Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (2 μέλη και 36 επισκέπτες)

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.522
Like
3.827
Πόντοι
456
Συναγωνιστες καλησπερα.
Απειχα απο το αθλημα λογω προσ. υποχρεωσεων και καραντινας κατι χρονακια αλλα ειπα να δοκιμασω την τυχη μου ξανα. Λογω εχεμυθειας προτιμω το ''σε δικο τους χωρο'' concept.
Εχω δοκιμασει παλιοτερα TantraZoe με πολυ καλες εντυπωσεις για υπηρεσιες/τιμη στα ψηλα του Κολωνακιου , και Βικυ Στεφανια σε απλο προγραμμα στον προηγουμενο χωρο της στο Ψυχικο (comme ci comme ca..).
Λεω για αρχη και για low budget δοκιμη να παω Ιουλια για ενα ξεμπουκωμα...
Εχετε να προτεινετε καμια αλλη;; Θεια Ελενη ΔΕΝ με πολυψηνει η φαση ενω σε οργανωμενο χωρο καπου διαβασα οτι παιζει μπαλα η Ζωη , την οποια ευχαριστως θα ξαναδοκιμαζα.
Η Ζωη φιλε ειναι στο deluxe massage που ειναι γραφειο για μασαζ κατ οικων δηλαδη θα κλεισεις την Ζωη μεσω αυτου του γραφειου και η Ζωη θα ερθει σπιτι σου ή σε ξενοδοχειο οτι σε βολευει.
 

johnmylo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2012
Μηνύματα
112
Like
125
Πόντοι
1
Τι άλλο θα δούμε... :cheesy: :cheesy:
Στο διπλανό δωμάτιο....
Aν αξίζει η
Το πολύ πολύ να σε αφήσει να της πιάσεις τον κώλο πάνω από το σορτσάκι! Μέχρι εκεί φτάνει. Τσεκαρισμένο....

Εγώ την πέτυχα ολομόναχη σπίτι , αλλά είναι τόσο παγερή που και το χούφτωμα που της έκανα, φοβήθηκα ότι θα μου σπάσει το χέρι.

Κι εμένα κοντά είναι και με εξυπηρετεί, αλλά δε νομίζω να ξαναπάω!

Αν ήταν η Στεφανία πιο κοντά μου νομίζω ότι δε θα πήγαινα αλλού για μασάζ με εξτραδάκι....
Αυτό είναι το κακό... Η Στεφανία είναι λίγο ταξίδι... Αλλιώς κ εγώ θα ήμουν σταθερός πελατης
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846

Γνωρίζετε τίποτα για αυτη την περιπτωση? Επικοινωνησα μεσω WA και βρίσκεται στη Βούλα. Εχει 100ε για Tantric + handjob, 65ε για tantric και 170ε για τα παντα.

Απο τις φωτος, φαινεται αρκετα καλό, αλλα δεν ξερω, μηπως ειναι κιντερ!
Όντως δείχνει δύναμη η κοπέλα...Αλλά μήπως είναι fake..;
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
993
Κριτικές
12
Like
1.620
Πόντοι
5.965

Γνωρίζετε τίποτα για αυτη την περιπτωση? Επικοινωνησα μεσω WA και βρίσκεται στη Βούλα. Εχει 100ε για Tantric + handjob, 65ε για tantric και 170ε για τα παντα.

Απο τις φωτος, φαινεται αρκετα καλό, αλλα δεν ξερω, μηπως ειναι κιντερ!
Όντως δείχνει δύναμη η κοπέλα...Αλλά μήπως είναι fake..;

Πάντως οι φωτογραφίες πρέπει να είναι ψεύτικες.
Παίζουν και αλλού. Π.χ.:
13af1e2c4652ca4d16a4deeb043176d39fed745f.jpg
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470

Κανεις για εδώ?
αν ψάξεις πίσω ή κάνεις μια αναζήτηση στο φακουδάκι δεξιά πάνω θα διαβάσεις πολλά!
Milf,με καθαρό χώρο και ντουζ ,καλούτσικο μασαζ και αρκετά δυνατή στο καλάμάκι αλλά και στο foul
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.833
Κριτικές
30
Like
20.805
Πόντοι
8.815
Άστο πηγα σήμερα... Το έχασα το 80αρη έτσι....
Φορανε και τις μασκες και δεν καταλαβαινεις απο προσωπο τι λεει. Εσυ τρελε μου εισαι και ηρωας,πηγες για δυο πιστολιες. Εγω εφυγα.
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Φορανε και τις μασκες και δεν καταλαβαινεις απο προσωπο τι λεει. Εσυ τρελε μου εισαι και ηρωας,πηγες για δυο πιστολιες. Εγω εφυγα.
Δεν τις βγάζουν τις μάσκες στο σαλονάρισμα;;;; Τιναφτόρε;;; Όλο ψήνομαι να πάω κι όλο κάτι στραβώνει.
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.833
Κριτικές
30
Like
20.805
Πόντοι
8.815
Δεν τις βγάζουν τις μάσκες στο σαλονάρισμα;;;; Τιναφτόρε;;; Όλο ψήνομαι να πάω κι όλο κάτι στραβώνει.
μπορεις να ζητησεις να τις βγαλουν για να δεις προσωπο,εγω δεν το σκεφτηκα εκεινη τη στιγμη. παντως να πας για να εχεις ολοκληρωμενη αποψη.
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Δεν τις βγάζουν τις μάσκες στο σαλονάρισμα;;;; Τιναφτόρε;;; Όλο ψήνομαι να πάω κι όλο κάτι στραβώνει.
Στο μεταξύ κι άλλο ένα θέμα που έχει βαλτώσει!!! Αυτή η συζήτηση για την Ιουλία, επαναλαμβάνεται συνεχώς!!! Κάθε 10 σελίδες τα λέει ο Περαματιώτης, για τη μαμά για την κόρη κλπ. Μετά μπαίνει μια Στεφανία και καπάκι το τηλ της θείας Ελένης σε πμ. Αυτό σημαίνει πως υπάρχει έλλειψη σε νέα πρόσωπα και υπηρεσίες από τη μία και άρνηση ενημέρωσης από την άλλη. Περιμένουμε σχεδόν όλοι από έναν κασκαντέρ να ρίξει χρήμα στον κουβά μήπως πιάσουμε εμείς κανένα λαβράκι. Δυστυχώς αυτό συμβαίνει και σε άλλα θέματα. Έχει πέσει ξεραΐλα μεγάλη.
 

kapsa

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
176
Like
386
Πόντοι
21
Στο μεταξύ κι άλλο ένα θέμα που έχει βαλτώσει!!! Αυτή η συζήτηση για την Ιουλία, επαναλαμβάνεται συνεχώς!!! Κάθε 10 σελίδες τα λέει ο Περαματιώτης, για τη μαμά για την κόρη κλπ. Μετά μπαίνει μια Στεφανία και καπάκι το τηλ της θείας Ελένης σε πμ. Αυτό σημαίνει πως υπάρχει έλλειψη σε νέα πρόσωπα και υπηρεσίες από τη μία και άρνηση ενημέρωσης από την άλλη. Περιμένουμε σχεδόν όλοι από έναν κασκαντέρ να ρίξει χρήμα στον κουβά μήπως πιάσουμε εμείς κανένα λαβράκι. Δυστυχώς αυτό συμβαίνει και σε άλλα θέματα. Έχει πέσει ξεραΐλα μεγάλη.
Εχεις απόλυτο δίκιο.Πιστεύω οτι ολο το παιχνίδι στο μασαζ γινεται με τα γραφεια κατ οικον(deluxe,osmose και αλλα).Οι μασεζ με δικο τους χωρο ειναι ελαχιστες .Δεν πιστευω οτι υπαρχει αρνηση ενημερωσης απο ενα φορουμ με τοσα πολλα μελη.
 

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81
αν ψάξεις πίσω ή κάνεις μια αναζήτηση στο φακουδάκι δεξιά πάνω θα διαβάσεις πολλά!
Milf,με καθαρό χώρο και ντουζ ,καλούτσικο μασαζ και αρκετά δυνατή στο καλάμάκι αλλά και στο foul
Σε ευχαριστώ πολύ! Έκανα λιγες σελιδες πισω, αλλά ισως τις ειδα βιαστικά και δεν θα την προσεξα!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Τελικα το μαγαζι στο Αιγαλεω δεν ειναι μιλφομαγαζο αλλα γκιλφομαγαζο. Εχει μεγαλη διαφορα το ενα με το αλλο.
Παρά το γεγονός ότι είναι μιλφ-γκιλφ μαγαζί το συμπέρασμα από τις υπηρεσίες των θεραπευτριών είναι θετικές ή αρνητικές ? Αυτό είναι το ζητούμενο φίλοι ...
Όσοι έγραψαν για τις εμπειρίες τους και από το Σολομού 70 που δούλευαν είχαν θετικές κριτικές
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.833
Κριτικές
30
Like
20.805
Πόντοι
8.815
Παρά το γεγονός ότι είναι μιλφ-γκιλφ μαγαζί το συμπέρασμα από τις υπηρεσίες των θεραπευτριών είναι θετικές ή αρνητικές ? Αυτό είναι το ζητούμενο φίλοι ...
Όσοι έγραψαν για τις εμπειρίες τους και από το Σολομού 70 που δούλευαν είχαν θετικές κριτικές
σωστα! δεν δοκιμασα διοτι δεν ηταν του γουστου μου οι γυναικες εκει,οποτε δεν μπορω να φερω καμια αποψη σχετικα με τις υπηρεσιες.
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280

Κανεις για εδώ?
Η γνωστη αλικη απο χολαργο
Σκ δουλευει ; Ξερει κανεις ;
Δεν σηκωνει τηλ
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.911
Like
9.623
Πόντοι
1.056
Για την Αλίκη δεν ξέρω από υπηρεσίες τι λέει . Δεν έχω δοκιμάσει και δεν έχω άποψη παρά μόνο από αυτά που έχουν γραφτεί εδώ. Αλλά από εμφάνιση δείχνει να είναι η καλύτερη από αυτές που "παίζουν" τον τελευταίο καιρό στο χώρο του μασάζ.
Ούτε σαν το γιουβαρλάκι ούτε και ξυλάγγουρο. Ονόματα δε λέμε, καταλαβαίνετε για ποιες μιλάω.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
σωστα! δεν δοκιμασα διοτι δεν ηταν του γουστου μου οι γυναικες εκει,οποτε δεν μπορω να φερω καμια αποψη σχετικα με τις υπηρεσιες.
Καλά το γράφεις ...ο κάθε ένας στο σύστημα αυτό έχει τα στάνταρ του τα οποία προσπαθεί να βρεί και να απολαύσει στις συνεδρίες που κάνει ως προς ηλικία, εμφάνιση ,υπηρεσίες ,χρώμα ,εθνικότητα κλπ
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Για την Αλίκη δεν ξέρω από υπηρεσίες τι λέει . Δεν έχω δοκιμάσει και δεν έχω άποψη παρά μόνο από αυτά που έχουν γραφτεί εδώ. Αλλά από εμφάνιση δείχνει να είναι η καλύτερη από αυτές που "παίζουν" τον τελευταίο καιρό στο χώρο του μασάζ.
Ούτε σαν το γιουβαρλάκι ούτε και ξυλάγγουρο. Ονόματα δε λέμε, καταλαβαίνετε για ποιες μιλάω.
έχεις απόλυτο δίκιο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom