Νέα

Μουνάκι... ξυρισμένο ή θάμνος;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα okostas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 787
  • Εμφανίσεις 167K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πως το προτιματε? Γιουλ Μπρινερ ή χιπις?

  • ... Σαν αυγο καθαρισμενο

    Ψήφοι: 252 55,6%
  • Ξυρισμενα μονο τα μουνοχειλα

    Ψήφοι: 106 23,4%
  • Οπως το εφτιαξε η φυση

    Ψήφοι: 46 10,2%
  • Μουνι ναναι κι οτι ναναι

    Ψήφοι: 49 10,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    453

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Το ερωτημα, οπως καταλαβατε, αφορα την προτιμηση σας ως προς την τριχοφυια της επικειμενης περιοχης... :grin: :grin:

Συμμετοχη και των ΓΥΝΑΙΚΩΝ!!!! ;) ;) ;) ;) ;)

Σας παραθετω...

as the English say...το gillete με τις 7 λεπιδες εχει παρει φωτια.. :2funny: :2funny: :2funny:

106.jpg


Σχηματακια ή το λεγομενο βραζιλιανικο...... :cheesy: :cheesy:

08.jpg


met-art_ing_143_5.jpg


Hairy... :) :) :) :)

http://[URL unfurl="true"]www.zetagalleries.com/pics/587/11.jpg[/img[/URL]]


Υ. Γ. [ 1 ] Ψηφιζω το βραζιλιανικο γιατι μ'αρεσουν οι περιποιημενες... :headbang3: :headbang3: :headbang3: :headbang3: :headbang3:

Υ. Γ. [ 2 ] Οι αγκυλες στην ψηφοφορια [b]μεταφραζουν [/b]στους παλιοτερους τα τριχονοηματα.. :2funny: :2funny:
 

Hlektra Galanou

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2009
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Βραζιλιανικο, άντε το πολύ πολύ κανένα διακριτικό σχεδιάκι...
 

AQ7

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2009
Μηνύματα
292
Like
0
Πόντοι
1
Μια φορα την εχω παθει ετσι, με μια 19χρονη φοιτητρια , με καλει στην επαρχια εκει που σπουδαζε, στελνει την καλυτερη της φιλη για Σαβ/κο εκτος για να εχουμε χωρο στο σπιτι της φιλης της. Ολα καλα ολα ωραια, το γκομενακι φωτια, οποτε εγω ανυποψιαστος και πριν τη δω ολη γυμνη της λεω,' θελω να σε γλειψω τωρα μωρο μου.' ΤΙ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΓΑ..... Το τι αντικρισα, η ζουγκλα του Αμαζονιου να το πω, ορατοτης μηδεν ? Εμεινα μαλακας, για να κανω πισω ουτε λογος, οποτε καθησα 2-3 λεπτα γλειφοντας ετσι για το τυπικο της υποθεσης και μετα στοπ...(Φτυνοντας τριχες απο το θαμνο)...ΕΛΕΟΣ :s&m_1: :s&m_1: :s&m_2:


Απο τοτε, παθως-μαθως, ποτε δεν υποσχομαι κατι παρομοιο πριν δω την κατω κινηση !
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Το μουνί αν θέλει να κυκλοφορεί αξύριστο πρέπει απαραιτήτως να έχει πυκνή μουνότριχα και να είναι κοντοκουρεμένη έτσι που να σου δείνει την αίσθηση μιας απαλής μοκέτας, βλέπε Monica Bellucci στο L'ultimo capodanno, με την περιοχή των μουνόχειλων εντελώς καθαρή όμως. Στην περίπτωση που η μουνότριχα στο μουνί είναι αραιή σαν να πάσχει από τριχοφάγο ιό, τότε το καθολικό ξύρισμα επιβάλεται.
Α ΓΕΙΑ ΣΟΥ..
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
κόντρα ξυρισμένο ή έστω με λίγες τριχούλες απλά να είναι διακριτικό...............................
 

Tefktros

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
98
Like
0
Πόντοι
0
Μετά το  :knockinb: ας το κάνει ότι θέλει....
 

Salonikios_hot

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2009
Μηνύματα
33
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Το καθε ενα εχει τη γοητεια του!Μουνακι να ειναι...
 

antemensa

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
100
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Μια φορα μου εχει τύχει με γκόμενα, και ηταν θαμνος! Της το έλεγα διεκριτικά να το ξυρίσει αλλα τίποτα... Της το είπα 1-2.. και στο τέλος μια μέρα που ήμασταν στο κρεβάτι γυμνοί, δεν άντεξα (λεω τωρα θα σε φτιαξω εγω!), και εκεί που καθόμασταν πάω ξαφνικά μέσα στο μπάνιο, φέρνω λεκάνη με καυτό νερό, αφρό και ξυραφάκι και της λέω: "Ανοιξε τα πόδια σου και χαλάρωσε!" Ανοιγεί τα πόδια η γκόμενα και περιμένει... Και της λέω"Όχι δεν ειναι αυτο που νομίζεις"  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  :rockon: :rockon: τέλοςπάντων έκατσα σαν τον μαλάκα και την ξύριζα!!! Ε μα τι να κάνω, μου έβγαλε το λάδι!! Απο τότε όμως κάθε φορα ξυρισμένη... Φαίνεται κάνω γαμω τις ξουρες..κόντρα το πήρα!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Μια φορα μου εχει τύχει με γκόμενα, και ηταν θαμνος! Της το έλεγα διεκριτικά να το ξυρίσει αλλα τίποτα... Της το είπα 1-2.. και στο τέλος μια μέρα που ήμασταν στο κρεβάτι γυμνοί, δεν άντεξα (λεω τωρα θα σε φτιαξω εγω!), και εκεί που καθόμασταν πάω ξαφνικά μέσα στο μπάνιο, φέρνω λεκάνη με καυτό νερό, αφρό και ξυραφάκι και της λέω: "Ανοιξε τα πόδια σου και χαλάρωσε!" Ανοιγεί τα πόδια η γκόμενα και περιμένει... Και της λέω"Όχι δεν ειναι αυτο που νομίζεις"  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  :rockon: :rockon: τέλοςπάντων έκατσα σαν τον μαλάκα και την ξύριζα!!! Ε μα τι να κάνω, μου έβγαλε το λάδι!! Απο τότε όμως κάθε φορα ξυρισμένη... Φαίνεται κάνω γαμω τις ξουρες..κόντρα το πήρα!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
αλλη εμπειρια ο αντρας στην ξουρα...οσο να πεις... :rockon:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
και εκεί που καθόμασταν πάω ξαφνικά μέσα στο μπάνιο, φέρνω λεκάνη με καυτό νερό, αφρό και ξυραφάκι και της λέω: "Ανοιξε τα πόδια σου και χαλάρωσε!" Ανοιγεί τα πόδια η γκόμενα και περιμένει... Και της λέω"Όχι δεν ειναι αυτο που νομίζεις" 
Tι νόμιζε, ότι θα ξυριστείς εσύ;  :think:
 

PILOTENIOS

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
233
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Καλά την κλασική ταινία Deep throat δεν την έχετε δει??
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
εχω ακουσει οτι περι ορεξεως κολοκυθοπιτα!
αλλα να μου πεις για ενα μουνακι αντε με καμια αξυρισια τυπου τριγωνακι αλλα πανω απο κλειτοριδα ΝΑΙ!!!
οχι ομως το χαλι της παραπανω φωτογραφιας!!
ειναι σκετη αηδια!ΕΛΕΟΣ!!
στον αντρα παει και ερχεται η τριχα! αλλα στην γυναικα ειναι θεμα καθαριοτητας! εκτος οτι κατουραει εχει και περιοδο και αμεση επαφη με την τριχα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom