Νέα

Mistress Alexandra

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

slave yiannis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2017
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Συντηρούμε ένα νήμα για την Αλεξάνδρα με τα σχόλια μας εν την απουσία της
 
OP
OP
mistress.gr

mistress.gr

Αφέντρα
Εγγρ.
3 Φεβ 2015
Μηνύματα
248
Like
492
slave yiannis Πρωτον εσυ ξεκινησες με σχολιο,δευτερον οπως εχω προαναφερει δεν ειμαι απουσα αλλα βρισκομαι στο dungeon μου (οσο και εαν ενοχλει πολλους),τριτον εαν ηθελες να λυσεις την απορια σου μπορουσες να με παρεις τηλεφωνο,τεταρτον εαν εχεις προσωπικους μου λογαριασμους τους εχεις αποκτησει με παρανομο τροπο οποτε χρησιμοποιεις το ΄'μπορει'' η για να καλυψεις τη παρανομια σου η για να κερδισεις εντυπωσεις.Οσον αφορα το ''να με προφυλαξεις''ξερω να προφυλασσω τον εαυτο μου μονη μου.Και σε τελικη αναλυση ποιος ο λογος για τοσα σχολια,ως προς τι το μισος και ο σπαραγμος ?
 

slave yiannis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2017
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
slave yiannis Πρωτον εσυ ξεκινησες με σχολιο,δευτερον οπως εχω προαναφερει δεν ειμαι απουσα αλλα βρισκομαι στο dungeon μου (οσο και εαν ενοχλει πολλους),τριτον εαν ηθελες να λυσεις την απορια σου μπορουσες να με παρεις τηλεφωνο,τεταρτον εαν εχεις προσωπικους μου λογαριασμους τους εχεις αποκτησει με παρανομο τροπο οποτε χρησιμοποιεις το ΄'μπορει'' η για να καλυψεις τη παρανομια σου η για να κερδισεις εντυπωσεις.Οσον αφορα το ''να με προφυλαξεις''ξερω να προφυλασσω τον εαυτο μου μονη μου.Και σε τελικη αναλυση ποιος ο λογος για τοσα σχολια,ως προς τι το μισος και ο σπαραγμος ?
Είπα ότι δεν θα ξανά ασχοληθώ με το θέμα και γι'αυτό δεν θα σου απαντήσω.
 

London(2)

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2020
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
303
Πόντοι
0
Στο dungeon υπάρχει και υποτακτικη κοπέλα ή μόνο mistress ?Επισης υπάρχει κσποιο λινκ ;
 
OP
OP
mistress.gr

mistress.gr

Αφέντρα
Εγγρ.
3 Φεβ 2015
Μηνύματα
248
Like
492
OP
OP
mistress.gr

mistress.gr

Αφέντρα
Εγγρ.
3 Φεβ 2015
Μηνύματα
248
Like
492
Όπως σας έχω συνηθήσει, για μία ακόμα φορά στο Dungeon μου το Omega Compound, τους επόμενους μήνες θα φιλοξενηθούν πολύ γνωστές mistress από την Ευρώπη και την Αμερική. Θα έχετε την ευκαιρία να τις συναντήσετε σε sessions ή και ακόμα να συμμετάσχετε σε video με προϋποθέσεις. Τυχών απορίες υα λυθούν με τηλεφωνική επικοινωνία.
 
OP
OP
mistress.gr

mistress.gr

Αφέντρα
Εγγρ.
3 Φεβ 2015
Μηνύματα
248
Like
492
Η Goddess Izzy από Ohio USA θα είναι φιλοξενούμενή μου από τις 3-5 Σεπτεμβρίου 2024. Θα είναι διαθέσiμη για session αλλά και video.
Περισσότερες πληροφορίες για session στο FemDom Athens | Mistress Athens | Dominatrix Athens | Domina Athens
Πληροφορίες για video serve@alexandrabalance.com


Email- izzyb29092@gmail.com
WhatsApp- +1 (740) 260-0002
Twitter- @goddessizzy290
unnamed.jpg
unnamed3.jpg
unnamed2.jpg


 
OP
OP
mistress.gr

mistress.gr

Αφέντρα
Εγγρ.
3 Φεβ 2015
Μηνύματα
248
Like
492
Η Goddess Slavena , από την Αυστρία στις 21-23 Σεπτεμβρίου 2024 θα παρεβρίσκεται στο Omega Compound και θα έχετε την δυνατότητα να συμμετάσχετε μόνο σε video. Τα video θα διεξαχθούν σε δύο χρονικά πλαίσι, 12:00 - 16:00 και 17:00-21:00 με κόστος συμμετοχής 150Ε το τετράωρο. Δήλωσε συμμετοχή στο email: serve@alexandrabalance.com και 6987814005


Dominatrix Athens | Mistress Athens | FemDom Athens | Mistress Alexandra Balance

slavena.jpg
slavena2.jpg
 
OP
OP
mistress.gr

mistress.gr

Αφέντρα
Εγγρ.
3 Φεβ 2015
Μηνύματα
248
Like
492
Η Goddess Freya από NYC USA θα είναι φιλοξενούμενή μου από τις 21-25 Σεπτεμβρίου 2024. Θα είναι διαθέσiμη για session αλλά και video.
Περισσότερες πληροφορίες για session στο FemDom Athens | Mistress Athens | Dominatrix Athens | Domina Athens
Πληροφορίες για video serve@alexandrabalance.com

WorshipGoddessFreya.com
Email: dommefreya_nyc@proton.me
Twitter:
Instagram: Login • Instagram

freya2.jpg

IMG_1603.JPG
 

Συνημμένα

  • freya.jpg
    freya.jpg
    373,2 KB · Εμφανίσεις: 21
OP
OP
mistress.gr

mistress.gr

Αφέντρα
Εγγρ.
3 Φεβ 2015
Μηνύματα
248
Like
492
Η Mistress Zeida και Mistress Zara από την Ρουμανία και την Ουγγαρία θα είναι φιλοξενούμενές μου από τις 2-6 Οκτωβρίου 2024. Θα είναι διαθέσιμες για session αλλά και video.
Περισσότερες πληροφορίες για session στο FemDom Athens | Mistress Athens | Dominatrix Athens | Domina Athens
Πληροφορίες για video serve@alexandrabalance.com


Mistress Zara
Website: ladyzara.hu
Email : zgoeswild@gmail.com

Mistress Zeida

mistress-alexandra.com
zeida1.jpg

zeida.jpg


zara.jpg

zara1.jpg
 
OP
OP
mistress.gr

mistress.gr

Αφέντρα
Εγγρ.
3 Φεβ 2015
Μηνύματα
248
Like
492

TreuerHund

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2023
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Στο dungeon υπάρχει και υποτακτικη κοπέλα ή μόνο mistress ?Επισης υπάρχει κσποιο λινκ ;
Καλησπέρα! Προσφάτως επισκέφτηκα την Κυρία Αλεξάνδρα στο χώρο της, ναι υπάρχει υποτακτική κοπέλα. Έκανα μια συνεδρία και με τις δύο τους. Για την Κα. Αλεξάνδρα θα αφήσω το σχόλιό μου στο προσωπικό της profil, όσο για την κοπέλα, μόνο τα καλύτερα έχω να πώ, πρόθυμη προς την Κυρία της , υπάκουη και παιχνιδιάρα. Προτείνω ανεπιφύλακτα .
 

TreuerHund

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2023
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Όπως σας έχω συνηθήσει, για μία ακόμα φορά στο Dungeon μου το Omega Compound, τους επόμενους μήνες θα φιλοξενηθούν πολύ γνωστές mistress από την Ευρώπη και την Αμερική. Θα έχετε την ευκαιρία να τις συναντήσετε σε sessions ή και ακόμα να συμμετάσχετε σε video με προϋποθέσεις. Τυχών απορίες υα λυθούν με τηλεφωνική επικοινωνία.
Κα Αλεξάνδρα,
Καλησπέρα σας! Προσφάτως ήρθα στο νέο χώρο σας το Omega και θα ήθελα να δηλώσω για άλλη μία φορά πως έχω επισκεφτεί εκατοντάδες Κυρίες, όλες υπέροχες, όμως εσείς είστε η καλύτερη ως επαγγελματίας αλλά και ως άνθρωπος και πως αυτό που έχετε πραγματοποιήσει στην Αθήνα είναι Μ Ο Ν Α Δ Ι Κ Ο!!! Είδα έναν υπέροχο χώρο, με τέτοιο εξοπλισμό που ούτε στις πιο ξακουστές Mistress του Βερολίνου και της Αγγλίας δεν έχω συναντήσει . Όσο για αυτό το μοναδικό ταμπεραμέντο σας τις ώρες που βρισκόμουν μαζί σας ... είστε πιο ανανεωμένη και πιο όμορφη από ποτέ. Σας ευχαριστώ και πάλι ενώ περιμένω την επόμενη συνάντηση μαζί σας.
Με εκτίμηση.
 

TreuerHund

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2023
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Όπως σας έχω συνηθήσει, για μία ακόμα φορά στο Dungeon μου το Omega Compound, τους επόμενους μήνες θα φιλοξενηθούν πολύ γνωστές mistress από την Ευρώπη και την Αμερική. Θα έχετε την ευκαιρία να τις συναντήσετε σε sessions ή και ακόμα να συμμετάσχετε σε video με προϋποθέσεις. Τυχών απορίες υα λυθούν με τηλεφωνική επικοινωνία.

Η Goddess Izzy από Ohio USA θα είναι φιλοξενούμενή μου από τις 3-5 Σεπτεμβρίου 2024. Θα είναι διαθέσiμη για session αλλά και video.
Περισσότερες πληροφορίες για session στο FemDom Athens | Mistress Athens | Dominatrix Athens | Domina Athens
Πληροφορίες για video serve@alexandrabalance.com


Email- izzyb29092@gmail.com
WhatsApp- +1 (740) 260-0002
Twitter- @goddessizzy290
unnamed.jpg
unnamed3.jpg
unnamed2.jpg


Καλησπέρα σε όλους. Επισκέφτηκα στο Omega Την Κυρία Αλεξάνδρα και Την Goddess Izzy από το Ohio. Απίστευτες Κυρίες. Η φρέσκια Goddess Izzy ήταν κατενθουσιασμένη με τον χώρο και την επιλογή των σκλάβων της Κυρίας Αλεξάνδρας... Μετά το session μαζί τους , συζητήσαμε λίγα λεπτά και διαπίστωσα τον επαγγελματισμό, αλλά παράλληλα και την αυθεντικότητα του Οmega και της Mistress Αλεξάνδρας!!!! Τα σέβη μου Κυρίες !!!! Περιμένω την επόμενη συνάντησή μας Κυρία Αλεξάνδρα. Σκλάβος σας.
 

Ashor90

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2023
Μηνύματα
97
Like
403
Πόντοι
20
Αλεξάνδρα καλησπέρα.
Υπάρχουν στην ομάδα σου κοπέλες που από Dom γίνονται Sub και αν ναι ποιες?
 
OP
OP
mistress.gr

mistress.gr

Αφέντρα
Εγγρ.
3 Φεβ 2015
Μηνύματα
248
Like
492
OP
OP
mistress.gr

mistress.gr

Αφέντρα
Εγγρ.
3 Φεβ 2015
Μηνύματα
248
Like
492
Η δευτερη Guest μου, Lilla Grace
Δυσκολη η επιλογη να διαλεξω αναμεσα απο 612 φωτο,τις υπολοιπες μπορειται να τις δειτε στο www.OnlyAlexandra.com η www.alexandrabalance.com οπως επισης και τα υπεροχα video που γυρισαμε τις τελευταιες 5 μερες


IMG_9813.jpg
IMG_0036.jpg
IMG_9562.jpg


IMG_9857.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom