Νέα

Milfs στο Facebook

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Infected_Mushroom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 943
  • Εμφανίσεις 458K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pelma

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Μαΐ 2006
Μηνύματα
552
Like
6.042
Πόντοι
1.046
Επειδη την ειδα την εν λόγω μαντάμ και για οσους πιστούς θέλουν να ζητήσουν σε προσωπικού μήνυμα το insta λες και θα δωσει δωρεάν
(ή με πληρωμη) το πράμα της ,εχω να πω οτι ειναι ο ορισμος του MILD (Mothers I'd Like to Dump) . Δυο πραγματα μπορουν να συμβαινουν α) να την ειχες γυναικα και να την βρηκες καβαλα σε αλλον ή β) ή να σε εβρισε ξερω γω στον δρομο και βρηκες αυτο τον ευφανταστο τροπο να την εκδικηθεις.
Δεν υπαρχει μεγαλυτερος γκρεμος απο την ανθρωπινη ανοησια...
καμία σχέση. Δεν είμαι καν παντρεμένος και ούτε σκοπεύω να την κάνω τη μαλακία.
 

candidlover

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.041
Like
13.700
Πόντοι
2.256
Ρε παιδες ολο το νημα ειναι γεματο με "στειλε κ σε εμενα" και "οκ". Εδω ανεβαζουμε μιλφ απο το φβ... τα υπολοιπα πειτε τα σε προσωπικα μνμτα... ελεος
 

marios1891

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
87
Πόντοι
0
Στείλτε και εδώ κανένα προφίλ!!!?
 

gauvain

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
620
Like
3.243
Πόντοι
446
Ωραία γκόμενα αλλά φαίνεται τέρμα βαρεμενη.
 

stelda

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Απρ 2022
Μηνύματα
1.733
Like
11.459
Πόντοι
2.256

kormaki

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
28
Like
50
Πόντοι
0
Οποίος έχει Instagram υπαρχει μια 45αρα πολυ κλασατη γκομενα που αξιζει να την τσεκάρεις. Εγω την ακολουθώ με τρέλα. Λεπτομερείς σε μήνυμα
Στείλε κ σ εμενα αν μπορείς φιλε..!!
 

mexico1

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2014
Μηνύματα
336
Κριτικές
1
Like
816
Πόντοι
81
Εχετε λυσσαξει με την χαζογκόμενα. Λες κ είπε ο φίλος ότι το δίνει. Καμία σχέση
 
  • Like
Αντιδράσεις: pelma

pelma

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Μαΐ 2006
Μηνύματα
552
Like
6.042
Πόντοι
1.046
Ας ξεκαθαρίσω κατι γιατί μαλλον έχουν δημιουργηθεί παρανοήσεις. Αν ηθελα να βγαλω στο κλαρί τη γυναίκα θα έβαζα το ονομα φορα παρτίδα. Ετσι θα έμπαιναν εκατοντάδες στον πειρασμό. Δεν το έκανα. Επίσης ούτε δημόσια ούτε μηνύματα έγραψα ποτε οτι την εχω πάρει οτι η γυναίκα τον παίρνει απο όλες τις μπάντες ή δεν ξερω κι εγω τι αλλο. Έγραψα οτι την ακολουθώ γιατί μου αρεσει. Θα μπορούσαν να βγουν κάποιοι και να πουν αστο φίλε ειδα και ειναι φόλα. Θα το δεχόμουν τα γουστα ειναι προσωπικά. Άρα λοιπόν ήταν προτροπή να θαυμάσουμε κατι ωραιο και τιποτα περισσότερο. Οποτε μην ζητάτε τηλέφωνα ή τι δωράκι θελει. Δεν ειμαι κανενασ προαγωγός αλλα ενας απλός ακόλουθος που του αρεσει αυτο που βλέπει. Αυτα
 

Lalito

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2019
Μηνύματα
180
Like
293
Πόντοι
21
Ας ξεκαθαρίσω κατι γιατί μαλλον έχουν δημιουργηθεί παρανοήσεις. Αν ηθελα να βγαλω στο κλαρί τη γυναίκα θα έβαζα το ονομα φορα παρτίδα. Ετσι θα έμπαιναν εκατοντάδες στον πειρασμό. Δεν το έκανα. Επίσης ούτε δημόσια ούτε μηνύματα έγραψα ποτε οτι την εχω πάρει οτι η γυναίκα τον παίρνει απο όλες τις μπάντες ή δεν ξερω κι εγω τι αλλο. Έγραψα οτι την ακολουθώ γιατί μου αρεσει. Θα μπορούσαν να βγουν κάποιοι και να πουν αστο φίλε ειδα και ειναι φόλα. Θα το δεχόμουν τα γουστα ειναι προσωπικά. Άρα λοιπόν ήταν προτροπή να θαυμάσουμε κατι ωραιο και τιποτα περισσότερο. Οποτε μην ζητάτε τηλέφωνα ή τι δωράκι θελει. Δεν ειμαι κανενασ προαγωγός αλλα ενας απλός ακόλουθος που του αρεσει αυτο που βλέπει. Αυτα
Στειλε μια.μπραδερρρ..αν θες
 
  • Like
Αντιδράσεις: pelma

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom