Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 74 άτομα (1 μέλη και 73 επισκέπτες)

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
στην κυπρο ειναι...
 

Chris7

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2019
Μηνύματα
11
Like
12
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα! Ξέρουμε τίποτα προς βόρεια; Βριλήσσια μαρουσι;
 

mitsosoft

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2012
Μηνύματα
100
Like
158
Πόντοι
1

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
2
Like
3.681
Πόντοι
456

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.909
Like
9.609
Πόντοι
1.056
Μάλλον Καλλιθέα σύμφωνα με την αγγελία. Ο ΙΑΝΝΑΙ δεν ξέρω γιατί ανέφερε την Κύπρο. Δεν υπάρχει στο βίντεο κάποια πληροφορία για τοποθεσία.

Mitsosoft όταν λες η γνωστή από Καλλιθέα στη Μενελάου, πόσο γνωστή;; Δεν βρήκα νήμα ούτε κάποια αναφορά για μασάζ επί της οδού Μενελάου στην Καλλιθέα.

Υπάρχει κανείς να δώσει πληροφορίες τι προσφέρει η κοπέλα; (εκτός από σκέτο μασάζ)
 

mitsosoft

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2012
Μηνύματα
100
Like
158
Πόντοι
1
Αν ψαξεις με την διευθυνση δεν ξερω αν θα βρεις κατι αλλα εχει αναφερθει αρκετες φορες εδω στο φορουμ!

Ειναι σαν πρεζακι (ισως και να ειναι δεν ειμαι σιγουρος) και παρα πολυ αδυνατη, πετσι κ κοκκαλο που λεμε.. χωρος ενα σπιτι στην Καλλιθεα, μπανιο ψιλο χαλια, πραγματα πεταμενα απο εδω και απο εκει κτλ.. Σιγουρα προσφερει φραπε επειδη ειχα δοκιμασει παλιοτερα αλλα επειδη δεν μου ειχε γεμισει το ματι δεν ηθελα κατι παραπανω οποτε δεν ρωτησα κιολας..
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Μάλλον Καλλιθέα σύμφωνα με την αγγελία. Ο ΙΑΝΝΑΙ δεν ξέρω γιατί ανέφερε την Κύπρο. Δεν υπάρχει στο βίντεο κάποια πληροφορία για τοποθεσία.

Mitsosoft όταν λες η γνωστή από Καλλιθέα στη Μενελάου, πόσο γνωστή;; Δεν βρήκα νήμα ούτε κάποια αναφορά για μασάζ επί της οδού Μενελάου στην Καλλιθέα.

Υπάρχει κανείς να δώσει πληροφορίες τι προσφέρει η κοπέλα; (εκτός από σκέτο μασάζ)
τωρα γραφει καλλιθεα,,,προχτες εγραφε Κυπρο..
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
Να γραψω και εγω την δική μου εμπειρία για ενα χώρο που εχω ξαναγράψει παλαιότερα για χωρο μασαζ. Το. Εν, λόγο μαγαζι. Ειναι στην δαφνη και εχει ροστερ 3 κοπελες και συνέχεια της ανανεώνει. Εχει και μιλφ και Πίο πιπινακια. Η τιμη ειναι στα 40  για μια ωρα και μια εκτόνωση και αν θες διπλο ειναι στα 60 κλπ πληροφορίες για της κοπέλες ειναι η αθηνα γεματουλα για βυζολαγνους μετα αν θυμάμαι το ονομα ειναι η μελινα η οποια πιτσιρικα με ωραίο σωμα και πλούσιο στήθος για της αναλογίες της και τρίτη μια αλλη κοπέλα που εχει πλουσιο στήθος 4-5 νουμερο μπορεί και μεγαλύτερο. Αλλα κοντουλα. Τωρα απο μασαζ τίποτα απο δεύτερο γύρο δυνατες και η αθηνα και η κοντουλα. Αυτα για το ενα μαγαζι. Τώρα όσο αναφορά το μασαζ εχω βρει την λιουμπα απο Καλλιθέα οχι την gilf την νεότερη. Στην νεα Σμύρνη με πολύ ωραίο δυνατό μασαζ απολαυστικο και στο τελος πιπα με τελείωμα στο στομα. Απο εμφάνιση ειναι ψιλή με πλιυσιο στήθος και μέτριο σωμα απο φατσα ετσι και ετσι ειναι θεμα γουστου. Και αφήνει υποψίες για μπριζολα αλλα δεν εχω εμπειρία .  Αυτα απο εμένα και καλες βόλτες

ποια ειναι η λιουμπα η νεοτερη;
εχουμε τηλ;
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.996
Like
1.018
Πόντοι
96
Αν ψαξεις με την διευθυνση δεν ξερω αν θα βρεις κατι αλλα εχει αναφερθει αρκετες φορες εδω στο φορουμ!

Ειναι σαν πρεζακι (ισως και να ειναι δεν ειμαι σιγουρος) και παρα πολυ αδυνατη, πετσι κ κοκκαλο που λεμε.. χωρος ενα σπιτι στην Καλλιθεα, μπανιο ψιλο χαλια, πραγματα πεταμενα απο εδω και απο εκει κτλ.. Σιγουρα προσφερει φραπε επειδη ειχα δοκιμασει παλιοτερα αλλα επειδη δεν μου ειχε γεμισει το ματι δεν ηθελα κατι παραπανω οποτε δεν ρωτησα κιολας..
απο καθαριοτητα...οσμες..σεντονια..πετσετες ηταν οκ?
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.909
Like
9.609
Πόντοι
1.056
την πηρα τηλεφωνο αρκετες φορες... αυτη την κοπελα που αναφερει ο mitsosoft αλλα δεν απαντησε. Ισως τωρα λογω των ημερων λιγο δυσκολο.. Θα ξαναδοκιμασω απο βδομάδα.
 

mitsosoft

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2012
Μηνύματα
100
Like
158
Πόντοι
1
απο καθαριοτητα...οσμες..σεντονια..πετσετες ηταν οκ?
Οχι μαν... ειναι λιγο οτι ναναι η κατασταση με πραγματα πεταγμενα απο εδω και απο εκει... μην περιμενεις σφραφισμενες πετσετες κτλ... ευτυχως αυτη που πηρα εγω δεν μυριζε τιποτα περιεργο.. για σεντονια δεν ξερω αφου οτι εγινε εγινε στο μασαζοκρεβατο που εχει το οποιο ειναι πολυ μικρο βασικα και τοποθετει τα κλασικα λαδοχαρτα... γενικα αν ειναι καποιος της πολυ καθαριοτητας καλυτερα να μην παει!
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.996
Like
1.018
Πόντοι
96
Οχι μαν... ειναι λιγο οτι ναναι η κατασταση με πραγματα πεταγμενα απο εδω και απο εκει... μην περιμενεις σφραφισμενες πετσετες κτλ... ευτυχως αυτη που πηρα εγω δεν μυριζε τιποτα περιεργο.. για σεντονια δεν ξερω αφου οτι εγινε εγινε στο μασαζοκρεβατο που εχει το οποιο ειναι πολυ μικρο βασικα και τοποθετει τα κλασικα λαδοχαρτα... γενικα αν ειναι καποιος της πολυ καθαριοτητας καλυτερα να μην παει!
σε ευχαριστω πολυ! :hi:
 

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
322
Like
128
Πόντοι
1
Μια ελενα κμελενκο που εχει χωρο δικο της νεα σμυρνη αξιζει το κοπο? Φραπε προσφερει η μονο μασαζ?
 

BabyFarkMcGeezax

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
148
Κριτικές
4
Like
290
Πόντοι
21
Η φωτεινή από Καλλιθέα δεν το σηκώνει το τηλέφωνο. Έχει καταφέρει να την επισκεφτεί κανένας αυτές τις μέρες τώρα;
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.909
Like
9.609
Πόντοι
1.056
Από παλιότερες επισκέψεις μου στη Φωτεινή, όταν ήμουν τακτικός πελάτης, θυμάμαι ότι αυτές τις μέρες πηγαίνει να δει την κόρη της στην πατρίδα της.
 

gianniskm

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2017
Μηνύματα
140
Like
261
Πόντοι
21
καλημερα
γνωριζει κανεις κατι για μια martha masaz (μεσω skype ) που εχει δικο της χωρο στο κερατσινι ???
ευχαριστω
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.909
Like
9.609
Πόντοι
1.056
καλημερα
γνωριζει κανεις κατι για μια martha masaz (μεσω skype ) που εχει δικο της χωρο στο κερατσινι ???
ευχαριστω
Πρώτη φορά την ακούω. Για πες τι ξέρεις; ή δωσε link  αγγελίας να δουμε τηλεφωνο και φωτο αν έχει
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.909
Like
9.609
Πόντοι
1.056
Έχεις λογαριασμό στο skype να της στείλεις μήνυμα; Τι προσφέρει από υπηρεσίες και τιμές, ηλικία, εμφάνιση, αν έχει φωτό να σου στείλει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom