Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
340
Κριτικές
3
Like
834
Πόντοι
81
ξερει κανεις κατι για αυτο εδω στο τηλεφωνο μου ειπε 40 ευρω για μια ωρα
παιδιά προσοχή μεγάλη στο νέο κόσμο η τύπισσα είναι γύφτισσα και εχει μια γυφτοπουλα εξού και στο τηλέφωνό σου λέει Ρουμανίας λοιπόν απάτη μεγάλη σαύρες μεγάλες και οι δύο και θέλουνε 40 ευρώ για μία υπόγα και προσεχε με τα σκουπίδια διπλά από τους ρακοσυλλέκτες
 

arispetr

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2016
Μηνύματα
15
Like
1
Πόντοι
0
καλησπερα, ξερει κανεις τι παιζει με το μασατζιδικο με το ονομα αντιστρεςστον χολαργο??
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.907
Like
9.607
Πόντοι
1.056
Νομίζω πως δεν υπάρχει. Μόνο αν σταθείς τυχερός και σου δώσει κάποιος μέσω πμ το κινητό της
 

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
373
Κριτικές
51
Like
739
Πόντοι
4.530

επανερχομαι με την εν λογω αγγελια, γιατι τελικα μετα απο τηλεφωνα και επικοινωνια απεσπασα απο την "κυρια" που απανταει τωρα στη γραμμη οτι η κυρια της φωτο πλεον δεν ειναι ενεργη! Οπως ειπε "παντρευτηκε" και αποχωρησε! Οποτε οποιος παρει να μην περιμενει να βρει κατι σαν της φωτο και το ωραιο ειναι που μου λεει 60 η ωρα 40 η μιση ολα εκτος πρωκτικο και το μασαζ χεστο! Αντε πριν παντρευτω κι εγω!
Εεεελαα ρε και εγω που ερχομουν για το μασαζακι ... τι θα απογινω τωρα?
Τελος παντων λαβετε υπ οψιν λοιπον τα ανωθεν και σε συνδυασμο με ταπροηγουμενα πραξτε αναλογως!
 

angelos1983

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2019
Μηνύματα
78
Like
22
Πόντοι
0
Θα στειλει κάνεις πμ το τηλέφωνο της θείας Ελένης???
 

Banksy

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2019
Μηνύματα
177
Κριτικές
3
Like
413
Πόντοι
21
Κύριοι καλησπέρα!!Για αυτήν ξέρει κανείς τι πάιζει;;

Καλημέρα!ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας..από εμφάνιση λέει δηλαδή;;ξέρετε κόστος τελικά και γενικά αξίζει δοκιμή;;

Από εμφάνιση καλή.Μέτρια στο μασάζ.
Ξεπέτα στο κυρίως πιάτο.
Ξεκινάει από 50 ευρώ ο τιμοκατάλογος για απλό μενού και φτάνει και στα 120 με σπαλομπριζολα.
Υπαρχουν και ενδιάμεσες χρεώσεις.
Έχει δύο αγγελίες με διαφορετικά τηλέφωνα.
 

angelos1983

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2019
Μηνύματα
78
Like
22
Πόντοι
0
Μάγκες Καλημέρα.
Λεω σήμερα να περασω μια βόλτα απο θεία Ελένη.
Μπορεί κάποιος που έχει περάσει να μου πει τι λέει η θεία στο σεξ?
Και εμφάνιση αν είναι ευκολο.
Το μασάζ δεν με ενδιαφέρει και τόσο.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.416
Πόντοι
41.447
Ψάξε στο φόρουμ
Όλα γραμμένα αναλυτικά είναι
Κοίτα και κριτικές στο Στουρνάρη 29 σαν Ελενη
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.907
Like
9.607
Πόντοι
1.056
Μάγκες Καλημέρα.
Λεω σήμερα να περασω μια βόλτα απο θεία Ελένη.
Μπορεί κάποιος που έχει περάσει να μου πει τι λέει η θεία στο σεξ?
Και εμφάνιση αν είναι ευκολο.
Το μασάζ δεν με ενδιαφέρει και τόσο.
Το σίγουρο είναι ότι είναι πολλά χρόνια στο χώρο είναι έμπειρη και έχει κάνει όνομα στο χώρο του μασαζ.  Παλιότερα όταν ήταν νεότερη ίσως να ήταν κορυφή. Τώρα πλέον κοντεύει τα 60 (αν δεν τα έχει πατήσει ήδη) με ό,τι αυτό συνεπάγεται για την εξωτερική εμφάνιση μιας γυναίκας αυτής της ηλικίας. Αν αυτό σε εμπνέει για να πας να πληρώσεις και να κάνεις σεξ μαζί της.. δικό σου είναι το πουλί, δικό σου και το πορτοφόλι.. εσύ αποφασίζεις.
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
2
Like
3.679
Πόντοι
456
Καλησπερα σας.ξερει καποιος για τη φωτεινη στην καλλιθεα ?παρακαλω για τις πολυτιμες πληροφοριες σας.ευχαριστω.
 

Banksy

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2019
Μηνύματα
177
Κριτικές
3
Like
413
Πόντοι
21
Καλησπερα σας.ξερει καποιος για τη φωτεινη στην καλλιθεα ?παρακαλω για τις πολυτιμες πληροφοριες σας.ευχαριστω.

Η σελίδα της εδώ:


Πληροφορίες εδώ:

Καλησπερα να παραθεσω κι εγω την εμπειρια μου απο Φωτεινη (Καλλιθεα).Η Φωτεινη λοιπον ειναι μια πεντακαθαρη κυρια απο Ρωσια γυρω στα 40-45 ξανθια, οχι πολυ εντυπωσιακη αλλα με φοβερα γυμνασμενο σωμα...Κανει πολυ καλο, δυνατο μασαζ με λαδι σε ειδικο κρεβατι σε ολο το κορμι.Αν και δεν ειμαι εμπειρος στο θεμα του μασαζ φαινεται να το κατεχει.Αφου γινει το τελειο μασαζ μπρουμητα (ακομα και σττην ευαιασθητη περιοχη αν της δειξεις πως το γουσταρεις)μετα σε γυρναει ανασκελα οπου το τελος ερχεται γλυκα με εντονη και μαστερικη χειρομαλαξη...Πλεον εχει και αλλη κοπελα μαζι της, αν καποιος εχει δοκιμασει την αλλη κοπελα ας πει.
Στα συν+ καθαρος χωρος, απιστευτο ντους, διαρκεια μασαζ, ευγενεια, εμφανιση
Στα πλην - θα μπορουσε να προσφερει και κατι παραπανω

Πρώτη επίσκεψη στην φωτεινή στην Καλλιθέα.  Η φωτεινή κοντά στα 50  για την ηλικία της είναι οκ. Πολύ ευγενική και το μασάζ εξαιρετικό. Στο δεύτερο μέρος αρκετά καλή φραπεδια και στο μασάζ χαϊδεύει λίγο και την ευαίσθητη περιοχή αν δει ότι δεν σε ενοχλεί. Ρούχα δεν βγάζει ,  μόνο πάνω από την ρόμπα με άφησε να πιάσω λίγο βυζάκι.γενικα καλά ήταν και θα ξαναπάω. Από ότι έχω δει για τέτοια φάση τελικά οι καλύτερες είναι η ζωή,  η στεφάνια βικυ στο ψυχικο και η φωτεινή.

επισκεψη στην φωτεινη στην καλλιθεα μετα απο αρκετο καιρο η υπηρεσιες οπως παντα εξαιρετικες για αυτους που ζητανε καλο μασαζ και χειρομαλαξη-εκτονωση για πληρες χαλαρωμα!εκανε και καποιες αλλαγες στο μπανιο οπου αλλαξε και την μπανιερα με ντουζιερα!οπως παντα ολα πολυ καθαρα !πραγμα που διακρινει παντα την φωτεινη!και το κυριοτερο οτι ειναι πολυ καλο κ πρακτικο να υπαρχει στο μασαζοκρεβατο σεντονι!και οχι το ρολο χαρτι που κολλαει επανω σου και παραμεριζει συνεχεια θυμιζοντας φυσιοθεραπευτηριο η ορθοπεδικο ιατρειο!φωτεινη ισον σταθερη αξια!υπαρχει και pos για να πληρωσεις κ με καρτα!!

να ενημερωσω κ εγω επισκεψη σημερα στην φωτεινη στην καλλιθεα μετα απο αρκετο καιρο,οπως παντα πεντακαθαρο περιβαλλον στο μασαζοκρεβατο παντα νεο σεντονι και τα σχετικα που ειναι γνωστα!περασα με την νεα κοπελα την ειρηνη γυρω στα 40 μελαχροινη αρκετα συμπαθητικη που σε κερδιζει το χαμογελο της μετριο υψος καλο σωμα η οποια μου εκανε αρκετα καλο μασαζ κατω απο απαλη  μουσικη μιας κ ειναι ..μαθητρια της φωτεινης  με χουφτωματακι και με ωραιο φραπεδακι στο τελος!κοστος 45 ευρω για μια ωρα και ..κατι!να πω δε οτι στο μπανιο μετρησα 4 αφρολουτρα κ σαμπουαν διαφορετικης φιρμας ολα επωνυμα !καθως και αποσμητικο σπρευ πραγμα που σημαινει σεβασμος προς τους  πελατες !μπορει οποιος θελει να πληρωσει κ με καρτα!! :rockon:
 

skiergr

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2015
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας!
έχει κανείς το τηλ της θείας Ελένης...;)
 

Alex1s85

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2018
Μηνύματα
31
Κριτικές
2
Like
113
Πόντοι
0
Καλημέρα,

Είναι εύκολο να μου στείλει καποιος το τηλ της θείας Ελένης;
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
359
Κριτικές
5
Like
830
Πόντοι
81
Προσφατη επισκεψη στην Ειρηνη στο Κολωνακι. Ραντεβού κλειστηκε τελευταια στιγμη, τηλεφωνο από κατω και μου ανοιξε. Η κοπελα είναι μια 50αρα ψηλη, αδυνατη, ξερακιανη θα ελεγα. Φορουσε ένα τιραντακι, χωρις σουτιεν, πεσμενο στηθος νουμερο 1. Σαλβαρι αερινο και παντοφλα μπασκετικη. 1η εντυπωση δεν με ενεπνευσε. Κουβεντα χαλαρη, χωρος συμπαθητικος,καθαρος. Μπηκα για μπανιο, μου εδωσε παντοφλες (χρησιμοποιημένες, από τον προηγουμενο, με υγρασία ακομα) και πετσετα (όχι σφραγισμενη, αλλα καθαρη) ντουζακι και βουρ στο μασαζοκρεβατο. Αβολο γιατι δεν ειχε την τρυπα για το κεφαλι. Πρόγραμμα στα 40 με εκτονωση χειρονακτικη στο τελος. Μου ανεφερε και στα 30 χωρις εκτονωση, μονο μασαζ και στα 50 αθλητικο μασαζ δυνατο που δεν το κανει το καλοκαιρι, γιατι λεει δεν κανει. Σε ερωτηση δικη μου αν κανει παραπανω εκτόνωσεις η κατι άλλο, μου τονιζε πως είναι επαγγελματιας μασερ, τα πτυχια της τοιχοκολλημενα σε εμφανες σημειο. Μετριο μασαζ μπρούμυτα που δεν βολευομουν, επειτα χάιδεμα σε αρχιδια από πισω, γυρισμα χαλαρο μασαζ και μαλακια περιτεχνη χωρις να σε κοιταει. Ολη την ωρα που τον επαιζε ειτε χαζευε ταβανι, ειτε ειχε κλειστα τα ματια, κατι αναμεσα στο το απολαμβανω η στο βαριέμαι. Συνολικη εμπειρια, δεν ξερω αν θα ξαναπαω. Επισης να αναφερω δυσκολο παρκάρισμα, λογω Κολωνακιου και με φοβο μην μου παρουν πινακίδες κτλ.
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Προσφατη επισκεψη στην Ειρηνη στο Κολωνακι. Ραντεβού κλειστηκε τελευταια στιγμη, τηλεφωνο από κατω και μου ανοιξε. Η κοπελα είναι μια 50αρα ψηλη, αδυνατη, ξερακιανη θα ελεγα. Φορουσε ένα τιραντακι, χωρις σουτιεν, πεσμενο στηθος νουμερο 1. Σαλβαρι αερινο και παντοφλα μπασκετικη. 1η εντυπωση δεν με ενεπνευσε. Κουβεντα χαλαρη, χωρος συμπαθητικος,καθαρος. Μπηκα για μπανιο, μου εδωσε παντοφλες (χρησιμοποιημένες, από τον προηγουμενο, με υγρασία ακομα) και πετσετα (όχι σφραγισμενη, αλλα καθαρη) ντουζακι και βουρ στο μασαζοκρεβατο. Αβολο γιατι δεν ειχε την τρυπα για το κεφαλι. Πρόγραμμα στα 40 με εκτονωση χειρονακτικη στο τελος. Μου ανεφερε και στα 30 χωρις εκτονωση, μονο μασαζ και στα 50 αθλητικο μασαζ δυνατο που δεν το κανει το καλοκαιρι, γιατι λεει δεν κανει. Σε ερωτηση δικη μου αν κανει παραπανω εκτόνωσεις η κατι άλλο, μου τονιζε πως είναι επαγγελματιας μασερ, τα πτυχια της τοιχοκολλημενα σε εμφανες σημειο. Μετριο μασαζ μπρούμυτα που δεν βολευομουν, επειτα χάιδεμα σε αρχιδια από πισω, γυρισμα χαλαρο μασαζ και μαλακια περιτεχνη χωρις να σε κοιταει. Ολη την ωρα που τον επαιζε ειτε χαζευε ταβανι, ειτε ειχε κλειστα τα ματια, κατι αναμεσα στο το απολαμβανω η στο βαριέμαι. Συνολικη εμπειρια, δεν ξερω αν θα ξαναπαω. Επισης να αναφερω δυσκολο παρκάρισμα, λογω Κολωνακιου και με φοβο μην μου παρουν πινακίδες κτλ.
Οπως την περιγραφεις, μαλλον στα προς αποφυγειν, ειδικα αν κανει και μετριο μασαζ και καταναγκαστικη χειρομαλαξη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom