Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (0 μέλη και 30 επισκέπτες)

gianniskm

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2017
Μηνύματα
140
Like
261
Πόντοι
21
Έχεις λογαριασμό στο skype να της στείλεις μήνυμα; Τι προσφέρει από υπηρεσίες και τιμές, ηλικία, εμφάνιση, αν έχει φωτό να σου στείλει.



εχω μιλησει skype 100ευρω χρεωνει το μασαζ φουλ προγραμμα και κωλο
μιση ωρα λεει 50ευρω μονο με πιπα
η φωτο που εχει ειναι πολυ καλη για να εινια αληθινη, της εχω πει να βαλει καμερα να την δω αλλα δεν τα εχω καταφερει ακομα
 
Εγγρ.
20 Ιαν 2017
Μηνύματα
142
Like
52
Πόντοι
1
εχω μιλησει skype 100ευρω χρεωνει το μασαζ φουλ προγραμμα και κωλο
μιση ωρα λεει 50ευρω μονο με πιπα
η φωτο που εχει ειναι πολυ καλη για να εινια αληθινη, της εχω πει να βαλει καμερα να την δω αλλα δεν τα εχω καταφερει ακομα

Έχει δύο προφίλ είναι ίδια;; Μια με φάτσα μια με βιζγια;;
 

ermis1964

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
646
Κριτικές
22
Like
244
Πόντοι
2.955
καλημερα
γνωριζει κανεις κατι για μια martha masaz (μεσω skype ) που εχει δικο της χωρο στο κερατσινι ???
ευχαριστω
Στο skype βγαζει 2 αποτελέσματα.Μια martha masaz καί μια Μartha masaz.Τωρα ποιά είναι απο τίς δύο?Μήπως είναι το ιδιο άτομο?
 
Εγγρ.
20 Ιαν 2017
Μηνύματα
142
Like
52
Πόντοι
1
Στο skype βγαζει 2 αποτελέσματα.Μια martha masaz καί μια Μartha masaz.Τωρα ποιά είναι απο τίς δύο?Μήπως είναι το ιδιο άτομο?

Λέει ένα παιδί ότι είναι αυτή με τα βυζιά εγώ της έστειλα και μου απάντησε
gia mia wra.xararotiko masaz ispaniki pipa mounaki kolaraki 100e gia misi wra 50e h masaz ispaniki pipa gia misi wra 30e συγγνώμη για τα αγγλικά έκανα αντίγραφη το μήνυμα όπως το έστειλε
 

ermis1964

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
646
Κριτικές
22
Like
244
Πόντοι
2.955
Λέει ένα παιδί ότι είναι αυτή με τα βυζιά εγώ της έστειλα και μου απάντησε
gia mia wra.xararotiko masaz ispaniki pipa mounaki kolaraki 100e gia misi wra 50e h masaz ispaniki pipa gia misi wra 30e συγγνώμη για τα αγγλικά έκανα αντίγραφη το μήνυμα όπως το έστειλε
Εχω στείλει και στίς δύο.Δεν απάντησαν ακόμη.
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.382
Πόντοι
1.071
Λέει ένα παιδί ότι είναι αυτή με τα βυζιά εγώ της έστειλα και μου απάντησε
gia mia wra.xararotiko masaz ispaniki pipa mounaki kolaraki 100e gia misi wra 50e h masaz ispaniki pipa gia misi wra 30e συγγνώμη για τα αγγλικά έκανα αντίγραφη το μήνυμα όπως το έστειλε

Τελικά βρέθηκες μαζί της; Καμία πληροφορία για εμφάνιση και πρόγραμμα; Ευχαριστώ!
 
Εγγρ.
20 Ιαν 2017
Μηνύματα
142
Like
52
Πόντοι
1
Τελικά βρέθηκες μαζί της; Καμία πληροφορία για εμφάνιση και πρόγραμμα; Ευχαριστώ!

Όχι χτες της έστειλα μήνυμα δεν βρέθηκα και δεν παίζει να βρεθώ αν δεν κάνει βιντεοκλήση που της είπα μετά και δεν απαντάει
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.382
Πόντοι
1.071
Όχι χτες της έστειλα μήνυμα δεν βρέθηκα και δεν παίζει να βρεθώ αν δεν κάνει βιντεοκλήση που της είπα μετά και δεν απαντάει
Α μάλιστα... Κατάλαβα.. ναυάγιο μυρίζει η φάση.. Καμιά καλή περίπτωση έχεις να προτείνεις; Όχι για ολοκληρωμένο πρόγραμμα, μόνο φραπέ...
 

lostos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2019
Μηνύματα
99
Like
8
Πόντοι
0
Υπάρχει κάποια αγγελία της ή έστω κάποιος τρόπος επικοινωνίας;; Στα μηνύματα στο instagram δεν απαντάει

της έχω στείλει στο facebook και απάντησε ότι κάνει μόνο θεραπευτικό μασάζ και όχι τίποτα άλλο

υπόψιν ότι δεν είχα ρωτήσει αν κάνει κάτι παραπάνω, η ίδια με πρόλαβε με την απάντησή της
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.016
Like
970
Πόντοι
96
της έχω στείλει στο facebook και απάντησε ότι κάνει μόνο θεραπευτικό μασάζ και όχι τίποτα άλλο

υπόψιν ότι δεν είχα ρωτήσει αν κάνει κάτι παραπάνω, η ίδια με πρόλαβε με την απάντησή της
.....,είπε τιμή...?
 

gianniskm

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2017
Μηνύματα
140
Like
261
Πόντοι
21
Καλημέρα
Η θεία Ελένη από Καλλιθέα είναι διακοπές? Ξέρει κανεις ?το σταθερό που έχει δεν απαντάει, υπάρχει αλλος τρόπος να επικοινωνιας ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom