Νέα

Mentoring

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 128
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.213
Like
3.482
Πόντοι
1.706
Τύπε δε χρειάστηκε να βρω ότι είσαι αμπαλος, μόνος σου τα λες... :2funny:

Μάλλον δεν το κατάλαβες θα στο γράψω πιο απλά αυτή τη φορά.

Το 3πλασιο δεν αναφέρεται σε γκόμενες, αλλά σε απολαβές... Και ισχύει 100% όπως στο είπα. Ξαναδιάβασε τώρα τι σου έγραψα πριν και θα καταλάβεις πόσο κωμικά είναι αυτά που γράφεις περί τσεκ και επιδομάτων :2funny::2funny:

Για γκόμενες δε θα επεκταθώ πολύ γιατί είσαι και 60. Όπως σου είπα και μόνο το ότι είσαι ακόμα ενεργός είναι προς τιμήν σου.

Εν ολίγοις τύπε δε σε γλεντάω επειδή είσαι αμπαλος, ουδείς τέλειος. Αμπαλος + μουφας όμως πως να το κάνουμε, δεν το γλιτώνεις το γλέντι :sunglasses:

Τα τσεκ εγώ τα στέλνω στον Τρόμπα να μαζευτούν να γαμήσει και σου είπα μήπως θέλεις να σου στέλνω και σένα, επειδή τον σιγοντάρεις και μπορεί να είστε στην ίδια κατάσταση. Και μου λες ότι δεν θέλεις τσεκ γιατί βγάζεις 3πλάσια νούμερα από τα συνηθισμένα. Οπότε φαντάζεσαι τον συνειρμό. Αν δυσκολευτείς πάντως από γυναίκες, μπορεί να σου μεταβιβάσει μερικά τσεκ ο Τρόμπας.

Συνέχισε να με γλεντάς για να αισθάνεσαι καλύτερα. :2funny:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.311
Like
16.755
Πόντοι
3.556
ρε νιαμου ποσο εχει λειψει ο σαββιδης να γραψει για καθε επιταγη που θα βαζεις εσυ εγω θα σου βαζω ολοκληρο το μπλοκ:undecided:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.311
Like
16.755
Πόντοι
3.556
τυποι εχω ξεροχυσει με τα ποσα που ακουγονται. 5 χιλιαδες το μηνα 10 το μηνα 15 το μηνα :bigdick::bigdick::bigdick:
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
Καλογερε καλημέρα :)

4. Πάμε τώρα και στις θεωρίες σου περί mentoring. Τύπε να με συγχωρείς, αλλά από τα όσα έχεις γράψει κάνεις μπαμ από χιλιόμετρα ότι είσαι αμπαλος και στις γυναίκες και στα επαγγελματικά.:2funny::2funny:

5. Κράτα λοιπόν τα τσεκ σου, γιατί εύκολα μπορεί να αποδειχθεί ότι κάποιοι πριν τα 40 βγάζουν 3πλασια νούμερα από τα ψηλότερα νούμερα που είδες ποτέ στην καριέρα σου. Τα high-λικια στις ψοφιες που τσιμπάνε :P

Αυτά τα ολίγα τύπε, και φυσικά no hard feelings. Παίξε τη μπαλίτσα σου, ουδείς τελειος.. Αν τρως και λίγο γλέντι εδώ στο bou δεν τρέχει τίποτα :2funny:

Wrath_ καλημέρα :)

Το βρήκες, είμαι άμπαλος με τις γυναίκες και τα επαγγελματικά. :2funny:

Πώς βγάζεις τα 3πλάσια νούμερα; Συμπληρώνεις με πουτάνες;

Από δουλειά πώς πάει; Βγάζεις τίποτα ή ζεις με το επίδομα κορονωιού του Κούλη; Εγώ, ως άμπαλος, καταστράφηκα, ό,τι βγάζω πια από τις επενδύσεις (κάνα 5Κ το μήνα).

Γλέντα με όσο μπορείς εδώ μέσα να αισθάνεσαι καλύτερα, γιατί εκεί έξω δεν έχει γλέντια. Το αυτό ισχύει και για τον γνωστό παπάρα, που έσπασε 31 τρόμπες να φουσκώσει την πλαστική του κούκλα. :2funny:

No hard feelings, εννοείται.
Πριν κάτι μέρες έλεγες πως βγάζεις 10κ και τώρα λες 5κ.
Αν συνεχίσεις έτσι σε κανα μήνα θα αποδειχτεί πως τη βγάζεις με τα γνωστά 534 Ε
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.213
Like
3.482
Πόντοι
1.706
Εγώ το μεντοριλίκι δε βλέπω καλά.Τώρα με το me too τρώνε όλοι πακέτο αφού οι γκόμενες ανακαλύπτουν οτι τις βίασαν 10,20 χρόνια μετά.Αν ο Φιλιππίδης είχε πάρει κανα δωράκι ή πλήρωνε κανά ενοίκιο της γκόμενας θα έτρωγε τώρα τέτοιες κατηγορίες?Οχι βέβαια.Το σπονσοριλίκι είναι αθάνατο,πάντα γινότανε.Τα σάιτς είναι καινούργιο σχετικά φρούτο.Και οι γκόμενες και πολλές φεμινίστριες το βλέπουν σαν empowerment όπως και τα only fans κτλ που κονομάνε δείχνοντας τον κώλο τους κτλ.
Δεν είμαι ενημερωμένος για αυτού του είδους την επικαιρότητα στην Ελλάδα και ποιος είναι ο Φιλιππίδης, αλλά δεν έχει ιδιαίτερη σημασία, γιατί τέτοια όντως γίνονται παντού και οι φεμινίστριες ξεσάλωσαν με τα meeto. Θέλει προσοχή και το ίδιο ισχύει και για τους ΚΛΑΣΙΚΟΥΣ σπόνσορες. Και χειρότερα για τους σπόνσορες, γιατί οι γυναίκες με τις οποίες πάνε δεν θα περιμένουν 10 χρόνια. Αν τις κλωτσήσεις άγαρμπα ή έχουν σκοπό να σε εκβιάσουν θα το κάνουν αμέσως.

Το πρόβλημα με σένα είναι ότι οχυρώθηκες σε ένα concept που το ονομάζεις σπονσοριλίκι για να αισθάνεσαι άνετος κι ανώτερος και δεν πρόκειται να παραδεχτείς ποτέ ότι κάνεις πληρωμένο blitz καμάκι που μειώνει τον κίνδυνο από meeto και τα συναφή. Εσύ παίρνεις άλλα ρίσκα βέβαια στην πρώτη γραμμή, των οποίων θα καταλάβεις το μέγεθος, αν σου τύχει καμμιά στραβή.

Κάτι παρόμοιο σαν το δικό σου ετοιμάζω για Σλοβενία αργότερα, επειδή είναι κοντά στην Β. Ιταλία που είναι μέσα στο τερέν μου. Αλλά θα είναι σε κυριλέδικο στυλ, ίσως παίξω μπάλα σε καλά ξενοδοχεία, γυμναστήρια, χώρους τέννις/γκόλφ, πισίνες κλπ. Θα κοιτάξω και για διασυνδέσεις μέσω επαγγελματικών δικτύων.
Δεν πρόκειται να στριμώχνομαι στην πρώτη γραμμή με καμάκια από random χώρες και να εξαπολύω βαλκανικούς πυραύλους.

Όσο για τα sugar daddy sites όπου κινούνται συνήθως οι σπόνσορες, θα καταλήξει σε μεντοριλίκια, επαγγελματική συνοδεία και λοιπά για να μην μπορεί να στοιχειοθετηθεί χρηματική συναλλαγή, αλλά διαφορετικά benefits. Δηλ. οι σπόνσορες φαινομενικά θα κάνουν coaching, θα ψάχνουν γραμματέα, συνοδό σε επαγγελματικές εκδηλώσεις κλπ.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Εγώ το μεντοριλίκι δε βλέπω καλά.Τώρα με το me too τρώνε όλοι πακέτο αφού οι γκόμενες ανακαλύπτουν οτι τις βίασαν 10,20 χρόνια μετά.Αν ο Φιλιππίδης είχε πάρει κανα δωράκι ή πλήρωνε κανά ενοίκιο της γκόμενας θα έτρωγε τώρα τέτοιες κατηγορίες?Οχι βέβαια.Το σπονσοριλίκι είναι αθάνατο,πάντα γινότανε.Τα σάιτς είναι καινούργιο σχετικά φρούτο.Και οι γκόμενες και πολλές φεμινίστριες το βλέπουν σαν empowerment όπως και τα only fans κτλ που κονομάνε δείχνοντας τον κώλο τους κτλ.

Κάτι παρόμοιο σαν το δικό σου ετοιμάζω για Σλοβενία αργότερα, επειδή είναι κοντά στην Β. Ιταλία που είναι μέσα στο τερέν μου. Αλλά θα είναι σε κυριλέδικο στυλ, ίσως παίξω μπάλα σε καλά ξενοδοχεία, γυμναστήρια, χώρους τέννις/γκόλφ, πισίνες κλπ. Θα κοιτάξω και για διασυνδέσεις μέσω επαγγελματικών δικτύων.
Δεν πρόκειται να στριμώχνομαι στην πρώτη γραμμή με καμάκια από random χώρες και να εξαπολύω βαλκανικούς πυραύλους.

Χώρους τέννις?Θα παίζεις τέννις 60 χρονών?Εδώ ένα καμάκι κάνουμε στα κλαμπ και δεν αντέχουμε.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Εγώ το μεντοριλίκι δε βλέπω καλά.Τώρα με το me too τρώνε όλοι πακέτο αφού οι γκόμενες ανακαλύπτουν οτι τις βίασαν 10,20 χρόνια μετά.Αν ο Φιλιππίδης είχε πάρει κανα δωράκι ή πλήρωνε κανά ενοίκιο της γκόμενας θα έτρωγε τώρα τέτοιες κατηγορίες?Οχι βέβαια.Το σπονσοριλίκι είναι αθάνατο,πάντα γινότανε.Τα σάιτς είναι καινούργιο σχετικά φρούτο.Και οι γκόμενες και πολλές φεμινίστριες το βλέπουν σαν empowerment όπως και τα only fans κτλ που κονομάνε δείχνοντας τον κώλο τους κτλ.
Δεν είμαι ενημερωμένος για αυτού του είδους την επικαιρότητα στην Ελλάδα και ποιος είναι ο Φιλιππίδης, αλλά δεν έχει ιδιαίτερη σημασία, γιατί τέτοια όντως γίνονται παντού και οι φεμινίστριες ξεσάλωσαν με τα meeto. Θέλει προσοχή και το ίδιο ισχύει και για τους ΚΛΑΣΙΚΟΥΣ σπόνσορες. Και χειρότερα για τους σπόνσορες, γιατί οι γυναίκες με τις οποίες πάνε δεν θα περιμένουν 10 χρόνια. Αν τις κλωτσήσεις άγαρμπα ή έχουν σκοπό να σε εκβιάσουν θα το κάνουν αμέσως.

Το πρόβλημα με σένα είναι ότι οχυρώθηκες σε ένα concept που το ονομάζεις σπονσοριλίκι για να αισθάνεσαι άνετος κι ανώτερος και δεν πρόκειται να παραδεχτείς ποτέ ότι κάνεις πληρωμένο blitz καμάκι που μειώνει τον κίνδυνο από meeto και τα συναφή. Εσύ παίρνεις άλλα ρίσκα βέβαια στην πρώτη γραμμή, των οποίων θα καταλάβεις το μέγεθος, αν σου τύχει καμμιά στραβή.

Κάτι παρόμοιο σαν το δικό σου ετοιμάζω για Σλοβενία αργότερα, επειδή είναι κοντά στην Β. Ιταλία που είναι μέσα στο τερέν μου. Αλλά θα είναι σε κυριλέδικο στυλ, ίσως παίξω μπάλα σε καλά ξενοδοχεία, γυμναστήρια, χώρους τέννις/γκόλφ, πισίνες κλπ. Θα κοιτάξω και για διασυνδέσεις μέσω επαγγελματικών δικτύων.
Δεν πρόκειται να στριμώχνομαι στην πρώτη γραμμή με καμάκια από random χώρες και να εξαπολύω βαλκανικούς πυραύλους.

Όσο για τα sugar daddy sites όπου κινούνται συνήθως οι σπόνσορες, θα καταλήξει σε μεντοριλίκια, επαγγελματική συνοδεία και λοιπά για να μην μπορεί να στοιχειοθετηθεί χρηματική συναλλαγή, αλλά διαφορετικά benefits. Δηλ. οι σπόνσορες φαινομενικά θα κάνουν coaching, θα ψάχνουν γραμματέα, συνοδό σε επαγγελματικές εκδηλώσεις κλπ.

Εσύ διακινδυνεύεις περισσότερο γιατί το μπερδεύεις με δουλειά οπότε η γκόμενα μπορεί να σου κάνει ζημιά.Εμένα τι να μου κάνει?Να με κατηγορήσει οτι της δίνω δώρα?
 

Μονσελας

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2020
Μηνύματα
550
Like
945
Πόντοι
86
Απλα να σημειωσω πως υδραυλικος καλογερο δεν ηταν ελβετια τις μερες που ελειπε
Ειχε ερθει να ξεβουλωσει την χεστρα στο διαμερισματακι μου στα πατησια
Σε ανταλλαγμα εγω μαζι με τον περικλη απο το μπαγκλαντες του ξεβουλωσαμε το παχυ εντερο
Μεχρι αμυγδαλες φτασαμε

Τεράστιε Μονσελά ελπίζω να είχε κάνει την κατάλληλη προεργασία ο μέντορας και να μην είχαμε τίποτα ατυχήματα...:confused:

Καλογερο επαγγελματιας
Καθαρο ποπουδακι και ξυρισμενο

Μονο κακο πως ηρθε με τρυπιο σαβρακο το μωρακι
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Καλογερε καλημέρα :)

4. Πάμε τώρα και στις θεωρίες σου περί mentoring. Τύπε να με συγχωρείς, αλλά από τα όσα έχεις γράψει κάνεις μπαμ από χιλιόμετρα ότι είσαι αμπαλος και στις γυναίκες και στα επαγγελματικά.:2funny::2funny:

5. Κράτα λοιπόν τα τσεκ σου, γιατί εύκολα μπορεί να αποδειχθεί ότι κάποιοι πριν τα 40 βγάζουν 3πλασια νούμερα από τα ψηλότερα νούμερα που είδες ποτέ στην καριέρα σου. Τα high-λικια στις ψοφιες που τσιμπάνε :P

Αυτά τα ολίγα τύπε, και φυσικά no hard feelings. Παίξε τη μπαλίτσα σου, ουδείς τελειος.. Αν τρως και λίγο γλέντι εδώ στο bou δεν τρέχει τίποτα :2funny:

Wrath_ καλημέρα :)

Το βρήκες, είμαι άμπαλος με τις γυναίκες και τα επαγγελματικά. :2funny:

Πώς βγάζεις τα 3πλάσια νούμερα; Συμπληρώνεις με πουτάνες;

Από δουλειά πώς πάει; Βγάζεις τίποτα ή ζεις με το επίδομα κορονωιού του Κούλη; Εγώ, ως άμπαλος, καταστράφηκα, ό,τι βγάζω πια από τις επενδύσεις (κάνα 5Κ το μήνα).

Γλέντα με όσο μπορείς εδώ μέσα να αισθάνεσαι καλύτερα, γιατί εκεί έξω δεν έχει γλέντια. Το αυτό ισχύει και για τον γνωστό παπάρα, που έσπασε 31 τρόμπες να φουσκώσει την πλαστική του κούκλα. :2funny:

No hard feelings, εννοείται.
Πριν κάτι μέρες έλεγες πως βγάζεις 10κ και τώρα λες 5κ.
Αν συνεχίσεις έτσι σε κανα μήνα θα αποδειχτεί πως τη βγάζεις με τα γνωστά 534 Ε

Κυριάκο και γω νόμιζα πως είναι ξεβράκωτος αλλά τελικά φοράει σώβρακο...τρύπιο. :confused:
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.615
Κριτικές
1
Like
5.541
Πόντοι
2.356
οσμιζομαι κλωνο σαββιδη.....
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.213
Like
3.482
Πόντοι
1.706
Κάτι παρόμοιο σαν το δικό σου ετοιμάζω για Σλοβενία αργότερα, επειδή είναι κοντά στην Β. Ιταλία που είναι μέσα στο τερέν μου. Αλλά θα είναι σε κυριλέδικο στυλ, ίσως παίξω μπάλα σε καλά ξενοδοχεία, γυμναστήρια, χώρους τέννις/γκόλφ, πισίνες κλπ. Θα κοιτάξω και για διασυνδέσεις μέσω επαγγελματικών δικτύων.
Δεν πρόκειται να στριμώχνομαι στην πρώτη γραμμή με καμάκια από random χώρες και να εξαπολύω βαλκανικούς πυραύλους.

Χώρους τέννις?Θα παίζεις τέννις 60 χρονών?Εδώ ένα καμάκι κάνουμε στα κλαμπ και δεν αντέχουμε.

Μπα, απλά θα κυκλοφοράω στο χώρο του τέννις σαν κυριλές για να δηλώσω παρουσία. :sunglasses: Σαν σπόνσορας (κλασικός κι όχι κμανικός) πρέπει να κυκλοφοράς σε κάποιους χώρους, να πουλάς ένα στάτους και να κατέχεις τεχνικές εντυπωσιασμού (ιδίως αν δεν μπορείς να υποστηρίξεις το στάτους σου 100%). Αλλιώς πώς θα ξέρουν ότι υπάρχεις; Γκόλφ ψιλοπαίζω αλλά όχι τέννις. Πολλά ξενοδοχεία έχουν 9-τρυπα παρκούρ (της πλάκας) που είναι τερέν για να κάνεις γνωριμίες. Ο στόχος μου θα είναι καλοδιατηρημένες μπιζνεσγούμεν μέχρι 40. Για την ηλικία μου και για τα γούστα μου είναι μια χαρά. Επίσης ανέφερα κι άλλους χώρους που είναι στα μέτρα μου. Πχ οι καφετέριες καλών ξενοδοχείων είναι οκ χώρος και μαζεύονται και πολλές εξωξενοδοχειακές.

----
Υπάρχουν πολλοί τρόποι ανάπτυξης τεχνητού στάτους, είναι μεγάλο κεφάλαιο. Πχ μία τεχνική που εφάρμοζα παλιά ήταν να πηγαίνω κυριλές στις 10 για πρωινό σε ένα καλό cafe σε μεγάλο εμπορικό κέντρο. Την ώρα αυτή που οι άλλοι δουλεύουν, σίγουρα τραβάς την προσοχή των σπονσορετών που ψάχνουν κυρίους. Έχει πλάκα να δεις τι σκαρφίζοντται για να στην πέσουν. Σε μία φάση πλακώνουν δύο γύρω στα 20 για δήθεν επαγγελματική σφυγμομέτρηση: «κάνουμε μία έρευνα για το τάδε ινστιτούτο, μπορείτε να απαντήσετε σε μερικά ερωτήματα πχ με τι ασχολείσθε, σε ποια εισοδηματική κλίμακα είστε, έχετε εντάξει την επαγγελματική κινητικότητα στη δουλείά σας κλπ.» Στη συνέχεια η μία φεύγει λόγω «εκτάκτου ανάγκης» και η συζήτηση με την άλλη κατέληξε: «μην ανησυχείτε, δεν θα έχετε κανένα πρόβλημα μαζί μου, θα σας παίρνω τις ώρες που θα μου πείτε και θα έρχομαι μόνο όταν με καλείτε. Θα περάσετε πολύ καλά μαζί μου χωρίς απολύτως καμμία σκοτούρα». Εννοείται πως ενέδωσα. Ήμουν σαραντάρης τότε. Τώρα 20άρες δυστυχώς δεν παίζει.



 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Για να μην ξεχνάμε τι εστί Kalogeros...
Τύπος που με πρόσχημα επαγγελματική εξέλιξη ζητάει ως αντάλλαγμα σεξουαλική ικανοποίηση από τα θύματα του, που βρίσκονται στην ηλικία της κόρης του.
Είναι 60+ χοντρός, άσχημος και κυκλοφορεί ελεύθερος...:confused:



 

Συνημμένα

  • DVDZAXO (2).jpg
    DVDZAXO (2).jpg
    129,3 KB · Εμφανίσεις: 47
  • 3636.jpg
    3636.jpg
    40,9 KB · Εμφανίσεις: 46

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.311
Like
16.755
Πόντοι
3.556
10 το πρωι για πρωινο σε καλο μαγαζι σε εμπορικο κεντρο :sunglasses:

μηπως εννοεις κανενα έβερεστ τύπε που πηγες να πλακώσεις τα ζαμτιριντομ ;:confused::confused::confused:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Για να μην ξεχνάμε τι εστί Kalogeros...
Τύπος που με πρόσχημα επαγγελματική εξέλιξη ζητάει ως αντάλλαγμα σεξουαλική ικανοποίηση από τα θύματα του, που βρίσκονται στην ηλικία της κόρης του.
Είναι 60+ χοντρός, άσχημος και κυκλοφορεί ελεύθερος...:confused:

Έχεις πρόβλημα με τους άνδρες που γουστάρουν γυναίκες ;;;;
Ενώ για τους σταρ των ομονοιακών τσοντοσινεμά .... δεν έχεις πρόβλημα !!!

 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Για να μην ξεχνάμε τι εστί Kalogeros...
Τύπος που με πρόσχημα επαγγελματική εξέλιξη ζητάει ως αντάλλαγμα σεξουαλική ικανοποίηση από τα θύματα του, που βρίσκονται στην ηλικία της κόρης του.
Είναι 60+ χοντρός, άσχημος και κυκλοφορεί ελεύθερος...:confused:

Έχεις πρόβλημα με τους άνδρες που γουστάρουν γυναίκες ;;;;
Ενώ για τους σταρ των ομονοιακών τσοντοσινεμά .... δεν έχεις πρόβλημα !!!

Λαλάκη γιατί δεν γράφεις με το άλλο σου προφίλ σαν Λίλας να σου στείλω δώρο και κάνα κούτσουρο; :confused:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Κάτι παρόμοιο σαν το δικό σου ετοιμάζω για Σλοβενία αργότερα, επειδή είναι κοντά στην Β. Ιταλία που είναι μέσα στο τερέν μου. Αλλά θα είναι σε κυριλέδικο στυλ, ίσως παίξω μπάλα σε καλά ξενοδοχεία, γυμναστήρια, χώρους τέννις/γκόλφ, πισίνες κλπ. Θα κοιτάξω και για διασυνδέσεις μέσω επαγγελματικών δικτύων.
Δεν πρόκειται να στριμώχνομαι στην πρώτη γραμμή με καμάκια από random χώρες και να εξαπολύω βαλκανικούς πυραύλους.

Χώρους τέννις?Θα παίζεις τέννις 60 χρονών?Εδώ ένα καμάκι κάνουμε στα κλαμπ και δεν αντέχουμε.

Μπα, απλά θα κυκλοφοράω στο χώρο του τέννις σαν κυριλές για να δηλώσω παρουσία. :sunglasses: Σαν σπόνσορας (κλασικός κι όχι κμανικός) πρέπει να κυκλοφοράς σε κάποιους χώρους, να πουλάς ένα στάτους και να κατέχεις τεχνικές εντυπωσιασμού (ιδίως αν δεν μπορείς να υποστηρίξεις το στάτους σου 100%). Αλλιώς πώς θα ξέρουν ότι υπάρχεις; Γκόλφ ψιλοπαίζω αλλά όχι τέννις. Πολλά ξενοδοχεία έχουν 9-τρυπα παρκούρ (της πλάκας) που είναι τερέν για να κάνεις γνωριμίες. Ο στόχος μου θα είναι καλοδιατηρημένες μπιζνεσγούμεν μέχρι 40. Για την ηλικία μου και για τα γούστα μου είναι μια χαρά. Επίσης ανέφερα κι άλλους χώρους που είναι στα μέτρα μου. Πχ οι καφετέριες καλών ξενοδοχείων είναι οκ χώρος και μαζεύονται και πολλές εξωξενοδοχειακές.

----
Υπάρχουν πολλοί τρόποι ανάπτυξης τεχνητού στάτους, είναι μεγάλο κεφάλαιο. Πχ μία τεχνική που εφάρμοζα παλιά ήταν να πηγαίνω κυριλές στις 10 για πρωινό σε ένα καλό cafe σε μεγάλο εμπορικό κέντρο. Την ώρα αυτή που οι άλλοι δουλεύουν, σίγουρα τραβάς την προσοχή των σπονσορετών που ψάχνουν κυρίους. Έχει πλάκα να δεις τι σκαρφίζοντται για να στην πέσουν. Σε μία φάση πλακώνουν δύο γύρω στα 20 για δήθεν επαγγελματική σφυγμομέτρηση: «κάνουμε μία έρευνα για το τάδε ινστιτούτο, μπορείτε να απαντήσετε σε μερικά ερωτήματα πχ με τι ασχολείσθε, σε ποια εισοδηματική κλίμακα είστε, έχετε εντάξει την επαγγελματική κινητικότητα στη δουλείά σας κλπ.» Στη συνέχεια η μία φεύγει λόγω «εκτάκτου ανάγκης» και η συζήτηση με την άλλη κατέληξε: «μην ανησυχείτε, δεν θα έχετε κανένα πρόβλημα μαζί μου, θα σας παίρνω τις ώρες που θα μου πείτε και θα έρχομαι μόνο όταν με καλείτε. Θα περάσετε πολύ καλά μαζί μου χωρίς απολύτως καμμία σκοτούρα». Εννοείται πως ενέδωσα. Ήμουν σαραντάρης τότε. Τώρα 20άρες δυστυχώς δεν παίζει.

Αμα είσαι πολυάσχολος επιχειρηματίας δεν έχεις χρόνο για ψωλάρισμα στις δέκα το πρωί,πρέπει να δουλεύεις.
Εγώ έκανα καμάκι πλατεία Ομονοίας δίπλα στα τζάνκια ούτε γήπεδα τέννις ούτε ξενοδοχεία.Πλάκα,Σύνταγμα,Ερμού,πλατεία Ομονοίας αυτά είναι τα μέρη.
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.213
Like
3.482
Πόντοι
1.706
Για να μην ξεχνάμε τι εστί Kalogeros...
Τύπος που με πρόσχημα επαγγελματική εξέλιξη ζητάει ως αντάλλαγμα σεξουαλική ικανοποίηση από τα θύματα του, που βρίσκονται στην ηλικία της κόρης του.
Είναι 60+ χοντρός, άσχημος και κυκλοφορεί ελεύθερος...:confused:

Έχεις πρόβλημα με τους άνδρες που γουστάρουν γυναίκες ;;;;
Ενώ για τους σταρ των ομονοιακών τσοντοσινεμά .... δεν έχεις πρόβλημα !!!
Έχει πρόβλημα με τον ίδιο του τον εαυτό. Έχει κάνει κάμποσους κλώνους που πετάνε πάσες ο ένας στον άλλο για να βγαίνει πάντα νικητής. Στη φαντασία του.
Είναι και η μόνη του χαρά στην έρμη τούτη ζήση.
Στην πραγματική ζωή είναι ένας ξοφλημένος γεράκος που γαμάει πότε πότε με approval. Του στέλνω άκυρα πεντόλεπτα τσεκ κι όταν μαζευτούν πολλά και θέλει να γαμήσει με ειδοποιεί. Αν ήταν φρόνιμος την προηγούμενη περίοδο, δίνω εντολή στην τράπεζα να κάνει regularisation και να πληρωθεί. :confused:
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Εντάξει, "λαθάκια" συμβαίνουν :sunglasses:

Τύπε Καλογερε επειδή σε κόβω λίγο επιρρεπή σε "λαθάκια", δεν ανεβάζεις μια φώτο από τη "μεντορετα" σου?

Μην αχνοφαίνεται κάνα παπαρι κάτω από τη φούστα που διέφυγε της προσοχής σου... Κρίμα είναι να γίνει καμία ζημιά τώρα στα γεράματα... :2funny::2funny::2funny:


Και για να το ξεκαθαρίζουμε Δυτικά Προάστεια Ευρώπης σημαίνει Γαλλοιταλική Ριβιέρα (επιβεβαιώνεται από την IP). Το διάλειμμα αναψυχής σας τελειώνει όταν ξελογκάρετε και γυρίζετε στη μίζερη ζωή σας. Φουκαράδες που νομίζετε ότι μου τη λέτε.





Στην γαλλικη ριβιερα ανοιξε κεμπαμπτζιδικο ο Μαροκινος του Δημητρακη
Το παλευει γιατι παιζουν πολλα κεμπαμπτζιδικα απο γαλλομαροκινους στην Νικαια

Κολλαει το παζλ:confused:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.311
Like
16.755
Πόντοι
3.556
τύπε αλλος ο μαροκινός αλλος ο αλγερινός αλλος ο καλογερο; η’ μιλαμε για το ιδιο ατομο; :confused:

το μέλος αραβοτουρκος αν διαβάζει τα χαιρετισματα μας:sunglasses:
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.213
Like
3.482
Πόντοι
1.706
Αμα είσαι πολυάσχολος επιχειρηματίας δεν έχεις χρόνο για ψωλάρισμα στις δέκα το πρωί,πρέπει να δουλεύεις.
Εγώ έκανα καμάκι πλατεία Ομονοίας δίπλα στα τζάνκια ούτε γήπεδα τέννις ούτε ξενοδοχεία.Πλάκα,Σύνταγμα,Ερμού,πλατεία Ομονοίας αυτά είναι τα μέρη.
Ελεύθερος επαγγελματίας είμαι, ρε μαν, κι εξωτερικός συνεργάτης κατά καιρούς. Εγώ κανονίζω τα ωράρια μου. Άμα είναι βαρύ το πρόγραμμα μπορεί να σηκωθώ κι από τις 6 και στις 10 να είναι το πρώτο μου διάλλειμα. Μπορεί να σηκωθώ και στις 10 και να το τραβήξω μέχρι πιο αργά. Ευτυχώς έχω δουλειά που βολεύει.

Επίσης αυτά που κερδίζω δεν αντιστοιχούν αναγκαστικά στο χρόνο που δουλεύω, αλλά στο value που δίνω και στο είδος της πελατείας.

Υπάρχουν δουλειές προσοδοφόρες πχ offshore, ακίνητα... αλλά και περιοχές προσοδοφόρες πχ Ελβετία, Κυανή Ακτή ...

Ούτε Ελλάδα μένω ούτε στραγάλια πουλάω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom