Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (2 μέλη και 1 επισκέπτες)

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.833
Κριτικές
30
Like
20.805
Πόντοι
8.815
Το μαγαζί στο Αιγάλεω είναι μιλφομαγαζο
το αγαπαω λιγο παραπανω τοτε! θα περασω σημερα να δω τι παιζει,το απεφευγα παλιοτερα γιατι ειχε μπαζα.τωρα με Λιζα ομως θελω να δω τι παιζει.
 

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81

Γνωρίζετε τίποτα για αυτη την περιπτωση? Επικοινωνησα μεσω WA και βρίσκεται στη Βούλα. Εχει 100ε για Tantric + handjob, 65ε για tantric και 170ε για τα παντα.

Απο τις φωτος, φαινεται αρκετα καλό, αλλα δεν ξερω, μηπως ειναι κιντερ!
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446

Παιδες αυτη εδω εχει δοκιμαστει?!

Ευχαριστω
Ωπα τι παίζει εδώ φαίνεται πολύ καλό (θεωρητικά)...
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.250
Κριτικές
4
Like
1.903
Πόντοι
266

Cooper S

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Απρ 2021
Μηνύματα
1.128
Κριτικές
31
Like
3.975
Πόντοι
2.846

johnmylo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2012
Μηνύματα
112
Like
125
Πόντοι
1
Παίδες αυτή η Ιουλία μόνο χέρι παιζει? Με κανα ευρουλακι παραπανω δεν προχαραει? Αααα κ εμφανισιακά βλέπετε?
 

Ικτίνος

Προμότορας
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.285
Κριτικές
106
Like
8.073
σοβαρα τωρα μιλάς;; έψαξες βρήκες δημοσίευση αναρτημένη στις 21 Μαΐου και δεν είδες ότι 5-6 μηνύματα ποιο κάτω έχω βάλει το Link της αγγελίας της;
Δεν λειτουργεί το τηλ. Και η αγγελία έχει λήξει.
Υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος επικοινωνίας ?? Γνωρίζει κάποιος για την Τζένη από Νίκαια ?
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Παίδες αυτή η Ιουλία μόνο χέρι παιζει? Με κανα ευρουλακι παραπανω δεν προχαραει? Αααα κ εμφανισιακά βλέπετε?
Δεν ξέρω βρε παιδιά η φάση με την κόρη της και την γιαγιά της στο δίπλα δωμάτιο είναι αλλόκοτη. Άσε που μιλανε ρωσικά μεταξύ τούς.
 

johnmylo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2012
Μηνύματα
112
Like
125
Πόντοι
1
Δεν ξέρω βρε παιδιά η φάση με την κόρη της και την γιαγιά της στο δίπλα δωμάτιο είναι αλλόκοτη. Άσε που μιλανε ρωσικά μεταξύ τούς.
Με καις τώρα... Λέω να παω που είναι κοντά μη ξενερώσω τελείως...
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Ας το επιβεβαιώσει κάποιος άλλος
 

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
340
Κριτικές
3
Like
834
Πόντοι
81
Όπως κ να'χει ευχαριστώ φιλαράκι
Παιδιά επιβεβαιώνω και εγω μασαζ καλο χώρος καθαρός σε δωμάτιο διπλα στην κουζινα όπου ειναι η κόρη της με την μανα της . Στο τελος ζητας και φραπε αλλά αμήχανα ολα
Ενω στην άλλη κοπέλα στο Κολωνάκι όπου και εκει έχει μονο μασαζ καλο και φραπε στο τέλος μπορεί να βγει και η μπλούζα.
Βέβαια δεν αξίζει ουτε στην μια ουτε στην άλλη
 
Τελευταία τροποποίηση:

Sancho Panza

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
109
Κριτικές
8
Like
310
Πόντοι
301
Συναγωνιστες καλησπερα.
Απειχα απο το αθλημα λογω προσ. υποχρεωσεων και καραντινας κατι χρονακια αλλα ειπα να δοκιμασω την τυχη μου ξανα. Λογω εχεμυθειας προτιμω το ''σε δικο τους χωρο'' concept.
Εχω δοκιμασει παλιοτερα TantraZoe με πολυ καλες εντυπωσεις για υπηρεσιες/τιμη στα ψηλα του Κολωνακιου , και Βικυ Στεφανια σε απλο προγραμμα στον προηγουμενο χωρο της στο Ψυχικο (comme ci comme ca..).
Λεω για αρχη και για low budget δοκιμη να παω Ιουλια για ενα ξεμπουκωμα...
Εχετε να προτεινετε καμια αλλη;; Θεια Ελενη ΔΕΝ με πολυψηνει η φαση ενω σε οργανωμενο χωρο καπου διαβασα οτι παιζει μπαλα η Ζωη , την οποια ευχαριστως θα ξαναδοκιμαζα.
 

johnmylo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2012
Μηνύματα
112
Like
125
Πόντοι
1
Παιδιά επιβεβαιώνω και εγω μασαζ καλο χώρος καθαρός σε δωμάτιο διπλα στην κουζινα όπου ειναι η κόρη της με την μανα της . Στο τελος ζητας και φραπε αλλά αμήχανα ολα
Ενω στην άλλη κοπέλα στο Κολωνάκι όπου και εκει έχει μονο μασαζ καλο και φραπε στο τέλος μπορεί να βγει και η μπλούζα.
Βέβαια δεν αξίζει ουτε στην μια ουτε στην άλλη
Εσείς καμια προταση γενικα για καμια που να προχωραει? Αλλά να είναι κοντά δυτικά? Μη μετανάστευση μέσα στην ζέστη
 

johnmylo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2012
Μηνύματα
112
Like
125
Πόντοι
1
Το μήνυμα παραπανω το γάμησα...λογο οδηγήσεις μη φάω κράξιμο
 

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81

Κανεις για εδώ?
 

Cooper S

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Απρ 2021
Μηνύματα
1.128
Κριτικές
31
Like
3.975
Πόντοι
2.846
Δεν ξέρω βρε παιδιά η φάση με την κόρη της και την γιαγιά της στο δίπλα δωμάτιο είναι αλλόκοτη. Άσε που μιλανε ρωσικά μεταξύ τούς.
Τι άλλο θα δούμε... :cheesy: :cheesy:
Στο διπλανό δωμάτιο....
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
6
Like
7.072
Πόντοι
1.336
Με καις τώρα... Λέω να παω που είναι κοντά μη ξενερώσω τελείως...
Το πολύ πολύ να σε αφήσει να της πιάσεις τον κώλο πάνω από το σορτσάκι! Μέχρι εκεί φτάνει. Τσεκαρισμένο....

Εγώ την πέτυχα ολομόναχη σπίτι , αλλά είναι τόσο παγερή που και το χούφτωμα που της έκανα, φοβήθηκα ότι θα μου σπάσει το χέρι.

Κι εμένα κοντά είναι και με εξυπηρετεί, αλλά δε νομίζω να ξαναπάω!

Αν ήταν η Στεφανία πιο κοντά μου νομίζω ότι δε θα πήγαινα αλλού για μασάζ με εξτραδάκι....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom