Νέα

Οικονομική κατασκευή σπιτιού για ανεξαρτητοποίηση. Συμβουλές;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kavlas123
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 82
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.860
Κριτικές
6
Like
3.594
Πόντοι
736
Μου έβγαλε αυτό εδω προτεινόμενο το youtube , βέβαια εγω πιό πολύ για το thumbnail πάτησα να δω , αλλά βλέπω οτι έχει να κάνει με ξύλινες κατασκευές σε ένα μικρό σπίτι το οποίο ίσως να είναι απο conteiner δεν κατάλαβα ακριβώς ... για κοπέλα μια χαρά τα καταφέρνει η τύπισσα , με το σκεπτικό οτι συνήθως άντρες ασχολούνται με τέτοιες δουλειές.

 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
10.999
Πόντοι
3.556
Μου έβγαλε αυτό εδω προτεινόμενο το youtube , βέβαια εγω πιό πολύ για το thumbnail πάτησα να δω , αλλά βλέπω οτι έχει να κάνει με ξύλινες κατασκευές σε ένα μικρό σπίτι το οποίο ίσως να είναι απο conteiner δεν κατάλαβα ακριβώς ... για κοπέλα μια χαρά τα καταφέρνει η τύπισσα , με το σκεπτικό οτι συνήθως άντρες ασχολούνται με τέτοιες δουλειές.

Αξιεπαινη!

Και ωραιο τεμαχιο παρεπιπτοντως...

Ποιος δε θα ηθελε να ειναι εκει μαζι της να της κραταει παρεα :fuck1:
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.730
Κριτικές
34
Like
4.642
Πόντοι
7.195
Γεια σας μαγκες. Λοιπον, εδω και πολυ καιρο θελω να φυγω απο το πατρικο μου σπιτι,δεν την παλευω αλλο..Εχουμε ενα οικοπεδο κοντα στην θαλασσα,και θελω να χτισω κατι εκει για να μεινω..Ενδιαφερομαι περισσοτερο για ξυλινη κατασκευη ή αν δεν σε καλυπτει κατι τετοιο σε περιπτωση σεισμου,κατι αλλο γυρω στα 50-80 τετραγωνικα...αρκει να ειναι οικονομικο και καλο βεβαιως...Κοστη;Συμβουλες;Εχω μαυρα μεσανυχτα πανω σε αυτο το θεμα,οποτε καταλαβαινετε.Και φυσικα δεν θελω να παω σε νοικι.
τύπε άκου.. Θα κάνεις ότι κάνουν όλοι στην περιοχή, πήγαινε πιάσε μπακάληδες καφετζήδες περιπτεράδες να δεις τι παίζει, και θα σου πουν ονόματα των τοπικών να καθαρίσεις. Αν είσαι σκληροπυρηνικός μπορείς και τροχόσπιτο με φωτοβολταικά, αλλά χρειάζονται οι καλές σχέσεις για να μη σε κυνηγήσουν.. Καλή τύχη !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom