Νέα

Με πόσες πληρωμένες έχετε πάει?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panos285
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 141
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Με ποσες πληρωμενες εχετε παει?

  • 1-50

    Ψήφοι: 69 34,2%
  • 50-100

    Ψήφοι: 33 16,3%
  • 100-250

    Ψήφοι: 31 15,3%
  • 250-500

    Ψήφοι: 19 9,4%
  • 500-800

    Ψήφοι: 8 4,0%
  • 800-1000

    Ψήφοι: 6 3,0%
  • 1000-1500

    Ψήφοι: 16 7,9%
  • 2000-4000

    Ψήφοι: 6 3,0%
  • 5000+

    Ψήφοι: 14 6,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    202

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
πιστευω οτι ειμαι λιγο πανω απο 100.
 

VaggelisWestSide

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
431
Κριτικές
8
Like
7
Πόντοι
1
Νοέμβριο του '09 πρώτη φορά και μέχρι τώρα έχω πάει με 10 (οι περισσότεροι θα πουν 'μόνο τόσες;' αλλά για ένα μεγάλο διάστημα δεν πήγαινα γιατί ψαχνόμουν με γκόμενες έξω,μέχρι να καταλήξω στο συμπέρασμα ότι τη βγάζω καλύτερα με τις τάνες  :dancing: :rockon:) Επανήλθα δριμύτερος  :grin:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
για καποιον που δεν εχει παει με καμια γιατι δεν γραψατε μηδεν στη επιλογη? :grin: :grin:.
 

Επισκέπτης
5000+ - 12 (8.2%) :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

Ρε μαλάκες την αλήθεια!!! :2funny:

Υ.Γ.Είμαι ακόμα στις 10-15 :P,αλλά διαφορετικές όλες. :sunglasses:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Θες να πεις οτι δεν εχεις πληρωσει ουτε καφε για να πηδηξεις?? Ουτε φαγητο? Ουτε σινεμα?
α το γενικοποιησες?οκ εκει ολοι μας εχουμε πληρωσει αλλα εκει μπορει να πληρωσεις και να μην πηδηξεις κιολας.μην σου πω οτι σε αυτους που πληρωνουν αργουν να το δωσουν η δεν το δινουν ενω σε αλλους το δινουν σαν κλασικα φτηνα βρωμοπουτανα.
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
α το γενικοποιησες?
Τα παντα ειναι σχετικα ;)
Εγω παντως εχω παει με σχεδον οσες εχω πληρωσει. Ή μαλλον τις εχω πληρωσει αφοτου εχω παει μαζι τους :p
Κ αυτο ισχυει γενικα, αλλα και ειδικα..
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Τα παντα ειναι σχετικα ;)
Εγω παντως εχω παει με σχεδον οσες εχω πληρωσει. Ή μαλλον τις εχω πληρωσει αφοτου εχω παει μαζι τους :p
Κ αυτο ισχυει γενικα, αλλα και ειδικα..
συμφωνω :2funny: :2funny: :2funny:
 

gtp_x

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
155
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
α το γενικοποιησες?οκ εκει ολοι μας εχουμε πληρωσει αλλα εκει μπορει να πληρωσεις και να μην πηδηξεις κιολας.μην σου πω οτι σε αυτους που πληρωνουν αργουν να το δωσουν η δεν το δινουν ενω σε αλλους το δινουν σαν κλασικα φτηνα βρωμοπουτανα.
Σωστα οταν πληρωνεις ερχεσαι σε μειονεκτικη θεση στο μυαλο της γκομενας,κι ας σε κακοχαρακτηριζουν μεταξυ τους, απο θυτης γινεσαι θυμα.Επισης οταν πληρωνεις η γκομενα σκεφτεται οτι η τσεπη βασταει και το παει για σχεση,οποτε αργει το γαμησι.Αν ειναι να γαμηθει μαζι σου γαμιεται και χωρις να το παιξεις "αντρας" και large.Τωρα αν ειναι να πληρωνεις εξοδους, το ενα το αλλο για να γαμας σταθερα,καλλιο αγοραια.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Με απλα μαθηματικά :
Παω 30 χρονια στα διαφρα ιδρυματα με συχνοτητα μεσου ορου μιαμιση φορα την εβδομαδα.
Αραγε 30 (χρονια) *52 (εβδομαδες/ετος) * 1,5 (φορα την εβδομαδα) = 2.340 φορες

Ομως δεν ειναι ολες οι φορες με διαφορετικη κοπελα.

Στην χειροτερη λοιπον και με προχειρους υπολογισμους θα ειναι πανω απο 1.000 κοπελες........

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

KELARA

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
3.698
Κριτικές
1
Like
3
Με απλα μαθηματικά :
Παω 30 χρονια στα διαφρα ιδρυματα με συχνοτητα μεσου ορου μιαμιση φορα την εβδομαδα.
Αραγε 30 (χρονια) *52 9εβδομαδες/ετος) * 1,5 (φορα την εβδομαδα) = 2.340 φορες

Ομως δεν ειναι ολες οι φορες με διαφορετικη κοπελα.

Στην χειροτερη λοιπον και με προχειρους υπολογισμους θα ειναι πανω απο 1.000 κοπελες........

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
Οι ανθρωποι δεν αγοραζονται.......

;) ;) ;) ;) ;) ;)
Αληθεια ε? Νομιζα οτι το κανεις κατα μεσο ορο 1,5 φορα τη βδομαδα..
Βασικα ομως ξεχνα το σχολιο, με δοση χιουμορ το εγραψα αλλα απαντησες σοβαρα.. Γαμα το, προτιμω να δω καμια φωτο απο το κελακι. Υπαρχει περιπτωση να μαθουμε και την καταγωγη καποιων κοριτσιων? Αραγε υπαρχει περιπτωση να βγουμε για καφε με καποια απο αυτες? Σκατα, ναι ειναι η απαντηση, αλλα ποιος το ρισκαρει..
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Αληθεια ε? Νομιζα οτι το κανεις κατα μεσο ορο 1,5 φορα τη βδομαδα..
Βασικα ομως ξεχνα το σχολιο, με δοση χιουμορ το εγραψα αλλα απαντησες σοβαρα.. Γαμα το, προτιμω να δω καμια φωτο απο το κελακι. Υπαρχει περιπτωση να μαθουμε και την καταγωγη καποιων κοριτσιων? Αραγε υπαρχει περιπτωση να βγουμε για καφε με καποια απο αυτες? Σκατα, ναι ειναι η απαντηση, αλλα ποιος το ρισκαρει..
Μα κατα μεσο ορο 1,5 φορα το κανω.
Τα τελευταια χρονια ειναι 2 με 3 αλλα οταν ημουνα νεωτερος ηταν 1 ισως και καμια, γι΄αυτο βαζω 1,5 φορα σαν μεσο ορο.

Προσωπικα δεν ρωταω την καταγωγη των κοριτσιων. Δεν με απασχολει. Με ενδιαφερουν τα ιδια τα κοριτσια και οχι απο που ειναι.

Το καταλαβα οτι το σχολιο σου ειναι χιουμορισικο, δεν με πειραξε κατι, αλλα ηταν μια καλη ευκαιρια να πω τη  θεση μου.

Οσο για τον καφε που γραφεις, τιποτα δεν αποκλειεται.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom