Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81

Yπάρχει περιπτωση να ειναι αληθινες οι φωτογραφίες? Πέρα απο αυτα που γραφει στο description, περι "ποδιών και ναών", φαινεται ενδιαφέρουσα. Ξέρω οτι εχει ξανασχολιαστει εδώ, αλλά δεν βρήκα πληροφορίες απο καποιον που να πηγε.

Επισης, αυτες


Πήρα τηλεφωνο, μου ειπε οτι είναι στο κεντρο και κοστίζει 50' τα 40 λεπτα, ενω μαζί με την φιλη της (που εκει εχει λεσβιακο και γενικα παιχνιδι μεταξυ τους) παει στα 100 το μισαωρο. Ξερει κανεις, γιατι ψηνομαι να πεταχτω το απογευματακι.
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
958
Πόντοι
96
θα μπορούσε να είναι μια λύση , αλλά αυτά τα περί αφέντρας , για μένα, δείχνουν αρρωστημένη ψυχοσύνθεση και με απωθούν , deal braker.
fisting , strap on μαστίγωμα ...άσε μας κυρά μου ...
 

Fotis k.

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
114
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
1
θα μπορούσε να είναι μια λύση , αλλά αυτά τα περί αφέντρας , για μένα, δείχνουν αρρωστημένη ψυχοσύνθεση και με απωθούν , deal braker.
fisting , strap on μαστίγωμα ...άσε μας κυρά μου ...
Άσε καλύτερα...
 

alecap

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2012
Μηνύματα
51
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
Τα ίδια και τα ίδια συνέχεια.... Και ότι ανεβαίνει είναι αγγελίες που έχουν ίδιο χορηγό, και συνέχεια επαναλαμβάνεται το ίδιο μοτίβο ένας να ρωτά και καλά για μια αγγελία που έχει παιχτεί πάνω από εκατό φορές και ο άλλος απαντά με πληροφορίες που είναι λίγο πιο πάνω η κανα δύο σελίδες ποιο πίσω.
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.641
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
θα μπορούσε να είναι μια λύση , αλλά αυτά τα περί αφέντρας , για μένα, δείχνουν αρρωστημένη ψυχοσύνθεση και με απωθούν , deal braker.
fisting , strap on μαστίγωμα ...άσε μας κυρά μου ...
Για μερακληδες
 

thanos530

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
99
Like
61
Πόντοι
0
θα μπορούσε να είναι μια λύση , αλλά αυτά τα περί αφέντρας , για μένα, δείχνουν αρρωστημένη ψυχοσύνθεση και με απωθούν , deal braker.
fisting , strap on μαστίγωμα ...άσε μας κυρά μου ...
Συμφωνω αλλα και σε αρκετα λαδαδικα εχουν toys, δεν με εξεπληξε αυτο, τα υπολοιπα ναι, και φανταζομαι εχει βαλει ολη την γκαμα για να προσεκλησει πελατες
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.518
Πόντοι
1.056

Yπάρχει περιπτωση να ειναι αληθινες οι φωτογραφίες? Πέρα απο αυτα που γραφει στο description, περι "ποδιών και ναών", φαινεται ενδιαφέρουσα. Ξέρω οτι εχει ξανασχολιαστει εδώ, αλλά δεν βρήκα πληροφορίες απο καποιον που να πηγε.

Επισης, αυτες


Πήρα τηλεφωνο, μου ειπε οτι είναι στο κεντρο και κοστίζει 50' τα 40 λεπτα, ενω μαζί με την φιλη της (που εκει εχει λεσβιακο και γενικα παιχνιδι μεταξυ τους) παει στα 100 το μισαωρο. Ξερει κανεις, γιατι ψηνομαι να πεταχτω το απογευματακι.
τι σχέση έχουν αυτές οι αγγελίες ρε μεγάλε με το μασάζ;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Συναγωνιστες, ξερει κανεις που εξαφανιστηκε η Ναταλια απο τη Καλιρροης? Παιρνω τηλεφωνο αλλα εχει φραγη! Οποιος ξερει ας μου στειλει, αγαπητοι συναγωνιστες? Αναφερομαι στην συγκεκριμενη!
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.518
Πόντοι
1.056
Συναγωνιστες, ξερει κανεις που εξαφανιστηκε η Ναταλια απο τη Καλιρροης? Παιρνω τηλεφωνο αλλα εχει φραγη! Οποιος ξερει ας μου στειλει, αγαπητοι συναγωνιστες? Αναφερομαι στην συγκεκριμενη!
Ούτε αυτή έχει σχέση με μασαζ
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Ούτε αυτή έχει σχέση με μασαζ

Την Ναταλια την εχω παρει , και κανει πολυ καλο μασαζ και υστερα οπως καταλαβαινεις εχει καβαλα(σεξ)!:knockinb:
Αλλωστε , το γραφει και στην αγγελια της! Προσφερει μασαζ και σεξ!
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.251
Κριτικές
6
Like
7.067
Πόντοι
1.336
Την Ναταλια την εχω παρει , και κανει πολυ καλο μασαζ και υστερα οπως καταλαβαινεις εχει καβαλα(σεξ)!:knockinb:
Αλλωστε , το γραφει και στην αγγελια της! Προσφερει μασαζ και σεξ!

Τιμούλα φίλε? 80, όσο λέει η αγγελία? και σε ποια περιοχή έχει το χώρο της?
 

Αγριοχοιρος

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
786
Κριτικές
22
Like
2.641
Πόντοι
2.596
Την Ναταλια την εχω παρει , και κανει πολυ καλο μασαζ και υστερα οπως καταλαβαινεις εχει καβαλα(σεξ)!:knockinb:
Αλλωστε , το γραφει και στην αγγελια της! Προσφερει μασαζ και σεξ!
Ρίξε καμια λεπτομέρεια.
Καλό μασαζ;Και που είναι ο χώρος της;
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Τιμούλα φίλε? 80, όσο λέει η αγγελία? και σε ποια περιοχή έχει το χώρο της?


Ρίξε καμια λεπτομέρεια.
Καλό μασαζ;Και που είναι ο χώρος της;

Εχει χωρο στη Καλιρροης , συναγωνιστες! Οπως εγραψα ποιο πανω εχει φραγη το τηλεφωνο της, δυστυχως! :confused: Τιμη, οτι γραφει η αγγελια της!
 
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
187
Like
360
Πόντοι
21
επισκεψη σε ιουλια μετα απο καιρο ,καλη γυναικα δυνατο μασαζ αλλα δεν μπορει στο δευτερο μερος..μην πιανεις δυνατα ,δεν βγαζω μπλουζα δεν το ενα δεν το αλλο
 

Kologamias

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
0
επισκεψη σε ιουλια μετα απο καιρο ,καλη γυναικα δυνατο μασαζ αλλα δεν μπορει στο δευτερο μερος..μην πιανεις δυνατα ,δεν βγαζω μπλουζα δεν το ενα δεν το αλλο
Αν η Ιουλία ήταν λίγο καλήτερη στο 2ο μέρος και έβγαζε και καμιά μπλούζα και ακόμα περισσότερα...
Τότε θα είχε μαζέψει όλο το χαρτί
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Καλησπέρα σύναγωνιστές. Θέλω την βοήθειά σας. Επισκέφθηκα το συγκεκριμένο, δουλεύουν 2 κυρίες. Πήγα σε μια νταρντάνα ξινή με περίεργο μαλλί. Μιλάμε φόλα. Έλεγα να δοκιμάσω και την άλλη. Ξέρει κανείς για την άλλη ξανθιά με κοντό μαλλί και βυζάρες γεματούλα που δουλεύει εκεί αν κάνει καλό μασάζ και τι άλλα προγράμματα κάνει; Αξίζει παληκάρια;
Με συγχωρείτε που το ξαναανεβάζω, απλά από μέρα σε μέρα ετοιμάζω επίσκεψη και φοβάμαι μην φάω κι άλλη φόλα. Η ξανθιά με το κοντό μαλλί κάνει καλό μασάζ και τι άλλα προγράμματα κάνει: Σας ευχαριστώ ! !εσενα σε τρωει
πιτες και γεμιστα κανει...αλλα εσενα σε τρωει...
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.641
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Καλησπέρα σύναγωνιστές. Θέλω την βοήθειά σας. Επισκέφθηκα το συγκεκριμένο, δουλεύουν 2 κυρίες. Πήγα σε μια νταρντάνα ξινή με περίεργο μαλλί. Μιλάμε φόλα. Έλεγα να δοκιμάσω και την άλλη. Ξέρει κανείς για την άλλη ξανθιά με κοντό μαλλί και βυζάρες γεματούλα που δουλεύει εκεί αν κάνει καλό μασάζ και τι άλλα προγράμματα κάνει; Αξίζει παληκάρια;
Με συγχωρείτε που το ξαναανεβάζω, απλά από μέρα σε μέρα ετοιμάζω επίσκεψη και φοβάμαι μην φάω κι άλλη φόλα. Η ξανθιά με το κοντό μαλλί κάνει καλό μασάζ και τι άλλα προγράμματα κάνει: Σας ευχαριστώ ! !
Με 20 ευρω τι να περιμενεις ;
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

Αγριοχοιρος

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
786
Κριτικές
22
Like
2.641
Πόντοι
2.596

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom