Νέα

Μουνάκι... ξυρισμένο ή θάμνος;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα okostas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 787
  • Εμφανίσεις 167K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πως το προτιματε? Γιουλ Μπρινερ ή χιπις?

  • ... Σαν αυγο καθαρισμενο

    Ψήφοι: 252 55,6%
  • Ξυρισμενα μονο τα μουνοχειλα

    Ψήφοι: 106 23,4%
  • Οπως το εφτιαξε η φυση

    Ψήφοι: 46 10,2%
  • Μουνι ναναι κι οτι ναναι

    Ψήφοι: 49 10,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    453

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
1
σου την βρηκα τυπε ..ξυρισε οτι δεν χρειαζεσαι και ..βουρ..



Οχι Θεε μου,και να φανταστεις οτι αυτη εχει γυρισει και βιντεο.

Θα προτιμησω απο την σειρα την κοντομαλλα μελαχρινη Ρενε και την μακρυμαλλα κοκκινοξανθη Βελμα αλλα να ξυρισουν τα ποδια τους
και να φορεσουν μασκα  :grin:
Εχεις και ωραιες βεβαια οπως η Τζενιφερ η μακρυμαλλα μελαχρινη που εχει τρελλο κορμι.

Υπαρχουν κι αλλες για να μην αδικησω καμια,οι τρεις τελευταιες ειναι pure bush.
Αυτες γιατι δεν δουλευουν καπου; :grin:
 

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
H ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΩΝ ΟΝΕΙΡΩΝ ΜΟΥ!  :dancing:                                                                                                                                                                                                                                                                       
 

akanos

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
2
Like
315
Πόντοι
36
H ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΩΝ ΟΝΕΙΡΩΝ ΜΟΥ!  :dancing:                                                                                                                                                                                                                                                                       


αρχηγος... :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
θαμνος.. αλλα ειναι απυροελαχηστες αυτες που το εχουνε! :huh:
 

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
1
Με 26 insiders μελη και 40 hot looking στο θρεντ αποδεικνυεται οτι οι "ανωνυμους τριχωτους" running to the end! :grin:
 

Συνημμένα

  • Sport_Running.jpg
    Sport_Running.jpg
    235,2 KB · Εμφανίσεις: 30

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
ετσι ειναι...αν ημασταν πισω στην δεκαετια των 80,σχεδον ολες το ειχαν φουντα....
Kαι που να δεις το 1912 ολες τι φουντα ειχαν... :birdman:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               
 

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
1
Οπως μου ηρθε πανω στην τρελλα............

Το τριχωτο μουνι της ανοιξε τις πυλες του ενω η κλειτοριδα χαμενη μεσα στο δασος του πολεμου
του ερωτα και των υγρων σαν κουδουνι παλιου αρχοντικου ζητιανευε το χτυπημα
του μουσαφιρη με την μορφη πουτσοκεφαλου,η βροχη εξω συγκρινοταν με την υγρασια της
και οι κατοικοι απλα ακουγαν το βροντοσπαραγμα των μονομαχων,καπου εκει ιδρωμενος
και απαλλαγμενος απο την υποτιθεμενη καλουπωμενη ζωη και ελευθερος
μεταφερθηκα σε εποχες του 80 ενω ειδα την σκια του Πουλοπουλου να τραγουδαει
εναν στιχο ".........της ειπα ποσα........μου ειπε τοσα........ουτε ρολογια......"
και χαθηκα στο τελειωμα της............
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Kαι που να δεις το 1912 ολες τι φουντα ειχαν... :birdman:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              
εννοειται ρε μαν οτι οσο πας πιο πισω χρονολογικα,τοσο πιο φουντα θα βρισκεις...η δεκαετια του 80 ειναι πιο κοντα χρονολογικα στο 2012 για αυτο την ανεφερα... :birdman: :birdman:
 

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
1
.............σε καθε εισοδο του πεους οι μαυροντυμενες αλλα οχι χηρες ροζ πορτες της ανοιγαν καλωσοριζοντας τον επισκεπτη
ενω στην εξοδο του το τριχωμα τους αφηνε υγρες μαυρες αυλακες σαν ζωγραφιες πανω στον κορμο του σε ενα πινακα
που ειχε ακανονιστα σχηματα και ατιθαση ενεργεια............
σε κατι τοσο ρεαλιστικο που αδειασαν οι τοιχοι απο χρωμα και η βρωμια εμοιαζε να παλλεται στους ομοκεντρους
κυκλους του σεντονιου,ολα ρουφηχτηκαν στο κενο σαν στροβιλισμα υπο τους υγρους ηχους του πλατσουρισματος
της σχισμης της και του ατιθασου διαρρηκτη που την διαπερνουσε...........



"Ψιλοφτιαχτηκα"  :grin:
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.570
Like
1.124
Πόντοι
216
Παντα ξυρισμενο....οπως τον ξυριζω και εγω αλλωστε...
Αντε να εχει και καμια γραμμουλα οκ...αλλα μεχρι εκει...
 

Επισκέπτης
  :o :o

κορονακι θαμνο σε μουνι και μασχαλες εχουν τα φεμινια τυπε   :helpplea:

http://[URL unfurl="true"]www.mookychick.co.uk/images/body-hair-feminist-issue-2.png[/img[/URL]]
[/quote]

OI ΦΕΜΗΝΙΣΤΡΙΕΣ καλο θα ηταν να μην ειχανε μουνι.. στην καλητερη κοψιμο κλειτοριδας η κανα ζωντανο ποντικι ραμενο μεσα στο μουνι τους! ΟΙ ΦΕΜΗΝΙΣΤΡΙΕΣ ΦΤΑΙΝΕ ΓΙΑ ΟΛΑ!  Το μουνι μου αρεσει αξυριστο επιδει γουσταρω θυμαρισιο πρωτογονισμο  :cum: :cum: :cum: :cum: το μονο μειωνεκτιμα ειναι οτι στα γλυφομουνια πολλες μουνοτριχες μπενουνε στο στομα σου αλλα εχει και αυτο την χαρη του! :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
παντα ξυρισμενο. Η γυναικα μου μαζευει λεφτα να παει να κανει στο μουνι της ολικη αποτρίχωση
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Τριχωτο, κατι ηξεραν οι προγονοι μας που γαμουσαν ετσι τοσες χιλιετιες
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
φουντογλου και οποιον παρει ο χαρος να πουμε :2funny: :2funny: :2funny:
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
προσωπικα δεν μ ενδιεφερει

δεν κανω ποτε γλυφομουνι

αντε 2-3 φορες να εχω κανει σε 10 χρονια γαμησιου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom