Νέα

Μετά από μία γεμάτη σχέση 1.5 χρόνου, μισώ τις γυναίκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Leonoso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 88
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.386
Κριτικές
1
Like
892
Πόντοι
96
Μετά από όλη αυτή την σχέση και από κάποιες άλλες έχω αρχίσει να πιστεύω πως μισώ της γυναίκες

  Εμπεριες φιλε - εμπειριες . Θα συνελθεις καποια στιγμη και θα την ξανακανεις την κουτουραδα διορθωνοντας τα παλια λάθη και κανοντας κανουργια

Εσείς πως τις αντέχετε;

μας τυφλωνει η  καβλα/ερωτας/ελπίδα


ΥΓ και μια συμβουλή από προσωπικη εμπειρια .

  Μία κανεις τον μαλακα , δυο κανεις τον μαλακα την τριτη δεν κανεις πια τον μαλακα , εχεις γινει μαλακας.
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
Το κακό είναι πως έδωσα υπερβολικά πάρα πολλές ευκαιρίες, έκανα τον μαλακά και άργησα πολύ να το λήξω


φιλαράκο μην δώσεις ποτέ την ευκαιρία σε καμία καριόλα να σε πάει στον πάτο. Δεν αξίζει καμία τους ούτε την αγάπη σου ούτε συναισθήματα κλπ. Η ανοχή που λες πως έδειξες είναι πολυτέλεια που δεν αξίζει καμία. Η ζήλια αυτού του είδους και η εκδικητικότητα είναι παθολογία και δεν θεραπεύεται. καμμένο χαρτί είναι η συγκεκριμμένη κι εσύ θύμα στις ανάγκες σου. στο κάτω κάτω οι περισσότερες είναι νευρωτικές. τι περιμένεις από μεταλλαγμένα ψωλοχύματα? κοίτα να περνάς καλά στην ζωή σου γάμα όσο μπορείς και άσε αγάπες και λουλούδια στην άκρη. η εποχή αυτή πέρασε προ πολλού. μην ψάχνεις να βρεις γυναίκα που δεν είναι φίδι. όλες κωλόφιδα είναι κατά βάθος. ψάχνε για εκείνες που δεν έχουν δηλητήριο.
από την αρχαία Ελλάδα  έως την σύγχροη ιστορία όλοι οι μεγάλοι φιλόσοφοι και διαννοούμενοι συμφωνούν σε ένα πράγμα για τις καριόλες: πως η γυναίκα δεν αγαπάει τον άντρα αλλά μόνο τα παιδιά της. τον άντρα την χρησιμοπουούν και τον εκμεταλεύονται και βαθύτερος σκοπός τους είναι να τον βάλουν στο βρακί τους.


φιλε εσυ εισαι πιο μισογυνης κ απο μενα  :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Ρε σεις,μη γίνεστε κομπλεξικοί μισογύνηδες..
Να πω ότι είστε και τίποτα 15χρονα.
Τι σας φταίνει ΟΛΕΣ οι ελλεηνίδες αν κάποιοι είστε μυρωδιάδες και πάτε και μπλέκετε με την κάθε σκατοκαργιόλα;

Μη χάνετε πράγματα από τη ζωή σας πιστεύοντας ΜΑΛΑΚΙΕΣ.

Στο μόνο που έχετε δίκιο είναι ότι για χ,ψ, λόγους η μέση ελληνίδα είναι πιο κακομαθημένη και σπασαρχίδω συγκριτικά με γυναίκες από συγκεκριμένα ξένα κράτη.
Αλλά και πάλι..
5+ μύρια είναι...Ψάξτε και βρείτε αυτές που αξίζουν.


Δεν αξίζει καμία τους ούτε την αγάπη σου ούτε συναισθήματα κλπ.

Μια χαρά αξίζουν,αρκεί να μπορείς να ξεχωρίσεις ποιες αξίζουν.
Αν κάποιος είναι τόσο βλάκας που ερωτεύεται την κάθε σκατοκαργιόλα και κάθεται να ανέχεται τις μαλακίες της
καλά να πάθει.

από την αρχαία Ελλάδα  έως την σύγχροη ιστορία όλοι οι μεγάλοι φιλόσοφοι και διαννοούμενοι συμφωνούν σε ένα πράγμα για τις καριόλες: πως η γυναίκα δεν αγαπάει τον άντρα αλλά μόνο τα παιδιά της. τον άντρα την χρησιμοπουούν και τον εκμεταλεύονται και βαθύτερος σκοπός τους είναι να τον βάλουν στο βρακί τους.

Ήταν οι μεγάλοι φιλόσοφοι αγάμητοι κομπλεξικοί μισογύνηδες;
Δεν το ξερα..

Υ.Γ.Αν με διαβάζει κανένας πιτσιρικος ή μη ναυάγιο..
Πιτσιρίκο ΖΗΣΕ ΤΟ και μη διαβάζεις κομπλεξικές ΜΑΛΑΚΙΕΣ.
Γάμα και καμιά πουτάνα,ζήσε σαν άντρας τη φάση,αλλά ψάξου κι αλλιώς,παίζουν μια χαρά κοριτσάκια που αξίζουν και θα σου δώσουν όσα καμιά πουτάνα δε μπορεί να σου δώσει.
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.246
Κριτικές
4
Like
70
Πόντοι
16
Τύπε, πριν από τον 1,5 χρόνο γιατί δεν είχες σκάσει μύτη στο Μπού...;

:think:

:vomit:

 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Κάποτε μισούσα και εγώ τις γυναίκες για κάποιο διάστημα, αλλά μετά το ξεπερνούσα αυτό το συναίσθημα. Δεν είναι όλες ίδιες...Εγώ εδώ και 3 βδομάδες έχω κάνει σχέση με μια κοπέλα δέκα χρόνια μικρότερη μου, αυτή θέλει να με βοηθήσει να αποπληρώσω τα χρέη μου, στο σεξ δεν λέει όχι σε τίποτα, δεν ζηλεύει, μένει κοντά στο σπίτι μου και δεν ξοδεύω πολλά καύσιμα και έχει και σπιταρόνα! Από τότε που την γνώρισα σταμάτησα να πηγαίνω και στα μπουρδέλα, αφού με ικανοποιεί πλήρως! Μάλλον έπιασα το τζοκερ μετά από όλα τα σκατά που έχω φάει...
τυπε πραγματικα πηγαινε παιξε ενα τζοκερ
περιμενε ενα καλο τζακποτ, πηγαινε πρακτοριο, κλεισε τα ματια, σημειωσε 6 ραντομ αριθμους και μπουμπουνα το
θα πιασεις τον πρωτο αριθμο με τετοια ΑΡΧΙΚΩΛΟΦΑΡΔΙΑ
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
Κάποτε μισούσα και εγώ τις γυναίκες για κάποιο διάστημα, αλλά μετά το ξεπερνούσα αυτό το συναίσθημα. Δεν είναι όλες ίδιες...Εγώ εδώ και 3 βδομάδες έχω κάνει σχέση με μια κοπέλα δέκα χρόνια μικρότερη μου, αυτή θέλει να με βοηθήσει να αποπληρώσω τα χρέη μου, στο σεξ δεν λέει όχι σε τίποτα, δεν ζηλεύει, μένει κοντά στο σπίτι μου και δεν ξοδεύω πολλά καύσιμα και έχει και σπιταρόνα! Από τότε που την γνώρισα σταμάτησα να πηγαίνω και στα μπουρδέλα, αφού με ικανοποιεί πλήρως! Μάλλον έπιασα το τζοκερ μετά από όλα τα σκατά που έχω φάει...
Μπορεί να είναι καλοκαίρι αλλά ειδικά εσύ πρέπει να σκεπαζεσαι τα βράδυα!!!!Βλέπεις ωραία όνειρα και θα σε χαλάσει όταν ξυπνήσεις!!!!!!
 

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
Ας πω κι εγώ τη μαλακία μου:
Καταρχήν όσοι χαλιέστε για συμπεριφορές άλλων , τζάπα χαλιέστε και είναι και κρίμα γιατί ο χρόνος που έχει ο καθένας μας εδώ που βρεθήκαμε είναι συγκεκριμένος και θα πρέπει να δίνουμε αξία μόνο σε πράγματα που μας γεμίζουν.
Δεχτείτε οτι κάποια πράγματα στον άνθρωπο δεν αλλάζουν και προχωρήστε τη ζωή σας.Όσο αφήνετε να σας γυροφέρνουν άτομα χαμηλής αντίληψης/επιπέδου/καλλιέργειας , κινδυνεύετε να αφομοιωθείτε και να τους μοιάσετε.
Δεν λέω οτι είναι εύκολο να τους διώξετε από πάνω σας αλλά και μόνο εαν αντιληφθείτε το (ψυχολογικό) κακό που σας κάνουν είστε σε καλό δρόμο ώστε να το αντιμετωπίσετε.
Κι εγώ παλιότερα χαλιόμουν εύκολα για το τι γνώμη έχουν για μένα οι άλλοι αλλά από τη στιγμή που κατάλαβα οτι δεν μπορώ να κάνω κάτι για να το αλλάξω , απλά άρχισα να μην δίνω σημασία.
Άσχετο αλλά παλιά τα είχα με μια γκόμενα με την οποία βγαίναμε βόλτα και αυτή μου έλεγε ποιος αντρικός κώλος της άρεσε και εγώ της έλεγα ποια κοπελίτσα με καύλωνε.Πηγαίναμε μετά σπίτι από την καυλα και βγάζαμε τα μάτια μας.Είναι στο χαρακτήρα του καθενός και φυσικά το τι αντίληψη έχει για τον κόσμο γενικότερα.
Το ζουμί όμως είναι να μην χαλάμε το συκωτάκι μας γιατί δυστυχώς δεν επιδορθώνεται μάγκες.
Τι λέτε να πάω κι εγώ σε κανα ψυχολόγο;   :2funny:
BTW ακόμα περιμένω το τηλεφωνάκι της Ζωης (tantrazoe) μπας και με δεχθεί σήμερα που ανεβαίνω Αθήνα.Οποιος το έχει και δεν βαριέται ας στείλει....
Σωστος Respect !
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Καλα να παθεις.......

Την επομενη φορα παντρεψου για να σιγουρεψεις την καταστροφη σου....

Οι γυναικες σου φταινε?

Ποιες γυναικες?

Οι <<κανονικες γυναικες>> θελεις να πεις......

Οχι οι πουτανες.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom