Νέα

Μπορει ο αστυνομικος να ρωτησει που παω;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nickpie2008
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 217
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Για να ειμαι ειλικρινης, οχι, δεν το ξερω αυτο. Πώς να τον "συντριψει" δηλαδη και ποιοι να "τον αφησουν"?
Επιπλεον ο εισαγγελεας δεν αποφασιζει για τιποτα, το δικαστηριο οφειλουμε να πεισουμε.

Έχεις δει εσύ δικηγόρο να βγάζει γλώσσα σε εισαγγελέα;

Εγώ όσες δίκες έχω παρακολουθήσει, όλοι οι δικηγόροι -και δεν το λέω προσβλητικά-
είναι ήσυχα πουλιά. Για'μένα ως άσχετος -και διαφωτισέ με-
πιστεύω ότι αν ο εισαγγελέας μιλήσει δυναμικά στον δικηγόρο, ο τελευταίος κόβει ταχύτητα.

κι αν κάνω λάθος -το δέχομαι- αλλά πιστεύω ότι οι εισαγγελείς
θέλουν όλο να γίνεται το δικό τους.

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.475
Πόντοι
8.006
Έχεις δει εσύ δικηγόρο να βγάζει γλώσσα σε εισαγγελέα;

Εγώ όσες δίκες έχω παρακολουθήσει, όλοι οι δικηγόροι -και δεν το λέω προσβλητικά-
είναι ήσυχα πουλιά. Για'μένα ως άσχετος -και διαφωτισέ με-
πιστεύω ότι αν ο εισαγγελέας μιλήσει δυναμικά στον δικηγόρο, ο τελευταίος κόβει ταχύτητα.

κι αν κάνω λάθος -το δέχομαι- αλλά πιστεύω ότι οι εισαγγελείς
θέλουν όλο να γίνεται το δικό τους.
Θεμα χαρακτηρα ειναι. Εχω δει πολλα. Εχω δει εισαγγελεις να βαριουνται εμφανως και να λενε μονο τα απαραιτητα, εχω δει αλλους να μαχονται σαν να ειναι η δικη της ζωης τους. Και απο την αλλη εχω δει δικηγορους κοτες και δικηγορους να μαχονται την εδρα λες και ειναι αυτη ο αντιπαλος τους. Σε ολα πρεπει να υπαρχει ενα μετρο. Αυτο που μετραει σε μια δικη ειναι η αναζητηση της αληθειας και οχι ποιος θα επιβληθει στον αλλο, λες και ειμαστε γκομενοι και γκομενες.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Τα οπλα ξερεις δεν τα εχουν οι αστυνομικοι για να καυλωνεις εσυ, αλλά ακριβως για οσους δεν συνεργαζονται

Ναι, ε; πως λοιπόν οι κουκουλοφόροι οδηγούνται στον πυρήνα μιας πορείας

αφού την "περιχαρακώσουν". Πως μπαίνουν; κάποιος τους βάζει, με κάποια μέθοδο!

Και δεν συλλαμβάνονται ποτέ! Τσάμπα τα όπλα δηλαδή!

Δεν γουστάρετε να τους σαπίσουν στο ξύλο όλους αυτούς;

Τι δουλειά έχουν στις πορείες; αν διαδηλώνεις δεν φοράς κουκούλα, έτσι;

άρα αυτοί που φοράνε, δεν ήρθαν για καλό!!!

 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Θεμα χαρακτηρα ειναι. Εχω δει πολλα. Εχω δει εισαγγελεις να βαριουνται εμφανως και να λενε μονο τα απαραιτητα, εχω δει αλλους να μαχονται σαν να ειναι η δικη της ζωης τους. Και απο την αλλη εχω δει δικηγορους κοτες και δικηγορους να μαχονται την εδρα λες και ειναι αυτη ο αντιπαλος τους. Σε ολα πρεπει να υπαρχει ενα μετρο. Αυτο που μετραει σε μια δικη ειναι η αναζητηση της αληθειας και οχι ποιος θα επιβληθει στον αλλο, λες και ειμαστε γκομενοι και γκομενες.

Δικηγορίστικο!  ;)

Παρόλα αυτά, δεν έχεις κι άδικο στο (δίκαιο) ποστ σου. Θολούρα στα δικαστήρια!

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.475
Πόντοι
8.006
Ναι, ε; πως λοιπόν οι κουκουλοφόροι οδηγούνται στον πυρήνα μιας πορείας

αφού την "περιχαρακώσουν". Πως μπαίνουν; κάποιος τους βάζει, με κάποια μέθοδο!

Και δεν συλλαμβάνονται ποτέ! Τσάμπα τα όπλα δηλαδή!

Δεν γουστάρετε να τους σαπίσουν στο ξύλο όλους αυτούς;

Τι δουλειά έχουν στις πορείες; αν διαδηλώνεις δεν φοράς κουκούλα, έτσι;

άρα αυτοί που φοράνε, δεν ήρθαν για καλό!!!
Τις διαδηλωσεις υποτιθεται τις διαφυλασσουν οι ιδιοι οι διαδηλωτες. Για δοκιμασε να μπεις στο μπλοκ του ΚΚΕ απροσκλητος και θα δεις τι εννοω.

Απο εκει και περα αυτο που λες ειναι διαφορετικη συζητηση απο την προηγουμενη
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Τις διαδηλωσεις υποτιθεται τις διαφυλασσουν οι ιδιοι οι διαδηλωτες. Για δοκιμασε να μπεις στο μπλοκ του ΚΚΕ απροσκλητος και θα δεις τι εννοω.

Απο εκει και περα αυτο που λες ειναι διαφορετικη συζητηση απο την προηγουμενη

Υποτίθεται...όντως!

Αλλά ποιος ο λογος να φυλάς μια διαδήλωση;

δηλαδή, αυτό "πέφτει" από μόνο του.  :2funny:

Λες και διαδηλώνουμε στην Νικαράγουα!

Στα υπόλοιπα όντως ψιλο-ξεφύγαμε και δεν θα ήταν και "εύπεπτη" η συζήτηση.



* ΚΚΕ...υπάρχει ακόμα ΚΚΕ! Απίστευτο!


 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.475
Πόντοι
8.006
Υποτίθεται...όντως!

Αλλά ποιος ο λογος να φυλάς μια διαδήλωση;

δηλαδή, αυτό "πέφτει" από μόνο του.  :2funny:

Λες και διαδηλώνουμε στην Νικαράγουα!

Στα υπόλοιπα όντως ψιλο-ξεφύγαμε και δεν θα ήταν και "εύπεπτη" η συζήτηση.



* ΚΚΕ...υπάρχει ακόμα ΚΚΕ! Απίστευτο!
Το ΚΚΕ δεν θα υπηρχε εδω και πολλα χρονια, αλλά του εδωσε παραταση ζωης 50 χρονων τουλαχιστον η χουντα των συνταγματαρχων
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Το ΚΚΕ δεν θα υπηρχε εδω και πολλα χρονια, αλλά του εδωσε παραταση ζωης 50 χρονων τουλαχιστον η χουντα των συνταγματαρχων

Κι αυτό διαφορετική συζήτηση είναι αλλά δεν πιστεύω ότι φταίνε μόνο οι συνταγματ-άρχηδες.

Για'μένα πάντως όταν ονομάζεις κάτι ως σπίτι του λαού, θα πρέπει να μπαίνει μέσα ο λαός.

(εδώ γελάμε)

Πάω σε άλλο θρεντ, βαρέθηκα!
 

Επισκέπτης
Κατ' αρχην ξεχωριζουμε την απλη "προσαγωγη" με την "συλληψη". Αν γινει συλληψη, τοτε ενημερωνεται οπωσδηποτε ο εισαγγελεας ο οποιος αποφασιζει. Ο νομος λεει "αμελητι" που σημαινει "αμεσως, χωρις υπαιτια καθυστερηση". Δεν θετει θεμα ωρων. Εξαλλου δεν υπαρχει λογος να μην ενημερωθει αμεσως ο εισαγγελεας υπηρεσιας.

Η προσαγωγη απο την εμπειρια μου μπορει να κρατησει καμια δυο ωρες, μεχρι να γινει η εξακριβωση.

Το οτι μπορει η αστυνομια να σε κραταει ανευ λογου επι μακρον ειναι αστικος μυθος. Ουδείς αστυνομικος θελει να βαλει το κεφαλι του στην λαιμητομο και να τον τρεχουν για παρανομη κρατηση που ειναι και πειθαρχικο παραπτωμα και ποινικο αδικημα.
δεν υπαρχει οριο "μεχρι 2 ωρες" για την προσαγωγη. Ποιος νομος τα λεει αυτα χασοδικη;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.475
Πόντοι
8.006
δεν υπαρχει οριο "μεχρι 2 ωρες" για την προσαγωγη. Ποιος νομος τα λεει αυτα χασοδικη;
Δεν ειπα εγω για οριο δυο ωρων
Αν μπορει να γινει σε δυο λεπτα, τοσο το καλυτερο

Εγω για την εμπειρια μου μιλησα για το τι συμβαινει στην πραξη
 

Επισκέπτης
άβουλα όχι αλλά αυτό δεν συνεπάγεται κ τον τσαμπουκα κ εγώ έχω αρνηθεί σωματικό έλεγχο  αλλά τσαμπουκα δεν πούλησα συνεργάστηκα  κ πολύ ευγενικά αρνήθηκα σωματικό έλεγχο σε δημόσιο χώρο κ πρότεινα να πάμε στο τμήμα για οποιοδήποτε περαιτέρω έλεγχο εφόσον θεωρουμουν για κάτι ύποπτος πράγμα που δεν έγινε ποτέ
Εσύ στην ουσία μπορεί να είχες δίκιο αλλά τους προκαλεσες κιόλας που θα μπορούσες άνετα να δώσεις ταυτότητα κ στοιχεία κ να τους πεις έλεγχο εάν θέλετε στο τμήμα όχι σε δημόσιο χώρο κ ναην δώσεις πάτημα κ όσο για ποτό αμερικανική αστυνομία κοντοζυγωνει κ έρχεται... Βέβαια δεν ξέρω αν θα είναι η κανονική αστυνομία η τίποτα χειρότερο
αν αρνηθεις σωματικο ελεγχο εχουν δικαιωμα να στον κανουν με τη βια και μαλιστα εκει που στεκεσαι να σου βγαλουν ολα τα ρουχα και να σου ανοιξουν και τα κωλομερια.

Φιλο μου παλια τον ξεβρακωσαν στον αγιο παντελεημονα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.475
Πόντοι
8.006
αν αρνηθεις σωματικο ελεγχο εχουν δικαιωμα να στον κανουν με τη βια και μαλιστα εκει που στεκεσαι να σου βγαλουν ολα τα ρουχα και να σου ανοιξουν και τα κωλομερια.

Φιλο μου παλια τον ξεβρακωσαν στον αγιο παντελεημονα
Κοψε κατι, δεν ισχυουν αυτα

Το ξεγυμνωμα θεωρειται βασανιστηριο και απαγορευεται απο την Ευρωπαικη Συνθηκη Δικαιωματων του Ανθρωπου
 

Επισκέπτης
Δεν ειπα εγω για οριο δυο ωρων
Αν μπορει να γινει σε δυο λεπτα, τοσο το καλυτερο

Εγω για την εμπειρια μου μιλησα για το τι συμβαινει στην πραξη
στην πραξη μπορει να μη σου κανουν κανεναν εκεγχο αν εισαι Ελληνας

Αλλα αν σε βαλουν στο ματι μπορουν να γινουν πολλα εντος νομου
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
1
Like
653
Πόντοι
86
Μιάς που λέμε για ελέγχους από αστυνομικούς, έχουν δικαίωμα να καινοποιήσουν τα στοιχεία σου σε τρίτους; Για το μετρό εννοώ.
Με σταματήσανε για έλεγχο χωρίς να έχω εισιτήριο, έβγαλε το μπλοκάκι που κόβει τα πρόστιμα και μου είπε με υφάκι ταυτότητα. Μετά του είπα γιατί αστυνομία είσαι; Μετά μου είπε υπάρχει αστυνομία στον σταθμό να την φωνάξω. ήρθε ένας αστυνομικός του έδωσα την ταυτότητα που μου την ζήτησε και του είπα: Στην δίνω για να μου κάνεις αστυνομικό έλεγχο δεν επιτρέπω να δώσεις τα στοιχεία μου σε άλλους. Μετά μου αρχίσανε ξέρετε είναι παράβαση, πρέπει να έχετε εισιτήριο αν δεν θέλετε να δώσετε στοιχεία μπορείτε απλώς να πληρώσετε τώρα χωρίς στοιχεία. Με τα πολλά συμφωνήσαμε να αγοράσω ένα εισιτήριο.
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
αν αρνηθεις σωματικο ελεγχο εχουν δικαιωμα να στον κανουν με τη βια και μαλιστα εκει που στεκεσαι να σου βγαλουν ολα τα ρουχα και να σου ανοιξουν και τα κωλομερια.

Φιλο μου παλια τον ξεβρακωσαν στον αγιο παντελεημονα
να σου πω εσυ νομιζεις βορεια κορεα?
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
Μιάς που λέμε για ελέγχους από αστυνομικούς, έχουν δικαίωμα να καινοποιήσουν τα στοιχεία σου σε τρίτους; Για το μετρό εννοώ.
Με σταματήσανε για έλεγχο χωρίς να έχω εισιτήριο, έβγαλε το μπλοκάκι που κόβει τα πρόστιμα και μου είπε με υφάκι ταυτότητα. Μετά του είπα γιατί αστυνομία είσαι; Μετά μου είπε υπάρχει αστυνομία στον σταθμό να την φωνάξω. ήρθε ένας αστυνομικός του έδωσα την ταυτότητα που μου την ζήτησε και του είπα: Στην δίνω για να μου κάνεις αστυνομικό έλεγχο δεν επιτρέπω να δώσεις τα στοιχεία μου σε άλλους. Μετά μου αρχίσανε ξέρετε είναι παράβαση, πρέπει να έχετε εισιτήριο αν δεν θέλετε να δώσετε στοιχεία μπορείτε απλώς να πληρώσετε τώρα χωρίς στοιχεία. Με τα πολλά συμφωνήσαμε να αγοράσω ένα εισιτήριο.
Στους γυφτους ναι το κάνουν!
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
ΠΟΛΛΕΣ σωστες αποψεις και πολλα παραμυθια απο πολλους,με λιγα λογια,ο αστυνομικος εχει το δικαιωμα να σε ψαξει σε δημοσιο χωρο αν συντρεχει λογος.
εδω μπορει ενα σεκιουριτι καταστηματος ευγενικα να σου ζητησει να σνοιξεις την τσαντα η ο υπευθηνος του καταστηματος. ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ.
δεν μπορει σε καμια περιπτωση να σε ξεβρακωσει, αυτο μονο σε καμια συμπλοκη η καταδιωξη, η οταν υπαρχει συγκεκριμενο σημα/περιγραφη-
υπαρχουν μαλακες ΝΑΙ.
ΓΥΡΝΟΝΤΑΣ μια μερα απο τσαρκα ενω ημουν 150 μετρα απο το σπιτι μου λεω στο φιλο μου, ασε με θα περπατησω...
μετα απο 100 μετρα με προσπερνα περιπολικο γκαζωμενο ωρα 4 βραδυ, χειμωνας, εγω φοραω σκουρα ρουχα κ σκουφο κασκολ εκανε πολυ κρυο, ενω με εχει περασει 100 μετρα απο μεσα μου λεω θα σταματησει για ελεχο,
οπως κ εγινε,το 1 πραγμα που εκανα ηταν να βγαλω χερια απο τσεπες πριν καν το πει αυτος,
ο μικρος που βγηκε ειναι τσογλανος εριστικος,ο οδηγος του οχηματος σωστοτατος.
του λεω ειμαι 50 μετρα απο το σπιτι αν θες ταυτοτητα να στην φερω.. κ ελεγε μαλακιες, τελικα εφυγα χωρις περεταιρω μαλακιες,απο την μια ηθελα να τον ξεφτυλισω διπλα στον συναδελφο του απο την αλλη το 1 που σκεφτομουν ηταν μπανιο κ υπνο.
ειχα παρει αριθμο οχηματος ομως..κ φευγωντας μονολογουσα δυνατα δεν ειναι ωραιο να δουλευεις σαββατο-κυριακο...(ηταν πεμπτη)εκεινη την μερα, με κοιτουσε με απορια, αλλα που να ηξερε ποσα Σ/Κ τα δουλευε επειδη σε ενα τυπικο ελεχο σε ενα ατομο που συνεργαστηκε εξ αρχης πουλησε βλαχο μαγκια.
για την ιστορια ειχαν ανοιξει 2 μαγαζια κοντα...αλλα σαν βλακας που ηταν δεν του κοψε..
1.δεν κρατουσα τιποτα.
2.περπατουσα δεν ειχα βημτισμο γρηγορο
3.ημουν μονος.
4.ακομη κ οταν του πα μενω στα 50 μετρα που μπορει ναταν κ 30..συνεχιζε να ηταν εριστικος.
τεσπα εστρωσε αλλιως
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
ΠΟΛΛΕΣ σωστες αποψεις και πολλα παραμυθια απο πολλους,με λιγα λογια,ο αστυνομικος εχει το δικαιωμα να σε ψαξει σε δημοσιο χωρο αν συντρεχει λογος.
εδω μπορει ενα σεκιουριτι καταστηματος ευγενικα να σου ζητησει να σνοιξεις την τσαντα η ο υπευθηνος του καταστηματος. ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ.
δεν μπορει σε καμια περιπτωση να σε ξεβρακωσει, αυτο μονο σε καμια συμπλοκη η καταδιωξη, η οταν υπαρχει συγκεκριμενο σημα/περιγραφη-
υπαρχουν μαλακες ΝΑΙ.
ΓΥΡΝΟΝΤΑΣ μια μερα απο τσαρκα ενω ημουν 150 μετρα απο το σπιτι μου λεω στο φιλο μου, ασε με θα περπατησω...
μετα απο 100 μετρα με προσπερνα περιπολικο γκαζωμενο ωρα 4 βραδυ, χειμωνας, εγω φοραω σκουρα ρουχα κ σκουφο κασκολ εκανε πολυ κρυο, ενω με εχει περασει 100 μετρα απο μεσα μου λεω θα σταματησει για ελεχο,
οπως κ εγινε,το 1 πραγμα που εκανα ηταν να βγαλω χερια απο τσεπες πριν καν το πει αυτος,
ο μικρος που βγηκε ειναι τσογλανος εριστικος,ο οδηγος του οχηματος σωστοτατος.
του λεω ειμαι 50 μετρα απο το σπιτι αν θες ταυτοτητα να στην φερω.. κ ελεγε μαλακιες, τελικα εφυγα χωρις περεταιρω μαλακιες,απο την μια ηθελα να τον ξεφτυλισω διπλα στον συναδελφο του απο την αλλη το 1 που σκεφτομουν ηταν μπανιο κ υπνο.
ειχα παρει αριθμο οχηματος ομως..κ φευγωντας μονολογουσα δυνατα δεν ειναι ωραιο να δουλευεις σαββατο-κυριακο...(ηταν πεμπτη)εκεινη την μερα, με κοιτουσε με απορια, αλλα που να ηξερε ποσα Σ/Κ τα δουλευε επειδη σε ενα τυπικο ελεχο σε ενα ατομο που συνεργαστηκε εξ αρχης πουλησε βλαχο μαγκια.
για την ιστορια ειχαν ανοιξει 2 μαγαζια κοντα...αλλα σαν βλακας που ηταν δεν του κοψε..
1.δεν κρατουσα τιποτα.
2.περπατουσα δεν ειχα βημτισμο γρηγορο
3.ημουν μονος.
4.ακομη κ οταν του πα μενω στα 50 μετρα που μπορει ναταν κ 30..συνεχιζε να ηταν εριστικος.
τεσπα εστρωσε αλλιως
σε οτι αφορα τους αστυνομικους η λεξεις κλειδια ειναι με κοκκινο
σωματικο ελεγχο μονο αν συντρεχει λογος  αν εισαι συνεργασιμος κ μιλας ωραια
μπορεις να ζητησεις να σε συνοδεψουν στο τμημα ευγενικα διοτι θεωρεις προσβολη κ εξευτελισμο
το να σ εχουν "με τα χερια στον τοιχο" ανευ λογου αν τωρα αν εσυ θες να το παιξεις μαγκια
δεν εχεις δικαιωματα/ξερεις ποιος ειμαι εγω κ τετοια την εκατσες
τωρα αν εισαι σε συμπλοκη σε ψαχνουν του να σε γδυσουν δημοσια που αναφερθηκε περα απο το θεωρητε παραβιαση ανθρωπινων δικαιωματον
ειναι παρανομο κ απο αλλους νομους πχ προσβολη προσβολή γενετήσιας αξιοπρέπειας η προσβολη δημοσιας αιδου
προσφατα φημολογιτε οτι το εκαναν στις διαδηλωσεις του πολυτεχνειου αποτι ελεγαν οι ειδησεις σε εναν κ εχουν κατατεθει μυνησεις στους αστυνομικους
αλλα στο τμημα δεν μπορεις να τους κανεις τιποτα
τωρα για τον σεκιουριτη ναι μπορει να ζητησει να ανοιξεις τσαντα αλλα ΧΩΡΙς να μπορει να βαλει το χερι του μεσα να ψαξει κ μπορει να το κανει
ΜΟΝΟ ΑΝ ΚΤΥΠΗΣΕΙ Ο ΣΥΝΑΓΕΡΜΟς ΤΟΥ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟς ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΕΞΟδΟ η ΜΕ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥ-ΙΔΙΩΚΤΗΤΗ ΠΟΥ ΝΑ ΛΕΕΙ ΣΕ ΕΙΔΕ ΝΑ ΒΑΖΕΙς ΚΑΤΙ ΜΕΣΑ
ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΚΕΙ ΑΝΕΤΑ ΑΡΝΗΣΕ ΛΕΓΟΝΤΑς ΤΟ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΣΕΚΙΟΥΡΙΤΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙς ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΑΝ ΘΕς ΚΑΛΕΣΕ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΝΑ ΜΕ ΕΛΕΓΞΕΙ
γιατι βαση νομου δεν ειναι αρμοδιος γιαυτα
η αρμοδιοτητα του ειναι να ελεγχει να σε κρατησει κ να φωναξει την αστυνομια για τα αλλα
τωρα αν εισαι καθαρος του λες ενα οριστε φιλε κοιτα για  να σηκωθεις να φυγεις κ να μην περιμενεις 1 ωρα να ερθει αστυνομικος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom