαξε την συζητησει οσο και να προσπαθησα στο τελος μου εκλεισε το τηλεφωνο . Μηπως υπαρχει καποιο συνθηματικο και το ξερει καποιος ας το στηλει σε  pm

Daniela...Ρουμανα 30αρα..δεν ειναι το σουπερ μουνι....αλλα γαμιεται καλα! 6993527910..πριν τις 20:00 γιατι δουλευει νυχτα στα μπαρακια...
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.172
Κριτικές
7
Like
169
Πόντοι
16
προσπαθησα να εποικινωνισο μαζι τις στην αρχη μου λεει 50,00 αλλα μετα το αλλαξε το τροπαριο μετα απο δυο μερες εχω περιοδο τωρα , στην συνεχεια αλαξε την συζητησει οσο και να προσπαθησα στο τελος μου εκλεισε το τηλεφωνο . Μηπως υπαρχει καποιο συνθηματικο και το ξερει καποιος ας το στηλει σε  pm


ΔΟΥλευει στη σουδα στο κωλομπαρο ΝΟ1 χωρις να ειναι 100% σιγουρο

 

makiskarras1973

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
δεν εχει συνθηματα...ρωταει και καλα "που βρηκες το τηλεφωνο" και μαλακιες τετοιες....ρε μπεμπα θες ή δε θες να τσακωσεις ενα χαρτζιλικι?  και απαντησε "θελω"..μου εκλεισε ραντεβου στις 6 το απογευμα στη Κορωναιου διπλα στο κωλομπαρο της Ρωαξανης το γωνιακό...πηγα με τα αμαξι τη φορτωσα..τη πηγα σπιτι..της τον εριξα..και τη ξαναγυρισα οπου εκει που τη μαζεψα.....
 

amanes83

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2014
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
δεν εχει συνθηματα...ρωταει και καλα "που βρηκες το τηλεφωνο" και μαλακιες τετοιες....ρε μπεμπα θες ή δε θες να τσακωσεις ενα χαρτζιλικι?  και απαντησε "θελω"..μου εκλεισε ραντεβου στις 6 το απογευμα στη Κορωναιου διπλα στο κωλομπαρο της Ρωαξανης το γωνιακό...πηγα με τα αμαξι τη φορτωσα..τη πηγα σπιτι..της τον εριξα..και τη ξαναγυρισα οπου εκει που τη μαζεψα.....

Τελικά 30 σου πήρε ή 50??? Άξιζε το μωρό η πεταμάνα λεφτά????
 

makiskarras1973

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
50 ρε δικε μου μαζι με κωλο λεμε..ανευ κωλου 30.....για τα χοντρα καλη ειναι...υπο αλλες συνθηκες δεν θα την προτεινα...αλλα αφου εχει πεσει αναβροχια τι να κανουμε...εχουμε καλυτερες πουτανες και δεν το ξερω?????
 

kingdragon88

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
415
Like
0
Πόντοι
1
δεν εχει συνθηματα...ρωταει και καλα "που βρηκες το τηλεφωνο" και μαλακιες τετοιες....ρε μπεμπα θες ή δε θες να τσακωσεις ενα χαρτζιλικι?  και απαντησε "θελω"..μου εκλεισε ραντεβου στις 6 το απογευμα στη Κορωναιου διπλα στο κωλομπαρο της Ρωαξανης το γωνιακό...πηγα με τα αμαξι τη φορτωσα..τη πηγα σπιτι..της τον εριξα..και τη ξαναγυρισα οπου εκει που τη μαζεψα.....
εκει στο γωνιακο δουλευει τελικα? ή στο Νο1 στη Σουδα..?
 

pianoikisis

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2014
Μηνύματα
93
Like
10
Πόντοι
0
ποια ειναι η κορωναιου ρε μαγκες και πως λεγεται το κωλομπαρο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom