Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 875K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Κόψε την ειρωνία φίλε...Απλά μην πηγαίνετε μεχρι να ριξουν τις τιμές. Τι 30€...
 

kingdragon88

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
415
Like
0
Πόντοι
1
η Ιωαννα εφυγε τελικα? περασα πριν καμια 'βδομαδα και δεν ειδα καπου το ονομα της... η μαργαριτα που βρησκεται?
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
Κόψε την ειρωνία φίλε...Απλά μην πηγαίνετε μεχρι να ριξουν τις τιμές. Τι 30€...

Πάντα στην επαρχία είναι ακριβότερα.
  αυτό συμβαίνει επειδή    υπάρχουν λιγότερες πουτάνες και  λιγότεροι πελάτες
όπου υπάρχει υπέρπροσφορά σε κάτι πέφτουν η τιμές ,
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
η Ιωαννα εφυγε τελικα? περασα πριν καμια 'βδομαδα και δεν ειδα καπου το ονομα της... η μαργαριτα που βρησκεται?


Η μαργαρίτα πριν 20 μέρες  ήταν στο 4 αλλά    τελευταία  βρίσκω μια άλλη
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Χτεσινοβραδυνη επισκεψη σε καινουρια κοπελα στην παροδο, ονοματι Νικολετα. Οι συναγωνιστες ας με συγχωρησουν, αλλα απο τη συγχιση και τα νευρα μου ξεχναω τον αριθμο (οποιος θελει, θα τη βρει). Στο ζουμι, η κοπελα, απο τη μεση και πανω ειναι αρκετα καλη, με συμπαθητικο προσωπο και σφιχτο δυαρι βυζι (δηλωνει Ισπανιδα). Απο τη μεση και κατω, χαλαει η συνταγη, αφου φαρδαινει αποτομα σαν φρεσκογεννημενη, με μεγαααααααλη περιφερεια και αντιστοιχα μεγαααααλο (και ασχημο θα ελεγα) κωλο. Παρολ' αυτα, ΚΑΙ για δικη σας ενημερωση, εισηλθα. Ζηταει 30 + 10 για ξεσκουφωτο + 20 για 69. Ελαχιστη προσπαθεια να με καυλωσει και σχεδον πεσμενη την εβαλε στο στομα (θα ηθελα να ηξερα, πως μου φορεσε το σκουφι !!!!). Πιπα καλη, για κανα διλεπτο και πεσαμε στον αγωνα. ΔΕΝ αφηνει δαχτυλιασμα, πραγμα που εμενα με χαλαει, τη δε σουφρα, ουτε να την αγγιξω !!! Αλλαξαμε δυο στασεις για περιπου 5 λεπτα, στα οποια 5 λεπτα, εβαλε 4 φορες λιπαντικο !!! Καθε τρεις και λιγο, σταματουσε για να βαλει κρεμα, για.... να γλυστραει καλυτερα, λεει !! Αυτο το σταματα ξεκινα, οπως και το αερογαμησι με τοση κρεμα, ειχαν βεβαια σαν αποτελεσμα να μου πεσει !! ΜΟΛΙΣ το καταλαβε, τιναχτηκε σα γαζελα απο το κρεββατι και μου λεει... "your time is over" (δε μιλαει και Ελληνικα). Επεσα απο τα συννεφα, και οταν ζητησα εξηγησεις, μου ειπε οτι ο χρονος παραμονης στο δωματιο ειναι 10 λεπτα, εγω τον εξαντλησα και πρεπει να την κανω !! Οταν της ειπα αφενος οτι δεν με ειχε ενημερωσει και αφετερου οτι δεν ειχα ακομη χυσει (ολα αυτα ενω εκεινη ντυνοταν....), εριξε την ευθυνη στην τσατσα. Το αποτελεσμα, για να μη γινομαι κουραστικος, ηταν να βγω στο χωλ εξαγριωμενος, να ακουστουν οι φωνες μου σε ολη την παροδο, να γλυτωσει η τσατσα στο παραπεντε τη μπουνια, ενω εντελει πηρα πισω τα τριαντα ευρω και την εκανα βριζοντας. Συμπερασμα και ηθικο διδαγμα : ΜΑΥΡΟ ΣΕ ΚΑΘΕ ΚΑΡΙΟΛΑ ΠΟΥ ΒΑΖΕΙ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΟ ΣΤΟ ΚΑΥΛΙ ΜΟΥ. ΜΑΥΡΟ ΚΑΙ Σ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΣΟΥΛΙ. Η προσπαθεια να μας γυρισουν 30 χρονια πισω (ψεκαστε-σκουπιστε-τελειωσατε) ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ. Οι εποχες αυτες εχουν παρελθει ανεπιστρεπτι. Τα λεφτα που παιρνουν, ειδικα σε τετοιες εποχες, πρεπει να τα σεβονται και να τα δουλευουν. ΟΥΣΤ. ΒΡΕ ΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΣΤ..............
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.750
Κριτικές
126
Like
7.795
Πόντοι
7.885
Άλλη μια κλασσική ξεπέτα λοιπόν ήρθε στα μπουρδελάκια της Μίνωος :tickedoff: :headbang:.Το πιο ενδιαφέρον όμως της υπόθεσης θα είναι να μας δώσει ο xouzel μια περιγραφή της τσατσάς :P :P,γιατί κάπου πάει το διεστραμμένο μυαλό μου κι αν είναι έτσι,θα της άξιζει ένα καλό μάθημα από τους μπουρδελιάρηδες των Χανίων :grin: :grin:
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Κατεβαίνω το Πάσχα Χανιά, βλέπω να πέφτουν βόμβες που βρωμάνε...
 

ENO

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2009
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα, εχθες περασα μια βολτα να δω τι γινεται, και πηγα στο 13 ηταν μια κοπελα φωτια 1,78 περιπου, το ονομα τις μιμι 19 χρονων, βυζια μεγαλα, ωραιο κωλαρακι, εχει εξτρα, ωραια χαμογελαστη, αξιζει να δοκιμασεται οποσδηποτε... η κοπελα ειναι σκετη κολασηηηηηηηηηηη στο δωματιο,, απο της καλυτερες που εχω δει στα χανια..  :rockon: :rockon:
 

kirt1908

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2011
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεις αν παιζουν τιποτα κοριτσια με τηλεφωνο για χοτελ η σπιτι? στειλτε pm, ευχαριστω
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Το στανταρακι μου. Ειναι η μονη που δεχεται παιχνιδια, καυλωνει και στο ανταποδιδει. Αριστη επιλογη μαγκα μου.  :sunglasses:
 

kingdragon88

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
415
Like
0
Πόντοι
1
Το στανταρακι μου. Ειναι η μονη που δεχεται παιχνιδια, καυλωνει και στο ανταποδιδει. Αριστη επιλογη μαγκα μου.  :sunglasses:
ακριβως απο πανω ειναι και το μιλφακι η χριστινα, δεν συγκρινονται σε εμφανιση, αλλα νομιζω οτι και αυτη εχει εξαιρετικη συμπεριφορα στο δωματιο.
 

Christopher_

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια μπορειτε να μου πειτε γνωμες για τις Χριστινα,Ευα και Αλεξανδρα ?
Σε ξεπετανε στα γρηγορα ή ενδιαφερονται για τον πελατη? Ευχαριστω πολυ !!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.750
Κριτικές
126
Like
7.795
Πόντοι
7.885
Χθες μ'έπιασαν κάτι Πασχαλιάτικες καύλες που δεν κρατιόμουν με τίποτα :o :o.Περνάω κατά τις 13:30 από Μίνωος και βλέπω μόνο 3 τσατσάδες στον δρόμο να κουτσομπολεύουν και σχεδόν όλα τα σπίτια κλειστά :tickedoff: :headbang:.Λέω δεν γαμιέται,θα πάω σπίτι μου να τον παίξω :cum: και θα ξανακατέβω το απόγευμα :grin: :grin:.Κατά τις 19:00 είμαι και πάλι στη Μίνωος και ευτυχώς βρήκα 3-4 ανοιχτά.Αποφασίζω να  :knockinb: την Βερόνικα που είναι ένα στανταράκι για μένα.Η τσατσά κλασσικά δεν σηκώθηκε από την θέση της και μου είπε απλά ν'ανέβω πάνω.Στο ένα δωμάτιο ήταν η Βερόνικα η οποία ήταν στο λάπτοπ και στο άλλο μπήκα με πολλές καύλες εγώ :2funny: :2funny:.Στο 2λεπτο είχε μπουκάρει και μετά από λίγα προκαταρτικά μου έκανε ένα πάρα πολύ καλό τρομπόνι :pipa1:.Μετά ανέβηκε από πάνω μου όπου την γάμησα για κανα 5λεπτο γλύφοντας ταυτόχρονα και τα βυζάκια της όσπου δεν άντεξα και πέταξα τα υγρά μου στην καπότα.Φιλάκι και δρόμο για το λάπτοπ πάλι :2funny: :2funny:.Ευτύχως που υπήρχε και αυτή γιατί άντε να βρεις πουτάνα Πασχαλιάτικα :headbang:.Τελικά δύσκολο το Πάσχα για τους μπουρδελιάρηδες Κρητικούς
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
λοιπον μετα απο μια επισκεψη στην ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ  γενικως καλη πηρα το προγραμμα το ΕΞΤΡΑ ερχεται αρχιζη με τσιμπουκι ξεσκουφωτο  αρκετα καλο μπορω να πω  τις ζηταω 69 η ααπαντηση ΟΧΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΞΤΡΑ τη πληρωνης δηλαδη ολα προς το συν , μετα απο λιγο βαζει σκουφο συνεχιζη  με αρκετες εναλαγες στις στασεις μεχρι που δεν αντεχα και εχυσα στα βυζια τις χωρις καποτα  . Δηλαδη καλη εκτος το οικονομικο
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.750
Κριτικές
126
Like
7.795
Πόντοι
7.885
Ξέρει κανείς τι έγινε η Αιμιλία :idiot: :think:.Την Τρίτη που είχα περάσει το σπιτάκι ήταν κλειστό και δεν υπήρχε και το χαρτί με τ'όνομά της :huh: :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom