Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (0 μέλη και 36 επισκέπτες)

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Μπράβο φίλε μου γιατί άρχισαν να με βομβαρδίζουν με πμ. Δεν συνίστάται για πιπινολάτρεις..
 

Babouinos

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2015
Μηνύματα
326
Like
62
Πόντοι
1
εναλλακτικες ενεργειακες θεραπειες σε συνδυασμο με ολιστικο ενεργειακο μασαζ.επισκεφθηκα την κοπελα στο μαρουσι,με την παραπανω σελιδα στο φβοοκ,για την οποια εχουν αναφερθει δυο συναγωνιστες 3-4 σελιδες πιο πισω.

παρκινγκ ευκολο,πολυκατοικια σχετικα καινουρια,διαμερισμα ισογειο.χωρος πολυ καθαρος με μασαζοκρεβατο,καυλωτικη μουσικη και μπανιο με ντουζιερα και καθε λογης σαπουνια και αφρολουτρα.

κοπελα πολυ προσχαρη μετριου αναστηματος με ωραιο σωμα και εκφυλο προσωπακι.μασαζ για τα γουστα μου πολυ καυλωτικο με πολυ ωραια περασματα απο τα επιμαχα σημεια...φυσικα γυμνος...η κοπελα κυριολεκτικα σκιζεται να σε κανει να περασεις καλα.μασαζ στα 30 ευρω...χωρις εκτονωση και στα 50 με εκτονωση.το παν ειναι να σε συμπαθησει το κοριτσι...αμα σε συμπαθησει δινεται ως εκει που δεν παει.σεξ δεν προσφερει κατα τα λεγομενα της...καθε λογης περιεργοι απλυτοι κτλ...να μην πλησιασουν καλυτερα.εγω παντως περασα πολυ καλυτερα απο το αναμενομενο και φυσικα θα την επισκευθω και παλι.κοπελα ελληνιδα γυρω στα 40..μη με ζαλισετε με πμ...απλα τηλεφωνηστε της...δοκιμαστε και δεν θα χασετε..πηρα το προγραμματακι μετα 50 ευρω...καλα να περνατε και γραψτε καμια κριτικη...μην ειστε μοναχοφαηδες...
 

tangocash

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
410
Κριτικές
9
Like
264
Πόντοι
281
εναλλακτικες ενεργειακες θεραπειες σε συνδυασμο με ολιστικο ενεργειακο μασαζ.επισκεφθηκα την κοπελα στο μαρουσι,με την παραπανω σελιδα στο φβοοκ,για την οποια εχουν αναφερθει δυο συναγωνιστες 3-4 σελιδες πιο πισω.

παρκινγκ ευκολο,πολυκατοικια σχετικα καινουρια,διαμερισμα ισογειο.χωρος πολυ καθαρος με μασαζοκρεβατο,καυλωτικη μουσικη και μπανιο με ντουζιερα και καθε λογης σαπουνια και αφρολουτρα.

κοπελα πολυ προσχαρη μετριου αναστηματος με ωραιο σωμα και εκφυλο προσωπακι.μασαζ για τα γουστα μου πολυ καυλωτικο με πολυ ωραια περασματα απο τα επιμαχα σημεια...φυσικα γυμνος...η κοπελα κυριολεκτικα σκιζεται να σε κανει να περασεις καλα.μασαζ στα 30 ευρω...χωρις εκτονωση και στα 50 με εκτονωση.το παν ειναι να σε συμπαθησει το κοριτσι...αμα σε συμπαθησει δινεται ως εκει που δεν παει.σεξ δεν προσφερει κατα τα λεγομενα της...καθε λογης περιεργοι απλυτοι κτλ...να μην πλησιασουν καλυτερα.εγω παντως περασα πολυ καλυτερα απο το αναμενομενο και φυσικα θα την επισκευθω και παλι.κοπελα ελληνιδα γυρω στα 40..μη με ζαλισετε με πμ...απλα τηλεφωνηστε της...δοκιμαστε και δεν θα χασετε..πηρα το προγραμματακι μετα 50 ευρω...καλα να περνατε και γραψτε καμια κριτικη...μην ειστε μοναχοφαηδες...

Διάρκεια προγράμματος φιλαράκι ?
 

Babouinos

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2015
Μηνύματα
326
Like
62
Πόντοι
1

gianniskm

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2017
Μηνύματα
140
Like
261
Πόντοι
21
Σου ζήτησε κι εσένα να την καλέσεις για ραντεβού 3 μέρες πριν;


Εγώ κατάφερα να μιλήσω μαζί της Τετάρτη και έκλεισα ραντεβού για την τρίτη και με επιφύλαξη να το επιβεβαιώσουμε την δευτέρα το βράδυ
Ελπίζω να απαντήσει στο τηλ .
Πάντως ακούγεται πολύ φιλική στο τηλέφωνο και από όσα διαβάζω δείχνει καλή περίπτωση
 

Zewasoft

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2018
Μηνύματα
71
Like
58
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδιά εγώ ακόμα δ έχω καταφέρει να επικοινωνήσω μαζί της . Δυστυχώς από ότι φαίνεται όλες ενημερώνονται από εδώ κ επίσης παρά τ τεράστια χρησιμότητα του σάιτ π προσφέρει πολλές πληροφορίες ξεκάθαρα κάνουμε κ ένα μικρό κακό καθώς είναι σαν διαφήμιση πέφτουμε με τα μούτρα σε μια κ πέφτει κ η προσφορά της κ η ποιότητα . Ενώ όταν ξεχνιούνται δεν έχουν τόσο ρεύμα κ είναι καλύτερες οι υπηρεσίες
 

james81

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2018
Μηνύματα
18
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Κάποιος συναγωνιστής με το τηλέφωνο της θείας Ελένης στην Καλλιθέα; Ευχαριστώ.
 

dob

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2010
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδιά εγώ ακόμα δ έχω καταφέρει να επικοινωνήσω μαζί της . Δυστυχώς από ότι φαίνεται όλες ενημερώνονται από εδώ κ επίσης παρά τ τεράστια χρησιμότητα του σάιτ π προσφέρει πολλές πληροφορίες ξεκάθαρα κάνουμε κ ένα μικρό κακό καθώς είναι σαν διαφήμιση πέφτουμε με τα μούτρα σε μια κ πέφτει κ η προσφορά της κ η ποιότητα . Ενώ όταν ξεχνιούνται δεν έχουν τόσο ρεύμα κ είναι καλύτερες οι υπηρεσίες

Φιλε ειναι ευκολο να μου δωσεις την σελιδα της στο φβ για να επικοινωνησω και εγω μαζι της ? ευχαριστω
 

Zewasoft

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2018
Μηνύματα
71
Like
58
Πόντοι
0
Ρε παιδιά λέει είναι όλα τα ραντεβού κλεισμένα για Σεπτέμβρη τ να πω δεν μπορω να καταλάβω τ συμβαίνει
 

Baby face

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.879
Κριτικές
24
Like
4.041
Πόντοι
1.666
Ρε παιδιά λέει είναι όλα τα ραντεβού κλεισμένα για Σεπτέμβρη τ να πω δεν μπορω να καταλάβω τ συμβαίνει

Συμβαίνει ότι γίνεται ο,τι είχα προβλέψει κι είχα γράψει σχετικά. Πέσαμε όλοι όλοι μαζί. Υπομονή θέλει το πράγμα. Ώστε να ξεφρακάρει πρώτα η κοπέλα και μετά.
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.991
Πόντοι
736
προβλεπω συντομα να κλεινουν τα ραντεβου ως τα Χριστουγεννα :2funny: :2funny:
 

dob

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2010
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
0
για ποια μιλαμε ρε παιδια???
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.080
Κριτικές
191
Like
51.916
Πόντοι
41.443
Ρε παιδιά λέει είναι όλα τα ραντεβού κλεισμένα για Σεπτέμβρη τ να πω δεν μπορω να καταλάβω τ συμβαίνει


Συμβαίνει ότι γίνεται ο,τι είχα προβλέψει κι είχα γράψει σχετικά. Πέσαμε όλοι όλοι μαζί. Υπομονή θέλει το πράγμα. Ώστε να ξεφρακάρει πρώτα η κοπέλα και μετά.


τα "καλα" της ενημερωσης.  :2funny: :2funny:
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
Συμβαίνει ότι γίνεται ο,τι είχα προβλέψει κι είχα γράψει σχετικά. Πέσαμε όλοι όλοι μαζί. Υπομονή θέλει το πράγμα. Ώστε να ξεφρακάρει πρώτα η κοπέλα και μετά.

Σωωωωωωπα...
Μια ζωή τα ίδια. Και τι μαλακίες θα έχει ακούσει η κοπέλα από τους βροντοψώληδες του σαιτ...
Μάλλον δικαιολογία της για να ηρεμήσει, αφού το τηλέφωνο της δεν θα έχει σταματήσει.
Κάθε φορά τα ίδια αλλά τελικά δεν υπάρχει μυαλό στο πάνω κεφάλι και τα καλά στο τέλος καίγονται...
 

Zewasoft

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2018
Μηνύματα
71
Like
58
Πόντοι
0
Καλά χαλαρώστε δ νομίζω να ήταν κ καμία τρελή ευκαιρία π χάθηκε από όσα λενε εδώ συναγωνιστές τεσπα εγώ πάντα προσεκτικός είμαι κ τ λέω κ πως τ λέω αλλά μόδα είναι όλα κ ότι είναι στη μόδα καίγεται κάποια στιγμή
 

Baby face

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.879
Κριτικές
24
Like
4.041
Πόντοι
1.666
Καλά χαλαρώστε δ νομίζω να ήταν κ καμία τρελή ευκαιρία π χάθηκε από όσα λενε εδώ συναγωνιστές τεσπα εγώ πάντα προσεκτικός είμαι κ τ λέω κ πως τ λέω αλλά μόδα είναι όλα κ ότι είναι στη μόδα καίγεται κάποια στιγμή

Η κοπέλα δεν ξέρω αν μετράει, όταν με το καλό καταφέρω να την συναντήσω θα ενημερώσω. Αλλά ότι έχει τρελλαθεί στα τηλ. και στα μνμ ισχύει απ' ο,τι μου είπε. Απλά θέλει το πράγμα υπομονή, με ρέγουλα, πώς αλλιώς να το πω; Προφανώς της αρέσει αυτό που κάνει και για να μη το σκαρτέψει, δηλώνει μη διαθέσιμη για το επόμενο διάστημα. Άρα στρέφουμε την προσοχή μας σε άλλες περιπτώσεις κι επανερχόμαστε όταν το πράγμα ηρεμήσει κάποια στιγμή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom