Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (1 μέλη και 43 επισκέπτες)

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
158
Like
216
Πόντοι
21
την προηγουμενη εβδομαδα ειχα κλεισει ραντεβου για μασαζ καπου στην νεα ιωνια..τελικα αποδειχθηκε οτι ηταν αυτη η μαυρουλα που εχει αναφερθει εδω,χωρις ομως λεπτομερειες και εχει τα μαυρα της τα χαλια...κοντη,χοντρουλα και ασχημη :S :S το μασαζ δε,γινοταν σε κρεβατι με σεντονια πολλαπλων χρησεων,χρωματιστα :S..εννοειται οτι δεν εμεινα ,χαιρετησα και εφυγα...την αγγελια την ειχα δει καπου στο car,αν θυμαμαι καλα,το τηλεφωνο το διεγραψα...
η μόνη μου ένσταση σε όλο αυτό που γράφεις είναι το θεμα της καθαριότητας.Ηκοπελα είναι πεντακάθαρη και πάντα έχει καθαρά σεντόνια πετσέτες παντόφλες μιας χρήσης.Το εμφανισιακο όπως παντα είναι υποκειμενικό γούστα είναι αυτά.Και το λέω επειδή έχω πάει για κανέναν άλλο λόγο.
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
δηλαδη στην κλιμακα απο το 1 εως το 10 -απο θεμα εμφανισης,θα της εβαζες πανω απο 1? :2funny:
 

ektor2010

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2010
Μηνύματα
58
Like
190
Πόντοι
0
Αν κρίνω από τη φάτσα της είναι μια παλιά γνώριμη στις σελίδες αυτού του φόρουμ πριν από αρκετά χρόνια, με χώρο στα Καμίνια κοντά στη ΔΕΗ.
Ψηλή νταρντανορωσίδα με ψιλοτρομακτικό πρόσωπο, πολυλογού, που όλο έψαχνε άνδρα να παντρευτεί. Μεγάλη σε ηλικία τότε που το όνομά  της κυκλοφορούσε πολύ στις σελίδες εδώ, άρα τώρα αρκετά μεγαλύτερη μετά από τόσα χρόνια.
Μασάζ μέτριο, φραπέ έτσι κι έτσι, σε στυλ αγγαρείας. Αν μπορούσε να τον αποφύγει θα το έκανε.
Τότε έπαιρνε 30-40€ επίσκεψη. Τώρα δεν ξέρω. Έχω να τη δω από τότε που ήταν στα Καμίνια.
Ναι η Άννα από Καμινια είναι τώρα έχει πάει Καλλιθέα εδώ και μερικά χρόνια αρκετά καλό μασάζ και φραπέ στο τέλος 30€-40€ κόστος κατηγορία Ιουλίας θα έλεγα
 
Εγγρ.
20 Ιαν 2017
Μηνύματα
142
Like
52
Πόντοι
1
Παρόμοια εμπειρία πριν από δύο χρόνια περίπου στο νεο Ηράκλειο τέρμα οδός Πλαπούτα σκας Ηρακλείου ψηλά και μπαίνεις σε έναν πεζόδρομο αν θυμάμαι καλά!!
Εγώ δεν την παρακάλεσα της είχα πει χύμα καλά δεν βλέπεις το φάντασμα σήκωσε την πετσέτα θα βγει ο Κάσπερ σε λίγο!!
Κατευθείαν μου λέει αυτό κάνω πως δεν το άκουσα κτλ επειδή κάποιες κάνουν τέτοια για να έχουν παραπάνω δουλειά δεν είμαστε όλες ετσι..
Έχει και αδερφή λίγο παρά δίπλα είχε αγγελία παλιά στην ΧΕ τώρα έχει χαθεί
Η οποία τον στραγγιζε κανονικα σχεδόν χωρίς να σε ρωτησει!
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Παρόμοια εμπειρία πριν από δύο χρόνια περίπου στο νεο Ηράκλειο τέρμα οδός Πλαπούτα σκας Ηρακλείου ψηλά και μπαίνεις σε έναν πεζόδρομο αν θυμάμαι καλά!!
Εγώ δεν την παρακάλεσα της είχα πει χύμα καλά δεν βλέπεις το φάντασμα σήκωσε την πετσέτα θα βγει ο Κάσπερ σε λίγο!!
Κατευθείαν μου λέει αυτό κάνω πως δεν το άκουσα κτλ επειδή κάποιες κάνουν τέτοια για να έχουν παραπάνω δουλειά δεν είμαστε όλες ετσι..
Έχει και αδερφή λίγο παρά δίπλα είχε αγγελία παλιά στην ΧΕ τώρα έχει χαθεί
Η οποία τον στραγγιζε κανονικα σχεδόν χωρίς να σε ρωτησει!

:rockon: :rockon: :rockon:

Ρένα αν θυμάμαι καλά?
 

kouneli1974

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2011
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα θα ηθελα και εγω το τηλ της θείας ελένης αν ειναι εύκολο οποιος μπορει
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Πριν λίγο βγήκα από Ελένη.... Το μασάζ τέλειο... Ίσως από τα καλύτερα.  Βγαίνεις και νιώθεις ανάλαφρο... Όσο για το δεύτερο μέρος... Πλήρης περιποίηση παντού και διαρκής εναλλαγή στασεων.. Προσοχή... Μόνο για όσους αντέχουν.  Δεν συνιστάται για πρωτάρηδες..
Και 2 tip.
Γουστάρω που κάθε φορά με μπανιαριζει,  ειδικά στην πλάτη,  για να φύγει το σαπούνι.... Με τρελαίνει
Και δεύτερον παίζει και συμπαικτρια παλιά γνώριμη από Σολωμού (7ος νομίζω οροφος)  που είχα να την δω χρόνια... Στα υπόψη...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.416
Πόντοι
41.447
Γουστάρω που κάθε φορά με μπανιαριζει,  ειδικά στην πλάτη,  για να φύγει το σαπούνι.... Με τρελαίνει
Και δεύτερον παίζει και συμπαικτρια παλιά γνώριμη από Σολωμού (7ος νομίζω οροφος)  που είχα να την δω χρόνια... Στα υπόψη...

μια ψιλη με κωλαρα????  :sunglasses:
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495

theScientist

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2016
Μηνύματα
271
Κριτικές
1
Like
222
Πόντοι
1
Κάποιος αν έχει την καλοσύνη να δώσει το τηλέφωνο της θείας Ελένης.
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Πριν λίγο βγήκα από Ελένη.... Το μασάζ τέλειο... Ίσως από τα καλύτερα.  Βγαίνεις και νιώθεις ανάλαφρο... Όσο για το δεύτερο μέρος... Πλήρης περιποίηση παντού και διαρκής εναλλαγή στασεων.. Προσοχή... Μόνο για όσους αντέχουν.  Δεν συνιστάται για πρωτάρηδες..
Και 2 tip.
Γουστάρω που κάθε φορά με μπανιαριζει,  ειδικά στην πλάτη,  για να φύγει το σαπούνι.... Με τρελαίνει
Και δεύτερον παίζει και συμπαικτρια παλιά γνώριμη από Σολωμού (7ος νομίζω οροφος)  που είχα να την δω χρόνια... Στα υπόψη...
ποια ειναι η ελενη ρε νικο?
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.129
Κριτικές
4
Like
9.093
Πόντοι
2.306
Τύποι τι να πρωτοπεί κάνεις για την Ελένη..
Ύμνοι!!
:heavymetalbig:
 

firfir

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Πως μπορώ να μάθω το τηλέφωνο της Ελένης;
 

Lamborghini

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2010
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σας! Φωτιά η Ελένη, πως μπορούμε να την βρούμε;) Αν θέλει κάποιος ας στείλει πληροφορίες...
 

Baby face

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.879
Κριτικές
24
Like
4.041
Πόντοι
1.666

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom