Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

babis84

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
578
Κριτικές
23
Like
1.289
Πόντοι
1.076
δεν θελω να παω για την ομορφια της?οταν ψαξω νυφη θα σου πω να με στειλεις σε καμια ομορφη!!

για το μασαζ κ αν προχωραει θελω να μαθω,γιατι 15 ευρω αν ειναι καλο μασαζ,παω αυριο κιολας!
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
αποψη για την Μαγκι θα εχουμε απο τις παλιοσειρες!!??

Τα πάντα όλα πριν 20 χρόνια. Όταν είχε τα κέφια της δεν κώλωνε πουθενά, δεν έλεγε όχτι σε τίποτα και είχε και κάτι φίλες αστέρια. Αλλά έχω να την δω πάνω από 15ετία. Τώρα θα πλησιάζει τα 55. Δεν είναι πιτσιρίκα...
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
φιλε μου τα κασκαντεριλικια μου τα λεω και προσπαθω να ειμαι και λεπτομερης, αν ομως εσυ εισαι καχυποπτος ? ο.κ. οτι νομιζεις. Υπαρχουν και φιλαρακια που δεν ειναι μελη εδω μεσα αλλα γουσταρουν να μαθαινουν και να δινουν πληροφοριες. Τι να κανουμε υπαρχουν κι αυτοι.
καλα κάνεις,αλλα ετσι οπως τα γραφεις (βρηκε τηλεφωνο που τελειωνει σε ...186 )περισσοτερο με διηγημα μοιαζει παρα με ενημερωση ;)
 

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
373
Κριτικές
51
Like
739
Πόντοι
4.530
καλα κάνεις,αλλα ετσι οπως τα γραφεις (βρηκε τηλεφωνο που τελειωνει σε ...186 )περισσοτερο με διηγημα μοιαζει παρα με ενημερωση ;)
Φιλε μου δεν την εχω εγω την αγγελια εδωσα ομως οτι και οποια πληροφορια μου δοθηκε. Τωρα την αλλη φορα θα του πω να μου φερει και το αποκομμα, εαν ειναι εφημεριδα ή να μου δωσει και καμμια φωτογραφια, μπας και ικανοποιησω οποιον θελει και ακριβεια στην ενημερωση. Νομιζω οτι εαν καποιος ενδιαφερεται τοσο, να μαθει, απλα μπορω να του βρω το τηλεφωνο και να μαθει πιο πολλες λεπτομεριες. Ηδη εχω λαβει αρκετα πμ που θα ενημερωσω αναλογα. Αλιμονο στους φιλους εδω μεσα που περιμενουν να τους δωσεις μασημενη τροφη και η δυνατον να τους παρεις κι απο το χερακι. Ή αυτους που μονο να παιρνουν πληροφοριες θελουν και απο ενημερωση παπαρια μαντολες. Οποτε λοιπον νομιζω οτι θα αρχισω και εγω να ενημερωνω ή να γραφω αναλογα με τα κεφια ή απλα να ενημερωνω αναλογα οχι ολο το φιλοθεαμων κοινο αλλα αυτους που αντιστροφα ενημερωνουν. Καλημερα σας.
 

nksp

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
150
Like
58
Πόντοι
1
Sorry για το off topic.  Αλλα κανενα καλο κανονικο μασαζ υπάρχει στα υπ οψιν?
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Άμα σου περισσεύουν 50€ για απλό μασάζ μιας ώρας....καλό είναι!
Έχει δοκιμάσει φίλος απλώς είναι πιο καθαρό περιβάλλον. Ανήκει στα δεν 100%
 

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
158
Like
216
Πόντοι
21
Επειδη πηδαω 3 μ8ντελα θελω μια χοντροκωλαρα.Ετσι για ποικιλία πειραζω κανεναν τυπε μου?
τύπε άμα πεις εδώ μέσα ότι σ αρέσουν οι μεγάλοι κωλοι θα πέσουν να σε φάνε....άλλωστε υποθέτω ότι όλοι εδώ μέσα είναι κούκλοι και πηδάνε μόνο μοντέλα
 
Εγγρ.
18 Οκτ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
3
Like
219
Πόντοι
26
τύπε άμα πεις εδώ μέσα ότι σ αρέσουν οι μεγάλοι κωλοι θα πέσουν να σε φάνε....άλλωστε υποθέτω ότι όλοι εδώ μέσα είναι κούκλοι και πηδάνε μόνο μοντέλα
Δεν ξερεις ποσο τους γραφω στην ψωλαρα μου τυπε μου..ο αλλος πεταχτηκε να πει την γνωμη του λεει.Καμια σωτηρια.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.080
Κριτικές
191
Like
51.923
Πόντοι
41.443
Δεν ξερεις ποσο τους γραφω στην ψωλαρα μου τυπε μου..ο αλλος πεταχτηκε να πει την γνωμη του λεει.Καμια σωτηρια.

τοτε γιατι ρωτας ρε τυπε αν πηγε κανεις,αν δεν θες τη γνωμη των αλλων? :think:

το αλλο για το που γραφεις ολους εμας ειναι αναξιο σχολιασμου.
 
Εγγρ.
18 Οκτ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
3
Like
219
Πόντοι
26
τοτε γιατι ρωτας ρε τυπε αν πηγε κανεις,αν δεν θες τη γνωμη των αλλων? :think:

το αλλο για το που γραφεις ολους εμας ειναι αναξιο σχολιασμου.
Παμε να στο κανω 50αρακια για να νιωσεις..δεν νε νοιαζει η καθε σφηνοπουτσα που πεταγεται και λεει γνωμη.Το θεμα εδω ειναι πληροφορίες αν δεν απατωμαι.Εχει κανεβας εμπειρια με αυτην η οχι?
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.080
Κριτικές
191
Like
51.923
Πόντοι
41.443
Παμε να στο κανω 50αρακια για να νιωσεις..δεν νε νοιαζει η καθε σφηνοπουτσα που πεταγεται και λεει γνωμη.Το θεμα εδω ειναι πληροφορίες αν δεν απατωμαι.Εχει κανεβας εμπειρια με αυτην η οχι?


δε σε νοιαζει η γνωμη των μελων αλλα τους σκυλοβριζεις.
και θες και πληροφοριες κιολας μετα.
με αυτο το στυλακι χλωμο το βλεπω να μαθεις οτιδηποτε.
καλη συνεχεια τυπε μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom