Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

papwolf

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2012
Μηνύματα
459
Like
388
Πόντοι
21
η μεγαλη μαλακια ειναι αυτοι οι μαλακες που περνουν τηλεφωνα και τισ ζαλιζουνε με μαλακιες....

μετα ΜΟΝΟ απο γνωστο...και πολλη γνωστο!!!!!!

το εχουν παθει πολλες....
Πρόεδρε γνωστό για να με συστήσει στην συγκεκριμένη κοπέλα ή σε άλλες δεν έχω.Απλά την ρώτησα αν προχωράει και σε κάτι άλλο εκτός του μασάζ προκειμένου να κλείσω ραντεβού (ξέροντας τι έχει αναφερθεί εδώ μέσα),μου το απέκλεισε οπότε πάμε για άλλα.
 

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
774
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
Πρόεδρε γνωστό για να με συστήσει στην συγκεκριμένη κοπέλα ή σε άλλες δεν έχω.Απλά την ρώτησα αν προχωράει και σε κάτι άλλο εκτός του μασάζ προκειμένου να κλείσω ραντεβού (ξέροντας τι έχει αναφερθεί εδώ μέσα),μου το απέκλεισε οπότε πάμε για άλλα.

σωστος!!!!!!!!!!!!
 

papwolf

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2012
Μηνύματα
459
Like
388
Πόντοι
21
πηγαινε και οταν σου πει οτι θελεις μου λες πεσ της το ποιημα
σιγα που δεν κανει διδακτορικο στο lido pallace εβγαλε
Μου φάνηκε πολύ κατηγορηματική στο τηλέφωνο οπότε δεν ρισκάρω να μείνω με το πουλί στο χέρι.
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.991
Πόντοι
736
Μου φάνηκε πολύ κατηγορηματική στο τηλέφωνο οπότε δεν ρισκάρω να μείνω με το πουλί στο χέρι.
εγω εμεινα ηθελημενα με το πουλι στο χερι, μασαζ σχετικα καλο με το ζορι κανα 40λεπτο στα 30 ευρω, για φραπε, οχι με καλαμακι ηθελε 50 το αρπακτικο.
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
6
Like
7.072
Πόντοι
1.336
εγω εμεινα ηθελημενα με το πουλι στο χερι, μασαζ σχετικα καλο με το ζορι κανα 40λεπτο στα 30 ευρω, για φραπε, οχι με καλαμακι ηθελε 50 το αρπακτικο.

1000 φορές η Ιουλία τότε!! Πιο τίμια!!
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
την προηγουμενη εβδομαδα ειχα κλεισει ραντεβου για μασαζ καπου στην νεα ιωνια..τελικα αποδειχθηκε οτι ηταν αυτη η μαυρουλα που εχει αναφερθει εδω,χωρις ομως λεπτομερειες και εχει τα μαυρα της τα χαλια...κοντη,χοντρουλα και ασχημη :S :S το μασαζ δε,γινοταν σε κρεβατι με σεντονια πολλαπλων χρησεων,χρωματιστα :S..εννοειται οτι δεν εμεινα ,χαιρετησα και εφυγα...την αγγελια την ειχα δει καπου στο car,αν θυμαμαι καλα,το τηλεφωνο το διεγραψα...
 

Babouinos

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2015
Μηνύματα
326
Like
62
Πόντοι
1
Καλησπέρα μαγκες,πριν κανα μηνα εκλεισα ραντεβου για μασαζ στο νεο ηρακλειο σε μια και καλα αισθητικο
που τη βρηκα απο χρυση ευκαιρια.η αγγελια της εχει κατεβει.το ονομα της αρχιζει απο Μ.

μουναρα στα νιατα της αλλα πατημενα 50 με σιλικονες στα χειλη.

μασαζ γυμνος αλλα οταν με γυρισε ανασκελαμου εβαλε πετσετα.μασαζ συμπαθητικο μιαμισης ωρας.

μετα απο απεγνωσμενα παρακαλητα να μου τον παιξει με αφησε με το πουλι στο χερι.

γνωριζει καποιος κατι περισσοτερο? χωρος πεντακαθαρος...μη με ζαλισετε στα πμ...
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.686
Like
28.266
Πόντοι
5.006
την προηγουμενη εβδομαδα ειχα κλεισει ραντεβου για μασαζ καπου στην νεα ιωνια..τελικα αποδειχθηκε οτι ηταν αυτη η μαυρουλα που εχει αναφερθει εδω,χωρις ομως λεπτομερειες και εχει τα μαυρα της τα χαλια...κοντη,χοντρουλα και ασχημη :S :S το μασαζ δε,γινοταν σε κρεβατι με σεντονια πολλαπλων χρησεων,χρωματιστα :S..εννοειται οτι δεν εμεινα ,χαιρετησα και εφυγα...την αγγελια την ειχα δει καπου στο car,αν θυμαμαι καλα,το τηλεφωνο το διεγραψα...
στη κασταμονης μαν ήταν;
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.016
Like
968
Πόντοι
96
Καλησπέρα μαγκες,πριν κανα μηνα εκλεισα ραντεβου για μασαζ στο νεο ηρακλειο σε μια και καλα αισθητικο
που τη βρηκα απο χρυση ευκαιρια.η αγγελια της εχει κατεβει.το ονομα της αρχιζει απο Μ.

μουναρα στα νιατα της αλλα πατημενα 50 με σιλικονες στα χειλη.

μασαζ γυμνος αλλα οταν με γυρισε ανασκελαμου εβαλε πετσετα.μασαζ συμπαθητικο μιαμισης ωρας.

μετα απο απεγνωσμενα παρακαλητα να μου τον παιξει με αφησε με το πουλι στο χερι.

γνωριζει καποιος κατι περισσοτερο? χωρος πεντακαθαρος...μη με ζαλισετε στα πμ...
......Μεγάλο κελεπούρι....ηταν ναρα την εποχή του χαλκού ,και μετα απο χιλια παρακάλια,σε άφησε μπουκάλα....αν πάθεις πμ ακόμα και για αυτήν....ότι παθαινουμε,μας αξίζει....
 

atlasmanios

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα θα ηθελα και εγω το τηλ της θείας ελένης αν ειναι εύκολο οποιος συναγωνιστής μπορει
 

skiergr

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2015
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας!
μπορώ το τηλ της θείας Ελένης αν είναι εύκολο οόποιος συναγωνιστής μπορεί, ευχαριστώ!
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Καλησπέρα μαγκες,πριν κανα μηνα εκλεισα ραντεβου για μασαζ στο νεο ηρακλειο σε μια και καλα αισθητικο
που τη βρηκα απο χρυση ευκαιρια.η αγγελια της εχει κατεβει.το ονομα της αρχιζει απο Μ.

μουναρα στα νιατα της αλλα πατημενα 50 με σιλικονες στα χειλη.

μασαζ γυμνος αλλα οταν με γυρισε ανασκελαμου εβαλε πετσετα.μασαζ συμπαθητικο μιαμισης ωρας.

μετα απο απεγνωσμενα παρακαλητα να μου τον παιξει με αφησε με το πουλι στο χερι.

γνωριζει καποιος κατι περισσοτερο? χωρος πεντακαθαρος...μη με ζαλισετε στα πμ...


Κόστος??

Ηταν στο παλαιο ηρακλειο στη γραμμου?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom