Νέα

Μποϊκοτάζ στον αγοραίο έρωτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα George Alpha
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 41
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.926
Κριτικές
63
Like
45.831
Πόντοι
9.297

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.926
Κριτικές
63
Like
45.831
Πόντοι
9.297
τι μποικοταζ να γινει δηλαδη, εδω βλεπεις κατι τρομπες ελληνες 35 χρονων που πανε και παντρευονται κατι σαπιες χοντρες ελληνιδες και τις εχουνε πριγκηπισσες, κανουνε τον ντιλιβερα και 2 δουλειες την ημερα, για να τα ξυνει η αλλη και να της παρεχει τα παντα , με τοση μουνοδουλιαση που εχει πεσει πλεον, απλα οποια εχει μουνι και ειναι απο 40 και κατω , ειναι λες και εχει χρυσορυχειο
Έπρεπε να έβλεπες με πόση αγάπη νωρίτερα αγκάλιαζε ένας κοντοπιθαρος κατσαπλιας μια με μούρη σαν κωλο ..ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΖΕΥΓΑΡΙ!
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.591
Like
9.792
Πόντοι
2.306
Στο Μονακό είσαι η στο Βερολίνο;
ΧΑ ΧΑ όχι δεν κάνω πλάκα εχθές στη πλατεία Αριστοτέλους -έχουμε και καινούργιο μνημείο στην Αριστοτέλους κακοποιημένων γυναικών
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.143
Κριτικές
49
Like
5.624
Πόντοι
2.846
μια απεργια των πελατων θεωρω οτι ειναι αναγκαια οχι μονο για να ομαλοποιηθουν οι τιμες αλλα και για να ξεκαθαρισει το τοπιο ποιοι ειναι ποιοι.......
κατά τη γνώμη μου απεργία πελατών-μποϋκοτάζ στον συγκεκριμένο χώρο δεν είναι πρακτικά εφικτή. Αυτό γίνεται μόνο συντεταγμένα και από καταναλωτικές οργανώσεις. Δεν μπορεί να γίνει π.χ. με διαδικτυακό κάλεσμα εδώ στο bou. Σκέψου ότι τα μέλη είναι υποπολλαπλάσιο αυτών που επισκέπτονται τα κορίτσια αλλά και αυτών που παρακολουθούν το bou ανώνυμα.
Αν σταματήσουμε να πηγαίνουμε χωρίς οι κοπέλες να ξέρουν γιατί, απλά θα φύγουν για αλλού. Αν μια κοπέλα έρχεται από Ρουμανία στην Ελλάδα για να δουλέψει σεξεργάτρια, μπορεί κάλλιστα να πάει και σε άλλη χώρα όπου η αμοιβή το πιθανότερο θα είναι καλύτερη. Και θα μείνουν εδώ μόνο οι τελειωμένες.
Το καλύτερο που μπορεί να γίνει, πιστεύω, είναι να γίνονται γνωστές όσες κοροϊδεύουν ή παρέχουν υπηρεσίες κάτω του μετρίου ώστε να τις αποφεύγουμε.
Εγώ για να είμαι ειλικρινής διαβάζω με περισσότερη προσοχή τις κακές κριτικές παρά τις καλές.
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
512
Like
969
Πόντοι
86
Έπρεπε να έβλεπες με πόση αγάπη νωρίτερα αγκάλιαζε ένας κοντοπιθαρος κατσαπλιας μια με μούρη σαν κωλο ..ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΖΕΥΓΑΡΙ!
τα βλεπω καθε μερα σε ηλεκτρικο, μετρο , στο σουπερ μαρκετ, ναυγια γκομενες που οταν τις βλεπω νιωθω μια ανακατοσουρα, ο αλλος την εχει και της συμπεριφερεται ως τοπ μουναρα και κοβει φλεβες για παρτυ της, επομενως τι να περιμενει καποιος να παει καλυτερα στο θεμα να βρει εμφανισιμη γκομενα για σεξ με μικρο χρηματικο ποσο. game over
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.848
Πόντοι
34.478
μην ξεχνατε οτι τις τιμες ακομη και στις ανεξαρτητες τις καθοριζουν τα γραφεια.....μπορει να φερνουν ωραιες γυναικες αλλα με τα εξτρα στο θεο το κοστος ειναι απαγορευτικο για τους πιο πολλους....βλεπει ομως η ανεξαρτητη τα 140-150 που εχουν τα γραφεια και σου λεει οτι με 120 ειμαι ανταγωνιστικη....και μετα αρχιζουν τα +.......πρεπει να καταλαβουν τα γραφεια οτι οι εποχες πασοκ περασαν......ας προσγειωθουν στην ελληνικη πραγματικοτητα και ας φερουν κοπελες λιγοτερο ομορφες μεν αλλα με πιο πολλη διαθεση δε.....τι να την κανω τη μουναρα αν ειναι κομοδινο......επισης μια αλλη μεγαλη πληγη ειναι οι αγαπουληδες προμοτορες εδω.......παντου υπαρχει ενας εφιαλτης......
εποχες πασοκ οι βιζιτες ειχαν απο 250+
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.926
Κριτικές
63
Like
45.831
Πόντοι
9.297
ΧΑ ΧΑ όχι δεν κάνω πλάκα εχθές στη πλατεία Αριστοτέλους -έχουμε και καινούργιο μνημείο στην Αριστοτέλους κακοποιημένων γυναικών
Σε εναν δρόμο κάπου κοντά η μέσα στην Πλατεία;
κατά τη γνώμη μου απεργία πελατών-μποϋκοτάζ στον συγκεκριμένο χώρο δεν είναι πρακτικά εφικτή. Αυτό γίνεται μόνο συντεταγμένα και από καταναλωτικές οργανώσεις. Δεν μπορεί να γίνει π.χ. με διαδικτυακό κάλεσμα εδώ στο bou. Σκέψου ότι τα μέλη είναι υποπολλαπλάσιο αυτών που επισκέπτονται τα κορίτσια αλλά και αυτών που παρακολουθούν το bou ανώνυμα.
Αν σταματήσουμε να πηγαίνουμε χωρίς οι κοπέλες να ξέρουν γιατί, απλά θα φύγουν για αλλού. Αν μια κοπέλα έρχεται από Ρουμανία στην Ελλάδα για να δουλέψει σεξεργάτρια, μπορεί κάλλιστα να πάει και σε άλλη χώρα όπου η αμοιβή το πιθανότερο θα είναι καλύτερη. Και θα μείνουν εδώ μόνο οι τελειωμένες.
Το καλύτερο που μπορεί να γίνει, πιστεύω, είναι να γίνονται γνωστές όσες κοροϊδεύουν ή παρέχουν υπηρεσίες κάτω του μετρίου ώστε να τις αποφεύγουμε.
Εγώ για να είμαι ειλικρινής διαβάζω με περισσότερη προσοχή τις κακές κριτικές παρά τις καλές.
Αυτό που λες στην προτελευταία παράγραφο το κάνουμε ΜΕ ΚΑΘΕ τρόπο...έχει τύχει βγαίνοντας από μια μουφα να πέσω πάνω σε συναγωνιστή που ήταν έτοιμος να μπει και τον έσωσα τον άνθρωπα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.926
Κριτικές
63
Like
45.831
Πόντοι
9.297
τα βλεπω καθε μερα σε ηλεκτρικο, μετρο , στο σουπερ μαρκετ, ναυγια γκομενες που οταν τις βλεπω νιωθω μια ανακατοσουρα, ο αλλος την εχει και της συμπεριφερεται ως τοπ μουναρα και κοβει φλεβες για παρτυ της, επομενως τι να περιμενει καποιος να παει καλυτερα στο θεμα να βρει εμφανισιμη γκομενα για σεξ με μικρο χρηματικο ποσο. game over
Είμαστε το πιο υγιές κομμάτι των ανδρών σήμερα...τα ναυάγια που περιέγραψες μόνο την περιφρόνηση μας αξίζουν.
 

Periergopaidi

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2021
Μηνύματα
139
Like
264
Πόντοι
21
τα βλεπω καθε μερα σε ηλεκτρικο, μετρο , στο σουπερ μαρκετ, ναυγια γκομενες που οταν τις βλεπω νιωθω μια ανακατοσουρα, ο αλλος την εχει και της συμπεριφερεται ως τοπ μουναρα και κοβει φλεβες για παρτυ της, επομενως τι να περιμενει καποιος να παει καλυτερα στο θεμα να βρει εμφανισιμη γκομενα για σεξ με μικρο χρηματικο ποσο. game over
Και αντε εισαι σαν γαμω το σπιτι σου και δεν σταυρωνεις ουτε θηλυκο καστορα.Βρες μια που να ναι σαν γαμω το σπιτι της και φερσου φυσιολογικα οχι σαν εχει το χρυσο μουνι.Αντιθετα θα βρουν μια μπαζολα 3 φορες τα χαλια τους και θα τα δινουν ολα για να την συντηρουν.Ακομα θυμαμαι που σε ενα παρτυ σουρωμενος ηταν μια χοντρη,που το επαιζε απελευθερωμενη και οταν πηγα και της ειπα χυμα παμε στο αμαξι μονο που δεν με κοπανησε.Δεν λεω οτι ειμαι ο μπραντ πιτ αλλα την συκγκεκριμενη νηφαλιος ουτε να μου τον δει.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.738
Κριτικές
34
Like
4.696
Πόντοι
7.195
πρόσφατα σε μπουρδέλο μου είπαν :
πρώτο υπάρχει έλλειψη από κορίτσια, δεν δουλεύουν σε μπουρδέλα
δεύτερο που ισοφαρίζει το πρώτο, υπάρχει έλλειψη και από πελάτες..
τρίτο και σημαντικότερο είναι πολύ λίγοι οι έλληνες πελάτες, μόνο αλλοδαποί πάνε..
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.398
Κριτικές
2
Like
3.588
Πόντοι
456

sparos-gr

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Οκτ 2015
Μηνύματα
336
Κριτικές
20
Like
965
Πόντοι
1.011
πρόσφατα σε μπουρδέλο μου είπαν :
πρώτο υπάρχει έλλειψη από κορίτσια, δεν δουλεύουν σε μπουρδέλα
δεύτερο που ισοφαρίζει το πρώτο, υπάρχει έλλειψη και από πελάτες..
τρίτο και σημαντικότερο είναι πολύ λίγοι οι έλληνες πελάτες, μόνο αλλοδαποί πάνε..
Για φαντάσου ότι ακόμα και εκεί υπάρχει πρόβλημα με το προσωπικό!
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.143
Κριτικές
49
Like
5.624
Πόντοι
2.846
πρόσφατα σε μπουρδέλο μου είπαν :
πρώτο υπάρχει έλλειψη από κορίτσια, δεν δουλεύουν σε μπουρδέλα
δεύτερο που ισοφαρίζει το πρώτο, υπάρχει έλλειψη και από πελάτες..
τρίτο και σημαντικότερο είναι πολύ λίγοι οι έλληνες πελάτες, μόνο αλλοδαποί πάνε..
φαύλος κύκλος είναι.
Όσο λιγοστεύουν οι πελάτες τόσο λιγοστεύει κι η προσφορά εργασίας.
Όσο λιγοστεύει η προσφορά εργασίας, τόσο λιγότερες οι καλές επιλογές άρα και μικρότερο κίνητρο για να πάει κανείς.
Προσεχώς καλύτερα...
 

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
764
Κριτικές
8
Like
895
Πόντοι
366
Μαγκες αν καναμε μποικοταζ για εναν μηνα δεν σας λεω περισσοτερο, αλλα για εναν μηνα, φανταζεστε τι τιμες θα μπορουσαμε να πετυχουμε;
Τύπε τπτ δε θα γίνει..άντε να ρίξουν λίγο τις τιμές αλλά θα είναι με τα μούτρα μέχρι κάτω,οπότε ξινό θα βγαίνει το γαμησι ...
 
OP
OP
George Alpha

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.064
Like
6.747
Πόντοι
1.056
Τυπε οπως τις μαθεις ειναι..
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.103
Κριτικές
124
Like
51.137
Πόντοι
27.261
Εκεί στήνεται στην ουρά τύπος @papaphilips να γαμήσει φτηνά και μήπως έχει κανένα τυχερό να γνωρίσει τον πάκι της ζωής του.
με εχεις δει μωρακι δηλαδη? :think:
υποπτο... εκτος αν εισαι εσυ η εργαζομενη μεσα, που περιμενουν ουρα να ξεπατωσουν οι αφγανοπακηδες με ενα 10αρικακι.
ροδιτισα με ενα 10αρικακι βλεπεις... δυσευρετο.
αλλα αν θες περισσοτερα ινφος για αφγανοπακηδες, επειδη βλεπω οτι εδειξες ενδιαφερον δηλαδη, ρωτα τη φιλεναδα σου πιξουλα.
εχει παρει ορδες και καραβανια.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.055
Πόντοι
5.506
με εχεις δει μωρακι δηλαδη? :think:
υποπτο... εκτος αν εισαι εσυ η εργαζομενη μεσα, που περιμενουν ουρα να ξεπατωσουν οι αφγανοπακηδες με ενα 10αρικακι.
ροδιτισα με ενα 10αρικακι βλεπεις... δυσευρετο.
αλλα αν θες περισσοτερα ινφος για αφγανοπακηδες, επειδη βλεπω οτι εδειξες ενδιαφερον δηλαδη, ρωτα τη φιλεναδα σου πιξουλα.
εχει παρει ορδες και καραβανια.
Ασε τα σαπια σου, μονο στη φυλης πας γιατι μεχρι εκει περισσευουν τα φραγκοδιφραγκα σου αλλα και γιατι γουσταρεις γνωριμιες με απλυτα αφγανοπακια, παραδεξου την ανωμαλη φυση σου να λυτρωθεις.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.103
Κριτικές
124
Like
51.137
Πόντοι
27.261
Ασε τα σαπια σου, μονο στη φυλης πας γιατι μεχρι εκει περισσευουν τα φραγκοδιφραγκα σου αλλα και γιατι γουσταρεις γνωριμιες με απλυτα αφγανοπακια, παραδεξου την ανωμαλη φυση σου να λυτρωθεις.
ρουφηξες το μπαλακι γλυκο μου μελεκουνακι εεεε ?
επειδη σου αρεσουν τα μπαλακια, για τσακω αλλο ενα τωρα...
Left Handed Tennis GIF by Wimbledon

#547,111
:tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom