Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.521
Like
3.826
Πόντοι
456
Και μετα θα αναρωτιομαστε γιατι οι επιλογες στο μασαζ ειναι λιγες και συνεχεια γινονται λιγοτερες.Μια κοπελα εμεινε με δικο της χωρο (που δεν ειναι σαυρα) και την εχουμε κρεμασει στα μανταλακια ως πορνη.

Και για να εξηγουμαι η στεφανια και σε εμενα αυξησε την τιμη και απο τοτε την εχω κοψει (παει ενας χρονος) αλλα δεν θα βγαινω στο φορουμ να την βριζω.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Και μετα θα αναρωτιομαστε γιατι οι επιλογες στο μασαζ ειναι λιγες και συνεχεια γινονται λιγοτερες.Μια κοπελα εμεινε με δικο της χωρο (που δεν ειναι σαυρα) και την εχουμε κρεμασει στα μανταλακια ως πορνη.

Και για να εξηγουμαι η στεφανια και σε εμενα αυξησε την τιμη και απο τοτε την εχω κοψει (παει ενας χρονος) αλλα δεν θα βγαινω στο φορουμ να την βριζω.
μα το επάγγελμα που επίλεξε είναι!
Αν ήθελε να την μασεζ, τότε ας έμενε μόνο σε αυτό!
όταν κάνει πίπες,και πηδιέται και έχει ειδικό νήμα στο bou, τι είναι?
Δηλαδή αν εγώ μαζεύω σκουπίδια για να ζήσω,δεν θα με αποκαλέσεις σκουπιδιάρη?
Το politically correct μας έφαγε!
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.521
Like
3.826
Πόντοι
456
Να στο πω αλλιως ρε φιλε.
Ποιο ειναι το δικο μας οφελος απο αυτο?
Γιατι εγω δεν βλεπω κανενα οφελος ,μονο ζημια κανουμε.Σκεψου μια κοπελα (απο το μασαζ κατ οικων ας πουμε) που θα σκεφτοταν να κανει και τιποτε παραπανω να διαβαζει για πορνες και λοιπα.
Θα το κανει το κατι παραπανω ή θα κατσει στα αυγα της?
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Να στο πω αλλιως ρε φιλε.
Ποιο ειναι το δικο μας οφελος απο αυτο?
Γιατι εγω δεν βλεπω κανενα οφελος ,μονο ζημια κανουμε.Σκεψου μια κοπελα (απο το μασαζ κατ οικων ας πουμε) που θα σκεφτοταν να κανει και τιποτε παραπανω να διαβαζει για πορνες και λοιπα.
Θα το κανει το κατι παραπανω ή θα κατσει στα αυγα της?
για αυτό έγραψα την λέξη "συνειδητοποιημένη"
Αλλιώς ας γραφτεί σε αυτό το forum
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.641
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Να στο πω αλλιως ρε φιλε.
Ποιο ειναι το δικο μας οφελος απο αυτο?
Γιατι εγω δεν βλεπω κανενα οφελος ,μονο ζημια κανουμε.Σκεψου μια κοπελα (απο το μασαζ κατ οικων ας πουμε) που θα σκεφτοταν να κανει και τιποτε παραπανω να διαβαζει για πορνες και λοιπα.
Θα το κανει το κατι παραπανω ή θα κατσει στα αυγα της?
και ητεα ετσι δεν εκανε οταν ειχε δικο της χωρο οταν εμαθε για δω γιατι καποιοι πανε και πιανουν τη κουβεντα
και λενε για το φορουμ και τωρα κανει οργια μια χαρα διαφημηση ειναι
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.434
Like
784
Πόντοι
96
Συναγωνιστες, Εμπειριες με τη συγκεκριμενη? Γνωστη και ως ΛΙ Κορεατισσα?
Υπάρχουν αναφορές σε αυτό το θέμα παλιά .Λένε ότι δεν δίνει μπριζόλα αλλά σε μαλακίζει και σε γαμάει (αν θέλεις) . Δεν ιδρώνει την φανέλα.Για αυτά (κωλοδάκτυλο, ...) , είναι πολλά τα λεφτά. Παλιά για τους μερακλήδες του είδους ήταν και δωρεάν το δακτύλιασμα στα ευαγή ιδρύματα, , που φτάσαμε. Αν έδινε μπριζόλα που με ενδιαφέρει θα πήγαινα να δω . Είναι και μακρυά από εκεί που μένω.:sunglasses:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Τι κολλημα εχεις φαει ρε τυπε?
Πηγαινε καπου αλλου αφου δεν σου αρεσει αλλα συνεχεια να θαβεις μια κοπελα δειχνει οτι μαλλον εσυ εχεις καποιο κομπλεξ.
Εισαι και 45 χρονων ανθρωπος ,ξεκολλα ρε.
Έτσι και αλλιώς τα κορίτσια χρειάζονται σεβασμό που εμείς πρέπει να τον παρέχουμε όσο μπορούμε και ανάλογα από την συμπεριφορά τους . Έτσι η συνάντηση εξελίσσεται καλύτερα και απολαμβάνουν και οι δυο ! Η Στεφανία είναι μια από τις πολύ ευγενικές θεραπευτριες
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Και μετα θα αναρωτιομαστε γιατι οι επιλογες στο μασαζ ειναι λιγες και συνεχεια γινονται λιγοτερες.Μια κοπελα εμεινε με δικο της χωρο (που δεν ειναι σαυρα) και την εχουμε κρεμασει στα μανταλακια ως πορνη.

Και για να εξηγουμαι η στεφανια και σε εμενα αυξησε την τιμη και απο τοτε την εχω κοψει (παει ενας χρονος) αλλα δεν θα βγαινω στο φορουμ να την βριζω.
Έτσι ! Δεν μας κάνει , δεν ξαναπάμε ! Τόσο απλά χωρίς πολλά πολλά π
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.046
Κριτικές
34
Like
3.801
Πόντοι
4.365
Συναγωνιστες, Εμπειριες με τη συγκεκριμενη? Γνωστη και ως ΛΙ Κορεατισσα?

Μακριά, βαριέται τα πάντα. Δεν κάνει ούτε μασάζ προστάτη, ούτε τάντρα, ούτε τίποτα. Σε ρωτάει απλά αν θέλεις κωλοδάχτυλο (όχι καλές μου κυρίες το κωλοδάχτυλο δεν είναι τάντρα..)

Παλιά έκανε και φουλ - μαύρο χάλι..
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.046
Κριτικές
34
Like
3.801
Πόντοι
4.365

tsoukou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
633
Κριτικές
4
Like
1.418
Πόντοι
206
Μακριά, βαριέται τα πάντα. Δεν κάνει ούτε μασάζ προστάτη, ούτε τάντρα, ούτε τίποτα. Σε ρωτάει απλά αν θέλεις κωλοδάχτυλο (όχι καλές μου κυρίες το κωλοδάχτυλο δεν είναι τάντρα..)

Παλιά έκανε και φουλ - μαύρο χάλι..
Παλια την ειχα ξεκωλιασει, αλλα πολυ παλια ομως και απο τοτε βαριοτανε
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

milfaros2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2019
Μηνύματα
56
Like
84
Πόντοι
0
Έχει κανείς εικόνα για αυτό;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το έχει στις υπηρεσίες μασάζ και για αυτό το βάζω εδώ
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.251
Κριτικές
6
Like
7.067
Πόντοι
1.336

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom