Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

gianniskm

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2017
Μηνύματα
140
Like
261
Πόντοι
21
Απάντησε είναι κλεισμένη μέχρι τις 3'30 ΧΑ ΧΑ όλοι στην θεια
 

kigas7676

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2019
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα θα ηθελα και εγω το τηλ της θείας ελένης αν ειναι εύκολο οποιος συναγωνιστής μπορει
 

Busyman

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2014
Μηνύματα
54
Like
16
Πόντοι
0
Καλημέρα στην ομάδα. Επίσκεψη στις αρχές του μήνα στον χώρο Εναλλακτικές Ενεργειακές θεραπείες Σε Συνδυασμό / Ολιστικό Ενεργειακό Μασάζ που βρήκα από το φβ (έτσι ακριβώς είναι η περιγραφή στο φατσοβιβλίο). Αποφάσισα να πάω λόγω ότι είναι κοντά στο σπίτι μου και επιπλέον η τιμή ήταν χαμηλή 20 ευρώ. Επικοινωνία με την κοπέλα πολύ ευγενική μου έδωσε οδηγίες για την ακριβή διεύθυνση και πήγα. Πρόκειται για ένα ισόγειο διαμέρισμα στην Πεύκη σε ωραία περιοχή και ωραία πολυκατοικία. Ο χώρος πολύ καθαρός με ωραία ατμόσφαιρα και χαμηλό φωτισμό. Η κοπέλα είναι ελληνίδα κοντούλα μελαχροινή με μαύρα μακριά μαλλια και ωραίο σώμα. Η ηλικία περίπου στα 35. Πολύ ευγενική μου έδειξε τον χώρο μου έδωσε πετσέτα καθαρή διπλωμένη (όχι σφραγισμένη) και με οδήγησε στο ντους. Πολύ καθαρό και πολύ περιποιημένο. Τώρα στα του μασάζ ....τα 20 ευρώ αφορούσαν σε χαλαρωτικό μασάζ των 40 λεπτών. Αυτό που διέκρινα ήταν πολύ ωραίο άγγιγμα, ρωτούσε αν μου αρέσει κλπ. Παρατήρησα πέρασμα από επίμαχα σημεία χωρίς όμως κάτι άλλο παρόλο που είχα γίνει turbo. Στο μασάζ ήμουνα γυμνός με πετσέτα. Στο τέλος μπανάκι πάλι και γειά σας....Επειδή όμως διέκρινα κάτι καλό αποφάσισα στον μετά από τρεις μέρες να ξαναπάω πρίν φύγω για διακοπές. Στο τηλέφωνο ζήτησα αν υπάρχει κάτι παραπάνω και μου ανέφερε ότι θα τα πούμε από κοντά. Στην δεύτερη λοιπόν επίσκεψη αποφάσισα να πάρω μεγαλύτερο πρόγραμμα μιάσιμη ώρα με αντίτοιμο 50 ευρώ. Λοιπόν......μασάζ γυμνός από την αρχή και στο ανάσκελα χωρίς πετσέτα όπου αφού ασχολήθηκε πολύ ώρα με την επίμαχη περιοχή πέχτηκε φραπεδιά αριστοτεχνική όπου φάνηκε να γουστάρει....Πάλι μπανάκι και γειά σας. Σε όλη την διάρκεια φάνηκε ότι το κατέχει το μασάζ, αλλά κατέχει επίσης την τέχνη να σε κάνει turbo. Μόλις γυρίσω θα ξαναπάω γιατί έχω μεγάλη περιέργεια να δω τι άλλο έχει το menu. Σας γράφω γιατί δεν είχα ξαναδιαβάσει εδώ μέσα για αυτή την περίπτωση και πιστεύω είτε ότι είναι κάτι νέο είτε κάποιοι το ήξεραν και δεν το μοιράζονταν...
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
Καλημέρα στην ομάδα. Επίσκεψη στις αρχές του μήνα στον χώρο Εναλλακτικές Ενεργειακές θεραπείες Σε Συνδυασμό / Ολιστικό Ενεργειακό Μασάζ που βρήκα από το φβ (έτσι ακριβώς είναι η περιγραφή στο φατσοβιβλίο). Αποφάσισα να πάω λόγω ότι είναι κοντά στο σπίτι μου και επιπλέον η τιμή ήταν χαμηλή 20 ευρώ. Επικοινωνία με την κοπέλα πολύ ευγενική μου έδωσε οδηγίες για την ακριβή διεύθυνση και πήγα. Πρόκειται για ένα ισόγειο διαμέρισμα στην Πεύκη σε ωραία περιοχή και ωραία πολυκατοικία. Ο χώρος πολύ καθαρός με ωραία ατμόσφαιρα και χαμηλό φωτισμό. Η κοπέλα είναι ελληνίδα κοντούλα μελαχροινή με μαύρα μακριά μαλλια και ωραίο σώμα. Η ηλικία περίπου στα 35. Πολύ ευγενική μου έδειξε τον χώρο μου έδωσε πετσέτα καθαρή διπλωμένη (όχι σφραγισμένη) και με οδήγησε στο ντους. Πολύ καθαρό και πολύ περιποιημένο. Τώρα στα του μασάζ ....τα 20 ευρώ αφορούσαν σε χαλαρωτικό μασάζ των 40 λεπτών. Αυτό που διέκρινα ήταν πολύ ωραίο άγγιγμα, ρωτούσε αν μου αρέσει κλπ. Παρατήρησα πέρασμα από επίμαχα σημεία χωρίς όμως κάτι άλλο παρόλο που είχα γίνει turbo. Στο μασάζ ήμουνα γυμνός με πετσέτα. Στο τέλος μπανάκι πάλι και γειά σας....Επειδή όμως διέκρινα κάτι καλό αποφάσισα στον μετά από τρεις μέρες να ξαναπάω πρίν φύγω για διακοπές. Στο τηλέφωνο ζήτησα αν υπάρχει κάτι παραπάνω και μου ανέφερε ότι θα τα πούμε από κοντά. Στην δεύτερη λοιπόν επίσκεψη αποφάσισα να πάρω μεγαλύτερο πρόγραμμα μιάσιμη ώρα με αντίτοιμο 50 ευρώ. Λοιπόν......μασάζ γυμνός από την αρχή και στο ανάσκελα χωρίς πετσέτα όπου αφού ασχολήθηκε πολύ ώρα με την επίμαχη περιοχή πέχτηκε φραπεδιά αριστοτεχνική όπου φάνηκε να γουστάρει....Πάλι μπανάκι και γειά σας. Σε όλη την διάρκεια φάνηκε ότι το κατέχει το μασάζ, αλλά κατέχει επίσης την τέχνη να σε κάνει turbo. Μόλις γυρίσω θα ξαναπάω γιατί έχω μεγάλη περιέργεια να δω τι άλλο έχει το menu. Σας γράφω γιατί δεν είχα ξαναδιαβάσει εδώ μέσα για αυτή την περίπτωση και πιστεύω είτε ότι είναι κάτι νέο είτε κάποιοι το ήξεραν και δεν το μοιράζονταν...


Τώρα, το πιθανότερο είναι να μεταναστεύσει σε άλλη χώρα η κοπέλα, αφού οι κάφροι γαμίκουλες θα την τρελάνουν στα τηλέφωνα και στις μαλακισμένες ερωτήσεις... Δυστυχώς...
Αυτός είναι και ο κυριότερος λόγος που οι περισσότεροι δεν μοιράζονται πλέον ανοιχτά παρά μόνο με γνωστούς...
 
  • Like
Αντιδράσεις: tawara

Busyman

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2014
Μηνύματα
54
Like
16
Πόντοι
0
Τι να σου πω ρε φίλε μην μου λες τέτοια γιατί έχω ετοιμαστεί για την επόμενη επίσκεψη!!! >:(
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.080
Κριτικές
191
Like
51.916
Πόντοι
41.443


αψογος,ωραιος και ωραια ενημερωση.

φτανει μονο να μην ξεχειλωσει το ολο θεμα παλι με τους γνωστους μαλακοπιτουρες
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.280
Κριτικές
2
Like
774
Πόντοι
96
Δυστυχώς φίλε η μαλακία πάει σύννεφο από ορισμένους!!

Καμία μαλακια.

Άλλωστε αυτοί (οι μαλακες) δεν είναι πρόβλημα. , ενοχλητικοί μπορεί να είναι. Αλλά όχι πρόβλημα.
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Καλημέρα στην ομάδα. Επίσκεψη στις αρχές του μήνα στον χώρο Εναλλακτικές Ενεργειακές θεραπείες Σε Συνδυασμό / Ολιστικό Ενεργειακό Μασάζ που βρήκα από το φβ (έτσι ακριβώς είναι η περιγραφή στο φατσοβιβλίο). Αποφάσισα να πάω λόγω ότι είναι κοντά στο σπίτι μου και επιπλέον η τιμή ήταν χαμηλή 20 ευρώ. Επικοινωνία με την κοπέλα πολύ ευγενική μου έδωσε οδηγίες για την ακριβή διεύθυνση και πήγα. Πρόκειται για ένα ισόγειο διαμέρισμα στην Πεύκη σε ωραία περιοχή και ωραία πολυκατοικία. Ο χώρος πολύ καθαρός με ωραία ατμόσφαιρα και χαμηλό φωτισμό. Η κοπέλα είναι ελληνίδα κοντούλα μελαχροινή με μαύρα μακριά μαλλια και ωραίο σώμα. Η ηλικία περίπου στα 35. Πολύ ευγενική μου έδειξε τον χώρο μου έδωσε πετσέτα καθαρή διπλωμένη (όχι σφραγισμένη) και με οδήγησε στο ντους. Πολύ καθαρό και πολύ περιποιημένο. Τώρα στα του μασάζ ....τα 20 ευρώ αφορούσαν σε χαλαρωτικό μασάζ των 40 λεπτών. Αυτό που διέκρινα ήταν πολύ ωραίο άγγιγμα, ρωτούσε αν μου αρέσει κλπ. Παρατήρησα πέρασμα από επίμαχα σημεία χωρίς όμως κάτι άλλο παρόλο που είχα γίνει turbo. Στο μασάζ ήμουνα γυμνός με πετσέτα. Στο τέλος μπανάκι πάλι και γειά σας....Επειδή όμως διέκρινα κάτι καλό αποφάσισα στον μετά από τρεις μέρες να ξαναπάω πρίν φύγω για διακοπές. Στο τηλέφωνο ζήτησα αν υπάρχει κάτι παραπάνω και μου ανέφερε ότι θα τα πούμε από κοντά. Στην δεύτερη λοιπόν επίσκεψη αποφάσισα να πάρω μεγαλύτερο πρόγραμμα μιάσιμη ώρα με αντίτοιμο 50 ευρώ. Λοιπόν......μασάζ γυμνός από την αρχή και στο ανάσκελα χωρίς πετσέτα όπου αφού ασχολήθηκε πολύ ώρα με την επίμαχη περιοχή πέχτηκε φραπεδιά αριστοτεχνική όπου φάνηκε να γουστάρει....Πάλι μπανάκι και γειά σας. Σε όλη την διάρκεια φάνηκε ότι το κατέχει το μασάζ, αλλά κατέχει επίσης την τέχνη να σε κάνει turbo. Μόλις γυρίσω θα ξαναπάω γιατί έχω μεγάλη περιέργεια να δω τι άλλο έχει το menu. Σας γράφω γιατί δεν είχα ξαναδιαβάσει εδώ μέσα για αυτή την περίπτωση και πιστεύω είτε ότι είναι κάτι νέο είτε κάποιοι το ήξεραν και δεν το μοιράζονταν...

Ωραια κριτικη φιλε, ας ελπισουμε να μην το πεθανουν το κοριτσι οι γνωστοι τουρμπο καβλο πηδουλες
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Μπράβο αγορίνα για την κριτική,ελπίζω να μην καεί η κοπέλα όπως γράψανε και τα άλλα μέλη από τους βλάκες!
 

gianniskm

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2017
Μηνύματα
140
Like
261
Πόντοι
21
100% δεν είναι αλλά δεν απαντάει κιόλας για να της πω να στείλει φωτογραφία που και πάλι δεν θα στείλει

Μόλις άνοιξε κάμερα φυσικά δεν είναι δική της η φωτό
Όπως την είδα είναι κοντά στα 35+ γεματουλα με 4αρια βυζιά και απλά συμπαθητική δεν ξέρω αν θα την δοκιμάσω γτ μου κανει για ξεπετα.εχει λέει δικό της χορό στο Κερατσίνι δεν ξέρω αν έχει κάποιος άλλος εμπειρία
 
Εγγρ.
20 Ιαν 2017
Μηνύματα
142
Like
52
Πόντοι
1
Μόλις άνοιξε κάμερα φυσικά δεν είναι δική της η φωτό
Όπως την είδα είναι κοντά στα 35+ γεματουλα με 4αρια βυζιά και απλά συμπαθητική δεν ξέρω αν θα την δοκιμάσω γτ μου κανει για ξεπετα.εχει λέει δικό της χορό στο Κερατσίνι δεν ξέρω αν έχει κάποιος άλλος εμπειρία


Εμένα μου έστειλε φωτογραφίες και με αυτό που είδα δεν αξίζει τα λεφτά της!! 120€ παίρνεις εσκορτακια τούμπανο και έχεις και το κεφάλι σου ήσυχο μην πεταχτούν τίποτα μανιτάρια
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
359
Κριτικές
5
Like
830
Πόντοι
81
Να γραψω και εγω την δική μου εμπειρία για ενα χώρο που εχω ξαναγράψει παλαιότερα για χωρο μασαζ. Το. Εν, λόγο μαγαζι. Ειναι στην δαφνη και εχει ροστερ 3 κοπελες και συνέχεια της ανανεώνει. Εχει και μιλφ και Πίο πιπινακια. Η τιμη ειναι στα 40  για μια ωρα και μια εκτόνωση και αν θες διπλο ειναι στα 60 κλπ πληροφορίες για της κοπέλες ειναι η αθηνα γεματουλα για βυζολαγνους μετα αν θυμάμαι το ονομα ειναι η μελινα η οποια πιτσιρικα με ωραίο σωμα και πλούσιο στήθος για της αναλογίες της και τρίτη μια αλλη κοπέλα που εχει πλουσιο στήθος 4-5 νουμερο μπορεί και μεγαλύτερο. Αλλα κοντουλα. Τωρα απο μασαζ τίποτα απο δεύτερο γύρο δυνατες και η αθηνα και η κοντουλα. Αυτα για το ενα μαγαζι. Τώρα όσο αναφορά το μασαζ εχω βρει την λιουμπα απο Καλλιθέα οχι την gilf την νεότερη. Στην νεα Σμύρνη με πολύ ωραίο δυνατό μασαζ απολαυστικο και στο τελος πιπα με τελείωμα στο στομα. Απο εμφάνιση ειναι ψιλή με πλιυσιο στήθος και μέτριο σωμα απο φατσα ετσι και ετσι ειναι θεμα γουστου. Και αφήνει υποψίες για μπριζολα αλλα δεν εχω εμπειρία .  Αυτα απο εμένα και καλες βόλτες
  επισκεψη στην λιουμπα που προαναφερει ο συναγωνιστής. Κλεισιμο ραντεβού στο επιτοπου. Δινουμε ραντεβού στο μισαωρο, δεν ακουγα καλα την οδο στη νεα σμυρνη, τελικα συνεννόηθηκαμε. Μπασιμο στο σπιτι, ενα αδειο παλιο διαμερισμα, με τα απαραίτητα μονο. Ακολούθησε κουβέντα πως με βρήκες κτλ, ειπα κατι στην τυχη, δεν πολυθυμοταν, δεν ειχε και πολυ σημασία. Περιγραφή της, 55 περίπου, κοντο μαλλι κοκκινο, ατσουμπαλο σωμα, χαμογελαστη.  Δεν θα την προσεχα πουθενα η αληθεια ειναι. Δινει πετσετα ροζ πλυμενη, καθολου παντόφλες, παω κανω ντουζ, ερχομαι γυμνος, ξεκιναει μασαζ δυνατο, καλο ηταν μονο πισω. Τελειωνει στα 50 λεπτα, μου λεει τελος το μασαζ, τι θες να κανουμε. Της κανω νόημα να ξεκινησει το κλαρινο, παει να φερει προφυλακτικό. Μου λεει μονο ετσι, μου κανει μια πιπα ψιλομετρια διεκπαιρωτικη, εγλυψε και αρχιδια. Τελειώμα στο προφυλακτικο, αφαιρεση του, ξανα ντουζ, πληρωμη στα γρηγορα, χειραψια και πουλο. Σαν εμπειρια στα 40ευρω, δεν με συγκίνησε. Πιστευω πως δεν υπαρχει νεοτερη λιουμπα και ειναι μονο αυτη η μεγαλοκοπελα προς αποφυγη που αναφέρεται συχνα πυκνα.Για τους συναγωνιστές που γνωρίζουν, σε ενα στενο κοντα στην πλατεια της Νέας Σμύρνης. 
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Καλημέρα στην ομάδα. Επίσκεψη στις αρχές του μήνα στον χώρο Εναλλακτικές Ενεργειακές θεραπείες Σε Συνδυασμό / Ολιστικό Ενεργειακό Μασάζ που βρήκα από το φβ (έτσι ακριβώς είναι η περιγραφή στο φατσοβιβλίο). Αποφάσισα να πάω λόγω ότι είναι κοντά στο σπίτι μου και επιπλέον η τιμή ήταν χαμηλή 20 ευρώ. Επικοινωνία με την κοπέλα πολύ ευγενική μου έδωσε οδηγίες για την ακριβή διεύθυνση και πήγα. Πρόκειται για ένα ισόγειο διαμέρισμα στην Πεύκη σε ωραία περιοχή και ωραία πολυκατοικία. Ο χώρος πολύ καθαρός με ωραία ατμόσφαιρα και χαμηλό φωτισμό. Η κοπέλα είναι ελληνίδα κοντούλα μελαχροινή με μαύρα μακριά μαλλια και ωραίο σώμα. Η ηλικία περίπου στα 35. Πολύ ευγενική μου έδειξε τον χώρο μου έδωσε πετσέτα καθαρή διπλωμένη (όχι σφραγισμένη) και με οδήγησε στο ντους. Πολύ καθαρό και πολύ περιποιημένο. Τώρα στα του μασάζ ....τα 20 ευρώ αφορούσαν σε χαλαρωτικό μασάζ των 40 λεπτών. Αυτό που διέκρινα ήταν πολύ ωραίο άγγιγμα, ρωτούσε αν μου αρέσει κλπ. Παρατήρησα πέρασμα από επίμαχα σημεία χωρίς όμως κάτι άλλο παρόλο που είχα γίνει turbo. Στο μασάζ ήμουνα γυμνός με πετσέτα. Στο τέλος μπανάκι πάλι και γειά σας....Επειδή όμως διέκρινα κάτι καλό αποφάσισα στον μετά από τρεις μέρες να ξαναπάω πρίν φύγω για διακοπές. Στο τηλέφωνο ζήτησα αν υπάρχει κάτι παραπάνω και μου ανέφερε ότι θα τα πούμε από κοντά. Στην δεύτερη λοιπόν επίσκεψη αποφάσισα να πάρω μεγαλύτερο πρόγραμμα μιάσιμη ώρα με αντίτοιμο 50 ευρώ. Λοιπόν......μασάζ γυμνός από την αρχή και στο ανάσκελα χωρίς πετσέτα όπου αφού ασχολήθηκε πολύ ώρα με την επίμαχη περιοχή πέχτηκε φραπεδιά αριστοτεχνική όπου φάνηκε να γουστάρει....Πάλι μπανάκι και γειά σας. Σε όλη την διάρκεια φάνηκε ότι το κατέχει το μασάζ, αλλά κατέχει επίσης την τέχνη να σε κάνει turbo. Μόλις γυρίσω θα ξαναπάω γιατί έχω μεγάλη περιέργεια να δω τι άλλο έχει το menu. Σας γράφω γιατί δεν είχα ξαναδιαβάσει εδώ μέσα για αυτή την περίπτωση και πιστεύω είτε ότι είναι κάτι νέο είτε κάποιοι το ήξεραν και δεν το μοιράζονταν...

Προσπαθώ να....βρω την κοπέλα να κλείσω ραντεβού αλλά τπτ...πήρα τηλ. Και sms αλλά... Δεν.. Έχει Κάποιος άλλος εμπειρία;;;
 

tangocash

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
410
Κριτικές
9
Like
264
Πόντοι
281
Προσπαθώ να....βρω την κοπέλα να κλείσω ραντεβού αλλά τπτ...πήρα τηλ. Και sms αλλά... Δεν.. Έχει Κάποιος άλλος εμπειρία;;;

Την ίδια εμπειρία έχω κι εγώ , καμιά απάντηση
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.080
Κριτικές
191
Like
51.916
Πόντοι
41.443
Προσπαθώ να....βρω την κοπέλα να κλείσω ραντεβού αλλά τπτ...πήρα τηλ. Και sms αλλά... Δεν.. Έχει Κάποιος άλλος εμπειρία;;;

πεσαν τα λυκορνια και εξαφανιστηκε φαινεται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom