Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (0 μέλη και 60 επισκέπτες)

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
413
Κριτικές
3
Like
1.937
Πόντοι
201
Από το FB προέκυψε... Δεν έχει αγγελία και για αυτό ρωτάω. Και τα link από FB απαγορεύονται στο site....

Μπορείς να στείλεις και δε μένα
το link για Αννα Μαρία περιοχή Α. Ελευθέριο..... μένω κοντά...
Ευχαριστώωωωωωωω
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
Πληκτολόγησε Αννα Μαρια Αννα στην αναζήτηση του FB και θα στην βγάλει.


Έλεος βρε παιδιά με τα pm. Σας είπα τον τρόπο για να την βρείτε. Εγώ δεν την έχω δοκιμάσει και για αυτό ρώτησα αν υπάρχει εμπειρία από συναγωνιστή. Το τηλέφωνο φυσικά δεν μπορώ να το δώσω γιατί δεν γνωρίζω αν θέλει αφού ούτε που έχουμε βρεθεί. Αυτή ήταν η πρώτη και η τελευταία φορά που ρώτησα για κάποια. Δεν αντέχεται αυτός ο καταιγισμός μηνυμάτων και με ότι μπορεί να φανταστεί ο νους του ανθρώπου...
Για αυτός που θέλουν να την ξεσκίσουν όπως λένε, τι να πω για τον γραπτό τους λόγο...
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Έλεος βρε παιδιά με τα pm. Σας είπα τον τρόπο για να την βρείτε. Εγώ δεν την έχω δοκιμάσει και για αυτό ρώτησα αν υπάρχει εμπειρία από συναγωνιστή. Το τηλέφωνο φυσικά δεν μπορώ να το δώσω γιατί δεν γνωρίζω αν θέλει αφού ούτε που έχουμε βρεθεί. Αυτή ήταν η πρώτη και η τελευταία φορά που ρώτησα για κάποια. Δεν αντέχεται αυτός ο καταιγισμός μηνυμάτων και με ότι μπορεί να φανταστεί ο νους του ανθρώπου...
Για αυτός που θέλουν να την ξεσκίσουν όπως λένε, τι να πω για τον γραπτό τους λόγο...
όταν τα χωνω είμαι κακος κ παραλογος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Όχι φίλε δεν είσαι... Αλλά είναι απίστευτο αυτό που συμβαίνει τον τελευταίο χρόνο...
σε νημα κοπελας(πριν λιγο) καποιος αναρωτιοταν γιατι κανενας δεν λεει εντύπωσης η δεν γραφει κριτικη... κ ερωτω τωρα για πιο λογο καποιος να γραψει?
για να τα ακουει από τον κάθε παπαρα?
δυστηχως ετσι το καταντησανε
ολο ζήτουλες κ κομπλεξικούς με αποτέλεσμα οσοι ξερουν να μην μιλανε

υ.γ εχεις πμ
 

xymor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
514
Πόντοι
301
Πριν κάνα μήνα πήγα σε αυτό το μασατζίδικο στην Μεσογείων και έκανα με την Lee από Κορέα. Ο χώρος είναι σε ένα διαμέρισμα που το μοιράζονται 2-3 αν κατάλαβα καλά. Όταν πήγα ήταν και μια Ισπανίδα αλλά δεν την είδα επειδή είχε πελάτη.


Πολύ μέτριο μασάζ και επίσης μέτρια εκτόνωση στο τέλος. Από εμφάνιση είναι στα 45 με μεγαλούτσικο στήθος. Πριν την εκτόνωση φόρεσε χειρουργικά γάντια και πήγε να μου κάνει μασάζ προστάτη αλλά της το ξέκοψα επί τόπου και αυτή απόρησε! Μου είπε δε, ότι σε όλους αρέσει. Thanks, but no thanks και να έχετε υπόψιν ότι η κυρία Λι προσφέρει και τέτοιο.

Επίσης στο διαμέρισμα αυτό υπάρχει και μια Λιζαμπέτα που δεν έχω διαβάσει τίποτα για το αν λέει και αν είναι αληθινές οι φωτογραφίες. Λινκ εδώ:

 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
6
Like
7.072
Πόντοι
1.336
Πριν κάνα μήνα πήγα σε αυτό το μασατζίδικο στην Μεσογείων και έκανα με την Lee από Κορέα. Ο χώρος είναι σε ένα διαμέρισμα που το μοιράζονται 2-3 αν κατάλαβα καλά. Όταν πήγα ήταν και μια Ισπανίδα αλλά δεν την είδα επειδή είχε πελάτη.


Πολύ μέτριο μασάζ και επίσης μέτρια εκτόνωση στο τέλος. Από εμφάνιση είναι στα 45 με μεγαλούτσικο στήθος. Πριν την εκτόνωση φόρεσε χειρουργικά γάντια και πήγε να μου κάνει μασάζ προστάτη αλλά της το ξέκοψα επί τόπου και αυτή απόρησε! Μου είπε δε, ότι σε όλους αρέσει. Thanks, but no thanks και να έχετε υπόψιν ότι η κυρία Λι προσφέρει και τέτοιο.

Επίσης στο διαμέρισμα αυτό υπάρχει και μια Λιζαμπέτα που δεν έχω διαβάσει τίποτα για το αν λέει και αν είναι αληθινές οι φωτογραφίες. Λινκ εδώ:


Ωραία και χρήσιμη ενημέρωση  :hi:
 

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
340
Κριτικές
3
Like
834
Πόντοι
81
σε νημα κοπελας(πριν λιγο) καποιος αναρωτιοταν γιατι κανενας δεν λεει εντύπωσης η δεν γραφει κριτικη... κ ερωτω τωρα για πιο λογο καποιος να γραψει?
για να τα ακουει από τον κάθε παπαρα?
δυστηχως ετσι το καταντησανε
ολο ζήτουλες κ κομπλεξικούς με αποτέλεσμα οσοι ξερουν να μην μιλανε

υ.γ εχεις πμ
.  τότε δεν θα πρέπει να ξαναμπούμε στον ιστοχώρο αυτόν εδώ και να μην ξαναγράψουμε καμία κριτική και να μην δώσουμε καμία πληροφορία ούτε καν τηλέφωνα τίποτα με αποτέλεσμα να μην έχει καμία σημασία και να κλείσουμε στην τελική και το μπού αυτό δηλαδή θέλουν μερικοί μερικοί όταν παραπονιούνται αν παραπονιέστε και δεν θέλετε να ζητάνε οι άλλοι πληροφορίες μην γράφετε και κριτικές.
 

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
340
Κριτικές
3
Like
834
Πόντοι
81
Να γραψω και εγω την δική μου εμπειρία για ενα χώρο που εχω ξαναγράψει παλαιότερα για χωρο μασαζ. Το. Εν, λόγο μαγαζι. Ειναι στην δαφνη και εχει ροστερ 3 κοπελες και συνέχεια της ανανεώνει. Εχει και μιλφ και Πίο πιπινακια. Η τιμη ειναι στα 40  για μια ωρα και μια εκτόνωση και αν θες διπλο ειναι στα 60 κλπ πληροφορίες για της κοπέλες ειναι η αθηνα γεματουλα για βυζολαγνους μετα αν θυμάμαι το ονομα ειναι η μελινα η οποια πιτσιρικα με ωραίο σωμα και πλούσιο στήθος για της αναλογίες της και τρίτη μια αλλη κοπέλα που εχει πλουσιο στήθος 4-5 νουμερο μπορεί και μεγαλύτερο. Αλλα κοντουλα. Τωρα απο μασαζ τίποτα απο δεύτερο γύρο δυνατες και η αθηνα και η κοντουλα. Αυτα για το ενα μαγαζι. Τώρα όσο αναφορά το μασαζ εχω βρει την λιουμπα απο Καλλιθέα οχι την gilf την νεότερη. Στην νεα Σμύρνη με πολύ ωραίο δυνατό μασαζ απολαυστικο και στο τελος πιπα με τελείωμα στο στομα. Απο εμφάνιση ειναι ψιλή με πλιυσιο στήθος και μέτριο σωμα απο φατσα ετσι και ετσι ειναι θεμα γουστου. Και αφήνει υποψίες για μπριζολα αλλα δεν εχω εμπειρία .  Αυτα απο εμένα και καλες βόλτες
 

MILFHUNDER

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
221
Κριτικές
1
Like
149
Πόντοι
1
Να γραψω και εγω την δική μου εμπειρία για ενα χώρο που εχω ξαναγράψει παλαιότερα για χωρο μασαζ. Το. Εν, λόγο μαγαζι. Ειναι στην δαφνη και εχει ροστερ 3 κοπελες και συνέχεια της ανανεώνει. Εχει και μιλφ και Πίο πιπινακια. Η τιμη ειναι στα 40  για μια ωρα και μια εκτόνωση και αν θες διπλο ειναι στα 60 κλπ πληροφορίες για της κοπέλες ειναι η αθηνα γεματουλα για βυζολαγνους μετα αν θυμάμαι το ονομα ειναι η μελινα η οποια πιτσιρικα με ωραίο σωμα και πλούσιο στήθος για της αναλογίες της και τρίτη μια αλλη κοπέλα που εχει πλουσιο στήθος 4-5 νουμερο μπορεί και μεγαλύτερο. Αλλα κοντουλα. Τωρα απο μασαζ τίποτα απο δεύτερο γύρο δυνατες και η αθηνα και η κοντουλα. Αυτα για το ενα μαγαζι. Τώρα όσο αναφορά το μασαζ εχω βρει την λιουμπα απο Καλλιθέα οχι την gilf την νεότερη. Στην νεα Σμύρνη με πολύ ωραίο δυνατό μασαζ απολαυστικο και στο τελος πιπα με τελείωμα στο στομα. Απο εμφάνιση ειναι ψιλή με πλιυσιο στήθος και μέτριο σωμα απο φατσα ετσι και ετσι ειναι θεμα γουστου. Και αφήνει υποψίες για μπριζολα αλλα δεν εχω εμπειρία .  Αυτα απο εμένα και καλες βόλτες
Εχουμε τροπο επικοινωνιας για το μαγαζι στη δαφνη και την Λιουμπα τη νεώτερη?
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
Να γραψω και εγω την δική μου εμπειρία για ενα χώρο που εχω ξαναγράψει παλαιότερα για χωρο μασαζ. Το. Εν, λόγο μαγαζι. Ειναι στην δαφνη και εχει ροστερ 3 κοπελες και συνέχεια της ανανεώνει. Εχει και μιλφ και Πίο πιπινακια. Η τιμη ειναι στα 40  για μια ωρα και μια εκτόνωση και αν θες διπλο ειναι στα 60 κλπ πληροφορίες για της κοπέλες ειναι η αθηνα γεματουλα για βυζολαγνους μετα αν θυμάμαι το ονομα ειναι η μελινα η οποια πιτσιρικα με ωραίο σωμα και πλούσιο στήθος για της αναλογίες της και τρίτη μια αλλη κοπέλα που εχει πλουσιο στήθος 4-5 νουμερο μπορεί και μεγαλύτερο. Αλλα κοντουλα. Τωρα απο μασαζ τίποτα απο δεύτερο γύρο δυνατες και η αθηνα και η κοντουλα. Αυτα για το ενα μαγαζι. Τώρα όσο αναφορά το μασαζ εχω βρει την λιουμπα απο Καλλιθέα οχι την gilf την νεότερη. Στην νεα Σμύρνη με πολύ ωραίο δυνατό μασαζ απολαυστικο και στο τελος πιπα με τελείωμα στο στομα. Απο εμφάνιση ειναι ψιλή με πλιυσιο στήθος και μέτριο σωμα απο φατσα ετσι και ετσι ειναι θεμα γουστου. Και αφήνει υποψίες για μπριζολα αλλα δεν εχω εμπειρία .  Αυτα απο εμένα και καλες βόλτες
Αν μπορει κάποιος να γράψει λινκ αγγελίας η αν έχεις κάποια πληροφορία μπας και δούμε κανα βυζι π αξιζει;
 

trooper

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2005
Μηνύματα
33
Like
28
Πόντοι
0
Καλημέρα Σας! Έχει κανείς εμπειρία  από το ακόλουθο: Φαίνεται πολύ ενδιαφέρον...
Ευχαριστώ εκ των προτερων

Πρέπει να έχει πέσει πολύ πείνα για να μπήκε στο παιχνίδι και η Στικούδη...

:p :p :p

 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.909
Like
9.613
Πόντοι
1.056
Αυτήν εδώ την γνωρίζει κανένας; Nana delamer λέγεται αλλά δεν έχει κάποιο τηλέφωνο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom