Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (0 μέλη και 33 επισκέπτες)

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
158
Like
216
Πόντοι
21
δε σε νοιαζει η γνωμη των μελων αλλα τους σκυλοβριζεις.
και θες και πληροφοριες κιολας μετα.
με αυτο το στυλακι χλωμο το βλεπω να μαθεις οτιδηποτε.
καλη συνεχεια τυπε μου.
ο τύπος ρώτησε σχετικά με υπηρεσίες....προφανώς για να ανεβάζει την συγκεκριμένη αγγελία σημαίνει ότι γουστάρει αυτό που βλέπει αφού έχει φωτογραφία οπότε η ερώτηση έχει να κάνει με τις υπηρεσίες.Δεν ρώτησε άποψη για την εξωτερική εμφάνιση.
 
Εγγρ.
18 Οκτ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
3
Like
219
Πόντοι
26
ο τύπος ρώτησε σχετικά με υπηρεσίες....προφανώς για να ανεβάζει την συγκεκριμένη αγγελία σημαίνει ότι γουστάρει αυτό που βλέπει αφού έχει φωτογραφία οπότε η ερώτηση έχει να κάνει με τις υπηρεσίες.Δεν ρώτησε άποψη για την εξωτερική εμφάνιση.
Ευχαριστώ τυπε μου..γιατι εχουνε γεμίσει βουρλα εδω μεσα.
 

chivas11

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2015
Μηνύματα
29
Like
4
Πόντοι
0
Τελική ποιά εινε Καλή περίπτωση να δοκιμαστεί?
Απο ασιατισες παίζει κάτι?
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
Καλησπερα ..αν εχει καποιος προχειρο το τηλ..απο ιουλια περιστερι...ας μου το στειλει ..ευχαριστω
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Έχουν γράψει πολλοί φίλοι εδώ για την ιταλοισπανιδα. Άμα δεις πίσω έχει και όνομα Αλίκη νομίζω
 

asanseras

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2017
Μηνύματα
50
Like
68
Πόντοι
0
αποψη για την Μαγκι θα εχουμε απο τις παλιοσειρες!!??
εγω την ηξερα σα Μαιρη.. την πρωτοπηδηξα στη Νικης στο συνταγμα καπου το 90-92.. μετρια παντα η πιπα της, αλλα τα γκομενακια μετα στο Γαλατσι που εφερνε ηταν καλα.. α ρε εποχες...
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
Έχουν γράψει πολλοί φίλοι εδώ για την ιταλοισπανιδα. Άμα δεις πίσω έχει και όνομα Αλίκη νομίζω













στο τηλεφωνο βγαινει μία τσατισμένη που δεν έχει καμμιά σχέση με το όνομα αλίκη....
 

babis84

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
578
Κριτικές
23
Like
1.280
Πόντοι
1.076
χθες περασμα με την κυρια στην Πευκη με το ολισθικο μασαζ...
ευκολο παρκινγκ κ καθαρος χωρος αλλα μεχρι εκει τα καλα...
υπαρχει καμερα παρακολουθησης κανονικοτατα με καταγραφικο ακριβως μπροστα στην πορτατην βλεπεις κανονικοτατα δεν την κρυβει,δεν εχει παντοφλες μιας χρησης κ οι πετσετες ειναι κοινοχρηστες για ολους.
μιλαει ασταματητα κ ατελειωτα κ για τα παντα...μασαζ μετριο εως προς χαδι κ αυτο με κατι ρουχα της σειρας,τουλαχιστον σε μενα.
προσφερει χειρομαλαξη με εκτονωση στο πακετο των 50 ευρω.
για μενα ηταν μια καταδρομικη που οφειλα να την κανω για να δω αν τα Β.Π εχουν κατι αλλο απο τα γνωστα,αλλα δεν θα ξαναδοκιμασω την κυρια.
αυτα τα ολιγα... :walkingpenis:
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
με το σκυλάκι στα μελίσσια στο σπίτι της πριν 15 χρόνια..

Τα σκυλιά γίναν τώρα 2... και Έχει χορωδία από τα γαυγίσματα.... με κοντάρι τα σταματάει μέχρι να.μπεις στο δωμάτιο ή να φύγεις μετά...
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.996
Like
1.018
Πόντοι
96
χθες περασμα με την κυρια στην Πευκη με το ολισθικο μασαζ...
ευκολο παρκινγκ κ καθαρος χωρος αλλα μεχρι εκει τα καλα...
υπαρχει καμερα παρακολουθησης κανονικοτατα με καταγραφικο ακριβως μπροστα στην πορτατην βλεπεις κανονικοτατα δεν την κρυβει,δεν εχει παντοφλες μιας χρησης κ οι πετσετες ειναι κοινοχρηστες για ολους.
μιλαει ασταματητα κ ατελειωτα κ για τα παντα...μασαζ μετριο εως προς χαδι κ αυτο με κατι ρουχα της σειρας,τουλαχιστον σε μενα.
προσφερει χειρομαλαξη με εκτονωση στο πακετο των 50 ευρω.
για μενα ηταν μια καταδρομικη που οφειλα να την κανω για να δω αν τα Β.Π εχουν κατι αλλο απο τα γνωστα,αλλα δεν θα ξαναδοκιμασω την κυρια.
αυτα τα ολιγα... :walkingpenis:
ακριβως οπως τα λες!! ειχα τσιμπησει κι εγω με τη φωτογραφια του viber κι οταν την ειδα , την εκανα με ελαφρα πηδηματακια..
 

Red passion 69

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
59
Like
6
Πόντοι
0
Έχουν γράψει πολλοί φίλοι εδώ για την ιταλοισπανιδα. Άμα δεις πίσω έχει και όνομα Αλίκη νομίζω
Πηγα αρκετα πισω αλλα δεν ειναι καιβευκολο να βρεις με τοσα σχολια...παρολα αυτα αν εχεις κάποια γνωμη να με κατατοπισεις θα το εκτιμουσα
 

Gios gios

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2017
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Αυτό που στηνόσαστε στη σειρά για να σας τον παίξουν με 50 ευρώ, με ξεπερνάει...
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.909
Like
9.609
Πόντοι
1.056
Αυτό που στηνόσαστε στη σειρά για να σας τον παίξουν με 50 ευρώ, με ξεπερνάει...
Βασικά πάμε για την ιεροτελεστία του μασάζ γιατί πρωτίστως μας ενδιαφέρει η σωματική και ψυχική ευεξία.
Και δε στηνόμαστε στη σειρά. Κλείνουμε ραντεβού για να μη συνωστιζόμαστε στο πεζοδρόμιο :s&m_2:

Αλλα κι εσυ της ιδιας συνομοταξίας, για να στον παίξουν για 50€ είσαι

 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Βασικά πάμε για την ιεροτελεστία του μασάζ γιατί πρωτίστως μας ενδιαφέρει η σωματική και ψυχική ευεξία.
Και δε στηνόμαστε στη σειρά. Κλείνουμε ραντεβού για να μη συνωστιζόμαστε στο πεζοδρόμιο :s&m_2:

Αλλα κι εσυ της ιδιας συνομοταξίας, για να στον παίξουν για 50€ είσαι

πεστα φιλε στην αρχη ζητανε τηλεφωνα και μετα μπαινουν και κραζουν !!!!!!
η κοπελα δεν εκδιδεται για τα σχολια περι προσωπου απλα κανει εκτονωση στην μιαμιση ωρα για να τους ευχαριστησει .
και το κραξιμο πεφτει επειδη δεν τους καθεται αν θελετε γαμησι σε μασατζιδικα 60 το μισαωρο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom