Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (0 μέλη και 39 επισκέπτες)

tsoukou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
633
Κριτικές
4
Like
1.418
Πόντοι
206
Συναγωνιστές μια βοήθεια για την θεία Ελένη στην Καλλιθέα, πως την βρίσκουμε;
 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
Ρε παιδιά λέει είναι όλα τα ραντεβού κλεισμένα για Σεπτέμβρη τ να πω δεν μπορω να καταλάβω τ συμβαίνει
επισκεφτηκα για 2η φορα την κοπελα στο μαρουσι. Δεν ισχυει οτι εχει τα ραντεβου του Σεπτεμβριου κλεισμενα. Την ρωτησα και μου ειπε οτι δεν ισχυει. μου επιβεβαιωσε οτι γινεται ενας ανεξηγητος για αυτην πανικος στα τηλεφωνα. Μου ειπε οτι κανει 3-4 το πολυ ραντεβου την ημερα... Να καταλαβετε εγω για παραδειγμα μπηκα στις 2 ειχα κλεισει για 1,5 ωρα και το επομενο ραντεβου το ειχε στις 5( 3ωρες μετα).Της αρεσει να προσεχει τον πελατη. Περασα πολυ καλα για 2η φορα. Το ραντεβου το εκλεισα 3 μερες νωριτερα γιατι μου ειπε οτι αυτο ηταν το γρηγοροτερο.... αρα ειχα μια τριημερη καθυστερηση!!! Να διευκρινισω οτι μου ξανατονισε οτι ΔΕΝ γαμιεται... και ΔΕΝ γαμησα... μαλιστα ΔΕΝ το επιχειρησα.. Περασα το ιδιο καλα οπως την 1η φορα!!! Καλα βολια παιχτες και υπομονη!!
 

gianniskm

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2017
Μηνύματα
140
Like
261
Πόντοι
21
Επίσκεψη χτες στις  εναλλακτικες ενεργειακες θεραπειες σε συνδυασμο με ολιστικο ενεργειακο. Η κοπέλα είναι πολύ καλή σκίζεται να σε ικανοποιήσει όπως έχουν γράψει κ οι προηγούμενοι, ο χώρος πολύ καθαρος, ρωτάει συνεχεια τι σ αρέσει και τι άλλο να κάνει για να σε ικανοποιήσει. Δεν κάνει σεξ και προσπαθεί να είναι πολύ επιλεκτική με τους πελάτες της γτ ήδη απ' ότι μου είπε έχει ένα καλό.πελατολογειο με επιχειρηματίες που μένουν στην περιοχή της. Όποιος την ρωτάει περίεργα στο τηλέφωνο τον κόβει (από όσα είπε δλδ) και όντως έχει μια αναμονή 3-4 μέρες εγώ ήδη έκλεισα το επόμενο ραντεβού σε μια εβδομάδα. Πάντως έμεινα πολύ ικανοποιημένος από το μασάζ και την περαιτέρω εκτονωση. Το σεξ δεν παίζει οπότε όποιος προσπαθήσει θα πετάξει τα λεφτά του
Καλή συνέχεια και καλές συνεδρίες
 

dob

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2010
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
0
Επίσκεψη χτες στις  εναλλακτικες ενεργειακες θεραπειες σε συνδυασμο με ολιστικο ενεργειακο. Η κοπέλα είναι πολύ καλή σκίζεται να σε ικανοποιήσει όπως έχουν γράψει κ οι προηγούμενοι, ο χώρος πολύ καθαρος, ρωτάει συνεχεια τι σ αρέσει και τι άλλο να κάνει για να σε ικανοποιήσει. Δεν κάνει σεξ και προσπαθεί να είναι πολύ επιλεκτική με τους πελάτες της γτ ήδη απ' ότι μου είπε έχει ένα καλό.πελατολογειο με επιχειρηματίες που μένουν στην περιοχή της. Όποιος την ρωτάει περίεργα στο τηλέφωνο τον κόβει (από όσα είπε δλδ) και όντως έχει μια αναμονή 3-4 μέρες εγώ ήδη έκλεισα το επόμενο ραντεβού σε μια εβδομάδα. Πάντως έμεινα πολύ ικανοποιημένος από το μασάζ και την περαιτέρω εκτονωση. Το σεξ δεν παίζει οπότε όποιος προσπαθήσει θα πετάξει τα λεφτά του
Καλή συνέχεια και καλές συνεδρίες
καλημερα , φιλε μπορεις να μου πεις σε παρτακαλω ηλικια και πως επικοινωνουμε ? εχει καποιο site  η fb ??
 

gianniskm

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2017
Μηνύματα
140
Like
261
Πόντοι
21
εναλλακτικες ενεργειακες θεραπειες σε συνδυασμο με ολιστικο ενεργειακο
Όπως το βλέπεις στο φβ κ έχει τηλέφωνο !! Θέλει υπομονη εγώ καλούσα 2 μέρες μόλις μιλήσεις κ καταχώρησει το τηλ σου απαντάει άμεσα !

Ηλικία 35-40 κοντουλα Ελληνίδα ωραίο κορμάκι
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.433
Κριτικές
31
Like
2.541
Πόντοι
6.495
Το να κανει παταγο μια 50ευρη μασαζομαλακια με ξεπερναει..
Κατα τ'αλλα συνεχιστε να αποθεωνετε τα παντα να συνεχισουν να μας πηδανε το πορτοφολι..
 

Zewasoft

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2018
Μηνύματα
71
Like
58
Πόντοι
0
Το να κανει παταγο μια 50ευρη μασαζομαλακια με ξεπερναει..
Κατα τ'αλλα συνεχιστε να αποθεωνετε τα παντα να συνεχισουν να μας πηδανε το πορτοφολι..
Συμφωνώ απόλυτα από τ στιγμή π δ έρχεται σπίτι σ για να πεις ότι ξοδεύει χρήματα γ μεταφορικά όσο καλό να είναι τ μασαζ κ η εκτόνωση πάνω από βαριά 30 δ αξιζει. Αφού τ δίνουμε βέβαια καλά να πάθουμε αλλά έχει χαλάσει τελείως η ποιότητα μ τ καμώματα μας
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Εχω γραψει εγω παλιοτερα. Δεν θυμαμαι τις λεπτομεριες, ουτε καν τιμη. Καλυτερο δευτερο μερος απο πρωτο. Ψαξε αρκετα πισω, τον προηγουμενο χειμωνα δηλαδη, και θα το βρεις

εψαξα εγω για τον φιλο....

 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.722
Κριτικές
9
Like
1.835
Πόντοι
3.145
Καλησπέρα μαγκες,πριν κανα μηνα εκλεισα ραντεβου για μασαζ στο νεο ηρακλειο σε μια και καλα αισθητικο
που τη βρηκα απο χρυση ευκαιρια.η αγγελια της εχει κατεβει.το ονομα της αρχιζει απο Μ.

μουναρα στα νιατα της αλλα πατημενα 50 με σιλικονες στα χειλη.

μασαζ γυμνος αλλα οταν με γυρισε ανασκελαμου εβαλε πετσετα.μασαζ συμπαθητικο μιαμισης ωρας.

μετα απο απεγνωσμενα παρακαλητα να μου τον παιξει με αφησε με το πουλι στο χερι.

γνωριζει καποιος κατι περισσοτερο? χωρος πεντακαθαρος...μη με ζαλισετε στα πμ...



οντως  δεν κάνει τίποτα ούτε καν φραπέ!
είχα πάει και γω
ευτυχώς εκανε καλό μασάζ  τουλάχιστον, και φθηνό(30 αν θυμάμαι καλά)
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.909
Like
9.609
Πόντοι
1.056
Η γνωστη στην Καλλιθεα επι της Μενελαου αν θυμαμαι καλά την οδό... εχει και αγγελια χρυση ευκαιρια

Για να ικανοποιήσω την περιέργειά μου, αποφάσισα να την καλέσω και να κάνω ένα κασκαντεριλικι για το καλό της μασαζοκοινότητας. Αλλα εμεινα άπραγος
Ενώ πήρα τηλέφωνο, το σήκωσε με την πρώτη, (ωραία φωνή) πανεύκολη επικοινωνία κλείσαμε ραντεβού την ώρα που ήθελα, μου έδωσε Διεύθυνση,αριθμό και τι όνομα θα χτυπήσω στο κουδούνι οταν εφτασα εκεί, η γκόμενα πουθενα... χτυπούσα κουδούνια, τίποτα. Το κινητό μονίμως κλειστό. Τι μαλακισμενες γυναίκες που υπάρχουν στον κόσμο.
 

babis84

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
578
Κριτικές
23
Like
1.280
Πόντοι
1.076
καλημερα μαγκες,για βορεια προαστια γνωριζετε καμια κοπελα εκτος απο Στεφανια κ Αλικη Χολαργο?
πολυ νεκρα σε εμας εδω πανω..
οποιος ξερει κ θελει ας με ενημερωσει...
 

κοτα

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2016
Μηνύματα
106
Like
64
Πόντοι
1
Η κοπελα στην πευκη ενεργειακο ολιστικο μασαζ
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
6
Like
7.072
Πόντοι
1.336
καλημερα μαγκες,για βορεια προαστια γνωριζετε καμια κοπελα εκτος απο Στεφανια κ Αλικη Χολαργο?
πολυ νεκρα σε εμας εδω πανω..
οποιος ξερει κ θελει ας με ενημερωσει...

Η Αλικη φιλε αξιζει το ξενιτεμό από εμας των νοτιοδυτικων προαστειων;;
 

Baby face

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.879
Κριτικές
24
Like
4.041
Πόντοι
1.666

Baby face

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.879
Κριτικές
24
Like
4.041
Πόντοι
1.666
Κι ευκαιρίας δοθείσης ας γράψω κι εγώ 5 κουβέντες για πάρτη της, μιας και κατάφερα να την συναντήσω πρόσφατα, μετά από αναμονή 1 βδομάδας (!) περίπου:
Πρόκειται για μια κοπέλα μετρίου αναστήματος (δεν την λες κοντή), λεπτή, μελαχροινή με μακριά μαλλιά, εμφανισιακά της κατηγορίας "της διπλανής πόρτας" αλλά νόστιμη για τα δικά μου γούστα, που για την ηλικία της (40άρα) είναι μια χαρά. Από το πρόσωπό της μου έμειναν τα εκφραστικά μάτια της και τα σαρκώδη χείλη της. Από το κορμί της ότι διαθέτει φυσικό, σχετικά στητό, 3άρι στήθος. Περισσότερες λεπτομέρειες δεν γνωρίζω, γιατί καθόλη τη διάρκεια της συνεδρίας παρέμεινε ντυμένη με ένα τιραντέ μπλουζάκι κι ένα σορτσάκι.
Η κοπέλα ήταν εξαρχής φιλική και αρκούντως ομιλιτική μαζί μου, όση ώρα μου έκανε ένα χαλαρωτικό (θα το χαρακτήριζα) μασάζ, κι επειδή η κουβέντα μας κυλούσε όμορφα, άθελά της εστίαζα σε αυτήν κι όχι τόσο στον αισθησιακό τρόπο με τον οποίο με άγγιζε κατά τη διάρκειά της.
Βέβαια προς το τέλος που κόψαμε την πολυλογία, κατάλαβα ότι πέρα από "καλό παιδί", διαθέτει κάβλα και ερωτισμό που τον προσφέρει με φυσικότητα κι όχι ψεύτικα-επαγγελματικά, αλλά δυστυχώς για μας τον αφήνει να εκδηλωθεί μέχρι την εκτόνωση του πελάτη κι όχι πιο πέρα, γιατί απ' ο,τι μου έδωσε να καταλάβω έχει τραβήξει μια αυστηρή διαχωριστική γραμμή ανάμεσα σ' αυτό που προσφέρει στον εκάστοτε πελάτη της στον χώρο της δουλειάς της και στην προσωπική της ζωή. Άλλωστε πιστεύω ότι το πώς θα περάσει ο καθένας μας εξαρτάται κι από την προσέγγισή του προς την κοπέλα, αν δηλ. σέβεται τα όριά της, και το πώς "επικοινωνεί" μαζί της την ώρα της συνεδρίας. Κι εννοείται ότι σε επόμενη συνεδρία θα αφεθώ για να απολαύσω αυτόν τον αισθησιασμό της, που δεν χάρηκα όσο θα ήθελα κι εγώ κι εκείνη στην πρώτη μου συνάντηση μαζί της, πάντα με τον περιορισμό που ανέφερα πιο πάνω (χωρίς ολοκληρωμένο σεξ).
Για όποιους ενδιαφέρονται, ο χώρος της κοπέλας είναι καλόγουστος, με χαμηλό φωτισμό, και καθαρός, το ίδιο και η ίδια η κοπέλα, ενώ καθ' όλη τη διάρκεια της συνεδρίας επικρατεί απόλυτη ηρεμία με συνοδεία χαλαρωτικής μουσικής.
Περισσότερες λεπτομέρειες δεν προτίθεμαι να δώσω, είτε δημόσια είτε μέσω pm, όποιος ενδιαφέρεται ας την δοκιμάσει.
 

Zeka86

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2019
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Για νότια προάστια γνωρίζει κάποιος καμιά κοπέλα με δικό της χώρο;
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.080
Κριτικές
191
Like
51.916
Πόντοι
41.443


αψογος συναδελφε,ωραια κριτικη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom