Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (4 μέλη και 12 επισκέπτες)

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.309
Κριτικές
9
Like
5.403
Πόντοι
1.436
Ήταν και στο Φραντζή 4 και τελευταία είχε αναλάβει και στην καλλιροης αυτό που δεν έμπαινες αν δεν σε ήξεραν κοντά στο βενζιναδικο
οχι ηταν επι της καλλιροης
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.843
Κριτικές
47
Like
16.790
Πόντοι
7.135
Ήταν και στο Φραντζή 4 και τελευταία είχε αναλάβει και στην καλλιροης αυτό που δεν έμπαινες αν δεν σε ήξεραν κοντά στο βενζιναδικο
για το φρατζη δεν το ηξερα
 

tsoukou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
633
Κριτικές
4
Like
1.418
Πόντοι
206
Ήταν και στο Φραντζή 4 και τελευταία είχε αναλάβει και στην καλλιροης αυτό που δεν έμπαινες αν δεν σε ήξεραν κοντά στο βενζιναδικο
Μπραβο ρε φιλε ηταν η σεριφισσα πριν την πρωτη καραντινα
 
  • Like
Αντιδράσεις: vais77

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
385
Πόντοι
21
Πάντως οι φωτογραφίες πρέπει να είναι ψεύτικες.
Παίζουν και αλλού. Π.χ.:
13af1e2c4652ca4d16a4deeb043176d39fed745f.jpg
στο Συγκεκριμένο site είναι πάρα πολύ δύσκολο να βάλεις φέικ φωτογραφία αυτό που διαπίστωσα είναι ότι το κείμενο είναι από trans leit παιχτη
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.641
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Και μια Τζούλια ( έχει και δικό της νήμα ) όταν της έστειλα μήνυμα μου είπε ότι έχει δικό της χώρο στα Σεπολια. Σκέφτομαι όταν γυρίσω από διακοπές να την επισκεφθώ...
Κατσε κανα δυο μερες ακομα στις διακοπες
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.052
Κριτικές
191
Like
51.772
Πόντοι
41.443

Sancho Panza

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
109
Κριτικές
8
Like
310
Πόντοι
301
Παίδες, σε πρόσφατη επίσκεψη στην Ιουλια (Περιστέρι) έχω να πω ότι για τα 30 γιούρια η φάση αφήνει θετικό πρόσημο πιο πολύ.

Στα καλά του αγώνα, η κοπέλα το έχει το μασάζ με τα περίεργα μεγάλα της άκρα, σε μέτρια πίεση κόντεψε να με σπάσει, αλλά με ξεκλείδωσε αρκετά στην πλάτη και στους ώμους + ότι ήταν σχετικά ανετη με το χρόνο και ξεπεράσαμε τη 1 ώρα.
Κατά τα άλλα αρκετά σφιχτή στην επικοινωνία της (με ωραία σχετικά φωνή και προφορά) και έδειξε σχετικά διεκπεραιωτικη στην εκτόνωση η οποία έγινε σατρα πατρα λόγω επόμενου ραντεβού.
Δεν ξέρω αν κάποιος συναγωνιστής έχει προχωρήσει περισσότερο αλλά γνώμη μου αν έμενε με εσώρουχα η και χωρίς και το ενιωθε λίγο παραπάνω θα ήταν για πολλαπλές επισκέψεις. Τώρα απλά σκέφτεσαι το VFM και το καλό μασάζ. Αυτά είχα να εκθεσω
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
958
Πόντοι
96
Κάθισα συνολικά, με τα μπάνια μία-μίση ώρα (με τα μπάνια). Τότε έπαιρνε 70 πάντως, μετά έριξε την τιμή. Εν κατακλείδι, τίμιο ραντεβού. Για μια φορά δεν το μετάνιωσα. Ωστόσο δεν νομίζω να ξαναπάω.

Στον ίδιο χώρο είναι κι άλλες κοπέλες. Τις έχω δοκιμάσει σχεδόν όλες. Με καλύτερη μια Μαρίνα που λείπει στην χώρα της αυτό τον καιρό και χειρότερη μια Μαρία η ΤΖΟΥΣΗ επιλογή σου, όπως αναφέρεται στην αγγελία της.


στις φωτογραφίες αναφέρθηκα μόνο, ως προς την πλαστότητα , .... ωραία ενημέρωση , thanks
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
958
Πόντοι
96
Παίδες, σε πρόσφατη επίσκεψη στην Ιουλια (Περιστέρι) έχω να πω ότι για τα 30 γιούρια η φάση αφήνει θετικό πρόσημο πιο πολύ.

Στα καλά του αγώνα, η κοπέλα το έχει το μασάζ με τα περίεργα μεγάλα της άκρα, σε μέτρια πίεση κόντεψε να με σπάσει, αλλά με ξεκλείδωσε αρκετά στην πλάτη και στους ώμους + ότι ήταν σχετικά ανετη με το χρόνο και ξεπεράσαμε τη 1 ώρα.
Κατά τα άλλα αρκετά σφιχτή στην επικοινωνία της (με ωραία σχετικά φωνή και προφορά) και έδειξε σχετικά διεκπεραιωτικη στην εκτόνωση η οποία έγινε σατρα πατρα λόγω επόμενου ραντεβού.
Δεν ξέρω αν κάποιος συναγωνιστής έχει προχωρήσει περισσότερο αλλά γνώμη μου αν έμενε με εσώρουχα η και χωρίς και το ενιωθε λίγο παραπάνω θα ήταν για πολλαπλές επισκέψεις. Τώρα απλά σκέφτεσαι το VFM και το καλό μασάζ. Αυτά είχα να εκθεσω
γνώμη μου πως δεν προχωράει ούτε εκατοστό , ούτε με σφαίρες .
για μένα , μειονέκτημα και η παρουσία της οικογένειάς της .
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.518
Πόντοι
1.056
γνώμη μου πως δεν προχωράει ούτε εκατοστό , ούτε με σφαίρες .
για μένα , μειονέκτημα και η παρουσία της οικογένειάς της .
δεν είναι απλα γνώμη σου. Είναι διασταυρωμένο κατά γενική παραδοχή και ομολογία ότι δεν προχωράει
 
  • Like
Αντιδράσεις: tawara

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Καλησπέρα σύντροφοι. Θέλω την βοήθειά σας. Επισκέφθηκα το συγκεκριμένο, δουλεύουν 2 κυρίες. Πήγα σε μια νταρντάνα ξινή με περίεργο μαλλί. Μιλάμε φόλα. Έλεγα να δοκιμάσω και την άλλη. Ξέρει κανείς για την άλλη ξανθιά με κοντό μαλλί και βυζάρες γεματούλα που δουλεύει εκεί αν κάνει καλό μασάζ και τι άλλα προγράμματα κάνει; Αξίζει παληκάρια;
αναλυτικοτατη περιγραφη,δεν μπορω να πω... :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom