Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (2 μέλη και 24 επισκέπτες)

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Δεν ξερω αν το προσέξατε, αλλά γράφετε πληροφορίες για την Τεα, στο νημα που ειναι για μασεζ με δικο τους χώρο και θα μπερδευτεί ο κόσμος
Ναι αλλά δεν το ξεκίνησαμε εμείς αλλά κάποιος που ζήταγε ξύρισμα:)
 

sailor69

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2021
Μηνύματα
10
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα,

Ειρήνη από Κολωνάκι ψάχνω τηλ ή αγγελία.

μπορεί να βοηθήσει κάποιος φίλος?
 

Gamikos_Papatzis

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2021
Μηνύματα
66
Like
49
Πόντοι
0
Καλημερα κ απο εδω....Επειδη διαβασα οσο πισω μπορουσα οχι ολες τις σελιδες,κ μεγαλυτερο ποσοστο συμπαιχτων γραφει οτι σχεδον ολες δν κανουν φουλ περα απο Θεια Ελενη ( την οποια δεν την εχω δοκιμασει κ δεν εχω αποψη να πω ) Μονο Στεφανια εχω δοκιμασει η οποια ηταν Οκ σε ολα τα επιπεδα σε αυτο το στυλ,δηλαδη μασαζ κ ολα τα παρεμεφερη.Υπαρχουν ρε παιδια απλως τα αναρτουν λαθος...Πχ Ζωη απο κολονακι η οποια πριν απο 3 χρονια εδινε ρεστα σε μασαζ κ σε υπηρεσιες στα 60 αν δεν κανω λαθος .Προσφατα ομως εχει παχυνει. Μελινα κουκακι milf απο τα καλα στις υπηρεσιες του μασαζ κ φουλ στα 70 με 2 μπαλακια. Τζενη Νικαια πιτσιρικι στα 25 αρκετα καλο μασαζ με φουλ στα 70.Απλως ολες αυτες κ αλλες που θα γινει σεντονι αν γραφω στις αγγελιες τους γραφουν πιστευω λαθος τις υπηρεσιες καθως το μασαζ το γραφουν οχι σαν κυρια υπηρεσια ενω αυτο κανουν κ καλα..Απλως θελω ν πω πως υπαρχουν πολλες μασερ κατ οικον που κανουν ολο το πακετο κ δεν ειναι μονο μια δυο..
Μπορείς να μου στείλεις μήνυμα για τη Τζένη από Νικαια με ενδιαφέρει να δοκιμάσω λόγω αποστάσης
 

afeas

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2015
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα.
Πρόσφατη επίσκεψη "καραντινικη" στην Ελένη.Ειχα να την επισκεφτώ περίπου ένα χρόνο πριν την "ανακαίνιση" και μου φάνηκε και αδυνατισμένη. Παραμένει κορυφή για μένα στο κομμάτι του μασάζ! Ωραία εμπειρία.Καλη προσπάθεια και στον 2ο γύρο μιας και είναι κλασική Ρωσίδα!
70€ το δωράκι για πάνω από μία ώρα.
Όποιος θέλει το τηλ το δίνω πολύ ευχαρίστως σε πμ
Καλή συνέχεια χωστες!
καλησπερα φιλε μπορεις ννα στειλεις τηλ ευχαριστω
Αν θέλεις μου στέλνεις το τηλέφωνο ευχαριστώ.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.911
Like
9.623
Πόντοι
1.056
Καλημερα κ απο εδω....Επειδη διαβασα οσο πισω μπορουσα οχι ολες τις σελιδες,κ μεγαλυτερο ποσοστο συμπαιχτων γραφει οτι σχεδον ολες δν κανουν φουλ περα απο Θεια Ελενη ( την οποια δεν την εχω δοκιμασει κ δεν εχω αποψη να πω ) Μονο Στεφανια εχω δοκιμασει η οποια ηταν Οκ σε ολα τα επιπεδα σε αυτο το στυλ,δηλαδη μασαζ κ ολα τα παρεμεφερη.Υπαρχουν ρε παιδια απλως τα αναρτουν λαθος...Πχ Ζωη απο κολονακι η οποια πριν απο 3 χρονια εδινε ρεστα σε μασαζ κ σε υπηρεσιες στα 60 αν δεν κανω λαθος .Προσφατα ομως εχει παχυνει. Μελινα κουκακι milf απο τα καλα στις υπηρεσιες του μασαζ κ φουλ στα 70 με 2 μπαλακια. Τζενη Νικαια πιτσιρικι στα 25 αρκετα καλο μασαζ με φουλ στα 70.Απλως ολες αυτες κ αλλες που θα γινει σεντονι αν γραφω στις αγγελιες τους γραφουν πιστευω λαθος τις υπηρεσιες καθως το μασαζ το γραφουν οχι σαν κυρια υπηρεσια ενω αυτο κανουν κ καλα..Απλως θελω ν πω πως υπαρχουν πολλες μασερ κατ οικον που κανουν ολο το πακετο κ δεν ειναι μονο μια δυο..
Μπορείς να μου στείλεις μήνυμα για τη Τζένη από Νικαια με ενδιαφέρει να δοκιμάσω λόγω αποστάσης
σοβαρα τωρα μιλάς;; έψαξες βρήκες δημοσίευση αναρτημένη στις 21 Μαΐου και δεν είδες ότι 5-6 μηνύματα ποιο κάτω έχω βάλει το Link της αγγελίας της;
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.080
Κριτικές
191
Like
51.923
Πόντοι
41.443
Καλησπέρα στην παρέα,

Ειρήνη από Κολωνάκι ψάχνω τηλ ή αγγελία.

μπορεί να βοηθήσει κάποιος φίλος?
αγγελια δεν πρεπει να εχει τωρα ενεργη.
σου στελνω πμ το τηλεφωνο.
να ξερεις οτι εχει αυξησει την τιμη της οπως εχουν γραψει αλλοι συμπαικτες εδω.
εγω εχω να παω πολυ καιρο εκει.




διορθωση: δεν μπορω να στειλω πμ επειδη εχεις λιγα ποστ μαλλον δεν υπαρχει τετοια δυνατοτητα.



Θά σου πει ο petergsp.
:birdman::birdman::birdman::birdman::grin:
 

sailor69

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2021
Μηνύματα
10
Like
18
Πόντοι
0
Ευχαρ
αγγελια δεν πρεπει να εχει τωρα ενεργη.
σου στελνω πμ το τηλεφωνο.
να ξερεις οτι εχει αυξησει την τιμη της οπως εχουν γραψει αλλοι συμπαικτες εδω.
εγω εχω να παω πολυ καιρο εκει.




διορθωση: δεν μπορω να στειλω πμ επειδη εχεις λιγα ποστ μαλλον δεν υπαρχει τετοια δυνατοτητα.




:birdman::birdman::birdman::birdman::grin:

αγγελια δεν πρεπει να εχει τωρα ενεργη.
σου στελνω πμ το τηλεφωνο.
να ξερεις οτι εχει αυξησει την τιμη της οπως εχουν γραψει αλλοι συμπαικτες εδω.
εγω εχω να παω πολυ καιρο εκει.




διορθωση: δεν μπορω να στειλω πμ επειδη εχεις λιγα ποστ μαλλον δεν υπαρχει τετοια δυνατοτητα.




:birdman::birdman::birdman::birdman::grin:
Ευχαριστώ!

Όταν συμπληρώσω θα ενοχλήσω πάλι...
 

sailor69

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2021
Μηνύματα
10
Like
18
Πόντοι
0
Πήγα Ειρήνη Π. Φάληρο.Ηλικία 50+ με τις φώτο στην αγγελία πειραγμένες

Ο μισός χρόνος έφυγε με μπλα μπλα από μεριάς της κ μασάζ 15 - 20λεπτών άσχετο ( δηλώνει και φυσιοθεραπεύτρια γμτ)

Μία μονότονη πίπα και όπου φύγει φύγει...

Στα Δεν από εμένα
 

sulos

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2009
Μηνύματα
92
Like
35
Πόντοι
0
αγγελια δεν πρεπει να εχει τωρα ενεργη.
σου στελνω πμ το τηλεφωνο.
να ξερεις οτι εχει αυξησει την τιμη της οπως εχουν γραψει αλλοι συμπαικτες εδω.
εγω εχω να παω πολυ καιρο εκει.




διορθωση: δεν μπορω να στειλω πμ επειδη εχεις λιγα ποστ μαλλον δεν υπαρχει τετοια δυνατοτητα.




:birdman::birdman::birdman::birdman::grin:
Ούτε κ εγώ έχω πάει ακόμη... Αξίζει τον κόπο?
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.911
Like
9.623
Πόντοι
1.056
Ούτε κ εγώ έχω πάει ακόμη... Αξίζει τον κόπο?
αν μιλας για την Ειρήνη στη Μαντζάρου στο Κολωνάκι, είναι καρμπον η Ιουλία σε συμπεριφορα εμφανιση και υπηρεσίες...και πιο ακριβη
Οπότε αν εχεις παει Ιουλία ξέρεις και τι θα περιμενεις στην Ειρήνη.
 

sulos

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2009
Μηνύματα
92
Like
35
Πόντοι
0
αν μιλας για την Ειρήνη στη Μαντζάρου στο Κολωνάκι, είναι καρμπον η Ιουλία σε συμπεριφορα εμφανιση και υπηρεσίες...και πιο ακριβη
Οπότε αν εχεις παει Ιουλία ξέρεις και τι θα περιμενεις στην Ειρήνη.
Ούτε στην Ιουλία έχω πάει.Αλλά αν όπως έχω ακούσει δεν αφήνει κ κανένα χούφτωμα κατά τη διάρκεια του μασάζ, δεν αξίζει. Ίσως μια φορά για δοκιμή..
Απλά είχα την απορία αν προχωράει σε κάποιο έξτρα ή είναι αποκλειστικά για μασάζ ?
 

Christopapa1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2021
Μηνύματα
3
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα σας.. Σαν καινούριος που είμαι εδώ πέρα και μιας και ενδιαφέρομαι για μασαζακι ξέρει κανείς τι παίζει εδώ? https://www.facebook.com/lenamprl
 

koniordos1

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
66
Like
2
Πόντοι
0

Παιδες αυτη εδω εχει δοκιμαστει?!

Ευχαριστω
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.080
Κριτικές
191
Like
51.923
Πόντοι
41.443
Ούτε κ εγώ έχω πάει ακόμη... Αξίζει τον κόπο?


Ούτε στην Ιουλία έχω πάει.Αλλά αν όπως έχω ακούσει δεν αφήνει κ κανένα χούφτωμα κατά τη διάρκεια του μασάζ, δεν αξίζει. Ίσως μια φορά για δοκιμή..
Απλά είχα την απορία αν προχωράει σε κάποιο έξτρα ή είναι αποκλειστικά για μασάζ ?



οσον αφορα το μασαζ ειναι πολυ καλο.
στα υπολοιπα ειναι απλα τυπικη.
δεν εχει χουφτωματα κλπ που λες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom