Νέα

Milfs στο Facebook

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Infected_Mushroom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 943
  • Εμφανίσεις 458K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

peresvet

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2022
Μηνύματα
57
Like
76
Πόντοι
0
Ξέρετε καμια σελίδα; που να παίζει τέτοια φάση..
Έμπαινα σε κάτι σελίδες τυπου"καυλακια" και τέτοιες χαζοσελιδες, είχα ψαρέψει κάνα δυο μιλφακια (με το ζόρι του 5) που γούσταραν καυλαντα...
Αν ξέρετε κάποια σελίδα όμως.. Γράψτε να γίνει παιχνίδι

Καλύτερα να την πέσεις σε καμία που θα δεις να ποσταρει συνέχεια που σημαίνει ότι ψάχνεται. Απλά αυτό θέλει πολύ υπομονή. Παλιά είχα βγάλει 2-3 τέτοιες περιπτώσεις αλλά χάθηκαν έσβησαν τα προφίλ τους
 

τερ

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2010
Μηνύματα
117
Κριτικές
3
Like
301
Πόντοι
1
Ας ξεκαθαρίσω κατι γιατί μαλλον έχουν δημιουργηθεί παρανοήσεις. Αν ηθελα να βγαλω στο κλαρί τη γυναίκα θα έβαζα το ονομα φορα παρτίδα. Ετσι θα έμπαιναν εκατοντάδες στον πειρασμό. Δεν το έκανα. Επίσης ούτε δημόσια ούτε μηνύματα έγραψα ποτε οτι την εχω πάρει οτι η γυναίκα τον παίρνει απο όλες τις μπάντες ή δεν ξερω κι εγω τι αλλο. Έγραψα οτι την ακολουθώ γιατί μου αρεσει. Θα μπορούσαν να βγουν κάποιοι και να πουν αστο φίλε ειδα και ειναι φόλα. Θα το δεχόμουν τα γουστα ειναι προσωπικά. Άρα λοιπόν ήταν προτροπή να θαυμάσουμε κατι ωραιο και τιποτα περισσότερο. Οποτε μην ζητάτε τηλέφωνα ή τι δωράκι θελει. Δεν ειμαι κανενασ προαγωγός αλλα ενας απλός ακόλουθος που του αρεσει αυτο που βλέπει. Αυτα
Καλημέρα στείλε και σε μένα σε pm το fb . Ευχαριστώ
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Οποίος έχει Instagram υπαρχει μια 45αρα πολυ κλασατη γκομενα που αξιζει να την τσεκάρεις. Εγω την ακολουθώ με τρέλα. Λεπτομερείς σε μήνυμα
στείλε και σε μενα αν δεν βαριέσαι!
 

mihalis77

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2016
Μηνύματα
126
Like
39
Πόντοι
1
και σε εμένα με τη πρώτη ευκαιρία
Ευχαριστώ
 
  • Like
Αντιδράσεις: pelma

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.768
Κριτικές
62
Like
45.596
Πόντοι
9.297
Καλύτερα να την πέσεις σε καμία που θα δεις να ποσταρει συνέχεια που σημαίνει ότι ψάχνεται. Απλά αυτό θέλει πολύ υπομονή. Παλιά είχα βγάλει 2-3 τέτοιες περιπτώσεις αλλά χάθηκαν έσβησαν τα προφίλ τους
Πήραν την επιβεβαίωση ότι περνάει η μπογιά τους και τώρα ξαναγύρισαν στο babysitting εγγονιων...
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.750
Like
7.732
Πόντοι
2.306
εμετικη φάση:vomit::vomit::vomit:

μια τέτοια με κράτησε τις προάλλες μέχρι τις 5 το πρωί, έστελνα όλο το βράδυ θα σε σκίσω, μου ελεγε βρίσε με και τα γνωστά ωραία και μόλις έχυσε έριξε μπλοκ κι έφυγε. χαχαχα
Μόλις χύνουν, το μετανωνουν.... Είναι οι λεγόμενες μουνοκαταθλιπτικες. Κατά φαντασίαν ψωλορουφιχτρες
 
Εγγρ.
29 Νοε 2021
Μηνύματα
77
Like
549
Πόντοι
80
Οποίος έχει Instagram υπαρχει μια 45αρα πολυ κλασατη γκομενα που αξιζει να την τσεκάρεις. Εγω την ακολουθώ με τρέλα. Λεπτομερείς σε μήνυμα
Στείλε και' δω αν θες...
 
  • Like
Αντιδράσεις: pelma

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom