Νέα

Milfs στο Facebook

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Infected_Mushroom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 943
  • Εμφανίσεις 458K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

panbar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2017
Μηνύματα
778
Κριτικές
1
Like
3.545
Πόντοι
446
Ας ξεκαθαρίσω κατι γιατί μαλλον έχουν δημιουργηθεί παρανοήσεις. Αν ηθελα να βγαλω στο κλαρί τη γυναίκα θα έβαζα το ονομα φορα παρτίδα. Ετσι θα έμπαιναν εκατοντάδες στον πειρασμό. Δεν το έκανα. Επίσης ούτε δημόσια ούτε μηνύματα έγραψα ποτε οτι την εχω πάρει οτι η γυναίκα τον παίρνει απο όλες τις μπάντες ή δεν ξερω κι εγω τι αλλο. Έγραψα οτι την ακολουθώ γιατί μου αρεσει. Θα μπορούσαν να βγουν κάποιοι και να πουν αστο φίλε ειδα και ειναι φόλα. Θα το δεχόμουν τα γουστα ειναι προσωπικά. Άρα λοιπόν ήταν προτροπή να θαυμάσουμε κατι ωραιο και τιποτα περισσότερο. Οποτε μην ζητάτε τηλέφωνα ή τι δωράκι θελει. Δεν ειμαι κανενασ προαγωγός αλλα ενας απλός ακόλουθος που του αρεσει αυτο που βλέπει. Αυτα
Για ... "δώσε και μένα μπάρμπα" ... :buck2::buck2::buck2:
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
785
Like
1.171
Πόντοι
206
Εχετε λυσσαξει με την χαζογκόμενα. Λες κ είπε ο φίλος ότι το δίνει. Καμία σχέση
Καταρχάς όντως δεν το δίνει ρε σεις ετσι χυμα η πληρωμη οποτε τι συζηταμε.... Ο φιλος προφανως μας το στελνει για να μπανισουμε αν και πιστευω το 90% των ατομων εδω μεσα θα της εστειλαν τα γνωστα... Γεια σου, καλησπέρα, εισαι πολυ ομορφη κλπ... οι πιο psycho καφροι παιζει να εστειλαν ποσο ζηταει για μια ωρα....


Αξιολογο μιλφ της διπλανης πορτας παντως, ειναι για να βγαλεις γουστα αλλά κάτι τέτοιες κατά 99% δεν το δινουν οπου να ναι....
 

pelma

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Μαΐ 2006
Μηνύματα
552
Like
6.042
Πόντοι
1.046
Καταρχάς όντως δεν το δίνει ρε σεις ετσι χυμα η πληρωμη οποτε τι συζηταμε.... Ο φιλος προφανως μας το στελνει για να μπανισουμε αν και πιστευω το 99% των ατομων εδω μεσα θα της εστειλαν τα γνωστα... Γεια σου, καλησπέρα, εισαι πολυ ομορφη κλπ...


Αξιολογο μιλφ της διπλανης πορτας παντως, ειναι για να βγαλεις γουστα αλλά κάτι τέτοιες κατά 99% δεν το δινουν οπου να ναι....
Γενικα με κάλυψες. Θα ελεγα πολυ καλο μιλφ.
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
785
Like
1.171
Πόντοι
206
Κυκλοφορουν αρκετές παρόμοιες μιλφ εκεί έξω.... Άλλες πιο ομιλητικές και ευχαριστες, αλλες πιο ξυνές και σνομπ... Αλλά δεν ειναι για όλους προφανώς...

Κάποιοι πιο μάγκες που ειναι "κοντά"τους ισως τις γαμανε ακομα και τις πιο απροσιτες, για το μέσο χρήστη του bou όμως αυτό είναι ένα άπιαστο όνειρο....
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.033
Like
12.111
Πόντοι
2.256
Αν τους αρεσεις λιγο και σε ξερουν ,μπορει να γαμησεις.Αμα ως αγνωστος κανεις πεσιμο ακομα και πολυ διακριτικο μειωνονται πολυ οι πιθανοτητες.Πολλες παντρεμενες φοβουνται και τα "στημενα" πεσιματα
 

panbar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2017
Μηνύματα
778
Κριτικές
1
Like
3.545
Πόντοι
446
Μάγκες ... Войдите на Facebook

Τρελομίλφ λέμε (δεν ξέρω αν παίζει κάτι περισσότερο, αλλά είναι τρελό κομμάτι)
 

ALX4

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
263
Like
735
Πόντοι
81
Απο Ηρακλειο Κρητης οποιος εχει καποιο καλο και ευκολο μιλφ να προτεινει για να του προτεινω και εγω.Σιγουρα αποτελεσματα..
 
Τελευταία τροποποίηση:

GSW1980

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2022
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες.. νέος εδώ αλλά νέος και στο παιχνίδι με μιλφ και θέλω να ρωτήσω πως τσίμπατε μιλφακια από φβ; Παίζει καμία σελίδα ; Μιλημενο με κανένα φίλο η στην τύχη;
 
  • Like
Αντιδράσεις: stelda

Νικοςyolo

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2021
Μηνύματα
20
Like
10
Πόντοι
0
εχω δυνατο προφιλ με αρκετες κοπελες και γινεται καλο παιχνιδι με αρκετες απο αυτες....εχεις καποιος αλλος αντιστοιχες εμπειριες;
 

Νικοςyolo

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2021
Μηνύματα
20
Like
10
Πόντοι
0

Νικοςyolo

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2021
Μηνύματα
20
Like
10
Πόντοι
0
ναι ειναι βρωμιαρες. αμα ποσταρω συζητησεις επι συζητησεων που εχω κανει θα φριξετε

αλλα από κοντά δεν έχει κάτσει τίποτα
ενταξει η αληθεια ειναι οτι εχει καποιες παντρεμενες ή χωρισμενες που ειναι λυσσαρες
 

sstavross21@hotmail.com

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2021
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρετε καμια σελίδα; που να παίζει τέτοια φάση..
Έμπαινα σε κάτι σελίδες τυπου"καυλακια" και τέτοιες χαζοσελιδες, είχα ψαρέψει κάνα δυο μιλφακια (με το ζόρι του 5) που γούσταραν καυλαντα...
Αν ξέρετε κάποια σελίδα όμως.. Γράψτε να γίνει παιχνίδι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom